یکشنبه, ۹ آذر, ۱۳۹۹ / 29 November, 2020
معلم
معلمان با پرورش استعدادها، موجب سر افکندگی و ناامیدی دشمنان انقلاب خواهند شد
۲ ساعت قبل
معلمان با پرورش استعدادها، موجب سر افکندگی و ناامیدی دشمنان انقلاب خواهند شد
ایلنا: وزیر آموزش و پرورش طی تماسی تلفنی با خواهر شهید فخری زاده که از جامعه فرهنگیان کشور هستند، اظهار کرد: معلمان با پرورش استعدادهای آینده ساز ایران، موجب سر…
پیشگویی‌های فروغی؛ مدرسه و تدریس از راه دور
۴ ساعت قبل / محمدعلی فروغی / پیشگویی / مدرسه / تدریس / مجازی / بیماری / مسری / معلم / دانش آموز
پیشگویی‌های فروغی؛ مدرسه و تدریس از راه دور
از عکس تلگرافی یعنی انتقال صور اشکال به وسیله قوه تلگراف بی‌سیم (Tèlèphotographie) که الان اختراع شده و مشغول تکمیل آن می‌باشند نیز غافل نباید بود که در آن صورت معلم نه تنها با تلفن بیانات خود را به متعلمین می‌شنواند بلکه حرکات و اشارات خود و تصاویر و اشارات خود و تصاویر و اشکال را که باید ببینند می‌تواند به ایشان بنماید.
۹ ساعت قبل
تعیین تکلیف نیروهای غیررسمی در آموزش و پرورش
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از طرح جدید مجلس برای ساماندهی نیروهای غیررسمی در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: بر اساس این طرح سابقه این معلمان به عنوان امتیاز مثبتی در آزمون برای آنها به شمار می‌آید. احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با خانه ملت با یادآوری اینکه تاکید کمیسیون آموزش بر جذب معلم در آموزش و پرورش از درگاه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی بر اساس فرمایشات رهبر حکیم انقلاب است، اظهار کرد:  در همین راستا کمیسیون آموزش جلسات متعددی طی هفته‌های گذشته با وزیر آموزش و پرورش، سازمان امور اداری و استخدامی کشور، سازمان برنامه و بودجه و رییس دانشگاه فرهنگیان برای ساماندهی و نحوه جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش داشت. نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه …
۹ ساعت قبل
کدام؟ خیال یا واقعیت
وقتی با محمدعلی علومی حرف می‌زنید، چیزی توی حرف‌هایش دارد که حال‌تان را خوش می‌کند. اگر حالش هم خوب نباشد با حرف‌های‌تان خوش می‌شود. طنزپرداز است و پژوهشگر و نویسنده داستان‌های جدی. انبان‌اش همیشه پر است از حرف‌هایی که به آدمی حال بدهند. با گویش ناب و شیرین «بمی» حرف می‌زند و همان فراز و نشیب روان، گویش «بمی» مثل موج‌های دریایی رام، حال آدمی را خوش می‌کند. حالا بماند شیرینی گپ و گو و خاطراتش. در همان محله قدیمی و کهنه «بم»، زادگاهش زندگی می‌کند که زمانی جولانگاه «گنگ»های ریز و درشت بود. اگرچه خودش می‌گوید در کودکی و جوانی با آنها نشست و برخاست داشته که آدم‌های خوبی بودند. …
۱۲ ساعت قبل
برگزاری حضوری امتحانات دانش‌آموزان
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امتحانات باید به شکل حضوری برگزار شود گفت: آزمون‌های مجازی از فاقد کیفیت مناسب است؛ و در خصوص چگونگی و زمان برگزاری آزمون‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد. محسن حاجی میرزایی افزود: زمان برگزاری آزمون پایان سال در خرداد 99 در وضعیت قرمز، وزارت بهداشت اعلام کرد که در صورت رعایت پروتکل‌ها می‌توان آزمون‌ها را حضوری برگزار کرد. در این پروتکل‌ها رعایت فاصله‌اجتماعی در اولویت بود. هیچ آموزشی نمی‌تواند جایگزین آموزش حضوری شود زیرا فرد ابهامات را با معلم برطرف می‌کند و در این صورت آسیب‌های کمتری به دنبال دارد.
ابلاغ شیوه‌نامه تعیین تکلیف استخدامی حق‌التدریسی‌ها و نهضتی ها
۲۳ ساعت قبل / حق التدریس / نهضت سوادآموزی / وزارت آموزش و پرورش / ابلاغ
ابلاغ شیوه‌نامه تعیین تکلیف استخدامی حق‌التدریسی‌ها و نهضتی ها
شیوه‌نامه قانون تفسیر قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی ابلاغ شد.
رتبه‌بندی معلمان سال 1400 اجرا می‌شود/ هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین
۲۵ ساعت قبل / وزیر آموزش و پرورش / دانش‌آموزان / امتحانات نهایی / معلمان
رتبه‌بندی معلمان سال 1400 اجرا می‌شود/ هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین "آموزش حضوری" شود
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه رتبه‌بندی معلمان در سال 1400 اجرا می‌شود درباره نحوه برگزاری امتحانات دانش آموزان توضیحاتی داد.
نامه سرگشاده یک معلم بازنشسته/ با "همسان‌سازی" قوانین بالادستی را زیر سوال برده‌اند!
۲۶ ساعت قبل / همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری
نامه سرگشاده یک معلم بازنشسته/ با "همسان‌سازی" قوانین بالادستی را زیر سوال برده‌اند!
ایلنا: یک معلم بازنشسته در نامه‌ای سرگشاده خواستار اجرای قوانین بالادستی ازجمله قانون مدیریت خدمات کشوری شد.
ویدئو | معلم فداکاری که ارثیه پدری خود را وقف دانش‌آموزان نیازمند کرد
۲۷ ساعت قبل / معلمان
ویدئو | معلم فداکاری که ارثیه پدری خود را وقف دانش‌آموزان نیازمند کرد
ماجرای معلم فداکاری که ارثیه پدری خود را وقف دانش‌آموزان نیازمند کرد را در این ویدئو ببینید.
دانشگاه فرهنگیان اعتقادی به استفاده از ظرفیت فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها ندارد
۲۷ ساعت قبل / وزارت آموزش و پرورش / دانشگاه امیرکبیر / معلمان / دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان اعتقادی به استفاده از ظرفیت فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها ندارد
عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر گفت: بحث تعطیلی دانشگاه فرهنگیان‌ مطرح نیست بلکه فقط تقاضا داریم فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های دولتی در آموزش و پرورش جذب شوند.
رسالت دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم است
۳۲ ساعت قبل / دانشگاه فرهنگیان / معلم / وزارت آموزش و پرورش / محسن حاجی میرزایی
رسالت دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم است
وزیر آموزش و پرورش در توییتی نوشت: رسالت دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم به عنوان مهم‌ترین رکن تعلیم و تربیت و ضرورت راهبردی در تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.
۳۳ ساعت قبل
مریم: مادر، دوست، معلم
زهرا چوپانکاره
معلم شهید
۳۵ ساعت قبل
معلم شهید
علی‌اکبر شیروانی   پیش از شهرت و شهادت و در کنار کارهای حوزوی و دانشگاهی به نوشتن در مجله زن روز روی آورد و بی‎‌‎جهت نخواهد بود او را روزنامه‎‌‎نگار بدانیم در کنار معلمی و پژوهش و دیگر عناوین؛ او شهید مرتضی مطهری بود. مطهری از بطن حوزه برخاسته بود و برخلاف برخی از جریان‎‌‎های دیگر حوزوی، همواره حوزوی ماند و سنت تبلیغی حوزه‎‌‎های علمیه را در شکل‎‌‎های نو پیگیری می‎‌‎کرد. نثر و زبان مطهری کتاب‎‌‎ به کتاب و نوشته به نوشته متغیر است و سبک خاصی را در کارهای او نمی‎‌‎توان پی‎‌‎جست، با این حال از سال‎‌‎های …
۳۵ ساعت قبل
آمارهای تازه از شبکه شاد
در‌‌حالی‌که شبکه شاد تقریبا یک سال و نیم بعد از راه‌اندازی همچنان با ضعف‌ها و انتقادهای فراوانی روبه‌رو است، وزارت آموزش‌وپرورش آمارهای جدیدی درباره استفاده از این شبکه منتشر کرده است. این آمارها نشان‌دهنده حجم بالای استفاده از این شبکه توسط دانش‌آموزان و کادر آموزشی است، هرچند در این گزارش از وضعیت کیفی و میزان رضایت کاربران از آن خبری نیست. طبق آخرین آمارهای اعلام شده که خبرگزاری «ایسنا» آن را منتشر کرده تاکنون ۱۱۰ هزار و ۹۷۹ مدیر، ۱۲ میلیون و ۲۸۶ هزار و ۱۹۳ دانش‌آموز و ۷۰۶ هزار و ۳۴۲ معلم عضو شبکه شاد شده‌اند.
۳۵ ساعت قبل
دیپلمات-ادیب؛ سکاندار وزارت خارجه سوریه
بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه، روز یکشنبه 2 آذرماه «فیصل مقداد» را به‌عنوان وزیر امور خارجه جایگزین «ولید معلم» کرد که هفته پیش در 79 سالگی درگذشت. معلم حامی سرسخت بشار اسد و از مدافعان بشار اسد در جنگ داخلی سال 2011 بود. وی از مدافعان روسیه و نقش رو به رشد نظامیان ایران و شیعیان در سوریه بود. معلم در سال ۲۰۰۶ گفته بود که «من آماده‌ام تا سرباز حسن نصر‌الله، رهبر حزب‌الله لبنان باشم». مقداد از سال 2006 معاون وزیر خارجه بوده است.
حاجی میرزایی: وزیر علوم به رسالت و محوریت دانشگاه فرهنگیان باور دارد
۳۷ ساعت قبل / آموزش و پرورش
حاجی میرزایی: وزیر علوم به رسالت و محوریت دانشگاه فرهنگیان باور دارد
وزیر آموزش و پرورش در توئیتی نوشت: در گفتگو با وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری عرض کردم رسالت دانشگاه فرهنگیان، تربیت معلم به عنوان مهمترین رکن تعلیم و تربیت‌ و ضرورت راهبردی در تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است و این رسالت با رسالت دانشگاه‌های دیگر که تربیت عالم است کاملا متفاوت است.
سفیر جدید سوریه در ایران معرفی شد
۲ روز قبل / عدنان حسن محمود / سوریه / ولید المعلم
سفیر جدید سوریه در ایران معرفی شد
تهران - ایرنا- شفیق دیوب به عنوان سفیر جدید سوریه در ایران در برابر بشار الاسد رییس جمهوری و "فیصل المقداد" وزیر امورخارجه سوریه سوگند خورد.
بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در مجلس/ دلایل عدم موفقیت در "مهارت‌آموزی دانش‌آموزان"
۲ روز قبل / کنکور / وزارت آموزش و پرورش / رتبه‌بندی معلمان / دانش‌آموزان / معلمان
بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در مجلس/ دلایل عدم موفقیت در "مهارت‌آموزی دانش‌آموزان"
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه با خروج‌ آموزشکده‌های فنی، برای آموزش کیفی مهارت مشکلاتی داریم درباره وضعیت رتبه‌بندی معلمان و بررسی این لایحه در مجلس توضیحاتی داد.
عکس روز| کلاس آنلاین
۲ روز قبل / فلسطین - غزه / عکس روز
عکس روز| کلاس آنلاین
معلمی در شهر غزه در نوار غزه در فلسطین از خانه یک کلاس آنلاین را اداره می‌کند.
نامه وزیر علوم به رهبری
۲ روز قبل / وزیر علوم / آموزش و پرورش / دانش آموختگان دانشگاه ها / دانشگاه فرهنگیان
نامه وزیر علوم به رهبری
وزیر علوم بر ضرورت بهره‌مندی از دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان و سایر دانشگاه های کشور برای تقویت کادر علمی و آموزشی مدارس تاکید کرد و گفت: وزارت آموزش و پرورش می‌تواند علاوه بر پذیرش دانشجو معلم از سطح دیپلم با اتخاذ تدابیر لازم نسبت به گزینش نیروهایی که حداقل ۴ سال در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده اند، اقدام کند.
بازگشت به زندگی پاک به روایت «ما ایرانی‌ها»
۲ روز قبل / صدا و سیما / تلویزیون / معاونت سیمای صداوسیمای جمهوری اسلامی
بازگشت به زندگی پاک به روایت «ما ایرانی‌ها»
تهران- ایرنا- «ما ایرانی‌ها» این هفته یک معلم بازنشسته آموزش و پرورش و همیار کارتون خواب‌ها را به تصویر می‌کشد که از فعالیت‌های خود در جهت بیماران دربند اعتیاد سخن می‌گوید.
کرونا جان معلم اهوازی را گرفت
۳ روز قبل
کرونا جان معلم اهوازی را گرفت
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: معلم پرتلاش آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.
بلد نیستید، کمک بگیرید
۳ روز قبل / فریبرز ناطقی الهی / ویروس کرونا / شهرداری تهران
بلد نیستید، کمک بگیرید
دیروز در خبرها اخباری منتشر شد که باعث خجالت بنده به عنوان یک معلم شد.
۳ روز قبل
انتخاباتِ متفاوت
همزمان با انتخابات امریکا یک انتخاباتِ متفاوت هم در ایران در جریان بود؛ انتخابات شورای دانش‌آموزی. این انتخابات برای اولین‌بار به صورت الکترونیک در شبکه دانش‌آموزی شاد برگزار شد. خیلی کم‌رمق و کم‌جان. کم‌اهمیت و در برخی مدرسه‌ها بی‌اهمیت. تدبیر و برنامه مناسبی در جریان نبود. سامانه ثبت‌نام الکترونیکی نامزدها تا روز انتخابات باز نشد. علی کلاس پنجمی‌مان در انتخابات مدرسه‌اش برنده شد. در انتخاباتی با مشارکت حدودا بیست درصدی. او با چند شعار مجازی آغاز کرد. گفت که پیگیر مشکلات دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی خواهد شد و وعده داد که برنامه پرسش و پاسخِ مجازی با مسوولان مدرسه برگزار کند. حالا رای آورده. در گام اول چند پیشنهادِ مجازی به معلم کلاسش …
۳ روز قبل
سرمایه فرهنگیان
«صندوق ذخیره فرهنگیان» این سه کلمه چند سالی اینقدر خبرساز و پرمساله شده که هر کدام از این کلمات را جست‌وجو کنید، بلافاصله جست‌وجوگر دو کلمه دیگر را هم برای شما می‌آورد، سه کلمه‌ای که به نظر می‌رسد حالا پس از دو دهه کمی تناسب قرار گرفتن در کنار هم را از دست داده و باید تجدیدنظری اساسی در ترکیب آنها صورت‌ گیرد، تجدیدنظری که با شرایط امروز آن سازگار باشد. اگر آخرین وضعیت موسسه‌ای که به این نام فعالیت می‌کند را ملاک قرار بدهیم و سری به سایت این موسسه بزنیم، آمار و ارقام و اطلاعات مربوطه، دو واژه نخست را تا حد زیادی از معنا خالی می‌کند و فقط واژه «فرهنگیان» را جلوه می‌بخشد، چراکه سود بیش از سه هزار و پانصد میلیارد تومانی و هلدینگ‌های …
۳ روز قبل
داستان‌ «جست‌وجو در مدرسه» بازنشر شد
«جست‌وجو در مدرسه» عنوان اثری از ژان فیلیپ آرو وینیود است که با ترجمه‌ی نیلوفر اکبری برای سومین بار از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شده است.به گزارش مهر، «جست‌وجو در مدرسه» در قالب مجموعه‌ای به نام «داستان‌های جست‌وجو در مدرسه» منتشر شده است.آرو وینیود نویسنده‌ی فرانسوی در این اثر روایت رمی فارامون را از زندگی در خوابگاه مدرسه بیان می‌کند. رمی که ۱۳ سال دارد با همکلاسی‌هایش ماجراهایی طنز را خلق می‌کنند که از زبان خود او یا دوستانش نقل می‌شود.در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: در مدرسه چه اتفاقی افتاده است؟ چه کسی شب‌ها در راهروهای خالی مدرسه رفت و آمد می‌کند؟ زیرزمین‌های مدرسه که تا به حال هیچ شاگردی به آن‌جا نرفته است، چه رازی را در خود مخفی کرده‌اند؟ چه کسی کلاس علوم را به هم ریخته …
درخواست وزیر علوم برای جذب فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر در وزارت آموزش و پرورش
۳ روز قبل / وزارت آموزش و پرورش / دانشگاه فرهنگیان / دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران / وزارت علوم
درخواست وزیر علوم برای جذب فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر در وزارت آموزش و پرورش
وزیر علوم در نامه‌ای به رهبر انقلاب خواستار این شد که وزارت آموزش و پرورش به جای پذیرش دانشجو معلم از دیپلم به جذب فارع‌التحصیلان دانشگاهی اقدام کند.
اعتبار لایحه رتبه‌بندی معلمان برای ارائه به مجلس پیش‌بینی شد
۳ روز قبل / سازمان برنامه و بودجه / اعتبارات / معلم
اعتبار لایحه رتبه‌بندی معلمان برای ارائه به مجلس پیش‌بینی شد
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: اعتبار لایحه رتبه‌بندی معلمان در بودجه ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده است. این اعتبار تقدیم مجلس می‌شود تا با هر اصلاحی که در مجلس روی آن اعمال شد، از ابتدای سال آینده اجرایی شود.
استفاده از دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها برای تقویت کادر آموزشی مدارس
۳ روز قبل / دانشگاه فرهنگیان / دانشگاه / وزارت آموزش و پرورش / منصور غلامی
استفاده از دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها برای تقویت کادر آموزشی مدارس
تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت:بر اساس مفاد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، یکی از روش‌های تأمین کادرآموزشی آموزش‌وپرورش انتخاب و پذیرش دانش‌آموختگان سایر دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم، با برگزاری دوره‌های کسب شایستگی معلمی است که می‌تواند به تقویت کادر علمی آموزشی مدارس بینجامد.
درخواست اخیر وزیر علوم درباره جذب معلم مغایر با اسناد بالادستی است
۳ روز قبل / وزارت علوم / دانشگاه فرهنگیان
درخواست اخیر وزیر علوم درباره جذب معلم مغایر با اسناد بالادستی است
یک فعال دانشجویی گفت: درخواست اخیر وزیر علوم درباره جذب معلم از سایر دانشگاهها مغایر با اسناد بالادستی است.
معلمی که ۲۹ سال در شیفت دوم رایگان تدریس می کند
۳ روز قبل / دانش‌آموزان / معلمان
معلمی که ۲۹ سال در شیفت دوم رایگان تدریس می کند
معلم یکی از روستاهای استان قزوین، ۲۹ سال به صورت رایگان در شیفت دوم برای دانش‌آموزان تدریس می‌کند.
نامه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به وزیر علوم درباره جذب معلم از سایر دانشگاه ها
۳ روز قبل / دانشگاه آزاد / دانشگاه فرهنگیان / دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران
نامه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به وزیر علوم درباره جذب معلم از سایر دانشگاه ها
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در نامه ای به وزیر علوم کم‌توجهی غیرکارشناسی شده این وزارت خانه به دانشگاه فرهنگیان را علت مسائل پیش روی این دانشگاه برشمردند.
تذکر به حاجی میرزایی برای توجه به معیشت معلمان  حق التدریس
۳ روز قبل / حسینعلی حاجی دلیگانی / نماینده مردم شاهین شهر در مجلس / مجلس شورای اسلامی / تذکر / معیشت / مع&#x
تذکر به حاجی میرزایی برای توجه به معیشت معلمان حق التدریس
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار توجه به معیشت معلمان حق التدریس شد.
معلمان در شناساندن نماز به دانش‌آموزان تلاش کنند
۴ روز قبل / استانی-شهرستانها / نماز / اجلاس نماز / معلمان
معلمان در شناساندن نماز به دانش‌آموزان تلاش کنند
امام جمعه شهرستان ملایر در برنامه پیش اجلاس نماز دانش آموزی این شهرستان به بیان آثار و برکات نماز و روش های نهادینه کردن آن در دل دانش آموزان پرداخت.
۴ روز قبل
از ماجرای رومینا تا ریاست‌جمهوری!
گفتم قرار است درباره 25 نوامبر و منع خشونت علیه زنان بنویسم، دخترم گفت بنویس چرا در کشور، ما زن‌ها نمی‌توانیم کاندیدای ریاست‌جمهوری بشویم؟ چرا قاضی زن نداریم؟ چرا ورود به ورزشگاه برای زن‌ها آزاد نیست؟ صدای اعتراضِ دختر شش‌ساله‌ام هم درآمد، چرا در ایران زن‌ها نمی‌توانند خواننده بشوند، پاسخ‌های همیشگی من برایش قانع‌کننده نبود و برای چندمین بار گفت حتما روزی جایی می‌روم که بتوانم آواز بخوانم! این اعتراض‌ها را شنیدم. یاد رومینای 13ساله افتادم که شاید آرزوی خواننده و قاضی و رییس‌جمهور شدن نداشت. او فقط قصد داشت با پسر مورد علاقه‌اش زندگی کند ولی قربانی تعصب پدر شد و به طرز وحشیانه‌ای با داس به قتل رسید. وقتی از پدرش پرسیدند …
عربستان از انصارالله یمن شکایت کرد
۴ روز قبل / عربستان سعودی / یمن / عبدالله المعلمی / شورای امنیت سازمان ملل
عربستان از انصارالله یمن شکایت کرد
عربستان سعودی از انصارالله یمن به شورای امنیت سازمان ملل متحد شکایت کرد.
۴ روز قبل
اگر دهداری زنده بود...
فرارسیدن سالروز درگذشت پرویز دهداری، همواره بهانه‌ای برای یاد کردن از این مربی در فوتبال ایران است. حتی جوان‌ترهایی که سن و سال‌شان به دوران دهداری نمی‌خورد، از او به عنوان یک مربی بزرگ و مهم در تاریخ فوتبال ایران نام می‌برند. پرویز در دوران خودش به اندازه کافی قدر ندید اما به مرور زمان به لقب‌هایی مثل «معلم اخلاق» رسید. با شناختی که حالا از سبک کاری این مربی وجود دارد، شکی نیست که او اگر امروز زنده بود و با همان شیوه کار می‌کرد، به دست همین رسانه‌هایی که امروز ستایش‌اش می‌کنند، بلعیده می‌شد!
دارالفنون از موزه تا مدرسه
۴ روز قبل
دارالفنون از موزه تا مدرسه
فهیمه طباطبایی- خبر‌نگار  از تابستان سال 1388که احیا و مرمت مدرسه دارالفنون به‌طور جدی و رسمی آغاز شد تا به امسال که 11سال از آن روز می‌گذرد، وزیران آموزش و پرورش تصمیمات متفاوتی برای آینده این بنای 170ساله گرفته‌اند؛ وزیری اعلام کرد مدرسه تبدیل به موزه تعلیم و تربیت می‌شود و بازدید عموم مردم از آن میسر خواهد شد، وزیر دیگری گفت می‌خواهیم دارالفنون را تبدیل به مرکز تربیت معلم تهران کنیم، وزیر بعدی معتقد بود که دارالفنون باید محل برگزاری همایش‌ها و سمینارهای علمی شود تا بتوان درآمدزایی کرد و حالا …
آموزش و پرورش با کمبود ۶۰ هزار معلم مواجه است
۴ روز قبل / سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی / حسین خنیفر / همدان / دانشگاه فرهنگیان / فامنین
آموزش و پرورش با کمبود ۶۰ هزار معلم مواجه است
تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون‌آموزش مجلس از حضور رییس دانشگاه فرهنگیان در جلسه روز سه شنبه کمیسیون خبر داد و گفت: آموزش و پرورش با کمبود ۶۰ هزار معلم مواجه است.
تلاش معلمان خیّر گل‌تپه برای محرومیت‌زدایی
۴ روز قبل / استانی-شهرستانها / معلم / فرهنگیان / معلمان / خیرین / آموزش و پرورش / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
تلاش معلمان خیّر گل‌تپه برای محرومیت‌زدایی
فرهنگیان بخش گل تپه به صورت خودجوش با تشکیل تیم خیرین و تعامل با گروه های خیرین استان گام های بزرگی برای کمک به دانش آموزان محروم بخش گل تپه برداشته اند.
کسری اعتبارات ارزی و ریالی برای پرداخت حق‌الزحمه‌ معلمان خارج از کشور
۴ روز قبل / مدارس خارج از کشور / آموزش و پرورش
کسری اعتبارات ارزی و ریالی برای پرداخت حق‌الزحمه‌ معلمان خارج از کشور
رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور به تشریح و تبیین برنامه‌های مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور پرداخت.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش: لایحه رتبه بندی معلمان باید پیش از بودجه ۱۴۰۰ تقدیم مجلس شود
۴ روز قبل / رتبه‌بندی معلمان
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش: لایحه رتبه بندی معلمان باید پیش از بودجه ۱۴۰۰ تقدیم مجلس شود
محمد وحیدی با تاکید بر عزم جدی کمیسیون آموزش برای ملزم کردن وزارت آموزش و پرورش برای ارائه هر چه سریعتر لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس گفت: بر اساس وعده وزیر آموزش و پرورش، لایحه رتبه بندی باید پیش از ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۰ تقدیم مجلس شود.
سالروز درگذشت پرویز دهداری؛ معلم اخلاق بی تکرار
۴ روز قبل / پرویز دهداری / تیم ملی ایران
سالروز درگذشت پرویز دهداری؛ معلم اخلاق بی تکرار
سوم آذر سالروز درگذشت مربی با اخلاق و اسطوره ای فوتبال ایران زنده یاد پرویز دهداری است. روحش شاد و یادش جاودانه
بیمه معلم چند فقره غرامت فوت بر اثر کرونا پرداخت کرد؟
۴ روز قبل
بیمه معلم چند فقره غرامت فوت بر اثر کرونا پرداخت کرد؟
معاونت اشخاص و مسئولیت بیمه معلم گفت: تلاش کردیم غرامت فوت بیمه نامه‌های عمر و حادثه را با توجه به مشکلات مادی و معنوی خانواده‌ها حداکثر ظرف 48 ساعت پرداخت کنیم تا بتوانیم نقشی هرچند کوچک در برطرف کردن نیاز هم‌وطنان داشته باشیم.
اعمال مدرک تحصیلی معلمان گرفتار نهادها و تصمیم‌های متفاوت
۴ روز قبل / معلمان
اعمال مدرک تحصیلی معلمان گرفتار نهادها و تصمیم‌های متفاوت
صرف‌نظر از این‌که مصوبات کدام‌یک از مراجع در مورد دستیابی معلمان به مدرک تحصیلی بالاتر درست است؛ تعدد مراجع تصمیم‌گیر و تصمیمات متفاوت عجیب است.
به یاد معلم اخلاق مستطیل سبز فوتبال
۵ روز قبل
به یاد معلم اخلاق مستطیل سبز فوتبال
پرویز دهداری یکی از بهترین ها در مستطیل سبز فوتبال و معلم اخلاق بود.
ناگفته‌هایی از معلمی که می‌خواست با بال‌های کاغذی پرواز کند
۵ روز قبل / استانی-فرهنگی و هنری / جبار باغچه‌بان / ناشنوایان
ناگفته‌هایی از معلمی که می‌خواست با بال‌های کاغذی پرواز کند
"تا به یاد داریم باغچه‌بان روز و شب بدون اظهار خستگی و یا گله‌مندی از روزگار و بدون توقع کار می‌کرد. هرچه از عمرش می‌گذشت بر فعالیتش می‌افزود و وقتی به او می‌گفتند استراحت کن جواب می‌داد که مگر نمی‌دانید هر مسافر قبل از سفر ناچار بیشتر می‌کوشد تا کارهایش را سامانی بدهد. من هم مسافرم و وقتم تنگ است و کارهای ناتمامم بسیار.
وضعیت حقوق معلمان در بودجه ۱۴۰۰ چطور است؟
۵ روز قبل / حقوق معلمان / بودجه ۱۴۰۰
وضعیت حقوق معلمان در بودجه ۱۴۰۰ چطور است؟
حمیدرضا حاجی‌بابایی (رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی) و علی ‌اللهیار ترکمن (معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش) به طرح وضعیت معلمان در بودجه ۱۴۰۰ و حمایت‌هایی که لازم است از معلمان صورت گیرد پرداختند.
۵ روز قبل
دیدار با خسرو حکیم رابط
نیکنام حسینی‌پور مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در قالب طرح «کتاب می‌آید» با خسرو حکیم رابط دیدار کرد. به گزارش ایران تئاتر در طرح «کتاب می‌آید» که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابگردی اجرا شده است، موسسه هنرمندان پیشکسوت با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری به تقدیر و تجلیل از هنرمندان شاعر و نویسنده عضو موسسه پرداخت. در همین راستا نیکنام حسینی‌پور، مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت برای تجلیل و تقدیر از استاد خسرو حکیم رابط، با ایشان دیدار کرده و از وی تقدیر نمود. طرح «کتاب می‌آید» با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع کرونا، در روز کتابگردی هفته کتاب و کتابخوانی اجرا شد. خسرو حکیم رابط، استاد چند نسل از دانشجویان و هنرجویان نمایش …
جای خالی یک «پرویز دهداری» در فوتبال ایران
۵ روز قبل / فوتبال / لیگ برتر فوتبال / آبادان
جای خالی یک «پرویز دهداری» در فوتبال ایران
تهران- ایرنا- امروز بیست و هشتمین سالروز فوت پرویز دهداری است و چقدر جای این معلم اخلاق در این روزها، در فوتبال کشورمان خالیست.
آخرین اخبار درباره ترور مسلحانه سرپرست آموزش و پرورش قرچک
۵ روز قبل / تیراندازی / فرماندار شهرستان / معلم / آموزش / قرچک
آخرین اخبار درباره ترور مسلحانه سرپرست آموزش و پرورش قرچک
اقتصادنیوز: فرماندار شهرستان قرچک گفت : ضارب سرپرست آموزش و پرورش قرچک که ساعتی قبل به وی تیراندازی کرده بود، توسط عوامل انتظامی و امنیتی شناسایی شد و تحت تعقیب قرار گرفت.
معلمی که بخاطر دانش‌آموزان، بیخیال سانتافه شد
۵ روز قبل / حسین اسدی / معلم اندیمشکی / معلم خوزستانی / ارثیه میلیاردی / سانتافه / شاسی بلند
معلمی که بخاطر دانش‌آموزان، بیخیال سانتافه شد
اینکه تا پای قرارداد خرید یک دستگاه سانتافه بروید و ناگهان با یک تماس و برای کمک به یک دانش‌آموز از دستیابی به رفاه و آسایش بیشتر خود و خانواده‌تان دل بکنید، یک قلب بزرگ می‌خواهد.
بررسی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره جذب معلمان در کمیسیون آموزش
۵ روز قبل / شورای عالی انقلاب فرهنگی / شیوه نامه جذب معلمان / کمیسیون آموزش و تحقیقات
بررسی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره جذب معلمان در کمیسیون آموزش
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره‌ی سیاست‌های جذب منابع انسانی در وزارت آموزش و پرورش گفت که کمیسیون این تصمیم را قانونگذاری می‌داند که وظیفه مجلس شورای اسلامی است.
وزیر خارجه الجزایر: نه در حرف بلکه عملا کنار سوریه می مانیم
۵ روز قبل / الجزایر / سوریه
وزیر خارجه الجزایر: نه در حرف بلکه عملا کنار سوریه می مانیم
وزیر خارجه الجزایر ضمن عرض تسلیت به مردم و دولت سوریه بابت درگذشت ولید معلم، وزیر خارجه فقید این کشور، بر حمایت الجزایر از سوریه تاکید کرد.
دومین جایزه سالیانه به مهربانی به یک معلم درگذشته، یک سازمان دولتی و یک خیریه تعلق گرفت
۵ روز قبل
دومین جایزه سالیانه به مهربانی به یک معلم درگذشته، یک سازمان دولتی و یک خیریه تعلق گرفت
منتخبین دومین جایزه سالیانه "به مهربانی": مرحومه مریم اربابی، معلم مدرسه ابتدایی شاهد گرمه از استان خراسان شمالی که در زمان ابتلا به بیماری کرونا و بستری بودن در بیمارستان، همچنان تدریس را رها نکرد؛ سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور به دلیل ابتکارات و طرح های نوآورانه برای خدمت رسانی به کودکان دارای معلولیت و نیازهای خاص و موسسه نیکوکاری مهرآفرین به دلیل تلاش های حمایتی قابل توجه از کودکان نیازمند در استان های مختلف در بحران کرونا.
خاطرات جاودانه روحانیِ راستگو
۵ روز قبل / هادی انصاری / روحانیت ، روحانیون ، طلاب / مرگ
خاطرات جاودانه روحانیِ راستگو
درگذشت عالمِ عامل و فاضلِ ‎خدوم و معلمِ خلیق و خلّاق، حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدحسن راستگو، موجب تالم و تاثر فراوان شد.
تفکر بسیجی محدود به یک قشر نیست
۵ روز قبل
تفکر بسیجی محدود به یک قشر نیست
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: بسیج محدود به یک قشر نیست چرا که در جوامع و اقشار مختلف همچون جامعه پزشکان، معلمان، کارگران و مابقی آحاد مردم ایثارگرانی مثال‌زدنی داریم
کارگاه‌های مجازی «سواد بازی» ویژه والدین
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
کارگاه‌های مجازی «سواد بازی» ویژه والدین
آنچه مسلم است اینکه این روزها کاربران بازی­های ویدئویی، والدین و معلمان هر کدام به آگاهی و سطح سواد متفاوتی از این رسانه پرنفوذ و پرطرفدار نیاز دارند.
تعلق کسورات دانشجومعلمان به زیرساخت‌ها غیر قانونی است
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / کمیسیون برنامه و بودجه مجلس / دانشجومعلمان / حمیدرضا حاجی بابایی / مجلس یازدهم / علی اللهیار ترکمن / معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش / کسورات معلمان / حقوق دانشجومعلمان
تعلق کسورات دانشجومعلمان به زیرساخت‌ها غیر قانونی است
ایلنا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اظهار مخالفت خود در رابطه با اینکه کسورات دانشجومعلمان به زیرساخت‌ها تعلق گیرد، گفت: این امر قانونی نیست و دانشگاه حق…
فعالیت‌های حجت الاسلام راستگو مصداق بارز تاثیرگذاری فرهنگی بود
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / ویروس کرونا / قم / سید سعیدرضا عاملی / شورای عالی انقلاب فرهنگی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
فعالیت‌های حجت الاسلام راستگو مصداق بارز تاثیرگذاری فرهنگی بود
تهران-ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن راستگو را تسلیت گفت و تاکید کرد: فعالیت‌های وی در معلمی مصداق بارز تاثیرگذاری فرهنگی بود.
منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در بودجه ۱۴۰۰؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / بودجه / بازنشستگان / حقوق بازنشستگان / همسان‌سازی حقوق بازنشستگان / بودجه ۱۴۰۰
منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در بودجه ۱۴۰۰؟
اقتصادنیوز : سازمان برنامه و بودجه در پیش نویس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ همسان سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان و پاداش پایان خدمت کارکنان را به فروش اموال مازاد گره زد.
حاجی بابایی: به دنبال قاعده‌مند کردن قوانین «دانشجومعلمان» هستیم
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / سازمان برنامه و بودجه / مجلس شورای اسلامی / حمید رضا حاجی بابایی / وزارت آموزش و پرورش
حاجی بابایی: به دنبال قاعده‌مند کردن قوانین «دانشجومعلمان» هستیم
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مخالفت خود را با اینکه کسورات دانشجومعلمان به زیرساخت ها تعلق گیرد اعلام کرد و گفت: ما به دنبال قاعده‌مند کردن قوانین دانشجومعلمان هستیم.
معلم ثانی و مدینه‌هایش
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / استانی-سیاسی / فلسفه
معلم ثانی و مدینه‌هایش
ابونصر محمد بن محمد بن طرخان بن اوزَلَغ فارابی، در سال 872 بعد از میلاد در وسیج نزدیک فاراب در ماورالنهر به دنیا آمد.
واکنش فعالان قرآنی به درگذشت حجت‌الاسلام راستگو
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / قاریان قرآن / قرآن کریم
واکنش فعالان قرآنی به درگذشت حجت‌الاسلام راستگو
فعالان قرآنی با انتشار پست اینستاگرامی برای حجت‌الاسلام راستگو، به مقام این معلم قرآنی ادای احترام کردند.
هزینه درمان دانش‌آموز نیازمند و محروم عشایری در کرمان تأمین شد
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / دانش‌آموز / کرمان / درمان / آگاهی
هزینه درمان دانش‌آموز نیازمند و محروم عشایری در کرمان تأمین شد
هزینه درمان دانش‌آموز نیازمند و محروم عشایری به همت معلمان ایثارگر و جمعی از خیران تأمین شد.
نرخ حق بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزان اعلام شد+ تعهدات
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
نرخ حق بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزان اعلام شد+ تعهدات
ایلنا: معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع دستورالعمل اجرایی تفاهم‌نامه با شرکت بیمه معلم در خصوص بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزی را به استان‌ها ابلاغ کرد.
«الجزایر» همواره به صورت عملی از سوریه حمایت کرده است
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / سوریه / الجزایر / ولید المعلم
«الجزایر» همواره به صورت عملی از سوریه حمایت کرده است
وزیر خارجه الجزایر در سخنانی تأکید کرد که کشورش همواره در سخت ترین شرایط از سوریه به صورت عملی حمایت کرده است.
نماینده سعودی در سازمان ملل: برجام مرده است / عربستان باید در مذاکره بین دولت بعدی آمریکا و ایران مشارکت داشته باشد
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
نماینده سعودی در سازمان ملل: برجام مرده است / عربستان باید در مذاکره بین دولت بعدی آمریکا و ایران مشارکت داشته باشد
«عبدالله المعلمی»، نماینده دائم عربستان سعودی در سازمان ملل متحد گفت که توافق هسته‌ای ایران دیگر مرده است. وزیر خارجه سعودی با حمایت از مذاکره دولت آتی آمریکا با ایران مدعی شد: «البته که این مذاکره برنامه موشکی ایران و دیگر برنامه های تسلیحاتی که در اطراف منطقه استفاده می‌شود را نیز شامل شود».
"پرویز دهداری"؛ مردی که هیچ وقت نمرد
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / استانی-ورزشی / اخبار ورزشی - خوزستان / پرویز دهداری
"پرویز دهداری"؛ مردی که هیچ وقت نمرد
در فوتبالی که ستاره‌هایش برای مشهور شدن، مربیانش برای ماندن و مدیرانش برای حفظ صندلی، دست به هر بی‌اخلاقی می‌زنند، پس از ۲۸ سال از درگذشت "پرویز دهداری" معروف به معلم اخلاق؛ جای خالی او به شدت احساس می‌شود.
شیخ حسن راستگو؛ معلم خلاقیت
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / حجت الاسلام قرائتی / حجت الاسلام / سازمان تبلیغات / موسوی اردبیلی / صدا و سیما / حجت‌الاسلام راستگو / امام خمینی / صدا وسیما
شیخ حسن راستگو؛ معلم خلاقیت
نوع آموزشی که حجت‌الاسلام راستگو در تلویزیون داشت با دیگر هم‌دوره‌ای‌هایش متفاوت بود و کمتر کسی بود که لحن او را انتخاب کند. خودش در گفت‌وگویی ورودش به تلویزیون را ایده‌ای همیشگی در ذهنش می‌دانست.
ارثیه‌هایی که صرف لبخند کودکان می‌شود
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / کودکان / دانش‌آموزان / گوشی هوشمند / تعلیم و تربیت
ارثیه‌هایی که صرف لبخند کودکان می‌شود
معلم بردخونی ارثیه ۴۸ میلیون تومانی خود را که از حاصل فروش زمین پدری‌اش بود صرف خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند کرد.
هشدار عربستان به جو بایدن درخصوص بازگشت به برجام
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / عربستان / برجام / توافق هسته‌ای / عبدالله المعلمی / آمریکا
هشدار عربستان به جو بایدن درخصوص بازگشت به برجام
سفیر عربستان در سازمان ملل متحد در سخنانی که بیانگر هراس کشور متبوعش از بازگشت دوباره "جوبایدن" رییس جمهوری منتخب آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران است، مدعی شد: بایدن خواهد فهمید که نیازمند یک توافق جدید با تهران است.
نماینده سعودی در سازمان ملل، حرف تندروهای داخلی را زد: برجام مرده است
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / عربستان / توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام
نماینده سعودی در سازمان ملل، حرف تندروهای داخلی را زد: برجام مرده است
فارس نوشت : «عبدالله المعلمی»، نماینده دائم عربستان سعودی در سازمان ملل متحد گفت که توافق هسته‌ای ایران دیگر مرده است.
به دنبال معلم جدید در آگهی های «دیوار»!
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / بازگشایی مدارس در شرایط کرونا / همه_باهم_علیه_کرونا / آموزش و پرورش / آموزش آنلاین / شبکه شاد
به دنبال معلم جدید در آگهی های «دیوار»!
وارد سومین ماه سال تحصیلی در زیست بوم جدید مجازی شده ایم؛ با گسترده تر شدن شیوع بیماری و اعمال محدودیت های جدید کرونایی، مدارس بسیاری از استان ها در کشور به طور کامل تعطیل شده اند، اما آموزش ها به طور مجازی در منازل همچنان ادامه دارد.
عربستان: بایدن باید توافق جدیدی با ایران امضا کند
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / عربستان سعودی / برجام / ایران / عبدالله المعلمی / جو بایدن / ایالات متحده امریکا
عربستان: بایدن باید توافق جدیدی با ایران امضا کند
نماینده دائم عربستان سعودی در سازمان ملل با این ادعا که توافق برجام مرده است، از بایدن خواست توافق جدیدی با ایران امضا کند.
آدمخوار آلمانی دستگیر شد
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
آدمخوار آلمانی دستگیر شد
برلین: به‌دنبال کشف استخوان‌های بدن یک انسان در پارکی در برلین، مردی که در خانه‌اش خون انسان کشف شده بود دستگیر شد. روزنامه «بیلد» گزارش داده که مرد مظنون، معلم ریاضی و فیزیک در یکی از مدارس شمال شرق برلین است. از سوی دیگر قربانی او یک کارگر ۴۴ساله بخش ساخت‌وساز بود که به گفته پلیس از اوایل ‌ماه سپتامبر (اواسط شهریور) ناپدید شده بود.
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
حجت الاسلام راستگو درگذشت
حجت الاسلام محمدحسن راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان دیروز در ۶۷ سالگی در قم دارفانی را وداع گفت.  مرکز خبر حوزه که این خبر را اعلام کرده، به علت درگذشت حجت‌الاسلام راستگو اشاره نکرده است. راستگو سال‌های متمادی به ‌عنوان کارشناس در برنامه‌های متنوع تلویزیونی حضور داشت و برای کودکان و نوجوانان مسائل دینی و مذهبی را تبیین می‌کرد. او در سال ۱۳۳۲ هجری شمسی در شهر مشهد به دنیا آمد. سال دوم دبیرستان وارد حوزه علمیه مشهد و سپس برای ادامه تحصیل وارد حوزه علمیه قم شد. او مبتکر برنامه ویژه تعلیم و تربیت کودکان ونوجوانان به صورت کلاس، اردو، دروس کلاسیک برای مربیان پرورشی، مراکز تربیت معلم و حوزه‌های علمیه و صدا وسیما بود و به همین دلیل، محبوبیت فراوانی در میان خانواده‌ها …
نماینده عربستان در سازمان ملل: توافق هسته‌ای با ایران مرده است / بایدن توافق جدید امضا کند
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
نماینده عربستان در سازمان ملل: توافق هسته‌ای با ایران مرده است / بایدن توافق جدید امضا کند
«عبدالله المعلمی»، نماینده دائم عربستان سعودی در سازمان ملل متحد گفت که توافق هسته‌ای ایران دیگر مرده است. معلمی که به داشتن مواضع ضد ایرانی در سازمان ملل شناخته شده است، درباره احتمال توافق با ایران در دوره جو بایدن گفت: «دولت بایدن خواهد فهمید که باید با ایران توافق جدیدی امضا کند؛ چرا که توافق فعلی مرده است».
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •