چهارشنبه, ۷ آبان, ۱۳۹۹ / 28 October, 2020
بسته اینترنتی
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی توسط مدارس ممنوع شد
 وزیر آموزش و پرورش از تشکیل کارگروه مشترکی با وزارت ارتباطات جهت بررسی و تصمیم‌گیری درباره مسائلی چون توسعه شبکه شاد و رفع اشکالات آن خبر داد. به گزارش ایسنا، محسن حاجی میرزایی در حاشیه «نهمین گفت‌وگوی هفته» که با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد، گفت: قطعا استفاده از اینترنت برای شبکه شاد چه برای معلمان و چه دانش‌آموزان رایگان است و اگر کسی در تامین اینترنت رایگان مشکلی دارد حتما گزارش دهد. وزارت ارتباطات اعلام کرد برخی مواردی که شکایت کرده بودند واقعی نبود. او با بیان اینکه در برخی ساعات روز با ترافیک بالا مواجه می‌شویم، گفت: یک علت این است که باید زیرساخت فنی شاد توسعه یابد که همراه اول برای تقویت آن اقدام کرده و وزارت ارتباطات برای تقویت زیرساخت‌ها …
بسته آموزشی رایگان ویژه دانشجویان چطور فعال می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
بسته آموزشی رایگان ویژه دانشجویان چطور فعال می‌شود؟
محمدجواد آذری جهرمی طی مصاحبه اخیر خود جزئیات مربوط به بسته اینترنتی دانشجویان را با مردم در میان گذاشت.
آموزش مجازی در کشور رایگان خواهد بود
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
آموزش مجازی در کشور رایگان خواهد بود
آذری جهرمی، وزیر ارتباطات گفت: پس از این که سامانه شاد برای دانش آموزان به صورت رایگان در سراسر شبکه ارائه شد، بسته اینترنتی مخصوص معلمان هم اختصاص یافت و تا ۱۵ مهر بسته مخصوص اساتید نیز فعال می‌شود.
۱۳۹۹/۰۷/۱۳
۶۴ خدمت بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران را از ١١ درگاه دریافت کنید
​مشتریان بانک صادرات ایران می‎‌توانند از طریق ١١ درگاه، بیش از ۶۴ خدمت بانکداری الکترونیک این بانک را دریافت کنند. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، دسترسی مشتریان به ۶۴ نوع خدمت بانکداری الکترونیک در قالب ١۶ بخش اصلی خدمات بانکداری غیرحضوری این بانک با استفاده از درگاه‌های مختلف فراهم شده و با توجه به برنامه‌ریزی گسترده بانک صادرات ایران برای تسریع در ارائه خدمات غیر حضوری، رفع نیازهای بیش از ۴۵ میلیون مشتری بانک از این طریق، سرعت بیشتری به خود گرفته است. بخش‌های مختلف این خدمات که اغلب دارای زیرشاخه‌های متنوع و محصولات نوین بانکداری الکترونیک است، شامل «دریافت وجه»، «انتقال وجه»، «مدیریت چک‌ها»، «عملیات حساب»، «عملیات کارت»، «مدیریت تسهیلات و تعهدات»، «پرداخت‌های خاص»، «کیف پول»، «خدمات …
۱۳۹۹/۰۷/۰۳
چیزی به اسم «سیم‌کارت شاد» نداریم
در حالی که این روزها کلاهبرداری‌هایی تحت عنوان ارائه سیم‌کارت شاد انجام می‌شود، مسوولان بارها عنوان کردند که سیم‌کارتی تحت عنوان شاد وجود ندارد و در مقابل والدین می‌توانند از کدهای دستوری برای جابه‌جایی بسته اینترنتی در سیم‌کارت‌های عادی استفاده کنند،‌ برای اینکه تنها بسته شاد برای کودک فعال باشد. با ادامه‌دار شدن شرایط و روند صعودی کرونا در کشور و تصمیم اتخاذ شده مبنی بر ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و به منظور تداوم و پایداری یادگیری دانش‌آموزان و جلوگیری از ایجاد وقفه در آموزش آنها، وزارت آموزش و پرورش اقدام به راه‌اندازی اپلیکیشن شاد کرد و وزارت ارتباطات نیز اعلام کرد استفاده دانش‌آموزش و معلمان کشور از شبکه شاد رایگان خواهد بود.
