جمعه, ۳ بهمن, ۱۳۹۹ / 22 January, 2021
افزایش کرایه تاکسی
سقف افزایش نرخ کرایه‌ها در سال آینده
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / افزایش کرایه تاکسی / کرایه حمل و نقل عمومی / محمد علیخانی
سقف افزایش نرخ کرایه‌ها در سال آینده
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد علیخانی در پاسخ به این سوال که در سال ۱۴۰۰ چه میزان نرخ کرایه ناوگان‌ حمل و نقل عمومی پایتخت افزایش پیدا می‌کند، اظهار کرد: برای پاسخ به این سوال باید منتظر ماند تا لایحه بودجه شهرداری تهران ‌در سال ۱۴۰۰ به شورای شهر برسد تا موضوع کرایه در کمیسیون تخصصی آن (کمیسیون عمران و حمل و نقل) بررسی شود.
فعلا خبری از افزایش کرایه تاکسی در کرمان نیست
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / نرخ کرایه تاکسی / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی / شهرداری کرمان
فعلا خبری از افزایش کرایه تاکسی در کرمان نیست
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی رانندگان ابلاغ نرخ جدید برای دوران کرونا بود که البته تاکنون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان مجوزی برای افزایش نرخ کرایه بیش از ۳۰ درصد، صادر نکرده است.
افزایش کرایه ناوگان حمل و نقل درون شهری ارومیه تکذیب می شود
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / استانی-اجتماعی / نرخ کرایه تاکسی / تسهیلات کرونایی / ناوگان حمل و نقل عمومی
افزایش کرایه ناوگان حمل و نقل درون شهری ارومیه تکذیب می شود
رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: هرگونه افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس غیر قانونی است.
شهرداری راهبرد مشخصی برای تعیین مدیران ندارد/ دلیل مخالفت شورا با افزایش کرایه ها
۱۳۹۹/۰۷/۲۲ / افزایش کرایه تاکسی / انتصابات شهرداری تهران / محسن هاشمی
شهرداری راهبرد مشخصی برای تعیین مدیران ندارد/ دلیل مخالفت شورا با افزایش کرایه ها
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به انتقادات اعضای شورای شهر نسبت به انتصابات اخیر در شهرداری گفت: به نظر می رسد شهرداری راهبرد مشخصی برای تعیین مدیران ندارد.
افزایش کرایه تاکسی‌های آنلاین زیر ذره‌بین
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
افزایش کرایه تاکسی‌های آنلاین زیر ذره‌بین
105شرکت برای ارائه خدمات حمل‌ونقل آنلاین در سراسر کشور، از اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی مجوز دریافت کرده‌اند که نیمی از آنها در حال فعالیتند، اما همچنان معروف‌ترین این شرکت‌ها اسنپ و تپسی هستند که با ارائه نرخ‌های مناسب در رقابت با سایر شرکت‌ها پیش افتاده‌اند و مشتری‌های زیادی جذب کرده‌اند. با همه‌گیری کرونا وسایل حمل‌و‌نقل عمومی به‌عنوان یکی از کانون‌های مهم انتقال بیماری معرفی شد و تقاضای سفر با این وسایل به پایین‌‌ترین میزان خود رسید. بازگشایی تدریجی مشاغل وکسب‌وکارها دوباره مردم را به خیابان‌ها …
کرایه تاکسی های اینترنتی چقدر گران شده است؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
کرایه تاکسی های اینترنتی چقدر گران شده است؟
پس از افزایش کرایه تاکسی‌ها و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی، تاکسی‌های اینترنتی نیز قیمت‌های خود را افزایش داده‌اند.
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / افزایش کرایه تاکسی / بلیت اتوبوس / حمل و نقل تهرانی ها / قیمت بلیت مترو / کرایه حمل و نقل عمومی
افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی تهران از اول خرداد
به گزارش ایسنا، محمد علیخانی درباره زمان اجرای افزایش نرخ کرایه تاکسی و بلیت مترو و اتوبوس، گفت: طبق مصوبه «بودجه سال 1399 شهرداری تهران، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه» شورای اسلامی شهر تهران، اعمال افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی شهر تهران باید از ابتدای اردیبهشت سال جاری انجام می‌شد که بنابر دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، این افزایش کرایه از ابتدای خرداد اعمال خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / استانی-اجتماعی / منطقه چهارمحال و بختیاری / فاصله گذاری هوشمند / نرخ کرایه تاکسی
رانندگان مجاز به افزایش کرایه تاکسی‌ها به بهانه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نیستند
معاون برنامه‌ریزی فرماندار شهرکرد گفت: رانندگان اجازه ندارند به بهانه اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی کرایه مازاد بر نرخ مصوب را از سایر مسافران اخذ کنند این کار تخلف محسوب می‌شود.
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / افزایش کرایه تاکسی
نرخ جدید کرایه‌های تاکسی ابلاغ نشده است
علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در گفت‌وگو با فارس در مورد نرخ کرایه های تاکسی در پایتخت اظهار داشت: هنوز هیچ افزایش نرخ کرایه برای تاکسی‌ها ابلاغ نشده که راننده‌های تاکسی بخواهند کرایه اضافه‌تری از مسافران دریافت کنند.
۱۳۹۹/۰۱/۲۱ / شهرداری تهران / کرایه تاکسی
افزایش کرایه تاکسی‌ها فراتر از مجوزهای قانونی/ ۱۱ درصد ۹ هزار تومان، ۱۵۰۰ تومان می‌شود؟!
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: با توجه به آن که هنوز ابلاغیه نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۹ صادر نشده است، رانندگان ناوگان تاکسیرانی نرخ کرایه خود را افزایش داده‌اند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / افزایش کرایه تاکسی / سازمان تاکسیرانی / شورای شهر تهران / علیرضا قنادان / کرایه تاکسی
جزئیات ماجرای افزایش ۱۱ درصدی کرایه‌های تاکسی
علیرضا قنادان در گفت‌وگو با تسنیم، درباره مصوبه امروز شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر افزایش 11 درصدی کرایه‌های تاکسی تا پایان سال، اظهار کرد: بعد از افزایش نرخ بنزین سهمیه‌هایی برای حمل و نقل عمومی و تاکسی‌ها درنظر گرفته شد اما به هر حال پایه نرخ سوخت سهمیه‌ای 50 درصد افزایش داشت و از هزار به هزار و پانصد تومان افزایش یافت.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / مرتضی ضامنی / افزایش کرایه تاکسی / تاکسیرانی
اختیار افزایش کرایه‌ها با پارلمان شهری بود/افزایش نامتعارف سبب کاهش مسافران خواهد شد
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی به دلیل افزایش نرخ سوخت بر عهده استانداری‌ها گذاشته شد و پارلمان‌های شهری باید در خصوص آن تصمیم‌گیری می‌کردند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / افزایش کرایه تاکسی / فرمانداری تهران / کرایه تاکسی
فرمانداری تهران: کرایه تاکسی تا پایان سال افزایش نمی‌یابد
محمد آرام معاون عمرانی فرمانداری تهران در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به پرسشی مبنی بر افزایش کرایه تاکسی‌ها برای سال جاری اظهار داشت: هیچ‌گونه افزایش کرایه‌ای تا پایان سال جاری نخواهیم داشت و شورای شهر تهران باید در این خصوص تأییدیه فرمانداری را اخذ کند. 
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / افزایش کرایه تاکسی / شورای شهر تهران / کرایه تاکسی
کرایه تاکسی در تهران ۱۱ درصد افزایش یافت
به گزارش فارس، در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران نوبت به بررسی لایحه دو فوریتی مربوط به افزایش قیمت 11 درصدی کرایه تاکسی ها رسید.
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / شرکت نفت / حشمت الله عسگری / محمد حسن مقدم نیا / یونس محمودی / سمنان / هیئت دولت / شاهرود / قیمت بنزین / افزایش کرایه تاکسی
رانندگی روی خط گرانی/ معیشت مهمترین دغدغه تاکسی‌داران استان سمنان
سمنان - از زمان اصلاح قیمت بنزین از سوی دولت در برخی شهرهای استان سمنان شاهد افزایش تدریجی قیمت کرایه‌های درون شهری هستیم در حالی که به اذعان مسئولان، قرار بود افزایش قیمت‌ها انجام نشود.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶
پاسخ تاکسیرانی به یک پیام مردمی
با احترام، عطف به مطلب مندرج در آن روزنامه وزین مورخ 13/9/1398 با موضوع «دریافت کرایه بیشتر از سقف مصوب توسط تاکسی‌ها» خواهشمند است توضیحات زیر را جهت تنویر افکار عمومی منتشر فرمایید:با تشکر از تماس شهروند محترم به آگاهی می‌رساند، سازمان تاکسیرانی از نخستین ساعات اجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت از طرق مختلف نسبت به اطلاع‌رسانی در خصوص اینکه هر گونه افزایش کرایه تاکسی تخلف است، اقدام نموده است و همچنین از طریق عوامل نظارتی نیز به جد بدنبال جلوگیری از هرگونه افزایش کرایه می‌باشد.لذا شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله افزایش کرایه در ناوگان تاکسیرانی، مراتب را با ذکر شماره کامل پلاک و مسیر مورد نظر به سامانه تلفنی 1888 و یا سامانه ثبت تخلفات در سایت 1888 به آدرس http://1888.tehran.ir منعکس …
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / افزایش قیمت بنزین / افزایش کرایه تاکسی / محسن پورسیدآقایی
واکنش پورسیدآقایی به افزایش هزینه تاکسی‌ها بعد از گرانی بنزین: جبران می‌کنیم
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به افزایش ۲۰۰ هزار تومانی هزینه رانندگان تاکسی بعد از گرانی بنزین گفت: به دنبال جبران این موضوع هستیم.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵
افزایش کرایه‌ تاکسی‌های درون و برون شهری و قیمت میوه؛ در صدر شکایات مردمی
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان بیان کرد: سامانه ۱۲۴ از ساعت ۷ صبح الی ۲۲ به صورت فیزیکی اپراتورهای آنها پاسخگوی ثبت و بررسی شکایات مردمی هستند که طی یک هفته گذشته حدود ۲۵۰ شکایت از طریق تلفن ۱۲۴ در استان ثبت شده که بیشترین شکایات مردمی در زمینه افزایش کرایه تاکسی‌ها درون و برون شهری و قیمت میوه بوده است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / افزایش کرایه تاکسی / کرایه حمل و نقل عمومی / محسن هاشمی رفسنجانی
هاشمی: نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می‌یابد
رئیس شورای شهر تهران گفت: دولت گفته امسال نرخی افزایش نیابد اما برنامه‌های دولت برای افزایش نرخ‌ کرایه حمل و نقل عمومی مربوط به سال آینده است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / افزایش کرایه تاکسی / کرایه تاکسی / محسن هاشمی رفسنجانی
رایزنی محسن هاشمی با جهانگیری درباره افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با جهانگیری و ستاد تنظیم بازار در خصوص نرخ کرایه های تاکسی رایزنی خواهم کرد و نتیجه را به شورا اعلام می کنم.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / کرایه تاکسی / افزایش کرایه تاکسی / معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران / قیمت بنزین
کرایه تاکسی گران نمی‌شود
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به سهمیه تعیین‌شده برای تاکسی‌ها، هیچ‌گونه افزایش نرخی در کرایه تاکسی‌ها وجود نخواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / قیمت بنزین / کرایه تاکسی / افزایش کرایه تاکسی / سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای / داریوش باقر جوان / قیمت بنزین در ایران / تاکسی بین شهری
کرایه تاکسی‌های بین شهری فعلا افزایش نمی‌یابد / جزئیات سهمیه‌ قرار است تا آخر آبان ابلاغ شود
مدیرکل مسافری سازمان راهداری گفت: فعلا قرار نیست کرایه خودروهای سواری کرایه بین شهری افزایش یابد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / کرایه تاکسی / رضا قنادان / قیمت بنزین / افزایش قیمت / افزایش کرایه تاکسی
تاکسی‌ها تا اعلام رسمی کرایه‌ها را تغییر ندهند
قنادان گفت: بهای تمام شده حمل و نقل را برای تعیین نرخ تاکسی ها محاسبه خواهیم کرد اما تا قبل از آن تاکسیرانان موظف هستند نرخ‌های اعلامی سازمان را رعایت کنند.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲ / بسته خبری اجتماعی ایسنا
کل‌کل پلیس و شهرداری بر سر طرح ترافیک/سقف افزایش کرایه تاکسی‌ها
شناسایی ۲۹۲ بیماری نادر، برچیده شدن پل گیشا تا دور روز آینده، هشدار نسبت به تعطیلی مهدکودک‌ها، سقف افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها و... از جمله مهم‌ترین اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ ماه است.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
۲۳ درصد سقف افزایش کرایه تاکسی
رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افزایش ۲۳ درصدی نرخ کرایه‌ها تاکید کرد: این افزایش به عنوان سقف افزایش‌ها است و افزایش بیش از ۲۳ درصد تخلف محسوب می‌شود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۲
شایعه سهمیه‌بندی بنزین چقدر کرایه تاکسی‌ها را افزایش داد!
روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع خود از افزایش کرایه تاکسی در پی شایعه سهمیه بندی بنزین خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
حناچی: افزایش کرایه تاکسی فردا در هیات دولت بررسی می شود
تهران- ایرنا- «پیروز حناچی» شهردار تهران اعلام کرد: موضوع افزایش نرخ کرایه تاکسی های پایتخت فردا در جلسه هیات دولت بررسی می شود.
۱۳۹۸/۰۱/۲۶
مدیرعامل تاکسیرانی: افزایش کرایه غیرقانونی است
تبریز-ایرنا- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز اعلام کرد: هر گونه افزایش کرایه تاکسی در این شهر غیر قانونی است و در صورت مشاهده و گزارش شهروندان با رانندگان متخلف برخورد می شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •