سه شنبه, ۲۹ خرداد, ۱۴۰۳ / 18 June, 2024
مجله ویستا

۲ بهمن


  ۲ بهمن
● متولدین فروردین ماه (بره):
ارتباط با یک فرد برایتان موفقیت آمیز است. مجبور هستید تصمیمات جدی بگیرید. این که دیگران بتوانند آن را بپذیرند به شما مربوط نیست. شما تنها باید نتیجه را درست کنید.
● متولدین اردیبهشت ماه (گاو):
اگر کسی فکر می کند شما نمی توانید با مسائل هماهنگی ایجاد کنید باید بدانید که شما بیشتر از هر کس دیگری در این زمینه توانایی دارید حتی بیشتر از آنچه آن فرد تصور می کند. اگر واقعاً‌ به این موضوع اعتقاد دارد که توانایی و انگیزه شما را در انجام کارها ببیند متعجب می شود.
● متولدین خردادماه (دو قلوها):
امروز متوجه می شوید که رابطه یا طرحی که تاکنون بامشکلات زیادی روبه رو بوده است، اکنون در حالت پیشرفت است در خانه و محل کار مسئولیت های جدیدی به شما واگذار می شود، نمی توانید جلوی هیجان زدگی خود را در مورد پیشرفت مسائل بگیرید. بهتر است به کارهای خلاق هم بپردازید.
● متولدین تیر ماه (خرچنگ):
شاید امروز موضوع مهمی را برای آینده یاد بگیرید.فرصت دارید تا استعدادها و مهارت های منحصر به فردتان را نشان دهید.اما قبل از اینکه به تفریح و سرگرمی بپردازید،کارعقب افتاده ای ندارید که بخواهید آن را انجام دهید؟
● متولدین مرداد ماه (شیر):
ارتباط پر از تنش بین عطارد و ساترن به شما احساس عدم تعادل و خستگی و کوفتگی می دهد. شما مثل همیشه انرژی ندارید، پس به زنگ تفریح های زیادی نیاز دارید. هم چنین ممکن است نگران نحوه عملکردتان در سرکار شوید و یا فکر کنید از پس آنچه از شما انتظار می رود بر نمی آئید. اگر نگران سلامتی تان هستید، امروز روز مناسبی است که از خود بپرسید چه خبر است؟ و دراین صورت می توانید اوضاع را درک کنید.
● متولدین شهریور ماه (سنبله):
موضوعی امروز ذهن تان را به خود مشغول کرده،است که اگر نتوانید آن را از بین ببرید،باعث نگرانی شما می شود.نگران هستید که شاید کاری را درست انجام نمی دهید یا تصمیم درستی نمی توانید بگیرید.بهتر است در این مورد با کسی مشورت کنید که البته به نظر آن شخص احترام می گذارید یا فردی با تجربه است.
● متولدین مهر ماه (ترازو):
بد نیست امروز به نصیحت اطرافیان تان گوش دهید البته اگر برای تان مهم نیست که آنها کمی محتاط و بدبین هستند.آنها بیشتر مایلند که زیان های کاری که پیشنهاد می کنید به شما گوشزد کنند تا نکات مثبت و مزایای آن را. و خیلی قبل از این که از صحبت کردن در این باره دست بردارند شما را خسته و کلافه می کنند.البته به آنها تنها ترس ها و احتیاط هایی را که در این زمان ذهن شما را اشغال کرده بیان می کنید.
● متولدین آبان ماه (عقرب):
امروز به دلایلی نامطمئن و گیج هستید.با کسی که به او اعتماد دارید صحبت کنید و چیزهایی که در موردشان مطمئن نیستید بیان نکنید.اگر ترس را کنار بگذارید همه چیز درست می شود.
● متولدین آذر ماه (کمان):
امروز یک اتمسفر آتشین وجود دارد و بدن شما و یکنفر دیگر ممکن است جرقه هایی ایجاد گردد. سوال این است که آیا جرقه های بدو تحریک کننده هستند و یا جرفه های ستایش و محبت. اگر دقیق راجع به آن فکر کنید آنها می تواننددو روی یک سکه باشند. فعلاً از آنچه در دسترس است لذت ببرید و بگذارید آینده به حال خود باشد.
● متولدین دی ماه (بز):
درست برعکس دیروز، امروز زمان مناسبی برای خرید کردن نیست. پولتان را در بانک و یا محل امنی بگذارید و اگر در محل شلوغی هستید خیلی مواظب باشید چون همه مثل شما درستکار نیستند.
● متولدین بهمن ماه (ظرف آب):
امروز ماه در بهمن است که البته علامت شما می باشد. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که در عنصرتان باشید . در محل کار خواستار نمایش استعداد بی نظیر خود هستید و همچنین خواستار اثبات این موضوع هستید که می توانید فردی مسوول و با انگیزه و همچنین آینده نگر و نو آور باشید . می توانید با رفتار صادقانه با شخصی آشتی کنید . بنابراین اگر حداقل تا آخر روز یکنفر از شما تعریف کرد . شگفت زده نشوید
● متولدین اسفند ماه (ماهی):
معما کلمه است که با امروز شما عجین شده است شاید بدین علت که شما در مورد چیزی به جز کارتان خیال پردازی می کنید. شما می توانید حتی بیشتر از روزهای عادی خسته باشید.
منبع : مطالب ارسال شده