چهارشنبه, ۹ مهر, ۱۳۹۹ / 30 September, 2020
اقتصاد انگلیس
مقایسه اندازه اقتصاد آمریکا با دیگر کشورها
۲ روز قبل / اقتصاد آمریکا
مقایسه اندازه اقتصاد آمریکا با دیگر کشورها
حجم اقتصاد ایالت کالیفرنیا تقریبا برابر با اندازه اقتصاد انگلیس است!
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خطر برگزیت برای اقتصاد انگلیس جدی است
بانک گلدمن ساکس هشدار داد عدم توافق با اتحادیه اروپا تا سه برابر بیشتر از کرونا به اقتصاد انگلیس آسیب بزند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
اقتصاد انگلیس کوچک‌تر شد
رشد اقتصادی انگلیس با وجود بهبود نسبی در مقایسه با ماه قبل در محدوده منفی باقی ماند. به گزارش گاردین، مرکز آمار انگلیس در گزارشی اعلام کرد که رشد اقتصادی این کشور در سه ماه منتهی به ژوئیه امسال به منفی 6/ 7 درصد رسیده است که دومین رشد فصلی پایین ثبت شده امسال محسوب می‌شود. این رشد نسبت به مدت مشابه منتهی به ماه قبل 8/ 12 درصد بیشتر شده است. رشد اقتصادی در بسیاری از بخش‌های مهم اقتصادی این کشور در حال حاضر در سطح صفر درصدی یا منفی قرار دارد. این رشد بیش از همه تحت‌تاثیر رشد ناامیدکننده منفی 7/ 11 درصدی بخش سرمایه ثابت قرار گرفته است. در بین سایر بخش‌ها، رشد مصارف دولتی منفی 4/ 10 درصد اندازه‌گیری شده است. طبق پیش‌بینی موسسه رتبه‌بندی مودیز، اقتصاد انگلیس امسال 1/ 10 درصد کوچک خواهد شد اما سال …
اقتصاد انگلیس 6.6 درصد در ماه جولای رشد کرد
۱۳۹۹/۰۶/۲۱
اقتصاد انگلیس 6.6 درصد در ماه جولای رشد کرد
تولید در انگلیس 6.6 درصد در ماه جولای نسبت به ماه قبل از آن رشد کرد که نتیجه برداشته شدن محدودیت ها در بخش هایی مثل رستوران ها و کافه ها بود.
وزیر بهداشت:
۱۳۹۹/۰۶/۱۴ / آمار کرونا در ایران / سعید نمکی وزیر بهداشت / وزیر بهداشت
وزیر بهداشت: "بحران کرونا" اقتصاد انگلیس را ۲۵ درصد و ایران را فقط ۳.۵ درصد کوچک کرد!
وزیر بهداشت با بیان اینکه من شرمسار کادر بهداشت هستم که ماه‌هاست مطالباتشان معوق مانده است و باز هم کریمانه و عاشقانه خدمت می‌کنند، نوشت: در جریان بحران کرونا، اقتصاد انگلستان ۲۵ درصد و اقتصاد کشور عزیزمان ۳.۵ درصد کوچک شده بود! احساس غرور کردم.
پیش بینی ادامه ضربه کرونا به اقتصاد انگلیس تا پایان 2021
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / ویروس کرونا / اقتصاد
پیش بینی ادامه ضربه کرونا به اقتصاد انگلیس تا پایان 2021
براساس یک نظرسنجی انجام شده از اقتصاددانان که پیش بینی‌های بانک مرکزی انگلیس را مورد تردید قرار می‌دهد، اقتصاد این کشور احتمالاً در اواخر سال 2021 نسبت به دوره قبل از رکود بی‌سابقه امسال کوچکتر خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۶
دلار در مقابل یورو و پوند کم آورد
ارزش جهانی دلار برای پنجمین روز متوالی با کاهش در برابر همتایان اروپایی مواجه شد. شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد، در معاملات آخر هفته با 15/ 0 درصد کاهش در سطح 09/ 93 واحد بسته شد. نرخ برابری هر فرانک سوئیس نیز معادل 099/ 1 دلار اعلام شد. با وجود بهبود نسبی در وضعیت بازار کار، رشد اقتصادی کشورهای اروپایی در سطح ناامیدکننده‌ای قرار دارد هر چند انتظار می‌رود این روند در ماه‌های پیش رو تغییر کند. مرکز آمار انگلیس در گزارشی اعلام کرد که رشد اقتصادی این کشور در سه ماه دوم امسال برای نخستین بار از زمان ثبت آمارهای رشد در سال ۱۹۵۵ به منفی 4/ 20 درصد رسیده است که کمترین رشد فصلی ثبت شده محسوب می‌شود. طبق پیش‌بینی موسسه رتبه‌بندی مودیز، اقتصاد انگلیس امسال …
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / طلای جهانی / قیمت جهانی طلا
قیمت طلا در بازار جهانی دوباره صعودی شد
قیمت طلا در بازار جهانی پس از روند کاهشی چند روز گذشته، امروز با اعلام رسمی رکود انگلیس این فلز زرد ۲۵.۵۴ دلار گران شد و به کانال ۱۹۰۰ دلار بازگشت. با انتشار آمار ضعیف از اقتصاد انگلیس که نگرانی ها در مورد رکود اقتصادی ناشی از کرونا را تقویت کرد، قیمت طلا به ۱۹۰۰ دلار بازگشت و به این فلز گران بها کمک کرد تا خسارات ناشی از افزایش ارزش دلار را جبران کند.
افزایش ۷۳۰ هزار نفری بیکاران در انگلیس
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / انگلیس / پیامد اقتصادی کرونا / اقتصاد انگلیس
افزایش ۷۳۰ هزار نفری بیکاران در انگلیس
مرکز ملی آمار انگلیس اعلام کرد همه گیری کرونا در فاصله ماه‌های مارس تا ژوئیه ۷۳۰ هزار نفر بر شمار بیکاران افزوده است.
افت شدید اشتغال؛ آرامش پیش از طوفان در انگلیس!
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / اقتصاد انگلیس / رکود اقتصادی انگلیس / بوریس جانسون / اشتغالزایی / بحران بیکاری / نرخ بیکاری / افزایش بیکاری / ریشی ساناک / پیامد ویروس کرونا / تاثیرات کرونا بر بازارهای اقتصادی
افت شدید اشتغال؛ آرامش پیش از طوفان در انگلیس!
پس از انتشار آمارهای رسمی از بیشترین افت اشتغال بیش از یک دهه گذشته و پیش بینی افزایش بیش از هفت درصدی نرخ بیکاری توسط بانک مرکزی، نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد که انگلیس باید راه بسیار طولانی و دشواری را برای نجات و بهبود اقتصادی طی کند.
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / اقتصاد انگلیس / انگلیس
رشد منفی ۲۰ درصدی اقتصاد انگلستان
به گزارش تسنیم به نقل از اسپوتنیک، بیماری همه گیر کرونا یک بحران بزرگ در انگلیس ایجاد کرده به طوریکه هزاران انگلیسی شغل خود را در بحبوحه اخراج ها از دست داده اند.
کاهش ۲۰.۴ درصدی تولید ناخالص داخلی انگلیس
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / پیامد اقتصادی کرونا / اقتصاد انگلیس / تولید ناخالص داخلی
کاهش ۲۰.۴ درصدی تولید ناخالص داخلی انگلیس
براساس داده‌های رسمی، اقتصاد انگلیس در فاصله ماه‌های آوریل تا ژوئن یعنی زمانیکه قرنطینه کرونا درشدیدترین حالت قرار داشت، با ثبت رکورد ۲۰.۴درصد کوچک شده که در میان اقتصادهای بزرگ، بیشترین محسوب می‌شود.
افت 20 درصدی تولید اقتصادی انگلیس در سه ماه دوم 2020
۱۳۹۹/۰۵/۲۲
افت 20 درصدی تولید اقتصادی انگلیس در سه ماه دوم 2020
آمارهای رسمی نشان می‌‎دهد اقتصاد انگلیس در سه ماه دوم 2020 میلادی بیش از 20.4 درصد کوچکتر شده است.
هشدار جانسون نسبت به مسیر دشوار اقتصاد انگلیس
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
هشدار جانسون نسبت به مسیر دشوار اقتصاد انگلیس
نخست وزیر انگلیس بر این باور است که آمارهای بیکاری نشان می‌دهد این کشور طی ماه‌های آینده مسیر سخت و طاقت فرسایی را در پیش رو خواهد داشت.
