جمعه, ۳ بهمن, ۱۳۹۹ / 22 January, 2021
مدرک تحصیلی
فروش مدرک تحصیلی پزشکی ۲ تا ۷میلیاردی در کرج!
۲ روز قبل
فروش مدرک تحصیلی پزشکی ۲ تا ۷میلیاردی در کرج!
یک باند بزرگ در کرج متلاشی شد. باند جاعلان مدارک دانشگاهی توانستند از طریق جعل مدرک پزشکی از دانشگاه‌های خارج 10میلیارد تومان به جیب بزنند.
۲ روز قبل
کشف 400 روکش دندان قاچاق
یک دندانپزشک قلابی در فریدونشهر دستگیر شد. از این متهم400عدد روکش دندان قاچاق در شهرستان فریدونشهر کشف شد. فردی که بدون داشتن مجوز و مدرک تحصیلی اقدام به دایرکردن مطب دندانپزشکی کرده بود و به تجویز دارو برای بیماران می‌پرداخت، توسط نیروی انتظامی دستگیر شد. مأموران به محل مذکور اعزام شدند و مشاهده کردند مطب دندانپزشکی این فرد بدون هیچ نشان و تابلویی در یک مکان متروکه و غیربهداشتی قرار گرفته و او در این مکان به صورت غیرقانونی اقدام به ساخت دندان مصنوعی، عصب‌کشی، ارتودنسی، پُرکردن و انجام روکش دندان و همچنین تجویز داروی‌های مرتبط برای بیماران می‌کند. در بازرسی از محل 100 عدد داروی بی‌حسی، 600 عدد کپسول حاوی ماده ترمیم دندان و 400 عدد روکش دندان که همگی به صورت قاچاق تهیه …
مدرک تحصیلی دوم معلمان کی اعمال می‌شود؟
۵ روز قبل
مدرک تحصیلی دوم معلمان کی اعمال می‌شود؟
آموزش و پرورش جزئیات اعمال مدرک تحصیلی دوم معلمان از اول بهمن ۹۹ را اعلام کرد.
می‌توان در شیراز با مدرک ابتدایی هم مدیرکل شد
۵ روز قبل / مدرک تحصیلی / شیراز / مدیریت شهری / شهرداری شیراز / تکدی گری
می‌توان در شیراز با مدرک ابتدایی هم مدیرکل شد
یکی از مدیران کل شهرداری شیراز دارای مدرک ابتدایی است که شهرداری شیراز دلیل آن را زحمتکشی، خوشنامی و سوابق ایثارگری این شخص عنوان کرد.
اعمال مدرک دوم فرهنگیان از اول بهمن
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / دیپلم / سازمان مدیریت و برنامه ریزی / کارشناسی ارشد / استان ها / برنامه ریزی
اعمال مدرک دوم فرهنگیان از اول بهمن
ایلنا: معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع، با ارسال دستورالعملی به استان‌ها، از اعمال مدرک تحصیلی دوم افرادی که در مدارس فعالیت دارند از اول بهمن ماه ۹۹ خبر داد.
اعمال مدرک دوم تحصیلی افرادی که در مدارس فعالیت دارند
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / فرهنگیان / مجلس شورای اسلامی / وزارت آموزش و پرورش
اعمال مدرک دوم تحصیلی افرادی که در مدارس فعالیت دارند
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع، با ارسال دستورالعملی به استان‌ها، از اعمال مدرک تحصیلی دوم افرادی که در مدارس فعالیت دارند از اول بهمن ماه ۹۹ خبر داد.
زنگ خطر بیکاری کارگران کم سواد با اجرای طرح مشوق کارفرمایی
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / بحران بیکاری و اشتغال
زنگ خطر بیکاری کارگران کم سواد با اجرای طرح مشوق کارفرمایی
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشوربا انتقاد از طرح مشوق های کارفرمایی گفت:پیش بینی می شود که با اجرای این طرح تعداد بیکاران دارای مدرک تحصیلی کمتر از لیسانس افزایش یابد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
مهدوی‌کیا نایب رئیس اول
علی کریمیعلی کریمی دست به کار بزرگی زده و توانسته مهدی مهدوی کیا را برای حضور به عنوان نایب رئیس اول خود در فدراسیون فوتبال و کار در فضای مدیریتی فوتبال ایران متقاعد کند.به گزارش ورزش سه، این روزها کوچه منتهی به ساختمان فدراسیون فوتبال در سئول میزبان افرادی است که قصد دارند صندلی ریاست فدراسیون فوتبال را از آن خودشان کنند و در این میان حضور علی کریمی با داغ بودن انتخابات این دوره افزوده است.حضور علی کریمی انتقاداتی را نیز به همراه داشته و یکی از موضوعاتی که در مورد ستاره سابق فوتبال ایران مطرح می شود، عدم داشتن مدرک تحصیلی و نداشتن تجربه مدیریت است، که البته خودش در تماس تلفنی با محمد دادکان در این مورد صحبت کرده و تاکید داشته که قطعا عملکرد او ضعیف تر از کادر مدیریت قبلی فدراسیون فوتبال نخواهد …
قیمتی برای 2سال
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
قیمتی برای 2سال
  احسان بهرام غفاری       خرید خدمت سربازی نخستین بار در ابتدای دهه70 به تصویب رسید. براساس این طرح، مشمولین داخل کشور که تا پایان سال1347 به‎‌‎دنیا آمده بودند، می‎‌‎توانستند اقدام به خرید خدمت سربازی خود کنند. قیمت تعرفه براساس مدرک تحصیلی مشمولین مشخص شده بود. در این طرح افراد زیردیپلم با 350هزارتومان، دیپلم با 500هزار تومان و فوق‎‌‎دیپلم با 600هزار تومان و افراد متخصص نیز با قیمت 2میلیون و 500هزار تومان می‌توانستند خدمت سربازی خود را بخرند. مشمولان خارج از کشور نیز با پرداخت 16300دلار می‎‌‎توانستند …
ساکت پدرخوانده فدراسیون فوتبال بدون داشتن مدرک لیسانس
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / محمدرضا ساکت / فدراسیون فوتبال ایران / فساد در فوتبال ایران
ساکت پدرخوانده فدراسیون فوتبال بدون داشتن مدرک لیسانس
در نقش و تاثیر محمدرضا ساکت در وضعیت کنونی فوتبال ایران همین بس که او بعد از پنج سال با وجود نداشتن مدرک تحصیلی و بازنشستگی، بیش از هر کسی عهده‌دار مسئولیت‌های مختلف این فدراسیون بود و تبدیل به همه کاره و آچار فرانسه شده بود.
محمدرضا ساکت؛ ابوالمشاغلی با کمترین اثر ماندگار
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / محمدرضا ساکت / فدراسیون فوتبال / مهدی تاج / انتخابات فدراسیون فوتبال
محمدرضا ساکت؛ ابوالمشاغلی با کمترین اثر ماندگار
در نقش و تاثیر ساکت در وضعیت کنونی فوتبال همین بس که او بعد از ۵سال با وجود نداشتن مدرک تحصیلی و بازنشستگی، بیش از هر کسی عهده‌دار مسئولیت‌های مختلف این فدراسیون بود و تبدیل به همه کاره شده بود.
مدرک دانشگاه آزاد به هیچ عنوان قابل جعل نیست
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / دانشگاه آزاد اسلامی / جعل اسناد / مدرک تحصیلی / محمد عابدی
مدرک دانشگاه آزاد به هیچ عنوان قابل جعل نیست
دانشنامه و مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد بیش از ۱۵ملاک امنیتی دارد/امکان جعل مدرک به صفر رسیده است
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / دانشگاه آزاد اسلامی / جعل مدرک تحصیلی
دانشنامه و مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد بیش از ۱۵ملاک امنیتی دارد/امکان جعل مدرک به صفر رسیده است
مدیرکل دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با راه اندازی سامانه آموزشیار در دانشگاه امکان هرگونه تخلف احتمالی در نظام آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در ارتباط با صدور مدرک فارغ التحصیلی به صفر رسیده است.
تصویری از مدرک تحصیلی شهید سلیمانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / سردار سلیمانی / شهید سلیمانی / مدرک تحصیلی شهید سلیمانی
تصویری از مدرک تحصیلی شهید سلیمانی
اقتصادنیوز : حاج قاسم سلیمانی در بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ طی حملهٔ پهباد آمریکایی به فرودگاه بغداد در یک حمله تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
زبانِ مادری
دانش‌آموزان، شعر محلی دوست دارند. به این دلیل ساده که به لهجه‌ای است که خود، خانواده و دوستان‌شان با آن سخن می‌گویند. شعر و ادبیات محلی، واژه‌های ناب و اصیلی دارد که به چشم محلی‌ها آشناست. محلی‌ها این واژه‌ها و معانی و مثل‌ها را در زبان رسمی و کتاب‌ها و رسانه‌ها نمی‌یابند. من سال‌هاست برای دانش‌آموزانم و والدین‌شان شعر محلی می‌خوانم و کتابِ ادبیات محلی می‌برم. به استقبال فریادها و آوازهای محلی آنها می‌روم. فریادهایی که گاه خجالت می‌کشند بخوانند ولی با خواهش و اصرار می‌خوانند. این خجالت و اکراه از زبان بومی دلایلی دارد. اینکه ما معلم‌ها هستیم که روی خوش به زبان و فرهنگ بومی نشان نمی‌دهیم. …
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / سعید محمد / انتخابات ریاست جمهوری / قرارگاه خاتم الانبیا
"سعید محمد" فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه کیست؟!
سعید محمد سال ۱۳۴۷ در تهران به دنیا آمد. او مدرک تحصیلی دکترای خود را در رشته مهندسی عمران "گرایش راه و ترابری" از دانشگاه تربیت مدرس تهران، در سال ۱۳۸۸ به دست آورد. محمد از سال ۱۳۶۶ به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد و دارای سوابق مدیریتی و اجرایی متعددی در شرکت‌ها و موسسات اقماری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و بنیاد تعاون سپاه است.
دختران شین‌آباد استخدام آموزش و پرورش می‌شوند
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / دانش آموزان شین آباد / آموزش و پرورش / مجلس شورای اسلامی
دختران شین‌آباد استخدام آموزش و پرورش می‌شوند
دانش‌آموزان «شین آباد» پیرانشهر با حداقل مدرک تحصیلی لیسانس بدون آزمون جذب سیستم آموزش و پرورش کشور خواهند شد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۲
افزایش مشمولان غایب با اجرای طرح‌ خرید سربازی
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح با طرح‌های پولی کردن خدمت سربازی مخالف است، گفت: در گذشته نیز ما تبعات منفی چنین طرح‌هایی را دیده‌ایم و این طرح‌ها عادلانه نیست، از همین رو ما با آن مخالفیم.«امیر غلامرضا رحیمی‌پور» رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با ایلنا درباره افزایش حقوق سربازان گفت: در خصوص افزایش حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ باید منتظر بمانیم در لایحه بودجه چقدر اعتبار به ما اختصاص داده می‌شود. حقوق سربازان به مولفه‌هایی از جمله محل خدمت، مدرک تحصیلی و درجه بستگی دارد و براین اساس متفاوت خواهد بود، به طور مثال حقوق کسی که در مناطق محروم یا در مناطق بد آب و هوا است با کسی که در شهر محل سکونت خود خدمت می‌کند، …
پایان باند جعل مدرک تحصیلی با ۲۰ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
پایان باند جعل مدرک تحصیلی با ۲۰ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق
دبیر هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خراسان رضوی گفت: پرونده شبکه گسترده کلاهبرداری و جعل مدارک دانشگاهی معروف به "هلدینگ آفتاب" در شعبه نخست دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی این استان بررسی و رأی نهایی آن صادر شد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
مجلس و نظریه کبوتران حرم
برخی از استادان مدیریت در مقاله‌ای وضعیت مدیران کشور را به کبوتران حرم تشبیه کرده‌اند که هر چند سال یک‌بار از گوشه‌ای به گوشه دیگر پرواز می‌کنند و به ندرت هم کبوتری از دایره آنها خارج یا به این قلمرو وارد می‌شود. . حالا مصوبه 30 آذر ماه مجلس شورای اسلامی در مورد انتخابات ریاست‌جمهوری به این نظریه عینیت بخشیده و قلمرو تنگ مقامات صالح برای داوطلب شدن در انتخابات مذکور را رسما تعریف و تبیین کرده است. این مصوبه که احتمالا با ادامه بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری مدار تضییق را جدی‌تر هم خواهد کرد، با هر انگیزه که باشد، نه فقط با روح دموکراسی و قانون اساسی مغایر به نظر می‌رسد بلکه به صلاح کشور نیز نیست.  به خاطر داریم که در گذشته هر …
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
مدرک تحصیلی و حداقل و حداکثر سن کاندیداهای ریاست جمهوری مشخص شد +جزئیات
نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرایط اختصاصی و عمومی داوطلبان ریاست جمهوری را مشخص کردند.
شورای نگهبان اعمال مدرک تحصیلی دوم معلمان را تایید کرد
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
شورای نگهبان اعمال مدرک تحصیلی دوم معلمان را تایید کرد
همدان - حاجی بابایی؛ رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان اعمال مدرک تحصیلی دوم معلمان را تایید کرد و حکم اعمال مدرک تحصیلی معلمان صادر می شود.
۱۳۹۹/۰۹/۲۷
مدرک تحصیلی رئیس‌جمهور معتبر نیست
ادعای پژمانفر:
پژمانفر: دلایل زیادی وجود دارد که مدرک تحصیلی روحانی معتبر نیست +فیلم
۱۳۹۹/۰۹/۲۶ / روحانی / مجلس
پژمانفر: دلایل زیادی وجود دارد که مدرک تحصیلی روحانی معتبر نیست +فیلم
پژمانفر در خطاب به سایر نمایندگان: عزیزان جای شما در مجلس دهم خالی بود، مدرک تحصیلی روحانی مورد تایید نبود، ما می‌خواستیم در مورد آن تحقیق کنیم، ادله بسیاری وجود داشت که ایشان آن مدرک را ندارند و تایید نشده، ولی مجلس قبل همراهی نکرد.
ادعای پژمانفر، نماینده اصولگرا: دلایل زیادی وجود دارد که مدرک تحصیلی رئیس جمهور معتبر نیست؛ نمایندگان مجلس دهم برای تحقیق و تفحص در این مورد همراهی نکردند
۱۳۹۹/۰۹/۲۶
ادعای پژمانفر، نماینده اصولگرا: دلایل زیادی وجود دارد که مدرک تحصیلی رئیس جمهور معتبر نیست؛ نمایندگان مجلس دهم برای تحقیق و تفحص در این مورد همراهی نکردند
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه دلایل فراوانی درباره عدم تایید مدرک تحصیلی رئیس جمهور وجود دارد، گفت: متاسفانه دوستان در مجلس دهم برای تحقیق و تفحص از این موضوع همراهی نکردند.
نمایندگان مجلس دهم برای تفحص از مدرک تحصیلی "روحانی" همراهی نکردند
۱۳۹۹/۰۹/۲۶ / مجلس
نمایندگان مجلس دهم برای تفحص از مدرک تحصیلی "روحانی" همراهی نکردند
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، گفت: نمایندگان مجلس دهم برای تحقیق و تفحص از مدرک تحصیلی رئیس جمهور همراهی نکردند.
۱۳۹۹/۰۹/۲۷
از صادرکنندگان کارتن خواب چه خبر؟
با گذشت حدود دو ماه از صحبت‌های رئیس کل بانک مرکزی درباره ۷۰ صادرکننده کارتن خواب که ارز خود را به کشور بازنگردانده‌اند، حالا رئیس کل اتاق بازرگانی ایران می‌گوید هنوز خبری از این صادرکنندگان نیست.به گزارش ایسنا، غلامحسین شافعی در حاشیه جلسه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی گفت: از زمانی که بحث صادرکنندگان کارتن خواب مطرح شد، اتاق بازرگانی رسما از بانک مرکزی خواست اسامی یا مشخصات این افراد را تحویل داده تا اتاق بررسی کند که این افراد چگونه چنین تخلفی را به ثبت رسانده‌اند. با وجود گذشت دو ماه هنوز بانک مرکزی حتی یک نفر را نیز معرفی نکرده است.وی با بیان اینکه از نظر اتاق بازرگانی ایران، اساسا صادرکننده کارتن خواب وجود خارجی ندارد، توضیح داد: بر اساس قوانین، کارت بازرگانی برای کسانی صادر می‌شود که …
مدرک گرایی سوژه طنز «عصر صبا» شد
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / رادیو صبا / طنز / مدرک تحصیلی / برنامه رادیویی
مدرک گرایی سوژه طنز «عصر صبا» شد
برنامه زنده «عصر صبا» با نگاهی طنز به مقوله مدرک گرایی و آفت های آن در جامعه آموزشی ایران می‌پردازد.
آیا باید MBA بگیرید؟
۱۳۹۹/۰۹/۲۵
آیا باید MBA بگیرید؟
دریافت مدرک تحصیلی MBA (دوره عالی اداره کسب‌وکار) نیازمند صرف زمان،‌ پول و انرژی زیادی است. بنابراین لازم است در این باره منطقی فکر کنید که این مدرک تحصیلی برای شما ارزش صرف زمان و پول و انرژی‌تان را دارد یا خیر. به‌طور خلاصه باید به این موارد توجه کنید:
تصاویر| مادربزرگ ۷۴ ساله و نوه ۲۲‌ساله فارغ‌التحصیل شدند
۱۳۹۹/۰۹/۲۳ / مادربزرگ / مدرک تحصیلی
تصاویر| مادربزرگ ۷۴ ساله و نوه ۲۲‌ساله فارغ‌التحصیل شدند
خانواده "اورموند" عضو دیگری را نیز دارند که از دانشگاه در تنسی در چاتانوگا فارغ‌التحصیل شده است: "ملودی اورموند" نوه ۲۲ ساله "پت" نیز به تازگی فارغ التحصیل شده است. "پت" این ماه ۷۵ ساله می‌شود. پت پس از مهاجرت به تنسی سال‌ها به عنوان حسابدار کار کرد و در بزرگ کردن پدر "ملودی" نقش مهمی داشت.
پژوهش در دوراهی نابودی یا نجات‌بخشی
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / استانی-علمی و آموزشی / هفته پژوهش / پژوهش
پژوهش در دوراهی نابودی یا نجات‌بخشی
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: خیلی از افراد به دلیل اینکه نمی‌توانند فعالیت دیگری را آغاز کنند وارد دانشگاه می‌شوند. تا سال‌های گذشته صرف داشتن مدرک تحصیلی به همراه خود تضمین شغلی را به همراه داشت اما درحال حاضر حتی اگر بالاترین مدرک را هم افراد کسب کنند تضمینی برای اشتغال وجود ندارد.
مدرک تحصیلی، کارآفرین تولید نمی‌کند
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ / استانی-علمی و آموزشی / دانشگاه علمی کاربردی / دانشگاه / اشتغال
مدرک تحصیلی، کارآفرین تولید نمی‌کند
رئیس انجمن آموزش عالی کشور گفت: شایسته‌محور کردن، توجه به انواع نیاز جامعه، پویایی جامعه و محورهای مختلف فعالیت می‌تواند به فارغ التحصیلان کمک کند تا ورود بهتری به بازار کار داشته باشند. 
جزئیات طرح الزام آموزش و پرورش به اعمال «مدرک تحصیلی دوم» فرهنگیان تشریح شد
۱۳۹۹/۰۹/۱۲
جزئیات طرح الزام آموزش و پرورش به اعمال «مدرک تحصیلی دوم» فرهنگیان تشریح شد
گروه استان‌ها-نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی جزئیات طرح الزام وزارت آموزش و پرورش به اعمال مدرک دوم تحصیلی فرهنگیان را تشریح کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱
جعل مدارک تحصیلی آموزش و پرورش غیرممکن شد
وزیر آموزش  ‌و پرورش اظهار کرد: پایان جعل مدارک تحصیلی و صرفه‌جویی در زمان از مزایای سامانه الکترونیکی تأییدیه تحصیلی است. به گزارش مهر، محسن حاجی میرزایی گفت: این تأییدیه برای افرادی که درخواست ادامه تحصیل در دانشگاه و یا اشتغال را آغاز کرده و یا دارالترجمه‌های قوه قضائیه یا سفارتخانه‌ها را داشته باشند، صادر خواهد شد. وی گفت: همه دانشگاه‌ها هم‌اکنون به این سامانه دسترسی دارند و می‌توانند مدرک تحصیلی را دریافت کنند. با راه‌اندازی این سامانه هم از جعل مدارک تحصیلی جلوگیری خواهد شد و هم از حضور مستقیم متقاضیان در ادارات آموزش‌وپرورش صرفه‌جویی می‌شود.
ممنوعیت مکاتبات برای استعلام مدارک تحصیلی خارج از کشور
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / مجتبی صدیقی / مدرک تحصیلی / فناوری / دانشگاه / دانشگاه آزاد / دانشگاه دولتی / خارج از کشور
ممنوعیت مکاتبات برای استعلام مدارک تحصیلی خارج از کشور
رئیس سازمان امور دانشجویان درباره استعلام مدارک تحصیلی دانش‌آموختگان خارج از کشور بخشنامه ای به روسای دانشگاه های سراسری، آزاد، پیام نور، علمی کاربردی، و فنی و حرفه ای ابلاغ کرد.
زندگی و زمانه
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / حجت الله نجف پور / مرگ / کرونا / درگذشت حجت الله نجف پور
زندگی و زمانه "حجت الله نجف پور"
حجت الله نجف‌پور خویگانی با نام اصلی حجت اله شجاعی، زاده‌ی ۱۳۳۰ در روستای خویگان فریدن از توابع اصفهان است. او در زمان کودکی خود به همراه خانواده به اهواز کوچ کرد و تا سنین حدود ۴۰ سالگی در آنجا ماند. نجف پور دارای مدرک تحصیلی علوم طبیعی بود.
صدور ۱۶۵ هزار دانشنامه تحصیلی با درج کدالکترونیک در سال ۹۸
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ / عبدالحمید انگجی / سازمان امور دانشجویان / وزارت علوم تحقیقات و فناوری / مدرک تحصیلی
صدور ۱۶۵ هزار دانشنامه تحصیلی با درج کدالکترونیک در سال ۹۸
مدیرکل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان گفت: در سال ۹۸ موفق شدیم ۱۶۵ هزار دانشنامه تحصیلی و ۱۰۴ سابقه تحصیلی را با درج کیو آر کد بر روی مدرک صادر کنیم.
امکان جعل مدرک با پیوستن دانشگاه‌ها به سامانه سجاد کاهش می یابد
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ / مدرک تحصیلی / سازمان امور دانشجویان / وزارت علوم تحقیقات و فناوری
امکان جعل مدرک با پیوستن دانشگاه‌ها به سامانه سجاد کاهش می یابد
ارزشیابی سالانه بیش از  ۲۰ هزار مدرک تحصیلی به روش سنتی/ کاهش قابل توجه مراجعان حضوری
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ / مجتبی صدیقی / سازمان امور دانشجویان / مدارک تحصیلی
ارزشیابی سالانه بیش از ۲۰ هزار مدرک تحصیلی به روش سنتی/ کاهش قابل توجه مراجعان حضوری
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: الکترونیکی شدن مراحل ارزشیابی مدارک تحصیلی و صدور مدرک دانش آموختگان از طریق سامانه سجاد، سهولت استعلام را افزایش و تعداد مراجعان حضوری را کاهش داده است.
ضرورت استعلام دستگاه‌های اجرایی از سامانه استعلام مدارک تحصیلی
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ / اسحاق جهانگیری / آیت‌الله رئیسی / قوه قضائیه / وزارت علوم / سازمان بازرسی
ضرورت استعلام دستگاه‌های اجرایی از سامانه استعلام مدارک تحصیلی
رییس سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با وزیر علوم گفت: نامه‌ای به معاون اول محترم رئیس جمهور ارسال کردیم تا دستگاه‌‎های اجرایی را با توجه به تأسیس سامانه استعلام مدرک تحصیلی مکلف کنند؛ نسبت به مدارک تحصیلی شاغلین خود از این سامانه استعلام کنند.
۱۳۹۹/۰۸/۲۹
بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور در دولت آغاز شد
در جلسه امروز هیات دولت، پس از ارائه گزارش رییس سازمان برنامه و بودجه از کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، اعضای دولت بررسی کلیات لایحه بودجه را در دستور کار خود قرار دادند.به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، جلسه هیات دولت روز چهارشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد و در این جلسه پس از ارائه گزارش رییس سازمان برنامه و بودجه از کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، اعضای دولت بررسی کلیات لایحه بودجه را در دستور کار خود قرار دادند.تصویب آیین‌نامه اعطای تسهیلات به کارکنان دستگاه‌های متقاضی انتقال از تهران و کلانشهرهاهیات وزیران در جلسه امروز با پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر آیین‌نامه اعطای تسهیلات به کارکنان دستگاه‌های اجرایی متقاضی …
  اصلاح آیین نامه اجرایی افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / اصلاح حقوق بازنشستگان / افزایش حقوق بازنشستگان / هیات دولت
  اصلاح آیین نامه اجرایی افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری
به گزارش ایسنا، هیات وزیران در جلسه امروز خود با پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر آیین نامه اعطای تسهیلات به کارکنان دستگاه های اجرایی متقاضی انتقال از تهران و کلان شهرها، موافقت کرد.حمایت­ ها و تسهیلات موضوع این آیین نامه شامل تمامی کارمندان رسمی و پیمانی و عناوین مشابه شاغل در وزارتخانه ها، مؤسسات و شرکت های دولتی، مؤسسات عمومی غیردولتی و سایر دستگاه های موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری که تمایل به انتقال دائم از تهران و کلان شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، کرج، اهواز و قم به سایر نقاط کشور را داشته باشند، خواهد بود.انتقال کارمندان به شهرستان های استان تهران و نیز شهرستان هایی که مرکز آنها (۵۰) کیلومتر یا کمتر با سایر کلان شهرها فاصله دارند مشمول تسهیلات موضوع این …
راهنمای دریافت آنلاین تاییدیه تحصیلی از آموزش و پرورش
۱۳۹۹/۰۸/۲۸
راهنمای دریافت آنلاین تاییدیه تحصیلی از آموزش و پرورش
نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی از آموزش و پرورش با ورود به سامانه تاییدیه مدرک تحصیلی به سادگی امکانپذیر شده است. در این سامانه متقاضیان تاییدیه تحصیلی می توانند با درج مشخصات فردی و مشخصات مدرک تحصیلی خود از منطقه آموزش و پرورش صادر کننده مدرک، برای دانشگاه یا هر سازمان استعلام گیرنده تقاضای استعلام مدرک تحصیلی نمایند.
۶۰ درصد مهندسان یا بیکارند یا اسنپی!
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / سازمان نظام مهندسی / وزارت راه و شهرسازی / سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور / وزارت راه / مهندسی / بیکاری / نرخ بیکاری / مدرک تحصیلی
۶۰ درصد مهندسان یا بیکارند یا اسنپی!
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان "۶۰ درصد مهندسان یا بیکارند یا در اسنپ کار می‌کنند"گفت: با نگهداری ساختمان‌ها ۲۰۰ هزار فرصت شغلی برای مهندسان ایجاد می شود.
هشدار درباره سایت‌های جعلی ارائه تاییدیه مدرک تحصیلی
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / وزارت آموزش و پرورش
هشدار درباره سایت‌های جعلی ارائه تاییدیه مدرک تحصیلی
مرکز حراست وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به راه‌اندازی سایت‌های جعلی ارائه‌خدمات تأییدیه مدارک تحصیلی الکترونیکی، نسبت به سو استفاده از اطلاعات کاربران هشدار داد.
حقایقی جالب درباره زندگی باهوش‌ترین مرد تاریخ + عکس
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / آلبرت انیشتین / پارسی خبر / سبک زندگی
حقایقی جالب درباره زندگی باهوش‌ترین مرد تاریخ + عکس
ضریب هوشی آلبرت انیشتین ۱۶۰ تخمین زده شده و ضریب هوشی اسحاق نیوتن ۱۹۰ و مارک زاکربرگ ۱۵۲ است. این مردان مشهور را در همه جای دنیا نوابغی بی، چون و چرا می‌دانند. اما زمانی مردی زندگی می‌کرد که گفته می‌شود ضریب هوشی او بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ بود! ویلیام جیمز سیدیس باهوش‌ترین مرد تاریخ، یک کودک نابغه و ریاضیدانی استثنایی بود. او به چندین زبان مسلط بود و نویسنده‌ی بااستعدادی هم بود. اما متأسفانه کمتر کسی تا به حال نام او را شنیده است. در ادامه به ماجرای زندگی ویلیام جیمز سیدیس می‌پردازیم و می‌خواهیم ببینیم چرا این مرد آنقدری که باید شناخته شده نیست. در ۸ سالگی می‌توانست به ۸ زبان مختلف صحبت کند ویلیام در سال ۱۸۹۸ در شهر نیویورک متولد شد. پدرش بوریس روانشناسی نمونه با ۴ مدرک تحصیلی از دانشگاه هاروارد بود. …
۱۳۹۹/۰۸/۲۷
کمتر مردم را آزار بدهیم
دیروز دوستی از آن ‌سوی دنیا و با کمک امکاناتی که هر روز جهان را کوچک‌تر می‌کند، زنگ زده بود تا خبری بدهد. وقتی گفت که خبری از ایران دارد، با خودم گفتم حتما در فضای مجازی چیزی از اختلاس و رانت‌خواری و دزدی و سرنوشت پرونده‌های نامعلوم و مدرک جعلی دانشگاهی برای رسیدن به میز قدرت و غیره و غیره که چون نقل و نبات هر روز بر سرمان می‌ریزد، خوانده و می‌خواهد مرا هم از آن مطلع کند. بی‌درنگ به آن دوست گفتم که دیگر حوصله شنیدن این‌گونه خبرها را ندارم و از بس این مصیبت‌های پی در پی بر ما آوار شده، دیگر حس‌مان را از دست داده‌ایم و اگر روزی چنین اخباری نشنویم، حیرت می‌کنیم که مگر چه شده که خبر تازه‌ای از فساد نشنیده‌ایم. آن دوست عزیز …
اعطای مدرک به دانشجویان جان باخته در سقوط هواپیما
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
اعطای مدرک به دانشجویان جان باخته در سقوط هواپیما
پس از گذشت ۵۰ سال از سقوط هواپیمای حامل دانشجویان ورزشکار دانشگاه مارشال،‌ این دانشگاه طی مراسمی به دانشجویان قربانی مدرک تحصیلی اعطا کرد.
طرح های حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت ایجاد اشتغال
۱۳۹۹/۰۸/۲۳ / استانی-اقتصادی / شورای عالی کار / وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی / هدفمندی یارانه‌ها
طرح های حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت ایجاد اشتغال
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت:کارفرمایان تمامی کارگاه های اقتصادی بخش خصوصی و تعاونی که نسبت به کارگماری نیروی کار جدید از میان فارغ التحصیلان دانشگاهی دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر اقدام نمایند وجه حق بیمه سهم کارفرما مربوط به نیروی کار جدید جذب شده حداکثر تا دوسال، ماهانه از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به حساب کارفرما واریز می شود.
نظام آموزشی یونان و ترویج مدرک‌گرایی
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ / یونان / رایزنی فرهنگی / مدرک تحصیلی
نظام آموزشی یونان و ترویج مدرک‌گرایی
کتاب «دستبند طلایی» نوشته صوفیا نیکولئیدو که به تازگی منتشر شده به نقد سیستم آموزشی فعلی یونان و فراموشی آرمان نسل‌های گذشته در تربیت و پرورش انسان می‌پردازد.
تمدید زمان ثبت‌نام طرح ملی مشاغل خانگی تا پایان آبان ماه
۱۳۹۹/۰۸/۱۲
تمدید زمان ثبت‌نام طرح ملی مشاغل خانگی تا پایان آبان ماه
یزد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه دلیل مهم بیکاری افراد تحصیل‌کرده، داشتن مدرک تحصیلی بدون مهارت است، از تمدید زمان ثبت‌نام طرح ملی مشاغل خانگی تا پایان آبان ماه خبر داد.
راه‌اندازی سامانه‌ای برای جلوگیری از جعل مدرک تحصیلی
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / تلفن همراه / چک / سازمان بازرسی کل کشور / شاخص / صرفه جویی در مصرف
راه‌اندازی سامانه‌ای برای جلوگیری از جعل مدرک تحصیلی
استعلام اصالت مدارک دانشگاهی با در اختیار داشتن شماره ملی و شناسنامه افراد قابل مشاهده است
استعلام مدارک دانشگاهی با داشتن شماره ملی افراد فراهم شد
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / مدرک تحصیلی
استعلام مدارک دانشگاهی با داشتن شماره ملی افراد فراهم شد
استعلام اصالت مدارک دانشگاهی با در اختیار داشتن شماره ملی و شناسنامه افراد قابل مشاهده است و به گفته دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، حل معضل مدارک تحصیلی جعلی و اصلاح فرآیند گواهی اصالت مدارک اقدامی دیگر در اجرای دولت الکترونیکی و شفافیت است. شاید دیگر کسی نتواند با مدرک جعلی در جایی ثبت‌نام کند.
درخواست از قوه قضاییه برای برخورد با مراکز جعل مدرک دانشگاهی
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / وزارت علوم / قوه قضاییه / جعل مدرک / جعل مدرک تحصیلی
درخواست از قوه قضاییه برای برخورد با مراکز جعل مدرک دانشگاهی
دستیار ویژه وزیر علوم در امور حقوق شهروندی با اشاره به رواج موسسات و صفحات مجازی جعل مدارک دانشگاهی، گفت: از قوه قضاییه درخواست می کنم مراکز جعل علنی مدرک دانشگاهی را شناسایی و پلمب کند.
استعلام مدرک در علوم پزشکی تهران الکترونیکی شد
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / وزارت علوم تحقیقات و فناوری / سامانه استعلام مدارک تحصیلی / دانشگاه علوم پزشکی تهران
استعلام مدرک در علوم پزشکی تهران الکترونیکی شد
تهران- ایرنا- فرایند استعلام الکترونیکی تأییدیه مدرک تحصیلی دیپلم و مدارک تحصیلی صادره از سایر مراکز در دانشگاه علوم پزشکی تهران به صورت الکترونیک و بر بستر اینترنت فراهم شد.
مسئولانی که یک شبه دکتر یا مهندس می‌شوند
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
مسئولانی که یک شبه دکتر یا مهندس می‌شوند
2 نوع مدرک تحصیلی جعلی داریم؛ در روش اول نام موسسه جعلی است یا چنین دانشجویی در موسسه وجود ندارد که در این شرایط جعلی بودن مدرک به سرعت قابل تشخیص است، روش دوم، تبانی است که بدون کلاس و امتحان مدرک می‌دهند و تشخیص آن سخت‌تر است.
خسروی: هم قهرمانی لیگ را می‌خواهم، هم مدرک تحصیلی؛/ برای پایان دو کار نیمه‌تمام به ایران برگشتم
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / گلنوش خسروی / فوتبال بانوان
خسروی: هم قهرمانی لیگ را می‌خواهم، هم مدرک تحصیلی؛/ برای پایان دو کار نیمه‌تمام به ایران برگشتم
لژیونر فصل گذشته فوتبال بانوان که فصل گذشته در تیم کوناک بلدی اسپور ترکیه توپ می‌زد، به صورت قرضی به ایران بازگشت و حالا قرار است در فصل جدید برای تیم وچان کردستان به میدان رود.
مسئولانی که یک شبه بدون کلاس و امتحان دکتر یا مهندس می‌شوند/ دست دکتر و مهندس‌های تقلبی به زودی رو می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / محمدباقر قالیباف / محمدباقر قالیباف / وزارت علوم / فناوری / حقوق شهروندی / اصل برائت / مدارک b
مسئولانی که یک شبه بدون کلاس و امتحان دکتر یا مهندس می‌شوند/ دست دکتر و مهندس‌های تقلبی به زودی رو می‌شود
2 نوع مدرک تحصیلی جعلی داریم؛ در روش اول نام موسسه جعلی است یا چنین دانشجویی در موسسه وجود ندارد که در این شرایط جعلی بودن مدرک به سرعت قابل تشخیص است، روش دوم، تبانی است که بدون کلاس و امتحان مدرک می‌دهند و تشخیص آن سخت‌تر است.
"مدرکت را از کجا آورده‌ای" در ادبیات رسانه‌ها باب شود
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / کشف مدرک تحصیلی جعلی / سرقت علمی / مدرکت را از کجا آورده ای / تخلف علمی
"مدرکت را از کجا آورده‌ای" در ادبیات رسانه‌ها باب شود
دستیار ویژه وزیر علوم در امور حقوق شهروندی با انتقاد از رواج جعل مدرک در میان برخی مسئولان کشور گفت: باید در ادبیات رسانه ای این سوال "مدرکت را از کجا آورده ای" باب شود تا مشخص شود برخی مسئولان بدون حضور در کلاس و امتحان مدارکشان را از کجا آوردند.
دولت الکترونیک در مقابل دکتر و مهندس‌های تقلبی
۱۳۹۹/۰۷/۲۷
دولت الکترونیک در مقابل دکتر و مهندس‌های تقلبی
 روزی نیست که ماجرای مدرک جعلی در کشور ما خبرساز نباشد. این مسئله طی سال‌های اخیر باعث به‌وجود آمدن بحران‌های تمام‌عیاری شده و حتی از دست رفتن مقام وزیر و وکیل را به‌دنبال داشته است. خیلی‌ها ماجرای جعل مدرک تحصیلی علی‌کردان، وزیر وقت کشور را در سال۸۷ به یاد دارند که در نهایت اثبات شد و به استیضاح و برکناری او کشید. در همین مجلس یازدهم هم چند پرونده جعل مدرک تحصیلی یا ارائه مدرک بدون اعتبار توسط نمایندگان مطرح شد. حتی در مورد نماینده تفرش این مسئله باعث شد او سمت نمایندگی را با وجود داشتن رأی لازم …
۱۳۹۹/۰۷/۲۵
راهکار دولت برای رفع ریشه‌ای چالش مدرک تحصیلی مسئولان
وزیر ارتباطات گفت به دستور رئیس‌‌جمهوری با معاونت حقوقی در حال بررسی هستیم تا احتمالا اطلاعات مدارک تحصیلی شهروندان ایرانی با حذف بخش‌هایی از حریم خصوصی، به صورت عمومی در اختیار همه قرار دهیم.محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران درباره اشکال در بررسی سوابق تحصیلی که اخیرا یکی از نمایندگان مجلس به همین دلیل دچار مشکل شد، گفت: برای حل این مشکل بحث این بود که مدارک تحصیلی به صورت الکترونیکی اصالت سنجی شود؛ وزارت علوم در این زمینه کارش به پایان رسیده است و از سال ۹۲ به بعد برای همه دانشگاه‌ها در سامانه‌ای که به این منظور تدوین شده، مدارک تحصیلی فارغ‫التحصیلان را کامل کرده‌اند. وی افزود: به دستور آقای دکتر روحانی ما با معاونت …
احتمال انتشار اطلاعات مدارک تحصیلی شهروندان ایرانی
۱۳۹۹/۰۷/۲۳
احتمال انتشار اطلاعات مدارک تحصیلی شهروندان ایرانی
به دستور اقای دکتر روحانی ما با معاونت حقوقی این موضوع را چک می‌کنیم و احتمالا اطلاعات مدارک تحصیلی شهروندان ایرانی با حذف بخش‌هایی از حریم خصوصی بصورت عمومی در اختیار همه قرار دهیم تا همه بتوانند چک کنند مدرک تحصیلی بنده چیست و در چه سالی فارغ‌التحصیل شده‌ام تا من که مهندس هستم نگویند دکتر و کسی هم بیخود خودش را دکتر معرفی نکند.
اعتراض وزیر اقتصاد به دخالت‌ها / آسیب‌شناسی دستورالعمل‌های متناقض در حوزه گمرکی و معاونت اقتصادی رییس‌جمهور
۱۳۹۹/۰۷/۲۳
اعتراض وزیر اقتصاد به دخالت‌ها / آسیب‌شناسی دستورالعمل‌های متناقض در حوزه گمرکی و معاونت اقتصادی رییس‌جمهور
او با بیان اینکه نوعی نظام ملوک‌الطوایفی در حوزه تصمیمات دولتی ایجاد شده، افزود: هر گونه خودمختاری در کابینه دولت اشتباه است و سرانجام خوبی برای مردم و دولت نخواهد داشت. حمید حسینی، عضو اتاق بازرگانی ایران نیز در این باره معتقد است؛ یکی از مشکلاتی که در کشور شاهد آنیم این است که هیچ کس حاضر نیست به یک سامانه جامع متصل شود و هر ارگان و سازمان سامانه‌ای مجزا برای خود دارد از سامانه سنا در بانک مرکزی تا سامانه پنجره واحد گمرک و سامانه خدمات الکترونیک وزارت صمت و سایر سامانه‌ها که هر کدام فعالیتی جداگانه دارند. او معتقد است، الزام وجود یک سامانه یکپارچه برای دولت ضروری است و داشتن یک سامانه جداگانه برای هر سازمان در کشور مشکل‌ساز است. حسینی در ادامه به اتصال کلیه سامانه‌های دولتی در کشور تاکید کرده …
شرایط جدید تصدی پست سازمانی توسط اعضای غیرهیات علمی به دانشگاه ها ابلاغ شد/ تعیین حداقل و حداکثر مدرک تحصیلی برای مسوولان
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / آموزش / دانشجویان / فناوری اطلاعات / مشکل مالی / عبدالرضا باقری رئیس مرکز هیات های امنا و ه&#x
شرایط جدید تصدی پست سازمانی توسط اعضای غیرهیات علمی به دانشگاه ها ابلاغ شد/ تعیین حداقل و حداکثر مدرک تحصیلی برای مسوولان
تعیین حداقل و حداکثر مدرک تحصیلی مورد نیاز برای تصدی مشاغل پست های سازمانی مؤسسات آموزش عالی توسط اعضای غیر هیات علمی به دانشگاه ها ابلاغ شد.
حداقل مدرک تحصیلی برای تصدی مشاغل غیر هیئت علمی دانشگاه‌ها
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / وزارت علوم / اعضای هیئت علمی
حداقل مدرک تحصیلی برای تصدی مشاغل غیر هیئت علمی دانشگاه‌ها
رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت‌های ممیزه وزارت علوم حداقل و حداکثر مدرک تحصیلی مورد نیاز برای تصدی مشاغل پست‌های سازمانی مؤسسات آموزش عالی توسط اعضای غیر هیئت علمی را اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۷/۱۰
افزایش ۴۷ هزار نفری حقوق‌بگیران صندوق بازنشستگی کشوری
سالنامه آماری ۱۳۹۸ صندوق بازنشستگی کشوری به همت دفتر برنامه‌ریزی و تعالی سازمانی این صندوق در ۵ بخش و ۱۰۵ صفحه منتشر شد.به گزارش مهر، سالنامه آماری ۱۳۹۸ صندوق بازنشستگی کشوری به همت دفتر برنامه‌ریزی و تعالی سازمانی این صندوق در ۵ بخش و ۱۰۵ صفحه منتشر شد. این سالنامه که با پیشگفتار اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی منتشر شده، در ۵ بخش، نمایی کلی از آمار و اطلاعات این حوزه را نشان می‌دهد.براساس آمار سال ۱۳۹۸، جمعیت تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری دو میلیون و ۵۷۷ هزار و ۷۴۱ نفر است که یک میلیون و ۸ هزار و ۶۶۸ نفر آن را شاغلان کشور پرداز تشکیل می‌دهند. همچنین ۸۲ درصد از حقوق بگیران صندوق بازنشستگی گروه «بازنشسته»، ۱۳ درصد «بازنشسته متوفی»، چهار درصد «شاغل متوفی» و یک درصد نیز «از کارافتادگان» …
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
مخالفت بی‌جانِ منتقدان
اگر موافقان رزم‌حسینی به معنای واقعی کلمه به دفاع و حمایت از او نپرداخته و جز جملاتی کوتاه درباره جنجال‌های مرتبط با تابعیت دوگانه و نزدیکی‌اش به فرمانده سابق سپاه قدس، جملات خاص دیگری درباره برنامه‌ها و اهداف او به زبان نیاوردند، در نقطه مقابل نیز اتفاق خاصی رخ نداد و مخالفان علیرضا رزم‌حسینی آنچنان بی‌جان بودند که اظهاراتشان نه‌ تنها نتوانست نظر مساعد سایر مخالفان رزم‌حسینی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های ارتباط جمعی را جلب کند بلکه تاثیر خاصی در آرای رزم‌حسینی نگذاشت و او با همان تعداد رایی که به ‌طور حدودی پیش‌بینی می‌شد، ردای وزارت صمت را به تن کرد. ویس کرمی، اردشیر مطهری و محمدحسین فرهنگی 3 نماینده‌ای بودند که به …
نظر مثبت کمیسیون صنایع با وزارت رزم حسینی/مدرک تحصیلی وزیر پیشنهادی تائید شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۸ / مدرک تحصیلی / تجارت / صنایع / وزارت علوم
نظر مثبت کمیسیون صنایع با وزارت رزم حسینی/مدرک تحصیلی وزیر پیشنهادی تائید شد
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس گفت: مدرک تحصیلی رزم حسینی مورد تائید کمیسیون صنایع قرار گرفت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •