چهارشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۸ / 29 January, 2020
افزایش سن سربازی
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / ...
توضیحات سردار مهری درباره افزایش سن مشمولان خدمت سربازی از ۱۸ به ۲۰ سال
رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی درباره افزایش سن مشمولان خدمت سربازی از ۱۸ به ۲۰ سال که گفته می‌شود خواسته شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده است، گفت: ضرورتی بر افزایش سن مشمولان خدمت سربازی وجود ندارد؛ افزایش سن مشمولیت سربازی، نیازمند فرآیند جدید قانون‌گذاری است.
آیا سن مشمولان سربازی از ۱۸ به ۲۰ افزایش می‌یابد؟ | پاسخ نظام وظیفه
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / اجتماعی
آیا سن مشمولان سربازی از ۱۸ به ۲۰ افزایش می‌یابد؟ | پاسخ نظام وظیفه
رئیس سازمان نظام وظیفه درباره افزایش سن مشمولان خدمت سربازی از ۱۸ به ۲۰ سال که گفته می‌شود خواسته شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده است، گفت: ضرورتی بر افزایش سن مشمولان خدمت سربازی وجود ندارد.
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / اجتماعی
"حدود تغییر قیافه افراد در جراحی‌های زیبایی" باید با همکاری علما و حقوقدانان بررسی شود/ پرداخت بخشی از حقوق معوقه کارگران خط۶ متروی تهران تا پایان مهرماه/ پیام اربعین پیروزی منطق و عقلانیت است/ ارائه گزارشی …
"حدود تغییر قیافه افراد در جراحی‌های زیبایی" باید با همکاری علما و حقوقدانان بررسی شود، پرداخت بخشی از حقوق معوقه کارگران خط۶ متروی تهران تا پایان مهرماه، پیام اربعین پیروزی منطق و عقلانیت است، ارائه گزارشی از تخلفات موسسه خیریه امام رضا و بیمارستان پروفسور سمیعی، ضرورتی برای افزایش سن سربازی و تغییر قانون وجود ندارد، از جمله اخبار مهم امروز سرویس اجتماعی خبرگزاری ایلنا است.
ضرورتی برای افزایش سن سربازی و تغییر قانون وجود ندارد/ کارت‌سربازی 15 روز بعد از پایان خدمت ارسال می‌شود
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / اجتماعی
ضرورتی برای افزایش سن سربازی و تغییر قانون وجود ندارد/ کارت‌سربازی 15 روز بعد از پایان خدمت ارسال می‌شود
رییس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا توضیحاتی را در خصوص افزایش سن سربازی و مدت زمان ارسال کارت‌های معافیت و پایان خدمت اعلام کرد.
راهکار مقامات ایرانی برای افزایش سن سربازی
اسپوتنیک / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / ...
راهکار مقامات ایرانی برای افزایش سن سربازی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ایران برای برداشته شدن اضطراب دانش آموزان درخواست کرد تا سن سربازی به 20 سالگی برسد.
از جنجال ایدز در لردگان تا تقویت بارش‌ها در کشور
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
از جنجال ایدز در لردگان تا تقویت بارش‌ها در کشور
جنجال ایدز در لردگان؛ از حاشیه تا واقعیت، آیا وسعت مراتع کشور کاهش پیدا کرده است؟، افزایش هفت میلیون نفری جمعیت میانسال تا سال ۱۴۲۰، تقویت بارش‌ها در کشور در نیمه دوم آبان و واکنش سردار کمالی به پیشنهاد افزایش سن سربازی از جمله اخبار امروز(۱۵ مهرماه) اداره اجتماعی ایسنا است.
  صدور مدرک جعلی  محدودیت واگذاری مراتع  اربعین ۹۸  بیماری ایدز  لردگان  باران  بسته اخبار اجتماعی ایسنا
واکنش سردار کمالی به افزایش سن سربازی / این موضوع در حد یک طرح است
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
واکنش سردار کمالی به افزایش سن سربازی / این موضوع در حد یک طرح است
رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اظهارات دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر افزایش سن سربازی گفت: چنین طرحی به ستاد کل واصل نشده است.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / ...
سن سربازی به ۲۰ سال افزایش پیدا می‌کند؟/ توضیحات سردار کمالی
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درپی پیشنهاد مطرح شده برای افزایش سن سربازی به ۲۰ سال، توضیحاتی در این باره ارایه کرد.
ویدیو / افزایش سن سربازی به ۲۰ سال؟
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / فیلم
ویدیو / افزایش سن سربازی به ۲۰ سال؟
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از ستادکل نیروهای مسلح درخواست به تعویق افتادن مهلت سربازی مشمولان را داریم، اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق ۲۰ سال شود فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می‌یابد.
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / سیاسی
درخواست شورای عالی انقلاب فرهنگی برای افزایش سن سربازی + جزئیات
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق ۲۰ سال شود یقینا فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می‌یابد.
پیشنهاد افزایش سن سربازی؛ خدمتِ داوطلبان کنکور با ۲ سال تاخیر در ۲۰ سالگی باشد
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
پیشنهاد افزایش سن سربازی؛ خدمتِ داوطلبان کنکور با ۲ سال تاخیر در ۲۰ سالگی باشد
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر مسئله سربازی داوطلبان کنکور با ستاد نیروهای مسلح حل شود که دوره سربازی با تاخیر همراه و به ۲۰ سالگی برسد این اضطراب از دانش‌آموزان برداشته می‌شود.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / اقتصادی
ضرورت بهبود ساختار خدمت سربازی
سربازی علاوه بر اینکه هزینه‌های بالایی را در بخش تحصیل بی رویه، افزایش سن ازدواج و بازار کار بر جامعه، کشور و دولت تحمیل می‌کند، منابع بالایی را در بودجه به خود اختصاص داده است. از این‌رو اصلاح قانون خدمت نظام وظیفه را شاید بتوان یکی از ضروری‌ترین اقدامات لازم دانست. در حال حاضر به عقیده کارشناسان و نظامیان شرایط امروز اجرای این قانون هزینه‌های فراوانی را بر دولت، نیروهای نظامی و مردم تحمیل کرده است. دولت در سال 1393 و به دلیل سقوط قیمت نفت از یکسو و شرایط نامناسب مالی دولت از سوی دیگر، جریمه‌ای را برای مشمولان غایب در نظر گرفت که در ازای پرداخت آن از خدمت سربازی معاف می‌شدند. این اقدام به نوعی بیانگر هزینه‌هایی است که نیروهای مسلح در بخش سربازی متحمل می‌شوند و هزینه فرصت اجرای قانون به شکل امروزی …