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / اقتصاد انگلیس / انگلیس / شیوع کرونا در انگلیس
کرونا رکود اقتصادی در انگلیس را رقم زد
به گزارش ایسنا، کروناویروس حداقل ۱۵۰ هزار شغل در بیش از ۶۰ مرکز کاری اصلی بریتانیا را طی دوران خانه‌نشینی از بین برده یا در معرض خطر قرار داده است و سرعت این روند در هفته‌های اخیر افزایش‌یافته است.
ناامیدی بانک مرکزی انگلیس از بهبود سریع وضعیت اقتصاد
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / بانک مرکزی انگلیس / پیامد اقتصادی کرونا / اقتصاد انگلیس
ناامیدی بانک مرکزی انگلیس از بهبود سریع وضعیت اقتصاد
بانک مرکزی انگلیس در گزارشی اعلام کرد شرایط اقتصادی این کشور در نتیجه شیوع کرونا وخیم تر از چیزی است که پیشتر تصور می شد.
۵ واقعیت تعجب آور در نابرابری های انگلیسی/  درآمدخانوارهای لندنی از ۲۰ سال گذشته تنها ۶ درصد رشد داشت!
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / اقتصاد انگلیس / مسکن انگلیس / لندن / درآمد خانوار / دستمزد کارگران / حقوق کارگران / افزایش قیمت مسکن
۵ واقعیت تعجب آور در نابرابری های انگلیسی/ درآمدخانوارهای لندنی از ۲۰ سال گذشته تنها ۶ درصد رشد داشت!
به گفته موسسه مطالعات مالی انگلیس، نابرابری های جغرافیایی در میزان درآمد خانوارهای انگلیسی کاهش یافته، اما با این حال، روند رو به رشد قیمتها در بازار مسکن منجر به جهش نابرابری در میزان ثروت در سراسر انگلیس شده است.
سقوط ۶۵ درصدی درآمد بزرگترین بانک انگلیس
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / اقتصاد انگلیس / بانک انگلیسی
سقوط ۶۵ درصدی درآمد بزرگترین بانک انگلیس
به گزارش فارس، بانک HSBC انگلیس، حتی پیش از شیوع ویروس کرونا قصد داشت در راستای کاهش هزینه های خود ۳۵ هزار نفر از ۲۳۵ هزار کارمند خود را تعدیل کند اما شیوع کرونا باعث شد تا این طرح موقتا متوقف شود.
اقتصاد انگلیس تا ۲۰۲۴ به سطح قبل از کرونا بازنمی‌گردد
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / انگلیس / رشد اقتصادی انگلیس / ویروس کرونا
اقتصاد انگلیس تا ۲۰۲۴ به سطح قبل از کرونا بازنمی‌گردد
باشگاه ای‌وای آیتم، که یکی از مؤسسات پیشرو در پیش‌بینی‌های اقتصادی است، چشم‌انداز اقتصادی انگلستان در سال ۲۰۲۰ را کاهش داد و تخمین زد اقتصاد این کشور ۱۱.۵ درصد آب برود.
فروش صنعت هتلداری انگلیس 87 درصد کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
فروش صنعت هتلداری انگلیس 87 درصد کاهش یافت
صنعت هتلداری در سال گذشته میلادی 133.5 میلیارد پوند از اقتصاد انگلیس را تشکیل می داد ولی ارزش آن در سال جاری میلادی به کمتر از 100 میلیارد پوند رسیده است. فروش یک ساله این صنعت در پایان ماه ژوئن تنها 97.2 میلیارد پوند بود.
تا 4 سال آینده اقتصاد انگلیس بهبود کامل نمی‌یابد
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / کرونا / کرونا / اقتصاد انگلیس / مصرف کنندگان
تا 4 سال آینده اقتصاد انگلیس بهبود کامل نمی‌یابد
مؤسسه پیش‌بینی اقتصادی EY ITEM Club می‌گوید اقتصاد انگلیس برای سال جاری رشد منفی 11.5 درصد خواهد داشت و تا 4 سال آینده به شرایط عادی باز نمی‌گردد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
آغاز راه طولانی ریکاوری اقتصاد بریتانیا
براساس اعلام اداره ملی آمار انگلیس، اقتصاد بریتانیا در ماه مه نخستین گام را در راه طولانی احیا از بحران کووید-19 برداشته است اما اقتصاددانان آن را نشانه واقعی احیا نمی‌دانند. به گزارش نیویورک تایمز، تولید ناخالص داخلی انگلیس پس از کاهش رکوردشکن 3/ 20 درصدی در آوریل که نخستین ماه قرنطینه کامل این کشور نیز محسوب می‌شد، در ماه مه 5/ 1 درصد افزایش پیدا کرد. در جریان سه ماه منتهی به مه، اقتصاد انگلیس 1/ 19 درصد کوچک و نسبت به سال گذشته ۲۴ درصد کوچک‌تر شده است. «سورن تیرو» اقتصاددان ارشد اتاق بازرگانی بریتانیا اظهار کرد: افزایش تولیدات در ماه مه احتمالا انعکاس بهبود نسبی تقاضا پس از آغاز تسهیل محدودیت‌ها است نه نشانه‌ای از احیای واقعی. رشد تنها 9/ 0 درصدی در بخش‌های بزرگ خدماتی بریتانیا به همراه ضعف …
بدترین آشفتگی انگلیس در 300 سال اخیر
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
بدترین آشفتگی انگلیس در 300 سال اخیر
ماه گذشته میلادی صندوق بین‌المللی پول اعلام کرد اقتصاد انگلیس برای سال جاری رشد منفی بیش از 10 درصدی را خواهد داشت.
۱۳۹۹/۰۴/۲۰
5 هزار نفر انگلیسی شغل خود را در بخش خرده فروشی از دست می‌دهند
در جدیدترین خسارت ناشی از ویروس کرونا به اقتصاد انگلیس، بخش خرده فروشی این کشور با از دست دادن بیش از 5 هزار فرصت شغلی مواجه شده است.
سه سناریو برای قیمت دلار از نگاه فعالان اقتصادی/ مدرس خیابانی: راه نجات کشور رونق تولید است/ افزایش ۱۳۰ درصدی قیمت برنج خارجی/ بانک مرکزی: بلوکه کردن سپرده‌ها ممنوع است/ خداحافظی با نمایشگاه خودروی ژنو
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سه سناریو برای قیمت دلار از نگاه فعالان اقتصادی/ مدرس خیابانی: راه نجات کشور رونق تولید است/ افزایش ۱۳۰ درصدی قیمت برنج خارجی/ بانک مرکزی: بلوکه کردن سپرده‌ها ممنوع است/ خداحافظی با نمایشگاه خودروی ژنو
این پیمانه تیتر‌هایی همچون قاچاق دام از سر گرفته شد، خوراک پتروشیمی‌ها ارزان شد، مازاد تجاری برزیل اعلام شد، اقتصاد انگلیس در بدترین وضعیت ۴۱ سال اخیر، نوسانات بازار مسکن متأثر از نوسانات بازار‌های موازی است و عامل افزایش قیمت لوازم خانگی را در بر دارد.
اقتصاد انگلیس بیشترین رکود را طی ۴۱ سال گذشته تجربه کرد
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
اقتصاد انگلیس بیشترین رکود را طی ۴۱ سال گذشته تجربه کرد
جدیدترین اطلاعات اداره ملی آمار انگلیس نشان می‌دهد اقتصاد این کشور ۲.۲ درصد در سه ماهه اول سال جاری میلادی کوچک شده که شدیدترین رکود این کشور طی بیش از ۴۰ سال گذشته بوده است.
بحران بی‌سابقه در ۱۰۰ سال اخیر گریبانگیر اقتصاد انگلیس شده است
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / اقتصاد انگلیس / اتحادیه اروپا / ایتالیا / فرانسه / انگلیس / پاریس / اسپانیا / آلمان / آمریکا
بحران بی‌سابقه در ۱۰۰ سال اخیر گریبانگیر اقتصاد انگلیس شده است
مطالعات سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نشان می‌دهد انگلیس با بزرگ‌ترین بحران اقتصادی در تاریخ صد سال اخیر خود مواجه شده است.
ثبت بدترین عملکرد تاریخ اقتصاد انگلیس؛ 
اقتصاد انگلیس در ماه آوریل بیش از ۲۰ درصد کوچک شد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
ثبت بدترین عملکرد تاریخ اقتصاد انگلیس؛ اقتصاد انگلیس در ماه آوریل بیش از ۲۰ درصد کوچک شد.
به نقل از گاردین، مرکز آمار انگلیس در گزارشی اعلام کرد رشد اقتصادی دومین اقتصاد بزرگ اروپا در ماه آوریل منفی ۲۰.۴ درصد درصد رسید که ۲.۵ درصد کمتر از نرخ رشد پیش بینی شده قبلی و کمترین نرخ رشد ثبت شده تاریخ معاصر این کشور محسوب می‌شود.
