جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ / Friday, 23 February, 2018

گل سر


گل سر
● وسایل مورد نیاز
▪ گل سر ساده
▪ دکمه
▪ چسب حرارتی
● طرز تهیه
سنجاق سر را باز کرده و با چسب حرارتی، دکمه را روی آن بچسبانید و اجازه دهید تا خشک شود.
برای زیباتر شدن کار می توانید از دکمه هایی با پوشش پارچه استفاده کنید و یا دو دکمه را روی هم چسبانیده و سپس به سنجاق سر بچسبانید.

[آرزو محمودی]

منبع : روزنامه ایران

مطالب مرتبط

دستبند پارچه ای


دستبند پارچه ای
● وسایل لازم:
▪ پارچه های رنگی كوچك
▪ سیم روكش دار
▪ پارچه پشمی سفید
▪ پارچه كتانی سفید
▪ قرقره رنگی ـ آبی و آبی تیره
▪ پارچه نخی ضخیم
▪ قیطان طلایی
▪ پارچه كشباف مشكی
● طرز تهیه:
۱ ) پارچه های كوچك رنگی را در اندازه
۲‎/۵*۷‎/۵ می بریم و كنار هم می گذاریم (تركیب رنگ با سلیقه خودتان است).
۲ ) با سنجاق ته گرد به هم وصل می كنیم و یا كوك می زنیم.
۳ ) ردیف پارچه ها را مطابق شكل با چرخ خیاطی می دوزیم تا یك نوار كامل به دست آوریم.
۴ ) پارچه كشباف را نصف می كنیم و در ۲ طرف نوار می دوزیم، به طوری كه پارچه كشباف لبه های نوار را بگیرد.
۵ ) سیم روكش دار را دو لایه كنید و به اندازه مچتان ببرید و روی آن را با پارچه پنبه ای سفید بپوشانید.
۶ ) پارچه كتانی سفید را روی آن بگذارید، طوری كه پارچه پشمی را بپوشاند.
۷ ) در آخرین مرحله پارچه قرمز را روی پارچه های قبلی بگذارید و نوار پارچه های رنگی را هم روی پارچه های قبلی بگذارید و لبه كشباف مشكی را با پارچه قرمز با كوك های ریز به هم بدوزید تا از هم باز نشود.
۸ ) وقتی كار تمام شد اكنون با استفاده از قیطان طلایی كوك های ریز و منظم روی دوخت های قبلی بزنید تا نمای زیباتری به كارتان داده شود.
اشرف پورمند


وبگردی
ممنوعیت پروازهای «هواپیمایی آسمان» در اروپا
ممنوعیت پروازهای «هواپیمایی آسمان» در اروپا - پرواز تمام هواپیماهای «آسمان» در اروپا ممنوع است
استحاله! / بررسی نامه احمدی‌نژاد به رهبری
استحاله! / بررسی نامه احمدی‌نژاد به رهبری - دگرديسي‌هاي فراواني در ايران صورت گرفته‌است؛ اصولگرايان اصلاح‌طلب شده‌اند، تحول‌طلبان محافظه‌كار شده‌اند، مسئولان پاسخ ناكارآمدي‌هاي خود را از مردم مي‌خواهند و در تازه‌ترين نوع اين استحاله‌ها فردي كه بسياري مدعي هستند او برآمده از مهندسي انتخابات است با ارسال نامه به رهبرمعظم انقلاب درخواست برگزاري انتخاباتي آزاد، زودهنگام و به دور از مهندسي كرده‌است! محموداحمدي‌نژاد همان پديده خانمان براندازي كه براي…
مصاحبه دختری که با ریش به «آزادی» رفت با یورونیوز
مصاحبه دختری که با ریش به «آزادی» رفت با یورونیوز - فیلم - زهرا خوش نواز در گفتوگو با یورونیوز از مراحلی که برای آماده سازی ظاهرش طی کرد تا با چهره‌ای متفاوت وارد استادیوم شود گفت. او می‌گوید: «زمانی که از تونل گذر کردم و وارد ورزشگاه شدم و چشمانم به چمن ورزشگاه افتاد گریه‌ام گرفت.»
بار دیگر زیر گرفتن ماموران پلیس با ماشین سواری توسط دراویش
بار دیگر زیر گرفتن ماموران پلیس با ماشین سواری توسط دراویش - باز هم زیر گرفتن ماموران امنیتی و نیروی انتظامی توسط یک ماشین دیگر سواری توسط اراذل خیابان گلستان هفتم
حمله با اتوبوس به مأموران پلیس در پاسداران
حمله با اتوبوس به مأموران پلیس در پاسداران - کی از دراویش گنابادی با اتوبوس به مردم و مأموران پلیس در خیابان پاسداران تهران / گفته میشود تعداد شهدای ناجا در حمله آشوبگران فرقه ضاله گنابادی و حامیان نورعلی تابنده به ۴ تن رسیده است.
لحظه مواجهه وزیر راه با خانواده قربانیان سانحه هواپیمای
لحظه مواجهه وزیر راه با خانواده قربانیان سانحه هواپیمای - به دنبال سقوط هواپیمای تهران-یاسوج ویدیو لحظه مواجه خانواده های جانباختگان را با وزیر مشاهده می کنید.
حمله با چاقو به یک راننده سر پارک خودرو
حمله با چاقو به یک راننده سر پارک خودرو - تصاویری دردناک از حمله مرد موتور سوار با چاقو به یک مرد راننده در حضور همسر و فرزندش در شهرستان داراب استان فارس را در ویدئوی زیر می بینید. به نظر میرسد این اتفاق در پی جرو بحثی بر سر پارک کردن وسایل نقلیه روی داده است!
اگر «عدم رویارویی با حریفان اسرائیلی» آرمان ماست چرا پنهانی و دزدکی؟
اگر «عدم رویارویی با حریفان اسرائیلی» آرمان ماست چرا پنهانی و دزدکی؟ - آنچه مشخص است جمهوری اسلامی ایران باید تصمیم مشخص و درستی درباره سیاست عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی بگیرد. دیگر نمی‌توان با این روش تعقیب و گریزی با این مسئله برخورد کرد. دیگر نمی‌توان ورزشکاران را از مقابله با کشتی‌گیران اسرائیلی باز داشت و در برابر رسانه‌های جهانی گفت به خاطر مصدومیت در میدان حاضر نمی‌شویم و در داخل جشن بگیریم که ما عزت‌مان را حفظ کردیم و...
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد !
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد ! - شب گذشته مراسم اکران فیلم بلوک 9 خروجی 2 به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا و نیز فیلم شاخ کرگدن در پردیس سینمایی ملت برگزار گردید.
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه - سخنرانی پرحاشیه احمدی نژاد در مقابل دادگاه بقایی
    زیاد نخوان، خوب بخوان!
    به نظر می‌آید دانستن با فهمیدن تفاوت دارد همان طور که دیدن با نگریستن تفاوت دارد یا همان طور که شنیدن با گوش سپردن فرق دارد شاید درست بر عکس هم باشد شاید آنها که کم می‌دانند ولی …