جمعه, ۱۱ مهر, ۱۳۹۹ / 2 October, 2020
تعطیلات
معاون درمان وزارت بهداشت: نگران اوج گیری مجدد کرونا در تعطیلات پیش رو هستیم
۹ ساعت قبل / تعطیلات اربعین / جان بابایی / کرونا در تعطیلات / معاون درمان وزارت بهداشت
معاون درمان وزارت بهداشت: نگران اوج گیری مجدد کرونا در تعطیلات پیش رو هستیم
شفقنا- معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه ویروس کرونا با قدرت سرایت پذیری بیشتر، سلامت تمامی گروه های سنی را به شدت تهدید می کند گفت: روند شیوع بیماری در کشور سینوسی بوده و پس از هر تعطیلی...
تصاویر | خوشگذرانی صدها میلیون چینی در اولین تعطیلات بزرگ پس از شیوع کرونا و قرنطینه
۱۰ ساعت قبل / کروناویروس / چین / سفر - گردشگری / کروناویروس / چین / سفر - گردشگری
تصاویر | خوشگذرانی صدها میلیون چینی در اولین تعطیلات بزرگ پس از شیوع کرونا و قرنطینه
صدها میلیون چینی در حالی که مردم جهان در حال مبارزه با ویروس کشنده کرونا هستند در اولین تعطیلات بزرگ در صف‌های شلوغ دیوار چین و دیزنی لند شانگهای مشغول خوش گذراندن هستند. 
کابوس تعطیلات رسید | نگرانی از اوج گیری کرونا در میانه موج سوم | معاون وزیر: حضور دانش آموزان در مدارس کمتر شود | تعطیلی؛ راهکار آخر
۱۲ ساعت قبل / تعطیلات / کروناویروس / کرونا در ایران / مدرسه و مدارس / دانش آموز
کابوس تعطیلات رسید | نگرانی از اوج گیری کرونا در میانه موج سوم | معاون وزیر: حضور دانش آموزان در مدارس کمتر شود | تعطیلی؛ راهکار آخر
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: ویروس کرونا با قدرت سرایت پذیری بیشتر، سلامت تمامی گروه‌های سنی را به شدت تهدید می‌کند روند شیوع بیماری در کشور سینوسی بوده و پس از هر تعطیلی با اوج گیری مجدد بیماری مواجه هستیم و نگرانی‌ها از تعطیلی‌های پیش رو همچنان باقی است.
پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهران
۱۳ ساعت قبل / ویروس کرونا / ویروس کرونا در ایران
پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهران
همزمان با افزایش تعداد مبتلایان کرونا در کشور و به‌خصوص تهران، سخنگوی وزارت بهداشت از پیگیری تعطیلات یک هفته‌ای برای تهران خبر داد. در همین حال قرار است برخی محدودیت‌های کرونایی از امروز به مدت یک هفته در استان قم اعمال شود. در خوزستان نیز از امروز برخی تعطیلی‌ها و محدودیت‌های کرونایی اجرا خواهد شد.
رشد سهام استرالیا / بورس توکیو بدلیل نقص فنی متوقف شد
۱۶ ساعت قبل / بازار سهام / بورس / دلار
رشد سهام استرالیا / بورس توکیو بدلیل نقص فنی متوقف شد
در حالی که بسیاری از بازارهای سهام آسیا اقیانوسیه امروز، پنج شنبه به علت تعطیلات رسمی بسته هستند، بورس توکیو به علت نقص فنی متوقف شد.
انتقاد تند وزارت بهداشت از ناقضان پروتکل‌‌های بهداشتی/ تعطیلات فایده‌ای ندارد وقتی مردم مسافرت می‌روند
۱۷ ساعت قبل / ویروس کرونا / ایرج حریرچی
انتقاد تند وزارت بهداشت از ناقضان پروتکل‌‌های بهداشتی/ تعطیلات فایده‌ای ندارد وقتی مردم مسافرت می‌روند
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن انتقاد از عدم برخورد جدی با نقض کنندگان پروتکل‌های بهداشتی در کشور گفت: در کشورهای اروپایی و حتی کشورهای همسایه، مقررات سخت و جریمه‌های چند صد دلاری برای عدم پوشش ماسک در نظر گرفته شده است.
۱۸ ساعت قبل / تعطیلات
ما را ببخش!/ انتشار شماره جدید "خبرجنوب تعطیلات"
خبرنیوز نوشت:پرونده شماره جدید «خبرجنوب تعطیلات» به مهاتما گاندی، رهبر انقلاب استقلال هند با تیتر «ما را ببخش» اختصاص دارد.
نگرانی سیستم بهداشت و درمان از تعطیلات پیش‌رو
۳۲ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / منطقه چهارمحال و بختیاری / کروناویروس
نگرانی سیستم بهداشت و درمان از تعطیلات پیش‌رو
معاون درمان وزیر بهداشت گفت: نگرانی عمده سیستم بهداشت و درمان از تعطیلات پیش‌رو در ماه جاری است و باید در تصمیم‌گیری‌ها قاطع عمل کنیم.
مراکز رفاهی وبال گردن آموزش‌وپرورش مازندران
۳۵ ساعت قبل / مدارس / ویروس کرونا / مازندران
مراکز رفاهی وبال گردن آموزش‌وپرورش مازندران
ساری - ایرنا - مراکز رفاهی و خدماتی وابسته به آموزش‌وپرورش مازندران که همه ساله در فصل تعطیلات منبع درآمدی برای این مجموعه به حساب می‌آمد ، اکنون به خاطر شیوع کرونا و ممنوعیت پذیرش مهمان نه تنها درآمدی ندارد ، بلکه نیازمند اعتبار برای تامین هزینه‌های نگهداری است.
فاکسکان با تمام توان مشغول تولید آیفون ۱۲ است
۳۵ ساعت قبل
فاکسکان با تمام توان مشغول تولید آیفون ۱۲ است
یک خبرگزاری چینی در گزارشی نوشت کارخانه‌ی تولید آیفون ۱۲ فاکسکان «به‌صورت ۲۴ ساعته» مشغول فعالیت است و کارگران موظف‌به اضافه‌کاری اجباری هستند و نباید به تعطیلات بروند.
۳۷ ساعت قبل
گاوها بیشتر امنیت دارند تا زن‌ها!
آرونداتی روی در گفت‌وگو با خبرنگار تاگس اشپیگل، گوشی همراهش را از جیبش بیرون کشیده و یکی از توئیت‌های مخالفانش را نشان می‌دهد. در این توئیت نوشته: «برای این عوضی حتی ذره‌ای متاسف نیستم. باید تن‌شان را با گلوله سوراخ سوراخ کنند.» چه کسانی را؟ خانم روی کامنت‌ها را نشان می‌دهد و فهرست نام‌هایی را که به زعم مخالفانش باید بمیرند؛ یکی از آن نام‌ها خودش است؛ دومین نفر! او می گوید: «در هند، گاو بودن امنیتش بیشتر است تا زن بودن!» «خدای چیزهای کوچک» نخستین رمان آرونداتی روی، بانوی نویسنده هندی و فعال سیاسی است؛ دختر پدری هندو و مادری مسیحی – سوری که در سال ۱۹۹۸ برنده جایزه ادبی من بوکر شد. او در سال ۲۰۱۴ به عنوان یکی از صد چهره تأثیرگذار سال توسط مجله تایم انتخاب شد. بعد مقالاتی نوشت و از اقلیت‌ها پشتیبانی …
۲ روز قبل
تعداد فوتی‌های کرونا در کشور امروز از مرز 26 هزار می‌گذرد
گروه اجتماعی| امروز تعداد فوتی‌های کرونا در کشور، از عدد 26 هزار هم فراتر می‌رود. این اعلام قطعی، نه پیشگویی است و نه گمان. وضعیت ابتلا و بستری‌ها در کشور، همین نتیجه را نشان می‌دهد. در هفته جاری، هیچ روزی آمار فوت کرونا در کشور از عدد 150 نفر در شبانه‌روز پایین‌تر نیامده که این اتفاق تلخ، نتیجه قطعی رفتارهای همان مردمی است که تعطیلات چندروزه تابستان را برای استراحت در طبیعت مغتنم شمردند و به توصیه‌های وزارت بهداشت، پوزخند زدند و حتی با صدای بلند افسوس خوردند که چرا ظرف 6 ماه پیش از آن هم به حرف‌های مسوولان وزارت بهداشت گوش دادند و تعطیلات نوروز را با خانه‌نشینی به خودشان حرام کردند. جایی برای ابراز خوشحالی از بابت فوت یک انسان خطاکار وجود ندارد اما …
گزارش قیمت خودرو/ ۸ مهرماه
۲ روز قبل / قیمت خودرو
گزارش قیمت خودرو/ ۸ مهرماه
اقتصاد نیوز : بازار خودرو که از هفته اول مهرماه افزایش قیمت را با سرعتی چشمگیر تجربه می کرده است طی چند روز اخیر به ثبات رسیده بود و آرامشی نسبی در این بازار برقرار شده بود اما با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته این بازار افزایش قیمت ها را از سرگرفته است.
۲ روز قبل
انفجار قیمت در بازار خودرو؛ پژو ۲۰۰۸ میلیاردی شد
بازار خودرو که از هفته اول مهرماه افزایش قیمت را با سرعتی چشمگیر تجربه می‌کرده است طی چند روز اخیر به ثبات رسیده بود و آرامشی نسبی در این بازار برقرار شده بود، اما با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته این بازار افزایش قیمت‌ها را از سرگرفته است.
افزایش زمان تعطیلی مدارسِ مسکو به خاطر تشدید شیوع کرونا
۲ روز قبل
افزایش زمان تعطیلی مدارسِ مسکو به خاطر تشدید شیوع کرونا
با افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ شهردار مسکو مدت زمان تعطیلات مدارس را طولانی کرد.
تعطیلات طلایی چین، فرصتی برای احیا گردشگری در دوران پسا کرونا
۲ روز قبل / توسعه اقتصادی / جهانگردی / پکن
تعطیلات طلایی چین، فرصتی برای احیا گردشگری در دوران پسا کرونا
پکن- ایرنا- اول اکتبر هر سال مصادف با روز ملی چین یکی از مهمترین تعطیلات این کشور بحساب می آید که از آن با عنوان «تعطیلات طلایی» یاد می شود همزمانی این مناسبت در سال جاری با کنترل ویروس کرونا در چین، فرصت مهمی برای احیا گردشگری فراهم کرده است.
انفجار کرونایی پس از رکوردشکنی سفرهای مردم!
۲ روز قبل / سفر در ایام کرونا / سفرهای تابستانی / شیوع کرونا در ایران
انفجار کرونایی پس از رکوردشکنی سفرهای مردم!
به گزارش ایسنا، از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا و ورود آن به کشور تقریبا سفرهای داخلی و خارجی مردم لغو شد و شاهد حداقل ترددها در روزهای پایانی سال گذشته و تعطیلات نوروزی امسال بودیم، همین مساله سبب شد تا شیوع این ویروس بر اساس آمارهای منتشر شده کنترل شده و به تدریج به حداقل برسد اما از همان نیمه فروردین ماه امسال مردم سفرهای خود را به تدریج از سر گرفتند و رفته رفته بر تعداد مسافران بین استانی افزوده شد.
درگیری دروازه‌بان استقلال با پزشک تیم در فرودگاه!
۲ روز قبل
درگیری دروازه‌بان استقلال با پزشک تیم در فرودگاه!
بعد از آنکه خبر مصدومیت سیدحسین حسینی از ناحیه دنده و حضور او با درد مقابل پاختاکور منتشر شد، دکتر ستوده پزشک استقلال اعلام کرد که دنده او شکستگی ندارد و همین موضوع زمینه ساز یک جر و بحث در فرودگاه امام خمینی(ره) تهران شد. شکست استقلال مقابل پاختاکور خیلی از مسائل را در این تیم به‌هم ریخته است؛ اوضاع آبی ها بسیار آشفته تر از آن است که تصورش کنید. از مشکلات مدیریتی گرفته تا عدم انتخاب سرمربی و البته حواشی کوچک و بزرگی که هرروز بر تعدادش افزوده می‌شود. آخرین این حواشی مربوط به درگیری لفظی سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال با دکتر ستوده پزشک آبی ها در فرودگاه تهران است. دوشنبه شب بعد از حذف تلخ از لیگ قهرمانان آسیا استقلالی ها به تهران برگشتند تا به تعطیلات بروند. این در حالی بود که صبح …
رکورد سفر‌های مردم در شهریور شکست
۳ روز قبل / سفرهای استانی / تردد بین استانی / محورهای مواصلاتی
رکورد سفر‌های مردم در شهریور شکست
معاون مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره وضعیت تردد خودرو‌ها در ایام تعطیلات چند روزه شهریور ماه امسال گفت: در روز پنجشنبه ششم شهریور ماه بیش از دو میلیون و ۱۰۰ هزار تردد به ثبت رسید که بیشترین تردد بین استانی شهریور ماه و حتی شش ماهه امسال را شاهد بودیم .
طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها را حمایت می‌کنیم
۳ روز قبل / استانی-فرهنگی و هنری / ولی تیموری / وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی / تعطیلی پنجشنبه‌ها / سفر مسئولانه
طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها را حمایت می‌کنیم
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی از حمایت این مجموعه در مورد طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها خبر می‌دهد و می‌گوید: از آنجایی که تعطیلی پنج‌شنبه‌ها و ساماندهی تعطیلات به افزایش مسافرت در کشور کمک می‎کند، از این ایده و ابتکار حمایت و استقبال می‌کنیم.
۵۰۸ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / همه_باهم_علیه_کرونا / مازندران
۵۰۸ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران
هم اکنون ۵۰۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مازندران بستری هستند،هرچند این روزها از شدت بیماری در مازندران کاسته شده اما هنوز این استان در مرکز خطر قرار دارد و سفرهای گاه و بی گاه در تعطیلات آمار مبتلایان را تغییر می دهد.
۳ روز قبل
برخورد جدی در انتظار تهرانی‌های بدون ماسک
شهروندآنلاین|تهران به عنوان شهر پایلوت نظارت بر استفاده از ماسک انتخاب شد. نظارتی که ظاهرا قرار است با جدیت بیشتری اعمال شود. روز شنبه رئیس جمهوری هم در صحبت‌هایش بر لزوم سختگیری بیشتر در قبال کسانی که بدون ماسک در اماکن عمومی حضور پیدا می‌کنند، تاکید داشت. انتخاب تهران به عنوان نخستین شهر برای اجرای این طرح شاید به این خاطر است که اوضاع پایتخت وخیم شده. مسئولان بهداشت و درمان طی روزهای گذشته بارها به این موضوع اشاره کردند که شرایط تهران بحرانی شده است.حالا در شرایطی که ستاد کرونای استان تهران، اوضاع پایتخت و مناطق اطراف را قرمز و بحرانی اعلام کرده. استاندار تهران از انتخاب پایتخت برای پایلوت نظارت جدی بر استفاده از ماسک و لزوم اعمال محدودیت‌های بیشتر خبر داده است.انوشیروان محسنی …
۴ روز قبل
تهران، شهر پایلوت در «نظارت بر استفاده از ماسک»
استاندار تهران از انتخاب تهران برای پایلوت نظارت جدی بر استفاده از ماسک خبر داد. به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی‌بندپی در چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران درباره روند شیوع کرونا ویروس در استان تهران گفت: تعطیلات سبب شده که روند مراجعان سرپایی و میزان بستری بیماران در بخش ویژه رو به افزایش باشد که این امر، شرایط را برای مدیریت و خدمت‌رسانی سخت‌تر می‌کند. پیشنهاد استانداران و دانشگاه‌های علوم پزشکی این بود که استانداران از اختیارات استانی استفاده کنند تا برخی محدودیت‌ها اعمال شود که در جلسه ستاد ملی این امر مصوب شد، با این شرط که ستادهای استانی پییشنهادات خود را به دو وزیر بهداشت و کشور ارسال کنند و پس از تایید آنها جنبه اجرایی پیدا کند. در جلسه ستاد استانی پیشنهاداتی ارائه شد …
ماسک زدن اجباری می‌شود
۴ روز قبل / تعطیلات / خدمت رسانی / ماسک / نماز جمعه / ویروس
ماسک زدن اجباری می‌شود
استاندار تهران از انتخاب تهران برای پایلوت نظارت جدی بر استفاده از ماسک خبر داد و بر لزوم اعمال محدودیت‌های بیشتر تاکید کرد.
بازگشت به تهران؛ استقلالی‌ها وارد تعطیلات شدند
۴ روز قبل / استقلال تهران
بازگشت به تهران؛ استقلالی‌ها وارد تعطیلات شدند
اعضای تیم استقلال امشب قطر را به مقصد تهران ترک می‌کنند.
عضو ستاد کرونا: مراکز درمانی تخت خالی ندارند
۵ روز قبل
عضو ستاد کرونا: مراکز درمانی تخت خالی ندارند
یک عضو ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اوایل شهریورماه با تعطیلات تاسوعا و عاشورا، سیل میلیونی ایرانی‌ها روانه جاده‌ها شدند، از آن طرف عده‌ای هم برای حضور در دسته‌های عزاداری اصرار داشتند درحالی که چند روز بعد نیز بازگشایی مدارس رقم خورد، همه این‌ها باعث شده تا بیماری کووید ۱۹ دوباره اوج بگیرد به‌طوری که روز گذشته ۲۰۷ مورد مرگ ناشی از ابتلا به این ویروس به ثبت رسیده و همچنان تعداد مبتلایان و مرگ‌ومیر، رو به تزاید است.
ببینید | شهربازی هیجان‌انگیز «فراری» در اسپانیا
۵ روز قبل / اسپانیا / دیدنی‌های روز / تفریح / گردشگری
ببینید | شهربازی هیجان‌انگیز «فراری» در اسپانیا
اگر به دنبال محلی جدید برای گذران تعطیلات خود هستید و در عین حال قلب شما با شنیدن صدای موتور «فراری» به تپش می‌افتد، مرکز تفریحات مدرنی در اسپانیا منتظر شما است، جایی که جدیدترین سرزمین فراری (Ferrari Land) افتتاح شده است. منبع: توئیت پرس
مراکز درمانی تخت خالی ندارند / آمار تلفات کرونا می‌تواند با این وضعیت به ۵۰۰ نفر در روز هم برسد
۵ روز قبل / کرونا
مراکز درمانی تخت خالی ندارند / آمار تلفات کرونا می‌تواند با این وضعیت به ۵۰۰ نفر در روز هم برسد
اقتصادنیوز :‌ ​یک عضو ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اوایل شهریورماه با تعطیلات تاسوعا و عاشورا، سیل میلیونی ایرانی‌ها روانه جاده‌ها شدند، از آن طرف عده‌ای هم برای حضور در دسته‌های عزاداری اصرار داشتند درحالی که چند روز بعد نیز بازگشایی مدارس رقم خورد، همه این‌ها باعث شده تا بیماری کووید ۱۹ دوباره اوج بگیرد به‌طوری که روز گذشته ۲۰۷ مورد مرگ ناشی از ابتلا به این ویروس به ثبت رسیده و همچنان تعداد…
ساماندهی گلزار شهدا
۵ روز قبل
ساماندهی گلزار شهدا
ایرنا - تهران - عده ای از عاشقان فرهنگ ایثار و شهادت در تعطیلات آخر هفته با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) اقدام به ساماندهی مزار شهیدان می کنند. آنها با قلم و رنگ نوشته های روی مزار شهیدان را که بر اثر مرور زمان رنگ باخته، پررنگ می کنند.
فوت هنرمند موسیقی ترکمن در سکوت و مهجوری
۵ روز قبل / موسیقی سنتی / ترکمن / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / آق قلا
فوت هنرمند موسیقی ترکمن در سکوت و مهجوری
گرگان - ایرنا - معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تایید درگذشت "رحیم گِرِی" معروف به رحیم خیوه لی از نوازندگان موسیقی ترکمن گفت که تعطیلات آخر هفته باعث اعلام دیرهنگام این خبر شد.
350 روز حصر بس بود
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / روزنامه خبرجنوب / دفاع مقدس (جنگ تحمیلی)
350 روز حصر بس بود
خبرنیوز نوشت:پرونده شماره جدید «خبرجنوب تعطیلات» به دو سوژه همیشه جذاب دفاع مقدس اختصاص دارد.
۱۳۹۹/۰۷/۰۲
شروع هیجان‌انگیز تیم ملی بعد از 13 ماه تعطیلی
تیم ملی فوتبال ایران بعد از تعطیلات طولانی مدت به خاطر شرایط کرونایی در اواسط مهرماه دو بازی دوستانه خود با ازبکستان و مالی را قطعی کرده است. بر این اساس اسکوچیچ برای اولین بار روی نیمکت تیم ملی  ایران می‌نشیند. براساس برنامه مورد تایید قرارگرفته در کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم ملی فوتبال ایران با انجام مسابقه مقابل تیم ملی فوتبال ازبکستان در ورزشگاه پاختاکور در روز 17 مهر در تاشکند بعد از یکسال و یک ماه  مقابل یک حریف صف آرایی خواهد کرد. حریفی که البته قدرتمند است و می تواند محک خوبی برای ملی پوشان ما باشد که ماه ها کنار هم بازی نکردند. تیم ملی ایران دومین دیدارش را سیزدهم اکتبر (22 مهر) در کشور ترکیه و برابر تیم ملی مالی برگزار خواهد کرد. در مورد این بازی تنها کشور محل بازی مشخص …
۱۳۹۹/۰۷/۰۲
تیم ملی فوتبال لباس ندارد!
با وجود اینکه حدود دوماه از فسخ قرارداد شرکت آل اشپورت با فدراسیون فوتبال می‌گذرد، اما مدیران هیچ اقدامی برای عقد قرارداد جدید نکردند و مشخص نیست شاگردان دراگان اسکوچیچ با چه پیراهن‌هایی قرار است اردوی تدارکاتی‌ و دو مسابقه دوستانه‌شان را برگزار کنند! بعد از ماجراهای عجیب فدراسیون با شرکت آدیداس که با نظر سرمربی سابق تیم ملی(کارلوس کی‌روش) مدیران فوتبال مجبور شدند از این شرکت معتبر برای جام جهانی و جام ملت های آسیا لباس خریداری کنند، مسئولان با جدایی مربی پرتغالی دیگر چنین مساله‌ای را تکرار نکردند و بار دیگر به سراغ شرکت  آل اشپورت رفتند.تیم ملی بزرگسالان هفته آینده اردوی تدارکاتی خود را بعد از یکسال و یک‌ماه تعطیلی مسابقات زیر نظر دراگان اسکوچیچ شروع …
اعمال محدودیت های ترافیکی تعطیلات پایان هفته در راه های مازندران
۱۳۹۹/۰۷/۰۲
اعمال محدودیت های ترافیکی تعطیلات پایان هفته در راه های مازندران
ساری- نجفی، مدیرکل راهداری مازندران با اشاره به آغاز محدودیت های ترافیکی در راه های استان گفت: این محدودیت ها تا صبح شنبه ادامه دارد.
فال روزانه امروز چهارشنبه ۲ مهر ۹۹
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / فال ۲ مهر / فال / فال روزانه / فال روزانه / فال ماه تولد / سبک زندگی / پارسی خبر
فال روزانه امروز چهارشنبه ۲ مهر ۹۹
فروردین فال روز متولدین فروردین: شاید فرصت های امروز را از دست بدهید. تحت تصورات دیگران قرار نگیرید. می توانید مشکلات خانه را حل کنید. ... اردیبهشت فال روز متولدین اردیبهشت: ‌امروز مشتری به برج میزان می رود. این قسمت از چارت شما به روابط دوستانه آشنایان و مسائل امنیتی مربوط می شود .تمام این قسمت در نقطه اوج خود قرار دارند. ... خرداد فال روز متولدین خرداد: کمی بی فکر عمل می کنید مخصوصاً در حین رانندگی، لازم است کمی احتیاط کنید. شاید صحبت کوتاهی درباره مسائل خصوصی شود اما بدانید که این رابطه پایدار نمی ماند تنها یک جذابیت سطحی است که شما را به سمت یک نفر می کشاند. ... تیر فال روز متولدین تیر: شاید برخی از مسائل کاری را به خاطر تعطیلات به عقب اندازید.نگران آنها بودن هیچ فایده ای نداردواگر مجرد هستید …
روزگار تئاتر در نیمه اول سال کرونازده / "هر دم تن‌شان لرزید"
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / کروناویروس / تئاتر
روزگار تئاتر در نیمه اول سال کرونازده / "هر دم تن‌شان لرزید"
هنوز تئاتری‌ها در اندیشه این بودند که تکلیف‌شان با این مهمان تازه‌وارد جهانی چه خواهد بود و به تعطیلات کرونایی عادت نکرده بودند که مدیر اداره کل هنرهای نمایشی هم رفتن را به ماندن ترجیح داد و استعفای خود را در آخرین روزهای اسفند مطرح کرد.
پاتوسی به ایران بازگشت (عکس)
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ / فولاد خوزستان / نقل و انتقالات 1399 / آیاندا پاتوسی
پاتوسی به ایران بازگشت (عکس)
پس از گذراندن تعطیلات پس از اتمام لیگ نوزدهم حالا بازیکن خارجی فولاد در آستانه بازگشت دوباره به جمع شاگردان نکونام است.
انصاری فرد: شجاعی تشویقم کرد تا به آ.اک بیایم
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ / کریم انصاری فرد / مسعود شجاعی / یونان
انصاری فرد: شجاعی تشویقم کرد تا به آ.اک بیایم
مهاجم ایرانی آ.اک یونان گفت: من برای خوش گذرانی یا تعطیلات به این تیم نیامدم بلکه هدفم قهرمانی است.
روایت انگلیسی از عایدی مرخصی
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روایت انگلیسی از عایدی مرخصی
مردودی نگاه سنتی برخی مدیران شرکت‌ها نسبت به «مرخصی کارمندان»، با روایت یک کار‌آفرین از «عایدی تعطیلات» اثبات شد. یک تصور غلط در بین افراد وجود دارد که کار مداوم را ضامن موفقیت توام شرکت و کارمند می‌داند؛ اما تجربه‌های کارآفرین انگلیسی در تعادل‌بخشی بین روزهای کاری و روزهای فراغت از کار، درست عکس این برداشت را نشان می‌دهد. تعطیلات منظم‌(هفتگی) می‌تواند سرعت فرسودگی شغلی نیروی کار را کاهش و انگیزه برای ایده‌آفرینی را تقویت کند؛ اما استرس ناشی از وقف شدن در کار، مغز را از کار می‌اندازد.
چگونه با ماهی قزل‌آلا سفر کنیم؟
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
چگونه با ماهی قزل‌آلا سفر کنیم؟
«چگونه با ماهی قزل‌آلا سفر کنیم؟» مجموعه‌ای است از یادداشت‌ها و طنزهای اکو درباره زندگی، مدرنیته و تکنولوژی. او در این یادداشت‌ها به روانی و ساد‌گی درباره اینترنت، تلویزیون، موبایل و دیگر وسایل گوناگون دوران مدرن نوشته است. این کتاب را غلامرضا امامی، مترجم پیشکسوت به فارسی برگردانده است. در این کتاب، اومبرتو اکو در یادداشتی با عنوان «چگونه تعطیلاتی فاخر داشته باشیم؟» به کتاب «قابوس‌نامه» و «السعاده والاسعاد» اشاره می‌کند. این امر نشان می‌دهدکه او تا چه اندازه به فرهنگ کشور ما و خاورمیانه علاقه‌مند …
استاندار تهران: ظرفیت بیمارستان‌های تهران تکمیل است
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / سلامت / اربعین حسینی / اربعین / تهران / استان تهران / انوشیروان محسنی بندپی / ویروس کرونا / آمار مبتلایان به کرونا / اخبار کرونا / چه‌کار کنیم تا به کرونا مبتلا نشویم؟
استاندار تهران: ظرفیت بیمارستان‌های تهران تکمیل است
استاندار تهران گفت: با توجه به تعطیلات ابتدای محرم و اوج‌گیری مسافرت‌ها، اکنون شاهد تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در سراسر کشور و استان تهران هستیم.
ورزشگاه‌های لیگ فوتبال به امان خدا رها شدند!
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
ورزشگاه‌های لیگ فوتبال به امان خدا رها شدند!
در روزهایی که تب فوتبال همچنان با برگزاری لیگ قهرمانان آسیا برای طرفداران ایرانی داغ است و چهار نماینده کشورمان درگیر این رقابت‌ها هستند، خبری جز نقل و انتقالات و جابه‌جایی بازیکنان از تیم‌های دیگر حاضر در لیگ‌برتر نیست.باشگاه‌های مختلف برای حضور در فصل آینده کادرفنی‌شان را تکمیل کردند و حالا به دنبال جذب بازیکنان مورد نظرشان هستند تا بتوانند با توجه به بضاعت‌شان بهترین شرایط را برای لیگ بیستم مهیا کنند. در چنین شرایطی مثل همه سال‌های گذشته امکانات سخت‌افزاری باشگاه‌ها همچنان مغفول مانده و کسی توجهی به مکان برگزاری مسابقات در فصل آینده ندارد. مهم‌ترین مسأله در این ماجرا ورزشگاه‌های میزبان لیگ‌برتر است که حالا در روزهای تعطیلات چندان توجهی به آنها نمی‌شود و بسیاری از آنها با مشکلات زیادی مواجه …
پرورش «بلبلان حسینی» در مناطق محروم استان قم
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / استانی-فرهنگی و هنری / مداحی / آموزش / مناطق محروم / منطقه قم
پرورش «بلبلان حسینی» در مناطق محروم استان قم
مسئول کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قم گفت: برای استفاده بهینه از تعطیلات تابستانی دانش اموزان و بهره برداری از ایام سوگواری ماه محرم، طرح آموزش مداحی با عنوان «بلبلان حسینی» را در دو دهستان قمرود و قنوات اجرا کردیم.
روش هایی برای داشتن خواب راحت
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / خواب راحت / سبک زندگی / پارسی خبر / بی خوابی
روش هایی برای داشتن خواب راحت
داشتن یک خواب شبانه خوب و کافی یکی از مهم‌ترین کار‌هایی است که می‌توانید در جهت حفظ سلامتی بدن و همچنین آرامش فکر و ذهن‌تان انجام دهید. خواب کافی زمان و انرژی لازم را در اختیار بدن‌تان قرار می‌دهد تا از اضطراب‌ها و نگرانی‌های روز گذشته جدا شود و برای روز آینده بازیابی و بازسازی گردد. اما مسئله اینجاست که هنگامی که پای خواب در میان باشد، تنها کمّیت آن نیست که اهمیت دارد، بلکه کیفیت هم مهم است! اینکه در زمان بیداری چه احساسی دارید، به شدت به این بستگی دارد که چگونه می‌خوابید. به طور مشابه، درمان مسائلی مانند خستگی در طول روز و مشکلات خواب، معمولا در برنامه‌ی روزانه و سبک زندگی‌تان نهفته است. پس اگر شما هم چنین مسائلی را تجربه کرده‌اید، نکات زیر را امتحان کنید و از میان‌شان، آن‌هایی را پیدا کنید …
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛ از ۸۲ به ۶۲ درصد
ایران قرمز است. آن‌طور که مقامات وزارت بهداشت اعلام کرده‌اند هیچ نقطه‌ای در ایران حتی نارنجی هم نیست و همه مناطق در شرایط بحرانی ناشی از شیوع کرونا قرار دارد. این موضوع اگرچه می‌تواند حاصل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری‌های ایام محرم، سفر در تعطیلات و بازگشایی مدارس باشد و همان‌طور که رییس‌جمهوری نیز در جلسه صبح شنبه ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد به ‌دلیل کاهش میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم است. حسن روحانی کاهش آمار میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را بسیار نگران‌کننده خواند و گفت: آماری که در جلسه ستاد ارایه شده نشان می‌دهد میزان مراعات مردم از ۸۲درصد به ۶۲ درصد در هفته گذشته رسیده‌ که بسیار نگران‌کننده …
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
دانش «آموزش مجازی» نداریم
سمیرا مصطفی‌نژاد ـ روزنامه‌نگار کلاس‌های درس پس از تعطیلات عید همگی مجازی شدند؛ تقریبا همگی کلاس‌ها. خوابگاه‌ها تخلیه‌شدند. دانشگاه‌ها سایت‌هایی برای آموزش مجازی و برگزاری آزمون مجازی طراحی و راه‌اندازی کردند که لزوما کیفیت بالایی نداشتند و حتی گاه بسیار ضعیف عمل می‌کردند. کرونا در کوتاه‌ترین زمان ممکن وضعیتی ناخوشایند را بر قشر دانشجو و دانشگاهی تحمیل کرد؛ وضعیتی که بیشتر دانشجوها از آن رضایت ندارند و آرزویشان بازگشت به کلاس‌های حضوری و بودن در محیط دانشگاه است. از تعدادی از آنها درباره وضعیت …
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
آغاز به‌کار خوابگاه‌ها با 40درصد ظرفیت
سبا ثروتی ـ روزنامه‌نگار تعطیلی، تخلیه و ضدعفونی خوابگاه‌های دانشگاهی از اسفند‌ماه سال گذشته و همزمان با گسترده‌تر‌شدن همه‌گیری کرونا در کشور آغاز شد. با توجه به برگزاری مجازی ترم تحصیلی پس از تعطیلات نوروز، تعداد زیادی از خوابگاه‌ها تعطیل باقی ماندند. مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، در خرداد‌ماه سال 1399 در نشستی خبری درباره اسکان دانشجویان در خوابگاه‌ها برای سال تحصیلی آینده اعلام کرد درحال مذاکره با دانشگاه‌هاست و آنچه مسلم است پذیرش خوابگاه‌ها مشابه سال قبل نخواهد …
آمار فوت تهرانی‌ها در موج سوم کرونا
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / پایتخت / ترافیک / تعطیلات / شورای شهر تهران / فوت
آمار فوت تهرانی‌ها در موج سوم کرونا
اقتصادنیوز :‌عضو شورای شهر تهران با اشاره به فوت روزانه بیش از ۶۰ نفر در پایتخت به دلیل ابتلا به کرونا گفت: لغو طرح ترافیک در کاهش مبتلایان اثری نداشته است.