ثبت بدترین عملکرد تاریخ اقتصاد انگلیس
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / انگلیس
ثبت بدترین عملکرد تاریخ اقتصاد انگلیس
اقتصاد انگلیس در ماه آوریل بیش از ۲۰ درصد کوچک شد.
رکود بی‌سابقه اقتصاد انگلیس/ کاهش 20 درصدی تولید ناخالص داخلی
۱۳۹۹/۰۳/۲۳ / اقتصاد / اخبار "انگلیس"
رکود بی‌سابقه اقتصاد انگلیس/ کاهش 20 درصدی تولید ناخالص داخلی
دفتر آمار ملی انگلیس ارقام مربوط به شدیدترین سقوط ماهانه تولید ناخالص داخلی در تاریخ اقتصاد این کشور در ماه آوریل را منتشر کرد.
بدترین سه ماهه اقتصاد انگلیس از بحران ۲۰۰۸ تاکنون رقم خورد
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / انگلستان / ویروس کرونا / رشد اقتصادی انگلیس
بدترین سه ماهه اقتصاد انگلیس از بحران ۲۰۰۸ تاکنون رقم خورد
در ۳ ماهه اول ۲۰۲۰ در حالی که هنوز تأثیر پاندمی ویروس کرونا به بیشترین حد خود نرسیده بود، اقتصاد انگلستان طبق داده‌های اداره ملی آمار، ۲ درصد آب رفت.
حال اقتصاد انگلستان خوب نیست
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / انگلیس / کرونا در جهان / رشد اقتصادی
حال اقتصاد انگلستان خوب نیست
اقتصاد انگلیس در ماه مارس به طرز کم سابقه ای کوچک شد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
بین‌الملل
 عمیق‌ترین رکود تاریخ اقتصاد انگلستان با آسیب دیدن کسب و کارها از تعطیلی‌های ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، اقتصاد انگلیس در حال سقوط به عمیق‌ترین رکود در تاریخ خود است. تحقیقات موسسه ‌ای‌اچ‌اس مارکت نشان می‌دهد بخش خدمات انگلیس ماه گذشته با بیشترین سرعت راکد شده است. حدود 79 درصد از بخش‌های خدماتی مانند کافه‌ها و آرایشگاه‌ها، گزارش داده‌اند فعالیت اقتصادی آنها در بحبوحه تعطیلی‌های ناشی از ویروس کرونا کاهش یافته است. ای‌اچ‌اس مارکت اعلام کرد تولید ناخالص داخلی انگلیس احتمالا 7 درصد به صورت فصلی کاهش خواهد داشت و هشدار داد این کاهش می‌تواند شدیدتر هم باشد. تیم مور از اقتصاددان‌های موسسه‌ ای‌اچ‌اس …
دکتر محسن رضایی: اگر موانع تولید رفع نشوند، مهار نقدینگی در بانک و سرمایه در بورس از دست می‌رود/ متوسط قیمت اقلام خوراکی در فروردین ۹۹/ مخالفت وزارت جهاد کشاورزی با واردات لیموترش
۱۳۹۹/۰۲/۰۸
دکتر محسن رضایی: اگر موانع تولید رفع نشوند، مهار نقدینگی در بانک و سرمایه در بورس از دست می‌رود/ متوسط قیمت اقلام خوراکی در فروردین ۹۹/ مخالفت وزارت جهاد کشاورزی با واردات لیموترش
این پیمانه تیتر‌هایی همچون رکورد تاریخی بورس در ابرکانال، رشد سهام آسیا همزمان با اجلاس بانک مرکزی ژاپن، قیمت دلار و سکه در بازار، موج صعودی طلا عقب رانده شد، کاهش قیمت نفت، ظرفیت ذخیره‌سازی‌های نفت جهان یک ماه دیگر تکمیل می‌شود، چین واردات نفت از روسیه را تقویت کرد، ترمیم اقتصاد انگلیس در پساکرونا سه سال زمان می‌برد و آغاز مجدد فعالیت شرکت‌های خودروسازی در اروپا را در بر دارد.
توافق بی‌سابقه غول‌های نفتی برای کاهش تولید روزانه ۱۰ میلیون بشکه/ انحصار میوه‌های ضدکرونایی دست ۵ نفر؛ میوه‌ ۶ هزاری را ۳۵ هزار تومان می‌فروشند/ کرونا در آستانه زمین گیر کردن اقتصاد انگلیس
۱۳۹۹/۰۱/۲۲
توافق بی‌سابقه غول‌های نفتی برای کاهش تولید روزانه ۱۰ میلیون بشکه/ انحصار میوه‌های ضدکرونایی دست ۵ نفر؛ میوه‌ ۶ هزاری را ۳۵ هزار تومان می‌فروشند/ کرونا در آستانه زمین گیر کردن اقتصاد انگلیس
این پیمانه تیتر‌هایی همچون سهام آمریکا جهش کرد، جزییات روند پیگیری تسهیلات صندوق بین‌المللی پول، افزایش نرخ طلا در بازار‌های جهانی، قیمت سکه کاهشی شد، نگران نباشید، یارانه نقدی را حذف نمی‌کنیم، ترامپ: یک انفجار بزرگ در انتظار اقتصاد ماست و درخواست کمک شرکت هوایی ایرفرانس-کی ال ام از فرانسه و هلند را در بر دارد.
اقتصاد انگلیس در مسیر ثبت ضعیف ترین نرخ رشد بیش از یک دهه اخیر
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
اقتصاد انگلیس در مسیر ثبت ضعیف ترین نرخ رشد بیش از یک دهه اخیر
در حالی که شیوع ویروس کرونا در حال کشاندن اقتصادهای بزرگ جهان به ورطه رکود است، اتاق های بازرگانی انگلیس اعلام کردند، اقتصاد این کشور در سال جاری میلادی در مسیر ثبت کمترین رشد اقتصادی خود از زمان بحران مالی قرار گرفته است.
اقتصاد انگلیس به طرز خطرناکی در معرض تأثیرات ویروس کرونا قرار دارد
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
اقتصاد انگلیس به طرز خطرناکی در معرض تأثیرات ویروس کرونا قرار دارد
موسسه مشاوره آکسفورد ایکانامیکس در انگلیس اعلام کرد این کشور همواره از تاثیر منفی بر گردشگری و اختلال در واردات از شرق آسیا ضربه خورده است و کاهش ارزش سهام راه دیگری است که انتشار این ویروس می‌تواند به اقتصاد انگلیس آسیب برساند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶
اقتصاد انگلیس پس از برگزیت چه وضعی خواهد داشت؟
برآورد جدید بانک مرکزی انگلیس نشان‌دهنده رشد پایین اقتصاد انگلیس در سال‌جاری است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / ابهام / ابهام در آینده / اقتصاد انگلیس / انگلیس / برگزیت / تجارت انگلیس
آینده اقتصاد و تجارت انگلیس به دلیل ابهامات ناشی از برگزیت مبهم است
شفقنا- نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که نیمی از شرکت‌های فعال در انگلیس به دلیل ابهامات ناشی از برگزیت و آینده روابط تجاری این کشور با اتحادیه اروپا، از توسعه فعالیت‌های خود دست کشیده‌اند. ایرنا نوشت: موسسه مدیران انگلیس (The Institute of Directors) در گزارشی عنوان کرد که حدود ۵۵ درصد شرکت‌ها تنها زمانی برای توسعه فعالیت‌های خود تصمیم‌گیری می‌کنند که […]
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
وزیر اقتصاد انگلیس: 31 اکتبر از اتحادیه اروپا خارج می شویم
وزیر اقتصاد انگلیس اعلام کرد که این کشور در روز 31 اکتبر با توافق یا بدون توافق از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۸
مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه پنجشنبه تا صبح جمعه
تهران - ایرنا - دیدارهیات فرانسوی با رئیس جمهوری سوریه، افتتاح بیش از 250 پروژه در مناطق آزاد در هفته دولت، تدوین بودجه سال آینده برمبنای درآمدهای غیرنفتی، صدمه اقتصاد انگلیس در صورت افزایش مبادلات تجاری با آمریکا، تشکیل فرماندهی فضایی آمریکا، تلاش نتانیاهو برای جلوگیری از دیپلماسی فعال ظریف، دیدار هیات یمنی با معاون وزیر خارجه روسیه، تاکید وزیر دفاع فرانسه در همراهی نکردن با ائتلاف آمریکایی در خلیج فارس و تداوم حملات هوایی امارات به عدن از مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه پنجشنبه تا صبح جمعه بود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •