پنجشنبه, ۲۸ تیر, ۱۴۰۳ / 18 July, 2024
مجله ویستا

کم کردن ۵ کیلو گرم در طول ۵ هفته


کم کردن ۵ کیلو گرم در طول ۵ هفته

آیا واقعا میتوان از همین الان شروع کرد؟اگر شما اضافه وزن دارید، ممکن است خیلی از کاهش وزن ناامید باشید. شما روز به روز سنگین تر می‌شوید و چیزی طول نمی‌کشد که خیلی زود اضافه وزن …

آیا واقعا میتوان از همین الان شروع کرد؟اگر شما اضافه وزن دارید، ممکن است خیلی از کاهش وزن ناامید باشید. شما روز به روز سنگین تر می‌شوید و چیزی طول نمی‌کشد که خیلی زود اضافه وزن پیدا می‌کنید و نا ممکن ترین امر در نظر شما ، کاهش وزن و نگه داشتن آن است.

باورش خیلی سخت است ولی امکان پذیر است.حتی اگر شما چاقی داشته باشید، لاغرتر و خوش اندامتر از الان خواهید شد و اگر شما اضافه وزن دارید ، فرصت خوبی است که روش جالبتری برای زندگی امتحان کنید.بدین ترتیب شما باید خود را آماده کنید برای جایگزین کردن روشهایی که به شما کمک بیشتری می‌کند. بنابراین راههایی که در زیر عنوان شده ، شما را آماده می‌کند برای کم کردن ۵ کیلوگرم در طول ۵ هفته، اقداماتی که شما لازم انجام دهید عبارتند از :

قدم اول :

سه روز در هفته هر چه را که می خورید ‌‌یادداشت کنید. این کار به شما کمک می کند که از سبد غذای روزانه‌‌ی خود آگاه شوید و نقاط ضعف و قوت آن را در‌‌یابید.این مقدار نهایت مصرف روزانه‌‌ی شما باید باشد. شما می‌توانید برنامه‌‌ی غذایی خود را از‌‌یک پزشک دریافت کنید.

قدم دوم :

با استفاده از برنامه‌های غذایی معتبر بیاموزید که چگونه رژیم خود را بسط دهید.

قدم سوم :

‌‌یکی از نتیجه بخشترین و بهترین راهها ، پیاده روی است. برنامه‌‌ی هفتگی پیاده روی خوبی تنظیم کنید و آن را اجرا کنید. اگر شما این برنامه‌‌ی کاهش وزن را در ۵ هفته انجام دهید ، نه تنها تناسب اندام پیدا می‌کنید بلکه شادمان تر و مثبت اندیش تر خواهید شد. خوردن خوراکیها‌‌ی مناسب برای بدن شما مفید است و ویتامینها و سایر مواد مورد نیاز بدن شما را تامین می‌کند و پیاده روی روزانه ، شما را سر حال و با نشاط می‌کند و همچنین به شما اعتماد به نفس می‌دهد.