آخرین خبر از محرومیت پرسپولیس از زبان وکیل برانکو
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / پرسپولیس / برانکو / نقل و انتقالات / فیفا / محرومیت
آخرین خبر از محرومیت پرسپولیس از زبان وکیل برانکو
وکیل سرمربی کروات اسبق پرسپولیس مدعی شد رای محکومیت این باشگاه به احتمال فراوان پس از اتمام تعطیلات پایان هفته اروپا ابلاغ می شود.
وکیل برانکو: رای محکومیت پرسپولیس به زودی ابلاغ می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / برانکو ایوانکوویچ / باشگاه پرسپولیس / لیگ برتر بیستم
وکیل برانکو: رای محکومیت پرسپولیس به زودی ابلاغ می‌شود
فارس نوشت:وکیل سرمربی کروات اسبق پرسپولیس مدعی شد رای محکومیت این باشگاه به احتمال فراوان پس از اتمام تعطیلات پایان هفته اروپا ابلاغ می‌شود.
راه اندازی نخستین فروشگاه آنلاین اپل در هند
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / اپل / هند
راه اندازی نخستین فروشگاه آنلاین اپل در هند
شرکت آمریکایی اپل نخستین فروشگاه آنلاین خود در هند را هفته جاری و همزمان با فصل تعطیلات این کشور که هر ساله بزرگترین فرصت فروش است، راه اندازی می کند.
روزنامه گاتزتا| سری‌آ، من عاشق تو هستم
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / روزنامه گاتزتا / سری آ ایتالیا
روزنامه گاتزتا| سری‌آ، من عاشق تو هستم
امشب بعد از تعطیلاتی کوتاه مدت مسابقات فصل 2021-2020 سری‌آ ایتالیا از سر گرفته خواهد شد.
مقایسه صندوق‌های سرمایه‌گذاری ETF + جدول
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / بازار سهام / بورس / صندوق ETF
مقایسه صندوق‌های سرمایه‌گذاری ETF + جدول
صندوق‌های ETF «سهامی» با رشد ۱۰ درصدی در پایان این هفته مواجه شدند و صندوق‌های مبتنی بر طلا نیز با بازدهی ۰.۵ به تعطیلات آخر هفته رفتند. بیشترین بازدهی هفتگی مربوط به صندوق آوای معیار (آوا) با ثبت ۲۷ درصد رشد قیمت بود و بیشترین سقوط قیمت صندوق‌های قابل معامله نیز در این هفته به صندوق آرمان سپهر آشنا اختصاص داشت.
دکتر مردانی: حدود ۳۰ درصد مردم کرونا گرفته‌اند/ شیوع ویروس در کشور شدت عجیبی پیدا کرده است
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / افزایش کرونا در ایران / دکتر مسعود مردانی / شیوع کرونا در ایران
دکتر مردانی: حدود ۳۰ درصد مردم کرونا گرفته‌اند/ شیوع ویروس در کشور شدت عجیبی پیدا کرده است
دکتر مسعود مردانی، عضو کمیته کشوری مقابله با کرونا در گفت‌وگو با رسالت از وضعیت نگران‌کننده کرونا در کشور خبر داده و توضیح می‌دهد: تمام شهرهای ما در وضعیت قرمزهستند و تعطیلات تاسوعاوعاشورا و افزایش سفرهای مردم، زنجیره انتقال ویروس در جامعه را تشدید کرده است، به این نکته قبلا اشاره داشته‌ام که الگوی بیماری نسبت به اسفند و فروردین تغییر کرده است اکنون بیماری بیشتر با تهوع، سردرد و مشکلات گوارشی همراه است و جوانان و کودکان بیشتر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند بنابراین مادران باید توجه داشته باشند کودکان و نوجوانان در پاییز بیشتر موردتوجه و مراقبت باشند.
کرونا قوت گرفت
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
کرونا قوت گرفت
[شهروند] تعداد مبتلایان از ابتدا تا کنون به ۴۱۶‌هزار و ۱۹۸ نفر رسید و در این مدت ۲۳‌هزار و ۹۵۲ نفر از ایرانیان هم جان‌شان را از دست داده‌اند. آمار و ارقام می‌گوید کرونا دوباره اوج گرفته است. روند افزایشی که مسئولان بهداشت و درمان در صحبت‌هایشان به آن اشاره کرده‌اند، این در حالی است که طی هفته‌های گذشته تعداد مبتلایان و جانباختگان روند کاهشی به خود گرفته بود. کاهش آمار مبتلایان به کووید-19 همواره تابعی از رعایت پروتکل‌ها و دوری مردم از تجمعات است و حالا این افزایش آمار به گفته ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کل کشور را در وضع قرمز این بیماری قرار داده است و این معنایی به جز حضور توده مردم طی هفته‌های گذشته در تجمعات ندارد. …
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
فوری/ اسرائیل، کرانه باختری و نوار غزه را بست
رژیم صهیونیستی به بهانه تعطیلات سال نوی یهودی، نوار غزه و کرانه باختری را بست.
حریرچی: بیمارستان ته خط است!
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / بیمارستان / تعطیلات / مرگ / وزیر بهداشت / ویروس
حریرچی: بیمارستان ته خط است!
اقتصاد نیوز : معاون وزیر بهداشت گفت: بیمارستان جای مقابله با ویروس کرونا نیست بلکه بیمارستان ته خط است، بنابراین احتمال مرگ و میر در آن بسیار بالا است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / روزنامه چاپی / روزنامه خبرجنوب
گناهکاران راحت می‌خوابند/ در «خبرجنوب تعطیلات» بخوانید
خبرنیوز نوشت:پرونده‌ای برای سه نویسنده خاص با عنوان «گناهکاران راحت می‌خوابند» تیتر یک دوازدهمین شماره «خبرجنوب تعطیلات» را به خود اختصاص داده است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / پیشنهادهای هنری / گالری ها
پیشنهادهای هنری برای تعطیلات آخر هفته
این روزها که گالری‌ها ملزم به رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی هستند، برخی هنوز برگزاری نمایشگاه‌های هنری را به صورت حضوری تدارک دیده‌اند. در این میان تعداد دیگری از گالری‌ها نیز به دلیل افزایش میزان مبتلایان به بیماری کووید ـ ۱۹، تصمیم گرفته‌اند که فعالیتشان را به دنیای مجازی محدود کنند.
کارنامه آماری منتخبان تولید
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / پتروشیمی / تعطیلات / تلویزیون / شاخص / فوت
کارنامه آماری منتخبان تولید
پرونده کاری صاحبان تولید تا پایان مردادماه ۹۹ منتشر شد. رصد آمارهای ۵۱ محصول منتخب «صنعتی، معدنی و پتروشیمی» نشان از وضعیت نه چندان بد تولید در بازه زمانی یاد شده دارد.
الگوی موفق کره‌ای ها
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
الگوی موفق کره‌ای ها
در مدارس سراسر کره‌جنوبی، دانش‌آموزان نهار خود را در سکوت می‌خورند و روبه‌روی آنها پرده‌های پلاستیکی قرار دارد که آنها را از دوستان‌شان جدا می‌کند. دانش‌آموزان ماسک می‌زنند، البته در حیاط مدرسه هنگامی که فاصله اجتماعی را رعایت می‌کنند، ملزم نیستند از ماسک استفاده کنند. همچنین هر صبح دو بار، یک بار در خانه و یک بار در مدرسه درجه حرارت بدن آنها اندازه‌گیری می‌شود. این واقعیت جدید برای میلیون‌ها دانش‌آموز در سراسر جهان است. در نیمکره شمالی تعطیلات تابستانی پایان یافته و در کشورهایی نظیر ایالات‌متحده، انگلستان و برخی کشورهای اروپایی که در دوره همه‌گیری کرونا مدرسه‌ها را تعطیل کرده بودند دولت‌ها مشغول بحث بر سر نحوه و زمان بازگشایی مدارس هستند.
پاسخ به ۸ سوال مهم درمورد شنا در زمان پریود
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / پریود / شنا
پاسخ به ۸ سوال مهم درمورد شنا در زمان پریود
هیچ‌چیزی اعصاب‌خردکن‌تر از این نیست که برای تعطیلات به ساحل یا برای شنا به استخر رفته باشید، اما درست همان روز پریودتان شروع شود! مسلما لجتان درمی‌آید؛ اما باید بدانید برای اینکه پریود نشوید، هیچ راهی وجود ندارد، مگر آنکه قرص‌های ضد بارداری مصرف کنید؛ اما بسیاری از خانم‌ها دوست ندارند با چنین روش‌هایی پریودشان را به تعویق بیندازند. ناراحت نباشید؛ خبر خوبی برایتان داریم. آن خبر این است که شنا کردن یا رفتن به استخر در زمان پریود، هیچ ایرادی ازنظر سلامتی ندارد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / بازار خودرو / قیمت خودرو
آخرین قیمت ها در بازار خودرو
به گزارش خبرآنلاین، افزایش قیمت ها در بازار خودرو که از ۲۰ شهریور ماه آغاز شده بود در حالی ادامه پیدا کرد که خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ تا ۸۸۰ میلیون تومان بالا رفت اما طی چند روز اخیر و نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته قیمت ها در این بازار کمی تعدیل شدند به گونه ای که این خودرو در حال حاضر ۸۷۸ میلیون تومان قیمت دارد و مدل ۹۸ آن نیز از ۸۴۰ میلیون تومان به قیمت ۸۳۸ میلیون تومان رسیده است.
پلیس: آخر شهریور سفر نروید
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
پلیس: آخر شهریور سفر نروید
پنجشنبه و جمعه آخرین تعطیلات تابستان ۱۳۹۹ است، تعطیلاتی که به گواه تجربه سال‌های قبل با افزایش حجم ترافیک در برخی از محورهای کشور همراه خواهد شد تا بعضی از افراد از آخرین فرصت‌های تعطیلات تابستانی‌شان برای سفر استفاده کرده باشند. در شرایط متفاوت امسال معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از مردم خواسته که از سفرهای غیر ضروری در این تعطیلات خودداری کنند.
توصیه پلیس درباره آخرین تعطیلات تابستان ۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
توصیه پلیس درباره آخرین تعطیلات تابستان ۹۹
پنجشنبه و جمعه آخرین تعطیلات تابستان ۱۳۹۹ است، تعطیلاتی که به گواه تجربه سال‌های قبل با افزایش حجم ترافیک در برخی از محورهای کشور همراه خواهد شد تا بعضی از افراد از آخرین فرصت‌های تعطیلات تابستانی‌شان برای سفر استفاده کرده باشند. در شرایط متفاوت امسال معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از مردم خواسته که از سفرهای غیر ضروری در این تعطیلات خودداری کنند.
افزایش دو برابری بیماران کرونایی در تهران
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
افزایش دو برابری بیماران کرونایی در تهران
خبرها از خیز مجدد کرونا می‌گویند و کادر درمان خسته‌تر از آن‌اند که با پیک بعدی بیماری مواجه شوند. بی‌خیالی مردم، شرکت در مراسم عزاداری و سفر رفتن‌های غیرضروری در زمان تعطیلات و حضور در شهر و محل کار بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی حالا دارد خود را نشان می‌دهد.  بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت از روز دوشنبه تا ظهر سه‌شنبه 2 هزار و ۷۰۵ بیمار جدید مبتلابه کووید۱۹- در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ۴۰۷ هزار و ۳۵۳ نفر رسید. در این مدت‌زمانی ۱۴۰ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۲۳ هزار و ۴۵۳ نفر رسید.
خیز مجدد بیماری کرونا در برخی استان‌‌ها در حال رخ دادن است
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / ویروس کرونا / بهداشت و درمان / وزارت بهداشت
خیز مجدد بیماری کرونا در برخی استان‌‌ها در حال رخ دادن است
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت:‌ در حال حاضر به دنبال تعطیلات و مسافرت کردن عده‌‌ای از مردم، خیز مجدد بیماری در حال رخ دادن است.
خیز مجدد کرونا در تهران و چند استان دیگر
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / کووید 19 / کرونا در ایران / وزارت بهداشت
خیز مجدد کرونا در تهران و چند استان دیگر
معاون وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر و بعد از تعطیلات اخیر، عده قلیلی از مردم رعایت نکردند و مسافرت‌ها آغاز شد. این درحالی است که ثابت شده مسافرت رفتن باعث خیز مجدد بیماری می‌شود و این اتفاق متاسفانه دارد می‌افتد؛ به طوری که هفته پیش نسبت به هفته قبل از آن، شروع خیز مجدد بیماری را شاهد هستیم.
خیز مجدد کرونا در تهران و چند استان دیگر | آثار سفرهای تعطیلات اخیر کم‌کم مشخص می‌شود | واکسن آنفلوآنزا کی به دست مردم می‌رسد؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
خیز مجدد کرونا در تهران و چند استان دیگر | آثار سفرهای تعطیلات اخیر کم‌کم مشخص می‌شود | واکسن آنفلوآنزا کی به دست مردم می‌رسد؟
معاون بهداشت وزیر بهداشت از خیز مجدد کرونا در تهران و برخی استان‌های دیگر خبر داد و گفت: میزان بیماران ناشی از این بیماری در تهران، طی یک هفته گذشته و در مقایسه با هفته قبل از آن، دوبرابر شد.
نمایان شدن ضعف بازاریابی و عرضه در مشاغل خرد و خدماتی با کرونا
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / استانی-اقتصادی / استان سمنان
نمایان شدن ضعف بازاریابی و عرضه در مشاغل خرد و خدماتی با کرونا
 مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان معتقد است که شیوع کروناویروس و تعطیلات و محدودیت های ناشی از آن ضعف بازاریابی و عرضه در بازار مشاغل خرد و خدماتی را بیش از پیش نمایان کرد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
فروش «تنت» از مرز ۲۰۰ میلیون دلار عبور کرد
فیلم جدید کریستوفر نولان در بازار جهانی موفق شد تا آمار فروشش را از مرز ۲۰۰ میلیون دلار فراتر ببرد و در همین حال سهم بازار آمریکا که هنوز از پاندمی کرونا عبور نکرده بسیار پایین بوده است.به گزارش مهر به نقل از ددلاین، کمپانی برادران وارنر و سونی اعلام کردند فیلم «تنت» کریستوفر نولان در حالی که در گیشه داخلی آمریکا از مرز ۳۰ میلیون دلار عبور نکرده و فروشش برابر ۲۹.۵ میلیون دلار در تعطیلات آخر هفته بوده است، فروشش در مجموع در بازار جهانی بیش از ۲۰۰ میلیون دلار بوده است.در آمریکا در طول ۳ روز تعطیلات دومین آخر هفته‌ای که فیلم «انگاشته» یا «تنت» نولان پشت سر گذاشت ۶.۷ میلیون دلار دیگر فروخت که ۲۹ درصد کمتر از تعطیلات آخر هفته پیش بود که با تعطیلات روز کارگر همراه شده بود. این خبر خوبی برای «تنت» است …
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
تورم مسکن تا کجا؟
در تعطیلات نوروز امسال، غالب کارشناسان اقتصادی و به‌خصوص دسته‌ای از صاحب‌نظران مطرح در بخش مسکن، «تورم ملک در شهر تهران طی سال 99» را حداکثر به اندازه 30 درصد پیش‌بینی کردند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
لوکاشنکو به روسیه رفت
رئیس‌جمهور بلاروس در نشست مهمی در روز دوشنبه و در پی پنجمین تعطیلات آخر هفته متوالی همراه با تظاهرات علیه دولتش گفت که برای جلب حمایت ولادیمیر پوتین تلاش خواهد کرد. آلکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهور بلاروس، که با شدیدترین بحران دوران ۲۶ ساله قدرتش در این کشور روبه‌رو شده در حالی به شهر سوچی روسیه سفر می‌کند که سرنوشتش در دستان ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه است. حمایت‌های اقتصادی و نظامی مسکو می‌تواند در ضمن تداوم برخورد شدید نیروهای امنیتی کشورش با مخالفان، توازن را به نفع وی برقرار کند. عملکرد پوتین تاکنون به گونه‌ای بوده که نشان می‌دهد میلی به سرنگونی رهبر کشور همسایه خود که جمهوری متعلق به شوروی سابق بوده، تحت فشار اعتراضات خیابانی ندارد، حتی اگر لوکاشنکو هم‌پیمان سرسخت و دشواری بوده باشد. …
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
کیوسک
روزنامه  هاآرتص [اسرائیل] قرنطینه ملی و 3‌هفته‌ای، همزمان با اوج‌گیری کرونا، از جمعه شروع می‌شود   این روزنامه اسرائیلی، خبر یک خود را به بازگشت سفت و سخت قرنطینه به سرزمین‌های اشغالی اختصاص داده است. کرونا، دوباره در اسرائیل اوج گرفته و در روزهای اخیر بیش از 4هزار مورد روزانه ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده است. بخشی از این قرنطینه، همزمان با تعطیلات سال جدید یهودی است، اما دولت بدون توجه به تعطیلات، قوانین سختگیرانه‌ را تصویب کرده است. همزمانی قرنطینه سراسری و 3هفته‌ای اسرائیل با سال نو، باعث …
آمار تازه کرونا در ایران | کووید دوباره اوج گرفت | افزایش عجیب مبتلایان و جان‌باختگان دقیقا دو هفته پس از تعطیلات تاسوعا و عاشورا
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
آمار تازه کرونا در ایران | کووید دوباره اوج گرفت | افزایش عجیب مبتلایان و جان‌باختگان دقیقا دو هفته پس از تعطیلات تاسوعا و عاشورا
دقیقا دو هفته پس از تعطیلات تاسوعا و عاشورا و سفرهای عجیب و غریب، آمار کرونا در ایران ناگهان زیاد شد. این درحالی است که هنوز یک هفته مانده تا عواقب بازگشایی مدارس هم مشخص شود.
چرا شیخ به قطر نرفت؟/ غیبت غیرموجه دیاباته در اردوی استقلال
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
چرا شیخ به قطر نرفت؟/ غیبت غیرموجه دیاباته در اردوی استقلال
باشگاه استقلال تهران طبق بلیتی که برای شیخ دیاباته و هروویه میلیچ تهیه کرده بود، قرار شد این دو بازیکن پس از تعطیلات مستقیم به کشور قطر سفر کنند. پس از اینکه میلیچ به دوحه رسید و دو جلسه تمرینی را هم در کنار تیم سپری کرده است اما هنوز شیخ به دوحه نرفته است.
چشمداشت رئیس جمهور بلاروس به حمایت پوتین
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / آلکساندر لوکاشنکو / روسیه / بلاروس
چشمداشت رئیس جمهور بلاروس به حمایت پوتین
رئیس جمهور بلاروس در نشستی مهمی طی امروز دوشنبه و در پی پنجمین تعطیلات آخر هفته متوالی همراه با تظاهرات علیه دولتش، برای جلب حمایت ولادیمیر پوتین تلاش خواهد کرد.
اعلام قرنطینه کامل در اسرائیل به مدت سه هفته
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
اعلام قرنطینه کامل در اسرائیل به مدت سه هفته
از روز جمعه و همزمان با آغاز تعطیلات در اسرائیل، به مدت سه هفته قرنطینه کامل در این کشور اجرا خواهد شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •