جمعه, ۹ آبان, ۱۳۹۹ / 30 October, 2020
قیمت کره
۱۳۹۹/۰۷/۱۳
نوسان ۳۴۰۰ تومانی کره!
ایـســــنا- گزارش‌های رسمی از این حکایت دارد که قیمت کره از ابتدای سال تا نرخ مصوب ۸۰۰۰ تومانی اخیر، رشد بیش از ۳۴۰۰ تومانی داشته و این کالا در شهریورماه تا ۱۲ درصد افزایش قیمت داشته است. کره از جمله کالاهای اساسی بود که مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌شد اما به تدریج و با کوتاه شدن لیست دریافت‌کنندگان ارز دولتی، این کالا نیز کنار گذاشته شده و از مدت‌ها قبل با ارز نیمایی که به بیش از ۲۰ هزار تومان در هر دلار می‌رسد واردات آن صورت می‌گیرد.  طی یکی - دو ماه گذشته کره با افزایش قابل توجه قیمت مواجه شده است؛ به طوری که بررسی قیمت آن در چند ماه گذشته براساس آماری که مرکز آمار ایران در رابطه با وضعیت کالاهای خوراکی منتشر می‌کند، نشان می‌دهد که قیمت کره ۱۰۰ گرمی …
وضعیت تورم کالاهای خوراکی در شهریورماه
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / اقتصاد - تورم
وضعیت تورم کالاهای خوراکی در شهریورماه
در شهریورماه اغلب کالاهای خوراکی با رشد قیمت نسبت به ماه قبل همراه بود و در بین آنها افزایش قیمت کره و تخم مرغ قابل توجه است.
واردات کره متوقف شده است/ مردم قدرت خرید کره را ندارند
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / کره / واردات
واردات کره متوقف شده است/ مردم قدرت خرید کره را ندارند
رئیس هیئت مدیره اتحادیه تعاونی‌های فرآورده‌های لبنی کشور اظهار داشت: اگرچه قیمت کره مطابق قیمت مصوب است، اما به علت نرخ بالا مردم قدرت خرید این محصول را از دست داده‌اند.
اگر دولت می خواست بازار را رها کند الان قیمت کره ۴۰ هزار تومان بود!
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
اگر دولت می خواست بازار را رها کند الان قیمت کره ۴۰ هزار تومان بود!
ایزدی، مدیرکل مطالعات و برنامه‌ریزی سازمان حمایت اظهار کرد: دولت اگر می‌خواست بازار را رها کند الان قیمت کره به جای ۸ هزار تومان ۳۵ تا ۴۰ هزار تومان بود.
سامانه ناکارآمد 124 سازمان حمایت/ قیمت کره 100 گرمی 4500 یا 8 هزار تومان؟
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / وزارت صنعت / سامانه 124 / اعلام قیمت کالاها / قیمت کره
سامانه ناکارآمد 124 سازمان حمایت/ قیمت کره 100 گرمی 4500 یا 8 هزار تومان؟
اگرچه براساس اعلام مسئولان وزارت صمت کارکارد سامانه 124 سازمان حمایت، اطلاع رسانی دقیق قیمت کالا و خدمات به مردم است اما بعلت تاخیر در بروزرسانی؛ این سامانه مرجع مناسبی برای رصد قیمت ها نیست.
کره گیاهی جایگزین کره حیوانی شد / تخصیص ارز دولتی به کره گیاهی
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / ارز دولتی / تخصیص ارز دولتی / تخصیص ارز دولتی به کره / قیمت کره / کره حیوانی / کره گیاهی
کره گیاهی جایگزین کره حیوانی شد / تخصیص ارز دولتی به کره گیاهی
رئیس انجمن تولیدکنندگان کره گیاهی کشور از جایگزین کره حیوانی خبر داد و گفت: با افزایش قیمت‌ها مردم کره گیاهی را جایگزین کره حیوانی کرده‌اند. نوشته کره گیاهی جایگزین کره حیوانی شد / تخصیص ارز دولتی به کره گیاهی اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آخرین وضعیت کره‌های دپو شده در گمرکات
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / تولید کره / دپو کره / قیمت کره / کره / کره حیوانی
آخرین وضعیت کره‌های دپو شده در گمرکات
سخنگوی گمرک می‌گوید: از ابتدای سال تاکنون شش هزار و ۴۴ تن کره با ارزش ۳۲ میلیون و ۶۷۰ هزار دلار از گمرکات ترخیص شده است. حدود ۷۱ تن کره هم در مرحله ترخیص است. نوشته آخرین وضعیت کره‌های دپو شده در گمرکات اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
تعیین عوارض ۲۰۰ درصدی برای صادرات خامه فله
ستاد تنظیم بازار در راستای تنظیم بازار کره برای صادرات شیرخشک و خامه بسته‌بندی (بسته تا ۲۵۰ گرمی) عوارض صادراتی ۴۰ درصدی تعیین و مقرر کرده صادرات خامه در احجام مورد اشاره ممنوع یا با ابلاغ عوارض ۲۰۰ درصدی از خروج آن جلوگیری شود. به گزارش «ایسنا»، در هفته‌های اخیر قیمت کره نزدیک به دو برابر شد و قیمت کره ۱۰۰گرمی از ۴۵۰۰ تومان به حدود 8 هزار تومان رسیده و در نهایت ستاد تنظیم بازار همین قیمت را تایید کرد. علت این افزایش قیمت نیز تغییر گروه ارزی این کالا از دولتی به نیمایی از سال گذشته عنوان شده که حالا با توجه به اتمام ذخایر قبلی تاثیر خود را در بازار نشان داده است. در همان روزهای اوج‌گیری قیمت کره، دبیر ستاد تنظیم بازار از ممنوع شدن صادرات خامه خبر داد و اعلام کرد که سازمان توسعه تجارت مکلف شده …
کره صد گرمی، ۸ هزار تومان شد!
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / قیمت گذاری / کره / کارگروه تنظیم بازار / قیمت کره
کره صد گرمی، ۸ هزار تومان شد!
اقتصادنیوز : کارگروه تنظیم بازار در یکصد و چهارمین جلسه خود سقف قیمت مصرف کننده را با توجه به افزایش قیمت شیر خام و چربی در کشور برای هر بسته کره ۱۰۰گرمی معادل ۸ هزار تومان تعیین کرد.
از واردات تا تولید داخل؛ بازار آینده کره چه خواهد شد؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
از واردات تا تولید داخل؛ بازار آینده کره چه خواهد شد؟
افزایش قیمت کره در دو هفته گذشته و کمیاب شدن آن در بازار واکنش های بسیاری از سوی افکار عمومی در پی داشت و برخی حتی به موضوعاتی چون احتکار، انحصار و گرانفروشی نیز در خصوص افزایش قیمت کره اشاره کرده بودند. موضوعاتی که رئیس هیات مدیره انجمن صنایع فرآورده­‌های لبنی توضیحاتی در خصوص آن ارائه داد.
قیمت کره به قبل برنمی گردد
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
قیمت کره به قبل برنمی گردد
فربد، عضو هیئت مدیره انجمن صنفی صنایع لبنی گفت: قطعاً قیمت کره دیگر به قیمت‌های قبل برنمی گردد مگر این که دولت یارانه و ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی در اختیار قرار دهد.
نمی‌توانیم به کره ارز ۴۲۰۰ تومانی بدهیم
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / سخنگوی دولت / علی ربیعی / قیمت تخم مرغ / قیمت کره / واکسن آنفولانزا
نمی‌توانیم به کره ارز ۴۲۰۰ تومانی بدهیم
سخنگوی دولت گفت: نگرانی سفره خالی مردم نگرانی هر روزه ما است. وقتی ارز ۴۲۰۰ تومانی کاهش پیدا می‌کند نمی‌توانیم به کره ارز ۴۲۰۰ تومانی بدهیم. اولویت ما مواد مصرفی‌، دارو و مواد اولیه کارخانه‌های تولیدی است. سالانه ۴۰ تا ۴۵ میلیون تن کره وارد کشور می‌کردیم، امروز کارخانه‌های داخلی را فعال کردیم دستگاه‌های کره‌گیری وارد کردیم خوشبختانه همان ظرفیت واردات کره را در داخل به دست آوردیم. نوشته نمی‌توانیم به کره ارز ۴۲۰۰ تومانی بدهیم اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
جدیدترین قیمت کره خوراکی در بازار + جدول
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / بازار / کره / قیمت کره
جدیدترین قیمت کره خوراکی در بازار + جدول
اقتصاد نیوز: کره سنتی شکلی با مقدار ۱۰۰ گرم به قیمت ۸ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
جیب خالی، لبنیات را به آن سوی مرزها می‌برد
[شهروند] قطار گرانی وقتی به ایستگاه لبنیات رسید خطر حذف شیر، ماست و پنیر از سبد غذایی مردم بیشتر شد. افزایش قیمت‌ها با اقتصاد راکد جامعه گره خورد. مرداد ماه بود که لبنیات 30‌درصد گران شد؛ گرانی که گفته می‌شد به دلیل بالارفتن هزینه‌های تولید و تحت ‌تأثیر شرایط اقتصادی کشور است و هیچ ربطی به تولیدکننده ندارد.با این افزایش قیمت باز توان خرید مردم کمتر شد این در حالی بود که فرهنگ مصرف شیر و لبنیات در کشور ما ضعیف است. آن‌طور که مسئولان می‌گویند سرانه مصرف لبنیات در کشور ما 80 کیلوگرم است اما میانگین مصرف جهانی 160 کیلوگرم و این رقم در کشورهای اروپایی و آمریکا به 350 تا 500 کیلوگرم می‌رسد، اما واقعیت این است که سرانه مصرف در کشور ما حتی کمتر از این رقم است که …
نرخ جدید کره اعلام شد / هشدار به دامداران درباره افزایش قیمت شیرخام
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / تولید شیر / تولید کره / قیمت شیرخام / قیمت کره / محمدرضا کلامی / معدن و تجارت / وزارت صنعت
نرخ جدید کره اعلام شد / هشدار به دامداران درباره افزایش قیمت شیرخام
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت: از امروز کره داخلی ۱۰۰ گرمی با نرخ مصوب ۸ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود که برای مصرف کره داخلی مقادیر تولید شیر باید افزایش یابد و دامداران و فعالان این عرصه اجازه افزایش قیمت شیرخام را ندارند. نوشته نرخ جدید کره اعلام شد / هشدار به دامداران درباره افزایش قیمت شیرخام اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نرخ مصوب کره اعلام شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / لبنیات / قیمت کره
نرخ مصوب کره اعلام شد
براساس تصمیم کارگروه ستاد تنظیم بازار، از امروز کره داخلی ۱۰۰ گرمی با نرخ مصوب ۸ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
همه‌چیز از گرانی بنزینی شروع شد که قرار بود بی‌تاثیر باشد
کار سختی نیست؛ کافی است کلمه‌های قیمت، تومان و گرانی را روزانه در توییتر فارسی جست‌وجو‌ کنید تا ببینید افزایش هزینه‌ها و وضعیت اقتصادی ناخوش احوال، چطور از زندگی کاربران توییتر فارسی گزارش می‌دهد. هشتگ امروز منتخبی از توییت‌هایی است که با جست‌وجوی این کلمات به دست آمده است:  «از اون دی ماهی که اوج گرفتن قیمت دلار از حدود ۴۶۰۰ شروع شد دیگه روز خوش ندیدیم تا الان»، «داخل گروه مجازی ساختمان بحثی بود و نوشتند آقای ایکس به چه حقی آپارتمان را متری ۲۶ میلیون فروخته؟ هیچ کس زیر پنجاه میلیون در هر مترمربع نباید قیمت بگذاره، مستاجران هم نظر ننویسند! باشه ننوشتیم ولی تو یکی خیلی داغونی»، «زمین‌های شمال ظرف شش ماه ۵۰ تا۸۰٪ افزایش …
ویدئو/ دلیل گرانی و کمیاب شدن «کره» چیست؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
ویدئو/ دلیل گرانی و کمیاب شدن «کره» چیست؟
سخنگوی انجمن فراورده‌های لبنی در گفتگوبا برنامه تلویزیونی اظهار کرد: مشکلی در تولید کره نداریم. چون قیمت کره وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی ارزان تمام می‎شد اغلب تولیدکننده‎ها کره را وارد می‎کردند.
جنجال «کَرِه» در بازار؛ داستان از چه قرار است؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / کره / گرانی کره / کمیابی کره / بازار
جنجال «کَرِه» در بازار؛ داستان از چه قرار است؟
با وجود افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت کره، مسئولان انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی احتمال می‌دهند که قیمت این محصول دوباره با افزایش مواجه شود. آن‌ها می‌گویند که از سال ۱۳۹۷ تاکنون با توجه به افزایش نرخ ارز و میزان نرخ تورم، شرکت‌های لبنی با دولت همکاری کردند و قیمت کره را ثابت نگه داشتند. اما حالا با افزایش نرخ ارز و واردات تکنولوژی‌های جدید، انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی در نظر دارد که پیوسته قیمت شیرخام را افزایش دهد.  
کره ای که ۹۵ درصد گران شده نیازی به سهمیه بندی ندارد!
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
کره ای که ۹۵ درصد گران شده نیازی به سهمیه بندی ندارد!
درخشانی، رئیس اتحادیه سوپر مارکت داران گفت: قیمت کره در بسته بندی ۵۰ و ۱۰۰ گرمی بین ۹۰ تا ۹۵درصد گران شده است بنابراین صف و تقاضای برای خرید این کالا وجود ندارد.
کره داخلی ارزان‌تر از کره وارداتی | ۳۰ درصد ظرفیت صنایع دامپروری خالی است
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
کره داخلی ارزان‌تر از کره وارداتی | ۳۰ درصد ظرفیت صنایع دامپروری خالی است
مدیرعامل اتحادیه دامداران قیمت هر کیلو کره وارداتی را ۳.۸ دلار اعلام کرد و گفت: قیمت کره داخلی به مراتب پایین‌تر از این نرخ است.
آیا ایران نمی‎تواند کره تولید کند؟ +فیلم
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / لبنیات / کره
آیا ایران نمی‎تواند کره تولید کند؟ +فیلم
سخنگوی انجمن فراورده‌های لبنی: مشکلی در تولید کره نداریم. چون قیمت کره وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی ارزان تمام می‎شد اغلب تولیدکننده‎ها کره را وارد می‎کردند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
غیرمستقیم می‌گویند رژیم بگیرید
قیمت کره طی دو روز دوبرابر شد. این افزایش یک‌باره قیمت باعث شد در توییتر فارسی کاربران هشتگ «کره» را داغ کنند و درباره آن بنویسند. آنچه می‌خوانید منتخبی از این توییت‌هاست.  «یک کیلو کره مساوی یک کیلو گوشت، یه زمان شاید شما یادتون نیاد هر جمعه صبح کله‌پاچه می‌خوردیم با گرون شدنش روی آوردیم به عسل خامه یا کره تا اینکه کره شد هم قیمت کله‌پاچه‌! امروز هم پنیر تبریزی شد ۸۰ هزار تومن، خلاصه ترسم از اینه دیگه نون بربری خالی هم نتونیم بخوریم»، «لندکروز ۷ ۸ میلیاردی و آزرا ۲ میلیاردی و پراید ۱۱۰ میلیونی و مسکن متری ۵۰ میلیونی و سکه ۱۲ میلیونی رو ما نخواستیم . کره و خامه ۸ هزار تومنی و تن ماهی ۲۰ هزار تومنی حباب نداره؟ نگران اینا نباشین …
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
یه رفیقم نداریم بهمون سهمیه کره بده!
این روزها، افزایش قیمت و گرانی اقلام ضروری زندگی به جزء جداناپذیر زندگی مردم تبدیل شده و هربار شاهد افزایش نجومی قیمت‎ها در زمینه‎های مختلفی چون مسکن، خودرو، وسایل ارتباطی و حتی اقلام خوراکی هستیم. در بسیاری از این موارد می‎توان دلیل آن را به افزایش قیمت ارز و وجود تحریم‎ها نسبت داد اما بعضی از این گرانی‎ها که به نظر می‎رسد دلیلی برای آن وجود ندارد، موجب تعجب بیشتر مصرف‌کنندگان می‎شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، در چند روز گذشته نیز شاهد افزایش قیمت ناگهانی و غیرقابل تصور کره بودیم که با واکنش‎های زیادی از سوی مردم و کاربران مواجه شد. رئیس اتحادیه سوپرمارکت‎ها در توضیح مربوط به گرانی کره، با اشاره به کمبود روغن جامد در بازار گفته است: حدود یک هفته بود که تولید کننده، کره را در بازار عرضه نکرد …
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
صادرات خامه ممنوع شد
دبیر ستاد تنظیم بازار از ممنوع شدن صادرات خامه خبر داد و اعلام کرد که سازمان توسعه تجارت مکلف شده است برای صادرات شیرخشک عوارض تعیین کند. در روزهای اخیر قیمت کره نزدیک به دو برابر شده و گزارش‌ها حاکی از آن است که قیمت کره ۱۰۰گرمی از ۴۵۰۰ تومان به حدود 8هزار تومان رسیده که طبق گفته عضو هیات‌مدیره انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی، ستاد تنظیم بازار این قیمت را تایید کرده است. علت این افزایش قیمت نیز تغییر گروه ارزی این کالا از دولتی به نیمایی از سال گذشته عنوان شده که حالا با توجه به اتمام ذخایر قبلی تاثیر خود را در بازار نشان داده است. حال بعد از چند روز محمدرضا کلامی، دبیر ستاد تنظیم بازار نسبت به وضعیت بازار کره واکنش نشان داده و با بیان اینکه مدت‌هاست کره از فهرست دریافت دلار ۴۲۰۰ تومانی واردات …
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / قیمت کره
قیمت هرکیلو کره با ارز نیمایی ۱۵۰ هزارتومان
عضو هیات مدیره انجمن صنایع فرآورده های لبنی با اشاره به اینکه کره از گروه کالاهای مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی خارج شده است و اگر کسی قصد واردات کره داشته باشد باید از ارز نیمایی استفاده کند، گفت: باید در این بخش بر تولیدات داخل تکیه کنیم. براساس مصوبه چربی ستاد تنظیم بازار قیمت هر قالب ۱۰۰گرمی کره ۸۰۰۰ تومان خواهد شد.
چاره‌جویی دولت برای مهار قیمت کره؛ صادرات خامه ممنوع شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / تجارت / تنظیم بازار / فرآورده های لبنی / لبنیات / واردات
چاره‌جویی دولت برای مهار قیمت کره؛ صادرات خامه ممنوع شد
اقتصادنیوز: دبیر ستاد تنظیم بازار از ممنوع شدن صادرات خامه خبر داد و اعلام کرد که سازمان توسعه تجارت مکلف شده برای صادرات شیرخشک عوارض تعیین کند.
قیمت جدید کره‌های ایرانی اعلام شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / کره / قیمت کره
قیمت جدید کره‌های ایرانی اعلام شد
عضو هیات مدیره انجمن صنایع فرآورده های لبنی با اشاره به اینکه کره از گروه کالاهای مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی خارج شده است و اگر کسی قصد واردات کره داشته باشد باید از ارز نیمایی استفاده کند، گفت: باید در این بخش بر تولیدات داخل تکیه کنیم. براساس مصوبه چربی ستاد تنظیم بازار قیمت هر قالب ۱۰۰گرمی کره ۸۰۰۰ تومان خواهد شد.
تغییر ارز واردات کره از ۴۲۰۰ به نیمایی
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / کره خوراکی / ارز نیمایی / واردات کره / فرآورده لبنی / لبنیات
تغییر ارز واردات کره از ۴۲۰۰ به نیمایی
یک مقام مسئول، با بیان اینکه با تغییر ارز واردات کره از رسمی به نیمایی، از واردات این محصول استقبال نمی‌شود، گفت: قیمت کره‌ای از این پس وارد کشور می‌شود با افزایش چند برابری مواجه است.
دلیل گرانی کره مشخص شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / گرانی کره
دلیل گرانی کره مشخص شد
اقتصادنیوز : یک مقام مسئول، با بیان اینکه با تغییر ارز واردات کره از رسمی به نیمایی، از واردات این محصول استقبال نمی‌شود، گفت: قیمت کره‌ای از این پس وارد کشور می‌شود با افزایش چند برابری مواجه است.
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
عرضه دوباره کره در بازار با افزایش ۲ برابری قیمت
رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌ها با اشاره به کمبود روغن جامد در بازار، گفت: «قیمت کره پس از یک هفته عدم عرضه، از دو روز گذشته حدود ۹۰درصد افرایش یافته است.» سعید درخشانی درخصوص کمبود روغن جامد در بازار، اظهار داشت: «این قلم کالا در بازار کم بوده و مردم نیز سراغ آن را می‌گیرند ولی کمبود وجود دارد.»او در پاسخ به دلیل این کمبود گفت: «دلیلش را باید از تولیدکننده پرسید، زیرا خریدار وجود دارد ولی اینکه چرا نیست، به تولیدکننده مربوط می‌شود.» رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌ها و مواد پروتیینی با اشاره به گرانی کره در روزهای اخیر نیز خاطرنشان کرد: «حدود یک هفته بود که تولیدکننده، کره را در بازار عرضه نکرد و از دو روز گذشته که عرضه آن شروع شده، قیمت حدودا دوبرابر …
وزارت صنعت: کره به اندازه کافی در بازار موجود است
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
وزارت صنعت: کره به اندازه کافی در بازار موجود است
سرپرست دفتر تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت با تاکید بر اینکه مشکلی در تامین و تولید کره خوراکی وجود ندارد، گفت: کره به اندازه کافی در بازار موجود است. کارگر با بیان اینکه بخشی از کره مورد نیاز از طریق واردات تامین می‌شود، گفت: با تغییر ارز واردات کره از ارز 4200 تومانی به ارز نیمایی طبیعی است که قیمت این محصول در بازار افزایش یابد، اما شرایط خوب تولید داخلی این محصول می‌تواند قیمت کره وارداتی را متعادل کند.
هیچ مجوزی برای افزایش قیمت کره صادر نشده است
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
هیچ مجوزی برای افزایش قیمت کره صادر نشده است
ظفری، رئیس هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های فرآورده های لبنی کشور گفت: تا به امروز هیچ مجوزی برای افزایش قیمت کره نسبت به سال ۹۸ صادر نشده است.
ارز جدیدی به کره اختصاص نیافته است
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / انجمن صنایع لبنی / قیمت کره / واردات کره
ارز جدیدی به کره اختصاص نیافته است
انجمن صنایع فرآورده های لبنی در پی انتشار مطلبی در خصوص انتشار اطلاعات نادرست درباره واردات کره حیوانی با عنوان «پای سلطان کره در میان است» که موجب گمراهی افکار عمومی گردیده است طی اطلاعیه ای توضیحاتی را ارائه کرد. نوشته ارز جدیدی به کره اختصاص نیافته است اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
کمبود روغن جامد در بازار/ قیمت کره دوبرابر شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / بازار / روغن جامد / قیمت کره / گرانی کره
کمبود روغن جامد در بازار/ قیمت کره دوبرابر شد
اقتصادنیوز : رئیس اتحادیه سوپر مارکت ها با اشاره به کمبود روغن جامد در بازار گفت: حدود یک هفته بود که تولید کننده، کره را در بازار عرضه نکرد و از دو روز گذشته که عرضه آن شروع شده، قیمت حدوداً دو برابر شده است.
کره سهمیه‌بندی شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / سهمیه بندی کره / قیمت کره / کره
کره سهمیه‌بندی شد
رئیس اتحادیه سوپر مارکت‌ها می‌گوید: کره در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سهمیه‌بندی شد. علت سهمیه‌بندی کره در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز این است که برخی فروشگاه‌ها کره را با قیمت قبل عرضه می‌کنند. نوشته کره سهمیه‌بندی شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش ۲ برابری قیمت کره
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / روغن جامد / قیمت کره / کره حیوانی / کره گیاهی
افزایش ۲ برابری قیمت کره
سعید درخشانی در گفت و گو با تسنیم در خصوص کمبود روغن جامد در بازار، اظهار داشت: این قلم کالا در بازار کم بوده و مردم نیز سراغ آن را می  گیرند ولی کمبود وجود دارد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
تماشا کنید: فصل کره گیری! / آیا در ماجرای گرانی کره، پای سوء استفاده ارز بگیران دولتی در میان است؟
قطع ارز دولتی و محدودیت های تولید شیر در ایران باعث شده تا پیش بینی افزایش شدید قیمت کره، از زبان بسیاری مسئولان شنیده شود. اما آیا علت افزایش قیمت، فقط همین موارد است؟
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / افزایش قیمت / جهاد کشاورزی / صنایع غذایی / گوشت / برنامه ریزی
تخریب برنامه‌ریزی شده صنایع غذایی/ افزایش قیمت کره در سال آینده/ ورود لاین آرین به تولید گوشت مرغ با دستور مقام رهبری
ایلنا: معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: کاملا مشخص است که تخریب علیه صنایع غذایی برنامه‌ریزی شده است و…
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / مرتضى رضائی / گوشت قرمز / مرغ / وزارت جهاد کشاورزی
قیمت کره در سال آینده تغییر می کند/عده ای صنایع غذایی را نشانه گرفته اند
معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه قیمت کره در سال آینده تغییر می کند، گفت: به نظر می رسد عده ای به صورت کاملا برنامه ریزی شده صنایع غذایی کشور را نشانه گرفته اند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •