پنجشنبه, ۱۵ خرداد, ۱۳۹۹ / 4 June, 2020
نعمت‌الله ترکی
پیش‌بینی رشد اقتصادی در سال ۹۹
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / رشد اقتصادی ۹۹ / نعمت‌الله ترکی
پیش‌بینی رشد اقتصادی در سال ۹۹
به گزارش فارس به نقل از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، یکصدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای توسعه قرآنی استان تهران به ریاست حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار، نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و اعضای ستاد در محله پاستور تهران برگزار شد.
منطقه قرمز پایتخت تعیین شد
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / استان تهران / زمین خواری در تهران / مدیریت تهران / نعمت‌الله ترکی
منطقه قرمز پایتخت تعیین شد
به گزارش همشهری آنلاین، نعمت‌الله ترکی با اعلام این خبر گفت: اطلس نقاط بحرانی استان تهران تدوین شده است و برای تصویب نهایی منتظر تشکیل جلسه شورای عالی آمایش کشور هستیم که علت تاخیر در برگزاری آن پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.
انجام 37 پژوهش مورد نیاز 16 دستگاه اجرایی استان تهران
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / نعمت‌الله ترکی، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران / سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
انجام 37 پژوهش مورد نیاز 16 دستگاه اجرایی استان تهران
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: کمیته منتخب کارگروه پژوهش و فن آوری استان تهران 37 عنوان پژوهشی مورد نیاز 16 دستگاه اجرایی استان تهران را بر اساس اولویت‌ها مورد تائید قرار داده است که از طریق فراخوان، این پژوهش‌ها انجام خواهد شد.
رشد 2 درصدی تورم نقطه‌ای در تهران
۱۳۹۸/۱۰/۰۳
رشد 2 درصدی تورم نقطه‌ای در تهران
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت:‌ نرخ تورم نقطه‌ای استان تهران در آذر ماه ١٣٩٨ در مقایسه با ماه قبل 2 واحد درصد افزایش یافته است. به گزارش فارس، نعمت‌الله ترکی بیان کرد: بر اساس آخرین نتایج، نرخ تورم نقطه‌ای استان تهران در آذر ماه 1398 به عدد 29.3 درصد رسید.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵
50 درصد تهرانی‌ها جزو 3 دهک درآمدی بالا
تازه‌ترین آمارهای ارائه شده از سوی یک مقام ارشد اقتصادی کشور نشان می‌دهد که نیمی از تهرانی‌ها جزو دهک‌های ۸، ۹ و ۱۰ درآمدی محسوب می‌شوند. به گزارش مهر، نعمت‌الله ترکی در نشست خبری با اشاره به رسالت بودجه سال ۹۹ اظهار داشت: این بودجه مطابق با شرایط تحریمی و با رویکرد مهار تورم و صیانت از تولید و اشتغال آن در نظر گرفته شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / استانداری تهران / بودجه / نعمت‌الله ترکی
اعمال نظام بودجه‌ای درآمد هزینه‌ای از سال آینده
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران از اعمال نظام بودجه‌ای درآمد هزینه‌ای از سال آینده خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۱ / اقتصاد مقاومتی / نعمت‌الله ترکی، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران
اتمام ۳۲ پروژه اقتصاد مقاومتی تا پایان سال
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران از اتمام ۳۲ پروژه ویژه اقتصاد مقاومتی - که پیشتر به عنوان پروژه‌های اولویت‌دار معرفی شده بود - تا پایان سال جاری خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •