شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
تجاوز _ تعرض
واکنش برهم صالح به تظاهرات عراق
خبرآنلاین / ۱۶ ساعت قبل / بین‌المللی
واکنش برهم صالح به تظاهرات عراق
فارس نوشت: رئیس جمهور عراق درباره تظاهرات میلیونی ضد اشغالگری آمریکا که امروز در بغداد برگزار شد گفت، عراقی‌ها بر داشتن کشوری مستقل که مورد تعرض و تجاوز قرار نگیرد، پافشاری می‌کنند.
  عراق  ایالات متحده آمریکا  برهم صالح
برهم صالح: عراقی‌ها برای داشتن کشوری مستقل که مورد تجاوز قرار نگیرد پافشاری می‌کنند
انتخاب / ۱۷ ساعت قبل / ...
برهم صالح: عراقی‌ها برای داشتن کشوری مستقل که مورد تجاوز قرار نگیرد پافشاری می‌کنند
رئیس جمهور عراق درباره تظاهرات میلیونی ضد اشغالگری آمریکا که امروز در بغداد برگزار شد گفت، عراقی‌ها بر داشتن کشوری مستقل که مورد تعرض و تجاوز قرار نگیرد، پافشاری می‌کنند.
تجاوز به دختر جوان بعد از دعوت به رستوران؛ متهم: صیغه محرمیت خواندم!
رویداد 24 / ۲ روز قبل / ...
تجاوز به دختر جوان بعد از دعوت به رستوران؛ متهم: صیغه محرمیت خواندم!
دختر شاکی گفت: این مرد زندگی من را نابود کرد. من هر شب کابوس می‌بینم و نمی‌توانم درست بخوابم. وضعیت روانی‌ام هم به‌هم ریخته است. او مرا گول زد، به داخل خانه‌اش کشاند و به من تعرض کرد. من برای او اشد مجازات را درخواست دارم ضمن اینکه مدارک پزشکی قانونی هم تجاوز را نشان می‌دهد.
کلاهبرداری و تعرض در پرونده صراف قلابی
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / اجتماعی
کلاهبرداری و تعرض در پرونده صراف قلابی
او درباره ادعای دختر جوان مبنی‌بر تعرض نیز گفت: قرار بود این دختر و خانواده‌اش را هم به خارج از کشور بفرستم، اما نتوانستم. قبول کردم پول را پس بدهم، اما آن‌ها به دروغ علیه من ادعای تجاوز را مطرح کردند، من این اتهام را قبول ندارم. آن‌ها می‌خواهند این موضوع را حربه‌ای علیه من بکنند.
  کلاهبرداری  تجاوز  حوادث
سه نظامی آمریکایی در ژاپن به اتهام سرقت، تجاوز  و دعوا بازداشت شدند
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / بین‌المللی
سه نظامی آمریکایی در ژاپن به اتهام سرقت، تجاوز و دعوا بازداشت شدند
سه نظامی آمریکایی مستقر در پایگاه نظامی ایالات متحده در شهر اوکیناوای ژاپن به دلیل سرقت، تعرض و دعوا از سوی پلیس محلی بازداشت شدند.
محکومیت بزرگ‌ترین متجاوز انگلستان
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ...
محکومیت بزرگ‌ترین متجاوز انگلستان
لندن: جوان 36ساله‌ای که تا به حال حدود 200نفر را مورد تعرض جنسی قرار داده پس از برگزاری دادگاه به 30سال زندان محکوم شد. به گزارش سایت بریتانیایی مترو، رینارد‌سیناگا که بزرگ‌ترین متجاوز انگلستان است بیشتر افراد بی‌خانمان و الکلی را طعمه خود قرار می‌داد. در میان قربانیان این مجرم 48نفر مرد هستند. این مجرم از غیرعادی بودن حالت قربانی‌های الکلی خود برای به خانه کشاندن و تجاوز به آنها استفاده می‌کرد.  
پسر عکاس متهم به آزار و اذیت دختر جوان
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
پسر عکاس متهم به آزار و اذیت دختر جوان
اوایل سال جاری مردی به همراه دخترش به مأموران شکایت کرد و مدعی شد دخترش از سوی یک فرد معروف که عکاس چند شخصیت مشهور است، مورد تعرض قرار گرفته. پدر این دختر به مأموران گفت: مرد جوان که فرهاد نام دارد، چند روز دخترم را در خانه‌اش حبس کرده و مورد تجاوز قرار داده است.
  آزار و اذیت جنسی
آزار جنسی زنان در خیابان؛ سکوت خود را بشکنید!
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / اجتماعی
آزار جنسی زنان در خیابان؛ سکوت خود را بشکنید!
مردان معمولا تعرض را بسیار کم اهمیت‌تر از آنچه هست تصور می‌کنند. از نظر برخی از آن‌ها متلک گفتن، لمس کردن و تعقیب کردن یک زن چندان مساله مهمی نیست که مخل امنیت باشد، این در حالی است که زنان تجربیات بسیار ناخوشایندی دارند و همواره حس می‌کنند کسی در حال تعقیب آنهاست. اغلب قربانیان تجاوز و تعرض، از ترس آبرو و اینکه دیگران از موضوع مطلع شوند و زندگی عادی شان به مخاطره نیفتد سکوت می‌کنند یا اگر در تاکسی یا اتوبوس و سینما لمس شوند ترجیح می‌دهند خود را جمع کرده و چیزی نگویند. این سکوت ضمن گستاخ کردن متجاوز سبب می‌شود که او به رفتارش ادامه دهد و زنان دیگری را نیز بیازارد.
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / سیاسی
محاکمه دوباره عامل تجاوز به دختر ۱۷ ساله به اتهام آدم‌ربایی
مدتی بعد مأموران موفق شدند همدست مرد متجاوز را بازداشت کنند. دختر نوجوان او را نیز مورد شناسایی قرار داد و گفت: او بود که من را ربود، اما اول دوستش که حالا اعدام شده به من تجاوز کرد و بعد این پسر به من تعرض کرد.
  آدم‌ربایی  تجاوز جنسی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / ...
شروط صنعا برای عربستان سعودی با هدف توقف جنگ
یک روزنامه یمنی از تسلیم طرح صلح انصارالله یمن به عربستان سعودی خبر داد و برخی مفاد آن را فاش کرد. به گزارش فارس، روزنامه یمنی «الاخبار الیوم»، به نقل از منابع آگاه اعلام کرد، هیئتی از صنعا هفته گذشته به عربستان سعودی رفته و طرحی برای توقف جنگ به مقامات این کشور تحویل داده است. بر اساس این گزارش، «علی الکجلانی» و «حسین العزی» دو تن از اعضای ارشد انصارالله در ابتدای هفته گذشته به عربستان رفته‌اند و چهارشنبه آن را ترک کرده‌اند.ریاض تا پیش از حمله تلافی‌جویانه یمن به تاسیسات نفتی وابسته به شرکت آرامکو (بزرگ‌ترین شرکت نفتی جهان) هرگونه پیشنهاد و درخواست صنعاء برای مذاکره و پایان دادن به جنگ را رد می‌کرد اما بعد از این حمله و ناتوانی سامانه‌های پدافندی آمریکایی ریاض برای حمایت از تاسیسات حیاتی خود، …
ادعای زن جوان در دادگاه: شوهر صیغه ای سابقم به من تعرض کرد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / اجتماعی
ادعای زن جوان در دادگاه: شوهر صیغه ای سابقم به من تعرض کرد
شرق نوشت: زن صیغه‌ای بعد از اینکه باخبر شد شوهر سابقش با زنی عقد دائم کرده ‌است، شکایتی علیه او تنظیم کرد و مدعی شد از سوی این مرد مورد تجاوز قرار گرفته.
  تجاوز _ تعرض  ازدواج موقت  ازدواج
هذیان‌گویی زنی در خواب راز تجاوز دوست شوهرش به او را برملا کرد!
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / اجتماعی
هذیان‌گویی زنی در خواب راز تجاوز دوست شوهرش به او را برملا کرد!
هذیان‌گویی زنی در خواب راز تعرض دوست شوهرش را برملا کرد و باعث شد شوهر او دوستش را با ۱۴ ضربه چاقو به قتل برساند.
تجاوز جنسی نظامیان ائتلاف سعودی به تعدادی از کودکان
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / بین‌المللی
تجاوز جنسی نظامیان ائتلاف سعودی به تعدادی از کودکان
فارس نوشت: یک سازمان بین المللی در گزارشی میدانی از تجاوز جنسی شماری از شبه‌نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی-اماراتی به تعدادی از کودکان در جنوب غرب یمن خبر داد و خواستار پیگرد بین‌المللی آنان شد.
  یمن  عربستان  تجاوز _ تعرض
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / سیاسی
معمای تجاوز دو مرد به زن جوان در بیابان‌های خارج از شهر!
آشنایی اینستاگرامی زن مطلقه با مردی جوان باعث شد تا مرد به‌همراه دوستش، او را به بیابانی بکشاند و به او را تعرض کند.
  تجاوز جنسی  بیابان