یکشنبه, ۲۴ تیر, ۱۴۰۳ / 14 July, 2024
مجله ویستا

۹مرداد


  ۹مرداد
● متولدین فروردین ماه (بره):
امروز ماه در برج مردی با دلو كامل است. این قسمت از چارت شما به فعالیت های گروهی و كارهای تیمی مربوط می شود. دیگران سعی دارند بقیه را ناراحت كنند اما به آنها این اجازه را ندهید.
●متولدین اردیبهشت ماه (گاو):
مهم است که چند روز عمیقاً جستجو کنید تا پاسخهای را که برای مشکلات مالی یا احساسی خود می خواهید به دست آورید. پاسخ ها همه هستند اما باید تنها آن ها را بیابید . اکنون خوب نیست ترسو باشید. زندگی خیلی سریع در حال تغییر است و فرصتی ندارید تا معطل کنید.
● متولدین خرداد ماه (دو قلوها):
بهترین زمان برای پیشرفت است وشاید هم برنامه ریزی برای موفقیت در آینده ، خوب باشد. این افكار شما را كمی به فكر فرو می برد و دیگران تمایل دارند علت آن را بدانند. آنها را اذیت نكنید و فكر نكنید آنها دخالت نمی كنند، آنها تنها نگران هستند. اگر مشكلی دارید چرا با آنها در میان نمی گذارید حتماً از این كار پشیمان می شوید.
● متولدین تیر ماه (خرچنگ):
امروز ماه در برج مردی با دلو کامل است.این قسمت از چارت شما به مسائل کاری مربوط می شود.فشارهای اخیر به این قسمت ربطی ندارد.شاید بر مسائل مالی شما تاثیر گذارد.
● متولدین مرداد ماه (شیر):
امروز ماه كامل است و در علامت مخالف شما یعنی انسان با دلو(بهمن)، ظاهر می شود. این بدین معناست كه در حال حاضر روابط شما نیاز به توجهی محتاطانه دارد و حتی ممكن است مجبور به جبران و انجام كارهایی چاره ساز در مورد اشخاصی به خصوصی شوید. سعی كنید هم سطح آنها شده و بگوئید كه چه فكری در سر دارید چرا كه این یكی از مواردی است كه سیاست راست گویی و صداقت بیشترین كاربرد را خواهد داشت. با این حال، عاقلانه تر این است كه بسیار محتاطانه عمل كنید.
● متولدین شهریورماه (سنبله):
امروزدر ماه برج مردی با دلو کامل است.می توانید به کار وسلامتی خودتان فکر کنید.فرصت خوبی تا در این زمینه ها مشکلات تان را حل کنید.زیرا همیشه ماه کامل به مشکلات خاتمه می دهد.
● متولدین مهرماه (ترازو):
امروز دومین ماه کامل را در این ماه می بینیم و این بار ماه در خانه دلو قرار دارد.در نتیجه،این امر یادآور این است که شما باید سوءتفاهمات و مشکلاتی را که با دوستانتان داشتید حل و فصل کنید به خصوص اگر این مشکلات باعث بروز جدایی روابط شما گشته است.هر چه زودتر این کار را بکنید،از همه نظر بهتر است.پس این کار را شروع کنید.بعداً از این که این کار را انجام داده اید خوشحال می شوید.
● متولدین آبان ماه (عقرب):
در رابطه با کار و مسائل منزل در دو راه قرار دارید و نمی دانید کدام طرف باشید.ناراحتی اصلی این است که شما تمایل دارید راه خودتان را بروید.اگر در مورد نظرات با انتخاب تان با دیگران صحبت کنید،جو را آرامتر خواهید کرد و می توانید بهتر تصمیم بگیرید.
● متولدین آذر ماه (کمان):
امروز ماه كامل در خانه بهمن است كه خانه خواهر و برادرها، سفرهای كوتاه وارتباطات است . منتظر فاش شدن حقایقی باشید كه به شما كمك می كند نقطه نظر وسیع تری در مورد شرایط حاضر خود بدست آورید. این آزادی را خواهید داشت كه آگاهانه در مورد راههائی كه در پیش دارید انتخاب كنید.
● متولدین دی ماه (بز):
امروز ماه در برج مردی با دلو كامل است. این برج دارای عنصر هوا می باشد و كاملاً غیر قابل پیش بینی است. شاید این بتواند دلیلی برای رفتارهای عجیبو غریب دیگران باشد. اگر امروز نمی توانید تمام برنامه ها و طرح هایتان را اجرا كنید به خودتان فشار نیاورید. می توانید سپاسگزار باشید كه تنها توانستید یكی از آن ها را هم انجام دهید.
● متولدین بهمن ماه (ظرف آب):
امروز ماه کامل در بهمن قرار دارد که البته علامت خود شماست . عقایدتان را بدون فکر بازگو می کنید . و صحبت هایی می کنید که مجموع قیل و قال راه می اندازد . اما زمانی که اوضاع آرام می شود از این که توانستید بعد از مدتی طولانی آرامش برقرار کنید آسوده خاطر می شوید . بحث های خانوادگی دعوا راه می اندازد ولی حرف هایی هست که باید زده شود .
● متولدین اسفند ماه (ماهی):
امروز ماه بدر در دلو امری قابل انفجار است . شما در پنهان کردن احساسات تان همیشه خوب رفتار نمی کنید . اما آشفتگی نسبت به یک ارتباط را ممکن است زیر یک پوشش مخفی کرد . اطمینان داشته باشید تا زمانی آرام برای اندیشه در اتفاقات اخیر خواهید داشت.
منبع : مطالب ارسال شده