دوشنبه, ۴ تیر, ۱۴۰۳ / 24 June, 2024
مجله ویستا

محافظت از حق کپی رایت نرافزار خود توسط ExeShield Professional ۳.۶.۱.۲


محافظت از حق کپی رایت نرافزار خود توسط ExeShield Professional ۳.۶.۱.۲
اکثر کاربران نیمه حرفه ای و یا حرفه ای کامپیوتر پروژه هایی برای خود می سازد , این پروژه های اجرایی می توانند شامل انواع نرم افزارهای کوچک و بزرگ و یا پروژه های مالتی میدا اجرایی و یا حتی Screensaver های زیبا و جالب باشد . ولی برای محافظت از این نرم افزار ها و رعایت حق کپی رایت و نوشتن آن چه می کنید؟ آیا علاقه مند به تبدیل نرم افزار خود به یک Shareware و محصولی برای فروش هستید؟
ExeShield Professional نرم افزار مناسبی برای تبدیل نرم افزارهای شما به نسخه ی Trial و آزمایشی برای دادن به کاربر جهت امتحان و خرید در صورت رضایت است ! بلی شما نیز میتوانید با خیال راحت محصولتان را مانند محصولات مشابه خارجی درون سایت خود بگذارید ! ExeShield با تقربا تمامی Win۳۲ executable ها پشتیبانی دارد.
این محصول به سیستم محافظتی قدرتمند مجهز است که امکان کرک شدن نرم افزار شما را به حد اقل می رساند . ویژگی دیگر آن , این است که اگر کاربری سعی در تغییر ساعت کامپیتر و استفاده بیش از آنچه شما تعیین کرده اید از نرم افزار باشد , خود به خود نرم افزار خود را از سیستم پاک می نماید ! استفاده ی آسان و Multilanguage بودن Exeshield ویژگی های دیگر آن است . با ویندوزهای ۹۵, ۹۸, Me, NT, ۲۰۰۰ و XP سازگاری کامل دارد .
منبع:
www.p۳۰world.com
منبع : ایده پرداز طلوع