معلمان جامانده هم بسته اینترنت رایگان می‌گیرند
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / استانی-اقتصادی / فناوری اطلاعات / آموزش مجازی / بسته اینترنتی
معلمان جامانده هم بسته اینترنت رایگان می‌گیرند
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به نیاز معلمان به اینترنت برای آموزش مجازی، گفت: سایت ictgifts.ir برای ثبت‌نام از معلمان بازمانده از دریافت بسته‌های هدیه اینترنت آموزش مجازی در دسترس قرار دارد.
فارس من| بسته اینترنتی فروردین ماه معلمان برای سال تحصیلی جدید تمدید می شود
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / محمدجواد آذری / وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات / اینترنت
فارس من| بسته اینترنتی فروردین ماه معلمان برای سال تحصیلی جدید تمدید می شود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بسته اینترنتی که فروردین ماه به ۶۰۰ هزار نفر از معلمان ارائه کردیم را تمدید می‌کنیم تا آنها هزینه‌ای برای آموزش مجازی پرداخت نکنند.
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
توصیه‌های وزیر ارتباطات به والدین درباره شبکه «شاد»
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در راستای رفع نگرانی والدین از آفات فضای مجازی حین استفاده کودکان از شبکه شاد در گوشی والدین، می‌توان با استفاده از یک کد دستوری اقدام به جابه‌جایی بسته اینترنتی ویژه کودک کرد تا تنها بسته شاد روی گوشی فعال باشد.
امکان جداسازی بسته شاد برای دانش‌آموزان هنگام استفاده از موبایل والدین | راهکارهای استفاده امن و بی‌هزینه دانش‌آموزان از سیم‌کارت والدین
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
امکان جداسازی بسته شاد برای دانش‌آموزان هنگام استفاده از موبایل والدین | راهکارهای استفاده امن و بی‌هزینه دانش‌آموزان از سیم‌کارت والدین
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت: در راستای نگرانی والدین از آفات فضای مجازی، درصورت استفاده کودکان از گوشی والدین، می‌توان یک کد دستوری برای جابه‌جایی بسته اینترنتی تعریف کرد تا فقط بسته شاد برای کودک فعال شود.
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
امکان جداسازی «شاد» هنگام استفاده از گوشی والدین
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای نگرانی والدین از آفات فضای مجازی، درصورت استفاده کودکان از گوشی والدین، می‌توان یک کد دستوری برای جابه‌جایی بسته اینترنتی تعریف کرد برای اینکه تنها بسته شاد برای کودک فعال باشد.
بازگشت بسته‌های بلندمدت ‌اینترنت همراه، اقدام مثبتی است
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / محمود واعظی / بسته اینترنتی / اپراتورها
بازگشت بسته‌های بلندمدت ‌اینترنت همراه، اقدام مثبتی است
واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور با انتقاد از همکاری دیر هنگام اپراتورهای تلفن همراه در بازگرداندن بسته‌های بلندمدت ‌اینترنت همراه اظهار کرد: بازگشت بسته‌های بلندمدت ‌اینترنت همراه اقدام مثبتی است.
اپراتورها بسته‌های اینترنت را برگرداندند
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / اپراتورها / حسین فلاح جوشقانی / وزارت ارتباطات و فناری اطلاعات / بسته اینترنتی
اپراتورها بسته‌های اینترنت را برگرداندند
جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: دو اپراتور تلفن همراه بسته‌های اینترنتی بلندمدت و پرطرفدار حذف‌شده‌ خود را باز می‌گردانند.
بازگشت بسته‌های پرمخاطب اپراتورهای همراه
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / بسته اینترنتی
بازگشت بسته‌های پرمخاطب اپراتورهای همراه
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: دو اپراتور تلفن همراه بسته‌های اینترنتی بلندمدت و پرطرفدار حذف‌شده‌ خود را باز می‌گردانند.
اولتیماتوم ۲۹ میلیارد ‌تومانی دولت به اپراتور‌ها
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / اپراتور تلفن همراه / بسته اینترنتی / وزارت ارتباطات / آذری جهرمی / همراه اول / ایرانسل
اولتیماتوم ۲۹ میلیارد ‌تومانی دولت به اپراتور‌ها
کیوان نقره‌کار کارشناس فناوری اطلاعات می‌گوید: اگر بازار رقابتی بود و شرکت‌های مختلفی در عرصه حضور داشتند، هیچ‌وقت چنین اتفاقی نمی‌افتاد. از سوی دیگر بسیاری از سهام‌داران این اپراتور‌ها افرادی هستند که فراتر از دولت و قوی‌تر از دولت هستند. مجموعه‌هایی هستند که شاید در نهاد‌هایی فراتر از دولت بتوانند تصمیم‌گیری کنند. به‌لحاظ اینکه سهام‌داران این مجموعه‌ها در نزد مردم شفافیت لازم را ندارند و قدرت مالی و اجرائی فراتر از دولت دارند، این امکان را در خودشان می‌بینند که بتوانند جلوتر از دولت حرکت کنند.
اگر بسته اینترنت شما زود تمام می شود این مطلب را بخوانید
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / بسته اینترنتی
اگر بسته اینترنت شما زود تمام می شود این مطلب را بخوانید
نرم‌افزار SeriousBit NetBalancer یک نرم‌افزار که مدیریت‌کننده حرفه‌ای مصرف و فعالیت‌های اینترنتی شماست و دیگر با مشکل تمام شدن اینترنت قبل از موعد مشخص، مواجه نخواهید شد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
هدیه ویژه همراه اول به خبرنگاران
همراه اول به مناسبت «روز خبرنگار»، به صورت مجزا یک بسته اینترنت 200 گیگابایتی به اصحاب رسانه هدیه می‫دهد. اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ضمن تبریک روز خبرنگار اعلام کرد: هر‫چند با تصمیم مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات توفیق تقدیم هدیه روز خبرنگار صرفاً نصیب یکی از اپراتورهای تلفن همراه شد؛ اما همراه اول در نظر دارد به مناسبت روز خبرنگار و بیست و ششمین سالروز عرضه اولین سیم کارت در ایران توسط این اپراتور، همچون سال گذشته یک هدیه ویژه اینترنتی مطابق با لیست قبلی مورد تایید معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصحاب رسانه هدیه دهد. شرکت ارتباطات سیار ایران، امسال نیز برای تکریم قشر زحمتکش و کوشای خبرنگار، بسته اینترنت ویژه یک ساله با حجم 200 گیگابایت درنظر گرفته است.بسته …
مقایسه‌ قیمت طرح‌های اینترنت همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
مقایسه‌ قیمت طرح‌های اینترنت همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل
درحال حاضر با توجه به ارائه متنوع بسته‌های اینترنتی زمانی و حجمی توسط سه اپراتور اصلی (همراه اول، ایرانسل و رایتل ) و همچنین تعدد سیم کارتهای مورد استفاده توسط بخش زیادی از هموطنان، قطعا مقایسه بسته‌های خدمات اینترنتی ارائه‌شده توسط اپراتورها می‌تواند در بسیاری از موارد کارگشا و مفید به فایده باشد؛ چراکه با افزایش سهم هزینه‌های اینترنت در سبد خانوار، صرفه‌جویی و مدیریت این هزینه‌ها ضروری به نظر می‌رسد. امید است این مطلب راهنمای خوبی برای مقایسه و انتخاب بهترین بسته اینترنتی برای شما باشد.
هزینه اینترنت در دنیا چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / اینفوبازار / اینفوگرافیک / پوشش اینترنت / اینترنت پرسرعت / بسته اینترنتی / اینترنت نسل پنجم
هزینه اینترنت در دنیا چقدر است؟
در این اینفوگرافیک به موضوع قیمت یک گیگ اینترنت بین‌الملل در کشورهای مختلف پرداخته شده است. هند ارزانترین قیمت اینترنت را با ۰.۰۹ دلار دارد.
آخرین خبر از حذف بسته‌های پرمصرف اینترنتی
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / بسته اینترنتی
آخرین خبر از حذف بسته‌های پرمصرف اینترنتی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حذف بسته‌های پرمصرف اینترنتی توسط اپراتورها اظهار کرد: از دید ما اتفاقی که افتاده گران‌فروشی است و تمام مبالغ باید به مردم برگردد و حتما باید بابت این گران‌فروشی با مختلفان برخورد شود.
غیرفعال کردن اینترنت آزاد ممکن شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
غیرفعال کردن اینترنت آزاد ممکن شد
با توجه به هزینه‌های بالای استفاده از اینترنت آزاد در مقایسه با بسته‌های اینترنتی، مشترکان می‌توانند مصرف اینترنت با تعرفه آزاد را غیرفعال کنند. به گزارش «ایسنا»، در سیم‌کارت دائمی، هزینه هر گیگابایت اینترنت آزاد حدود ۴۲هزار تومان و در سیم‌کارت اعتباری هر گیگابایت اینترنت آزاد حدود ۶۳ هزار تومان محاسبه می‌شود، در صورتی ‌که در بسته‌های اینترنتی هزینه هر گیگابایت حدود 3هزار تومان است، در این صورت اگر مشترکی بسته اینترنتی خریداری نکند و به صورت آزاد از اینترنت همراه خود استفاده کند، در هزینه‌های سیم‌کارتش اختلاف قیمت بسیاری به وجود می‌آید.
مهلت اپراتورها تمام شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ / اپراتورهای موبایل / تخلف اپراتورها / بسته اینترنتی / شکایت کاربران اینترنت
مهلت اپراتورها تمام شد
با پایان مهلت ۱۰ روزه رگولاتوری به اپراتورهای همراه برای برگرداندان بسته‌های اینترنتی پرمخاطب، باید دید چه تغییراتی در درگاه اپلیکیشن و USSD اپراتورها رخ داده و درصورت ادامه تخلف اپراتورها، برخورد رگولاتوری چه خواهد بود.
وزارت ارتباطات: قیمت اینترنت همراه باید به حالت قبل برگردد
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ / بسته اینترنتی / همراه اول / ایرانسل / وزارت ارتباطات
وزارت ارتباطات: قیمت اینترنت همراه باید به حالت قبل برگردد
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی نسبت به بالابردن قیمت در برخی اپراتور‌های تلفن همراه نوشت: سازمان تنظیم با این اقدام مخالفت کرده است. برخورد قانونی با اپراتور‌های متخلف از صبح با ارسال اخطار آغاز شد. قیمت‌ها باید به قبل بازگردد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
سرویس‌ پرداخت قبض در اپ اسنپ
پیش از این با سرویس‌های پرداختی از طریق سوپر اپ‌اسنپ امکان شارژ سیم کارت و خرید بسته اینترنتی برای کاربران فراهم شده بود و حالا سرویس پرداخت قبض به این اپلیکیشن اضافه شده است. سوپر اپ‌اسنپ با گسترده‌تر کردن سرویس‌های پرداختی خود درصدد است تا بخش دیگری از نیازهای کاربران را هم برآورده کند. کاربران می‎توانند تمام قبض‌های خود را آنلاین پرداخت کنند. هم از طریق اسکن بارکد روی قبض و هم وارد کردن شناسه قبض، پرداخت ساده دو مرحله‌ای انجام می‌شود. با سرویس پرداخت قبض می‌توان قبض‌های آب، برق، گاز، تلفن ثابت، جریمه و عوارض شهرداری را پرداخت کرد.با استفاده از سرویس شارژ سیم‌کارت و خرید بسته اینترنت کاربران می‌توانند هر جا و هر زمان سیم کارت خود را با سوپر اپ‌اسنپ شارژ کرده یا بسته اینترنت بخرند. اگر کاربر …
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
کیپاد، برنامه‌ای جامع در حوزه پرداخت‌
کیپاد (کیف پول الکترونیکی بانک پاسارگاد) با بیش از 1.500.000 کاربر، برنامه‌ای جامع در حوزه پرداخت است. به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، اپلیکیشن کیپاد در حوزه‌های پرداخت و خدمات بانکی، قابلیت‌ها و امکانات قابل توجهی را به کاربران ارایه می‌دهد. استعلام رایگان خلافی خودرو و پرداخت آن، یکی از قابلیت‌های برنامه کیپاد است که طی آن کاربران می‌توانند با ثبت بارکد پشت کارت خودرو و یا اسکن آن از طریق گزینه «خلافی خودرو» در این برنامه با سهولت نسبت به استعلام و پرداخت خلافی خودروی خود اقدام کنند.  پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی یکی دیگر از امکانات مهم برنامه کیپاد است که موجب ایجاد تحول در پرداخت عوارض به ‌صورت سنتی شده است. دارندگان …
۱۳۹۹/۰۲/۱۹
«صاپ» با قابلیت خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری ETF ‌
نسخه جدید اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران «صاپ» با امکان ثبت‌نام و خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در بازار سرمایه(ETF ‌) و تجهیز به نرم‌افزار پرداخت فطریه منتشر شد.به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، نسخه جدید اپلیکیشن پرداخت «صاپ» امکان ثبت‌نام و خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری (ETF ‌) را بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند فراهم کرد و همزمان با عرضه گسترده سهام دولتی شرکت‌های بزرگ بازار سرمایه تا ماه‌های آینده، شرایط خرید واحدهای این صندوق‌ها را به صورت آنلاین و غیرحضوری نیز تسهیل کرد.ارتقای نرم‌افزار پرداخت فطریه در نسخه جدید «صاپ» نیز در ماه مبارک رمضان مورد توجه قرار گرفته و کاربران می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن، فطریه خود را در پایان مبارک رمضان  واریز کنند.«صاپ» …
کرکره‌هایی که کرونا هم آن را پایین نکشید
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / استانی-اقتصادی / همه_باهم_علیه_کرونا / کروناویروس / خرید اینترنتی
کرکره‌هایی که کرونا هم آن را پایین نکشید
این روزها، اگرچه بازارهای شهر کم رونق‌تر از هر زمان دیگری‌ است اما بازارهای آذین بسته اینترنتی، پرفروغ و روشن باقی مانده‌است.
کمک به دانشجویان کمتر برخوردار دانشگاه فرهنگیان/ اصفهان کسری حقوق اسفند و فروردین ندارد
۱۳۹۹/۰۲/۰۱ / استانی-علمی و آموزشی / دانشگاه فرهنگیان / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
کمک به دانشجویان کمتر برخوردار دانشگاه فرهنگیان/ اصفهان کسری حقوق اسفند و فروردین ندارد
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان از اعطاء کمک به دانشجویانی که توان خرید بسته اینترنتی ندارند خبر داد و گفت: استان اصفهان برای اسفند و فروردین هیچ کسری حقوقی ندارد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / استانی-اجتماعی / اینترنت / کروناویروس / بسته اینترنتی
کاربران در آذربایجان غربی روزانه ۴۷۰ گیگابایت اینترنت مصرف می کنند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: کاربران به صورت میانگین روزانه ۴۷۰ گیگابایت اینترنت بعد از شیوع کرونا در استان مصرف می شود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۱
اسکن چهره برای خرید موبایل در چین اجباری شد
دولت چین در تازه‌ترین اقدامات خود اسکن چهره برای خرید موبایل یا بسته اینترنتی جدید را اجباری کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
جزئیات اینترنت جبرانی برای مشترکان موبایل
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کنندگان رگولاتوری گفت: بسته‌های جبرانی برای قطع اینترنت در هفته‌های اخیر، فعلا برای کاربران موبایل فعال می‌شود و درحال مذاکره با اپراتور‌های اینترنت ثابت نیز هستیم. به گزارش مهر،‌پیمان قره داغی، درباره تمهیداتی که اپراتورهای ارتباطی برای جبران بسته‌های از دست رفته اینترنت به دلیل عدم استفاده کاربران از اینترنت بین‌الملل در دو هفته اخیر در نظر گرفته‌اند، گفت: پیرو هماهنگی‌های انجام شده اپراتورهای موبایل پذیرفته‌اند که عینا همان بسته‌های اینترنتی که از سوی مشترکان خریداری شده بود اما به دلیل عدم دسترسی به اینترنت بین‌الملل، مورد استفاده قرار نگرفت، بار دیگر برای مشترکان فعال شود. وی ادامه داد: برای مثال اگر مشترکی بسته یک گیگ یک روزه خریداری کرده بود اما نتوانسته بود در …
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
برگزاری جشنواره پاییزی همراه بانک تجارت
کاربران همراه بانک تجارت می‌توانند با انتقال وجه شتابی، خرید شارژ سیم‌کارت و بسته اینترنتی شانس خود را برای برنده شدن جایزه ویژه سه میلیارد ریالی، سه جایزه یک میلیارد ریالی و صدها جایزه متنوع دیگر افزایش دهند. به گزارش روابط‌عمومی بانک تجارت با آغازجشنواره پاییزی همراه بانک تجارت کاربران این اپلیکیشن بانکی تا پایان دی ماه می‌توانند شانس خود را برای برنده شدن یک کمک هزینه سه میلیارد ریالی خرید مسکن، یک کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، 38 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی، 30 جایزه نقدی 10 میلیون ریالی و 500فقره کارت هدیه دو میلیون ریالی امتحان کنند. نصب فعال اپلیکیشن برای مشتریان بانک تجارت 50 امتیاز و مشتریان سایر بانک‌ها 60 امتیاز، انتقال وجه کارتی 100 امتیاز، خرید بسته اینترنتی 70 امتیاز، خرید …
۱۳۹۸/۰۹/۰۵
خرید شارژ سیمکارت با همراه بانک تجارت و جایزه 3 میلیاردی!
کاربران همراه بانک تجارت می توانند با انتقال وجه شتابی، خرید شارژ سیم کارت و بسته اینترنتی شانس خود را برای برنده شدن جایزه ویژه سه میلیارد ریالی، سه جایزه یک میلیارد ریالی و صدها جایزه متنوع دیگر افزایش دهند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / آسان‌پرداخت / اپلیکیشن / بسته اینترنتی
خرید بسته اینترنت همراه و ۱۰ درصد تخفیف خرید شارژ سیم‌کارت با آپ
اگر به دنبال یک راه سریع و آسان برای خرید بسته اینترنت و شارژ سیم‌کارت خود و دیگران هستید و می‌خواهید در خرید اولین شارژ سیم کارت خود ۱۰ درصد از مبلغ را جایزه بگیرید، آسان پرداخت گزینه مناسب شماست.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / بسته اینترنتی / آدری جهرمی
بسته‌های دلجویی از کاربران اینترنتی چیست؟
آذری جهرمی هم‌چنین ضمن عذرخواهی از مردم به دلیل قطع اینترنت و مشکلات ناشی از آن، اعلام کرده که برخی خسارات جبران ناپذیر است؛ به نوبه خود تلاش می‌کنیم آن را جبران کنیم. از اپراتور‌های تلفن همراه خواستیم زمان بسته‌های اینترنتی را به میزان قطع ارتباط تمدید کنند؛ همچنین بسته یک گیگ اینترنت هدیه نیز به همه مشترکان اعطا می‌شود و مردم می‌توانند با شمارگیری #۹۸* این بسته اینترنتی را فعال کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
واکنش‌ها به خسارت‌های قطع اینترنت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شنبه شب پس از وصل شدن اینترنت خانگی با ارسال یک پیام ویدئویی به‌خاطر قطع اینترنت و مشکلات ناشی از آن در یک هفته اخیر عذرخواهی کرد. همچنین برای دلجویی از کاربران اینترنت، از اپراتورهای تلفن همراه خواسته زمان بسته‌های اینترنتی را به میزان قطع ارتباط تمدید کنند؛ همچنین بسته یک گیگ اینترنت هدیه نیز به همه مشترکان اعطا شود. کاربران می‌توانند با شماره‌گیری #۹۸* این بسته اینترنتی را فعال کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴
دستبرد میلیاردی نوجوان بوشهری به ۴۰۰ حساب بانکی
مرد جوانی که در پوشش مسافربر اقدام به جلب اعتماد زنان جوان و سرقت از آنان کرده بود، دستگیر شد.فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: نوجوان ۱۵ ساله بوشهری که از ۴۰۰ حساب بانکی بیش از یک میلیارد ریال برداشت کرده بود شناسایی و دستگیر شد.سردار خلیل واعظی با اعلام این خبر افزود: با تلاش هوشمندانه افسران سایبری پلیس فتا استان بوشهر، یک متهم ۱۵ ساله که با ایجاد سه درگاه اینترنتی جعلی در پوشش فروش شارژ تلفن همراه، ارائه بسته اینترنتی و ابزار جعلی برنده شدن در شرط بندی فوتبال، اطلاعات حساب هموطنان در سراسر کشور را کپی و موجودی حساب آنها را سرقت می‌کرد شناسایی و دستگیر شد. وی افزود: این متهم از ابتدای سال ۹۷ به صورت تجربی فعالیت مجرمانه خود را آغاز، و در منزل به دور از چشم والدین در پیام‌رسان تلگرام با ایجاد …
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / ایرانسل / بسته اینترنتی / تاسیس ایرانسل
ایرانسل ۱۳ ساله شد
ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای ایران، ۱۳ ساله شد. به همین مناسبت، مشترکان ایرانسل می‌توانند در روز ۲۹ مهر، بسته ویژه هفت روزه ۱۳ گیگابایتی ایرانسل را با قیمت ۱۳ هزار تومان فعال کنند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۷ / قبض برق / خرید و فروش / کسب و کارهای اینترنتی
«بامَن» قبض‌تان را سریع‌تر پرداخت کنید
روش‌های مختلفی برای پرداخت قبض وجود دارد. یکی از این روش‌ها، پرداخت قبض از طریق سامانه بامَن ۲۴ است. سامانه بامَن ۲۴ جامع‌ترین سامانه پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی در کشور است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۴
مشکل دریافت بسته اینترنتی خبرنگاران برطرف شد
طی چند روز گذشته مشکلاتی برای خبرنگاران در زمینه ثبت نام هدیه اینترنت خبرنگاران در سامانه هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد شده بود که این مشکل برطرف شد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵
بانک «مهر اقتصاد» و موسسه اعتباری «ملل» هم به «صاپ» پیوستند
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان و کاربران ١۵ بانک بزرگ کشور از خدمات اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران استفاده می‌کنند و شرایط برای بهره‌مندی از خدمات متنوع این نرم‌افزار در حوزه پرداخت به‌ویژه امکان کارت به کارت از مبدا این بانک‌ها فراهم شده است.همچنین، امکان نصب اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران برای سیستم‌عامل ios از طریق سایت sibbank.ir نیز امکان‌پذیر شده است، به‌طوری‌که دارندگان تلفن‌های همراه هوشمند با سیستم‌عامل ios می‌توانند جهت نصب اپلیکیشن«صاپ» بانک صادرات ایران علاوه بر مراجعه به سایت بانک به نشانی: www.bsi.ir به سایت www.sibbank.ir نیز مراجعه کنند.«صاپ» اولین اپلیکیشن ارائه‌دهنده خدمات کارت به کارت از مبدا بانک صادرات ایران به سایر بانک‌ها است و تنها سامانه‌ای است که …
۱۳۹۸/۰۲/۱۵ / سیم کارت / شماره تلفن / شماره رند
٠٩١٢ پرنسس یا غلامی؟
با نگاهی به جدول قیمت‌ها متوجه می‌شویم که در اپراتور ‏همراه اول هر بسته اینترنتی برای خطوط دائمی وجود دارد برای خطوط اعتباری نیز صادق است؛ اگر ‏چه برای سیم کارت‌های ایرانسل هم همین رویه وجود دارد، با این تفاوت که ایرانسل برای خطوط ‏دایمی خود حق انتخاب‌های بیشتر قرار داده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •