چهارشنبه, ۷ خرداد, ۱۳۹۹ / 27 May, 2020
طرحهای اشتغالزایی
آعاز بهره برداری از طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در دلگان سیستان وبلوچستان
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / شهرستان دلگان / بنیاد برکت / اشتغالزایی / سیستان و بلوچستان / استانی-اقتصادی
آعاز بهره برداری از طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در دلگان سیستان وبلوچستان
بهره برداری از طرحهای اشتغالزایی بنیاد برکت در چگردک دلگان به نمایندگی از ۲۰۰ فقره شغل ایجاد شده با ۷۰ میلیارد ریال اعتبار با حضور فرماندار دلگان، بخشدار بخش جلگه چاه هاشم، شهردار چگردک و نماینده و تعدادی از تسهیلگران بنیاد برکت آغاز شد.
برنامه‌های ویژه بنیاد مستضعفان در سال جهش تولید/ توسعه الگوی قلعه گنج در مناطق دیگر
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / پرویز فتاح / بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی / طرحهای اشتغالزایی / جهش تولید
برنامه‌های ویژه بنیاد مستضعفان در سال جهش تولید/ توسعه الگوی قلعه گنج در مناطق دیگر
رئیس بنیاد مستضعفان از برنامه‌های ویژه این بنیاد در سال جهش تولید خبر داد و گفت: الگوی موفق قلعه گنج در چند منطقه محروم دیگر کشور اجرایی می‌شود.
اصلاح ۱۰ ایراد قانون اشتغال روستایی/ پرداخت تسهیلات تسهیل می‌شود
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / اشتغال روستایی / اشتغال / تسهیلات اشتغالزایی / طرح اشتغالزایی / طرحهای اشتغالزایی
اصلاح ۱۰ ایراد قانون اشتغال روستایی/ پرداخت تسهیلات تسهیل می‌شود
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، از استخراج حدود ۱۰ ایراد برنامه اشتغال روستایی و عشایری خبر داد و اظهار امیدواری کرد در سال آینده اصلاحات طرح در قانون اعمال شود.
روایت صاحبان کسب و کار از ضعف و قوت برنامه اشتغال روستایی/ از جریان شغلی تا موانع بانکی
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / اشتغال روستایی / اشتغال / اشتغال‌زایی / تسهیلات اشتغالزایی / طرحهای اشتغالزایی / سامانه کارا / طرح اشتغالزایی / نظام بانکی / وثیقه / بیمه روستاییان و عشایر
روایت صاحبان کسب و کار از ضعف و قوت برنامه اشتغال روستایی/ از جریان شغلی تا موانع بانکی
دو سال پس از اجرای برنامه اشتغال روستایی و به بار نشستن بخشی از ظرفیت کسب و کارها در این مناطق، صاحبان مشاغل بهترین قضاوت‌کنندگان برای داوری این برنامه و البته طرح موانع پیش رو هستند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / سازمان مدیریت صنعتی / طرحهای اشتغالزایی / تولید
تاکید بر رونق تولید در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت: در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی که با موضوع سرمایه های انسانی و رقابت پذیری، مباحث رونق تولید، اشتغالزایی و حمایت از کالای ایرانی مورد تاکید است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۵
بانک توسعه تعاون با حمایت از طرحهای کارآفرینی و اشتغال بخش آب و فاضلاب در ایجاد ۲۳۵۰۰فرصت شغلی مشارکت میکند
حجتالله مهدیان ریٔیس هییٔت مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: رسالت بانک توسعه تعاون حمایت از طرحهای ملیاست حجتالله مهدیان ریٔیس هییٔت مدیره ومدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه انعقاد قرارداد عاملیت فیمابین بانک توسعه تعاون و شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور در حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اردکانیان وزیر نیرو در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رسالت اصلی بانک توسعه تعاون حمایت از طرحهای ملی در عرصههای اشتغالزایی ورونق تولید است. وی افزود: بانک توسعه تعاون با اعطایتسهیلات به میزان ۱۹۱میلیون دلار، ۷میلیون یورو و ۲۰۵میلیارد تومان از ۱۳پروژه در طرحهای برقابی و انرژی حمایت مالی نموده است و در این خصوص توانسته است با اتکاء به ظرفیت صندوق توسعه ملی و منابع …
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / محمد شریعتمداری / اشتغال / طرحهای اشتغالزایی / شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور
هدفگذاری ایجاد ۲۳ هزار شغل در حوزه آب و فاضلاب
وزیر کار با اشاره به انعقاد قرارداد عاملیت با شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: با اشتغالزایی ۲۳ هزار و ۵۸۷ شغل مستقیم و غیرمستقیم در این قرارداد، گام مثبتی در اشتغال ۹۸ برداشته می‌شود.
۱۳۹۸/۰۶/۱۸ / اشتغال فراگیر / اشتغال / تسهیلات اشتغالزایی / اشتغال‌زایی / طرحهای اشتغالزایی / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغال در ۳۱ استان/ تاخیر بانک‌ها طرح‌ها را معطل کرد
بر اساس آمار طرح‌های اشتغال فراگیر، در سال گذشته به دلیل تاخیر در ابلاغ اعتبارات بانکی، از مجموع ۲۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات مصوب، ۱۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد تسهیلات پرداخت شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۳
تقویت صندوق های خردمحلی گره گشای معضل بیکاری دراستان چهارمحال وبختیاری هستند
شهرکرد-خبرنگارابتکار مولوی : مدیرصندوق کارآفرینی امید چهارمحال وبختیاری درجمع خبرنگاران گفت یکی از اقدامات صندوق کارآفرینی امید توانمندسازی صندوقهای خرد محلی می باشد که در این رابطه با همکاری مرکز جهاد دانشگاهی آموزش های لازم به متولیان آنها داده شده و پس از آن صندوق کارآفرینی امید با پرداخت تسهیلات 4 درصد به مدت چهارساله آنها را تقویت نموده است . ومیتوان درجهت رفع معضل بیکاری دراستان ازاین صندوقها نهایت استفاده را کرد مرتضی لیریائی اظهارداشت : بیشترین فعالیت این صندوق اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری است که از سال گذشته تا کنون 1111طرح از طریق سامانه کارا به این صندوق معرفی شده که در حال حاضر 320میلیارد ریال اعتبار در قالب 779 طرح به متقاضیان پرداخت گردیده که یک هزار و 77 نفر اشتغالزایی …
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / اشتغال روستایی / اشتغال / تسهیلات اشتغالزایی / طرح اشتغالزایی / طرحهای اشتغالزایی / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / رامین اسدی / صندوق توسعه ملی
۱۳ هزار میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی تخصیص یافت/ پیگیری برای ادامه پرداخت تسهیلات
مدیر پروژه سرمایه گذاری اشتغال فراگیر و روستایی وزارت کار از تخصیص ۱۳ هزار و ۳۸۰ میلیارد تومان از منابع ریالی صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی خبرداد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۶ / بانک توسعه تعاون / اشتغال روستایی / تسهیلات اشتغالزایی / طرح اشتغالزایی / اشتغال / طرحهای اشتغالزایی / اشتغال‌زایی
پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری
مدیرعامل بانک عامل بخش تعاون، از پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های خرد و متوسط در مناطق روستایی و عشایری خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۱ / خوزستان / کمیته امداد امام خمینی (ره)
خوزستان از استانهای موفق در اجرای طرحهای اشتغالزایی است
اهواز _ایرنا_ رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: رویکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) اشتغالزایی و خودکفایی خانواده های تحت پوشش است و خوزستان از استان های موفق اجرا کننده طرحهای مرتبط با این حوزه است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۲ / بنیاد علوی / گرمسار / تسهیلات اشتغالزایی / طرحهای اشتغالزایی / مراکز درمانی
۳۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی بنیاد علوی مصوب شد/ بهره‌برداری از ۲۱۰۰ طرح
گرمسار - معاون توانمندسازی و مشارکت‌های مردمی بنیاد علوی، با بیان اینکه این بنیاد سه هزار و ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی را مصوب کرده است، گفت: این طرح‌ها ۲۶ هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۸ / اشتغال روستایی / توسعه پایدار / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / اشتغال / تسهیلات اشتغالزایی / طرحهای اشتغالزایی
سهم ۲۵ درصدی اشتغال روستایی از اشتغال‌زایی کشور/ سهم صفر تا ۹۶
سهم اشتغال روستایی از کل اشتغال کشور در حالی که در دوره سال های ۹۲ تا ۹۶ نزدیک به صفر بود، در سال گذشته به حدود ۲۵ درصد افزایش یافته است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / اشتغال / تسهیلات اشتغالزایی / طرح اشتغالزایی / طرحهای اشتغالزایی / اشتغال‌زایی
۲۰ طرح اشتغال برای ایجاد یک میلیون و۹۰هزار شغل/جزئیات منابع مالی
ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار فرصت شغلی با اجرای ۱۸ طرح و اقدام اشتغال زایی و کارآفراینی برای سال ۹۸ از سوی دولت هدف گذاری شده است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹ / شورای عالی اشتغال / اشتغال / اشتغال‌زایی / طرحهای اشتغالزایی
جزئیات دو سناریوی اشتغالی۹۸/جلوگیری از ریزش۳۱۵هزار نیروی کار
ایجاد «یک میلیون و ۹۰ هزار فرصت شغلی»و ایجاد «۵۳۷ هزار شغل» به عنوان دو سناریوی اشتغال سال ۹۸ روی میز شورای عالی کار قرار دارد ومتناسب با شرایط اقتصادی کشور یکی از این دو سناریو اجرا می شود.
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ / محمدباقر نوبخت / سازمان برنامه و بودجه / اشتغال / طرحهای اشتغالزایی / اشتغال‌زایی / بیکاری / بحران بیکاری
وعده اشتغال میلیونی محقق نشد/تکرار سناریوی یک میلیون شغل برای ۹۸
با وجود وعده‌های مکرر دولت برای ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل در سال ۹۷، اما گزارشات رسمی از تحقق نصف این وعده و فاصله ۵۷۰ هزار شغل با تعهد ایجاد شده دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
240 میلیارد ریال صرف اجرای طرحهای اقتصادی شهرستان دشتی شد
بوشهر-ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهرگفت: از اول سال تاکنون 240 میلیارد ریال اعتبار صرف اجرای طرحهای اقتصادی و اشتغالزایی در این شهرستان شده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •