دوشنبه, ۲۸ خرداد, ۱۴۰۳ / 17 June, 2024
مجله ویستا

ازدهم شهریور


  ازدهم شهریور
● متولد فروردین (بره):
امروز عطارد حرکت مستقیم آغاز می کند. شاید سردرگمی ها و مشکلات شروع به حل شدن کنند. از این موضوع خوشحال می شوید!
● متولدین اردیبهشت (گاو):
عطارد به حرکت طبیعی خود بر می گردد. نگران امضای مدارک مسافرت ها یا وضعیت ماشین تان نباشید نهایتاً‌ نیاز به کمی بنزین دارد.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
هراز گاهی در زندگی اتفاقاتی می افتد که کمی ناراحت کننده است ، در چند روز آینده همه چیز درست می شود و این موضوع نمی تواند زندگی را برایتان سخت کند، اما این موضوعع لازم است تا نقشه ها، رویاها و آرزوهایتان را دوباره بررسی کنید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
عطارد به حرکت طبیعی اش بر می گردد و همه چیز آرامش پیدا می کند.راحت تر می توانید با مسائل مالی کنار بیایید.
● متولدین مرداد (شیر):
و حالا خبرهای خوش ! عطارد تا ۱۰ آگوست در حال رفتن در مسیر بازگشتی اش بود اما امروز مجدداً مسیر مستقیم را در پیش خواهد گرفت. بنابراین، بالاخره قادرید که مشکلاتی را که چندین هفته شما را آزار می داده است، حل کنید. اگر منتظر زمانی مناسب برای گرفتن تصمیمی مهم هستید، اکنون در وضعیتی عالی به سر می برید، پس دست به کار شوید
● متولدین شهریور (سنبله):
عطارد به حرکت عادی خود برمی گردد.مراقب حرف هایتان باشید و رازی را برملا نکنید.گاهی اوقات با دوستان دور هم جمع شوید زیرا هم آنها خوشحال می شوند هم شما.
● متولدین مهر (ترازو):
دوباره امروز مری کوری وارد مسیر مستقیم خود شده و شما را قادر می سازد که به زندگی اجتماعی قبلی تان بازگشته و از شر این وقفه های وقت تلف کن و خسته کننده خلاص شوید . این دلیل خوبی برای جشن گرفتن است . همین کاری که دقیقاً دلتان می خواهد انجام دهید. اگر واقعاً خوش شانس هستید به رستورانی بسیار عالی دعوت خواهید شد واین شانس راخواهید داشت که یکی از بهترین و رسمی ترین لباس هایتان را به تن کنید.
● متولدین آبان (عقرب):
امروز برای معامله و قرارداد کاری روز خوبی است.روی برنامه های آینده تان کارکنید و اگر به راهنمایی نیاز دارید حتماً این کار را بکنید.اگر برای خرید لباس جدید می روید با یک دوست بروید ونظر او را هم بپرسید.
● متولدین آذر (کمان):
خدا را شکر- امروز مرکوری حرکت مستقیم خواهد داشت و مشکلات یکباره ناپدید می شوند. موقعیتهائی برای پیشرفت به احتمال زیاد پیش می آیند واگر شما نیاز دارید که خود را به جهانی عرضه کنید. پس امروز روز شماست.یک گردهمایی با دوستان امروز عصر شما را درجریان آخرین گزارشات می گذارد.
● متولدین دی (بز):
در حال حاضر خانه شما شلوغ است. درست مانند دیروز باید لحظات آرامش و سکوت را غنیمت شمارید. افراد زیادی در خانواده مشکلاتی دارند که فکر می کنند شما می توانید برای تمام آن ها راه حل داشته باشید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
امروز عطارد حرکت مستقیم دارد و در چند روز آینده با انرژی مثبت فعالیت می کنید . با همت بیشتر و ترقی در هر کاری می توانید از این موقعیت بهره ببرید . همچنین این قدرت را دارید که طرز فکری را که خودتان صحیح می دانید بیان کنید . بنابراین می توانید از ایده هایتان دفاع کنید و این کار را در مذاکرات و ملاقاتها بسیار عالی می باشد .
● متولدین اسفند (ماهی):
همانطور که عطارد حرکت مستقیم را ادامه می دهد شما راه حلی برای یک نگرانی پولی پیدا می کنید. بدین سادگی است که زمانی درباره چیزی نگران می شوید خودتان را ملامت نکنید. اما زمانی که یک تخم نیاز دارید به بیرون هجوم نیاورید که پول نقد پس انداز آینده تان را خرج کنید .
منبع : مطالب ارسال شده