چهارشنبه, ۵ آذر, ۱۳۹۹ / 25 November, 2020
تعطیلات
خلع سلاح کرونا در خانه
۱ ساعت قبل
خلع سلاح کرونا در خانه
با گذشت ماه‌ها از شیوع ویروس کرونا همه کشورهای دنیا همچنان به‌دنبال یافتن راهکارهای مؤثری برای مقابله با این ویروس هستند. همزمان با پیک سوم کرونا، تعداد زیادی از کشورها سیاست بازگشت به قرنطینه را در پیش گرفته‌اند. همزمان افزایش آمار شیوع کرونا در جهان نگرانی‌ها را بیشتر کرده است. در ایران با وجود اینکه تعطیلات فراگیر آغاز شده و دولت در اجرای این برنامه در کشور نسبتا موفق به‌نظر می‌رسد آمار فوتی‌های کرونا همچنان بالاست. البته نتیجه این تعطیلات فراگیر 2 هفته بعد مشخص می‌شود و آمار روزانه در شرایط کنونی …
تکلیف چک‌های برگشتی کسبه در تعطیلات دوهفته‌ای چیست؟
۳ ساعت قبل / دکتر زالی
تکلیف چک‌های برگشتی کسبه در تعطیلات دوهفته‌ای چیست؟
اقتصاد نیوز : علیرضا زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونای تهران می‌گوید: در نامه‌ای به ستاد ملی کرونا، منع تعقیب قضایی برای چک‌های برگشتی صاحبان مشاغل را خواستار شده‌ایم.
همراهی اصناف و بازاریان همدان با ستاد مبارزه با کرونا
۶ ساعت قبل
همراهی اصناف و بازاریان همدان با ستاد مبارزه با کرونا
همدان- تعطیلات دو هفته ای و محدودیت های اعمال شده برای مدیریت و جلوگیری از شیوع کرونا در سراسر کشور آغاز شده و بازاریان و اصناف همدان در اجرای این محدودیت ها همراهی قابل توجهی با ستاد مقابله با کرونا دارند.
توضیحات محسن هاشمی درباره اظهاراتش در مورد خطرشیوع کرونا با افزایش مسافرت به شمال
۷ ساعت قبل / تعطیلات / رئیس شورای اسلامی شهر / سلامت / شورای اسلامی شهر تهران / شورای شهر تهران
توضیحات محسن هاشمی درباره اظهاراتش در مورد خطرشیوع کرونا با افزایش مسافرت به شمال
اقتصاد نیوز : رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره سوتفاهم ایجاد شده درباره اظهاراتش در مورد خطرشیوع کرونا با افزایش مسافرت به شمال توضیحاتی ارائه کرد.
نمایان شدن آثار تعطیلات دو هفته ای  تا ۴۰ روز دیگر
۸ ساعت قبل / بیماری کرونا / ستاد ملی کرونا / ستاد مقابله با کرونا / علیرضا زالی / وزارت بهداشت / ویروس کرونا
نمایان شدن آثار تعطیلات دو هفته ای تا ۴۰ روز دیگر
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: بیماریابی و تقلیل آثار منطقه‌ای کرونا، زودتر از ۴۰ روز محقق نخواهد شد.
عذرخواهی محسن هاشمی از شمالی ها
۸ ساعت قبل / تعطیلات / رئیس شورای اسلامی شهر / سلامت / فضای مجازی / مسافران
عذرخواهی محسن هاشمی از شمالی ها
اقتصادنیوز : رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره سوتفاهم ایجاد شده درباره اظهاراتش در مورد خطرشیوع کرونا با افزایش مسافرت به شمال توضیحاتی ارائه کرد.
میلیون ها آمریکایی هشدارهای بهداشتی را نادیده می گیرند
۱۰ ساعت قبل / کرونا / کووید-19 / مسافرت / قرنطینه / ایالات متحده آمریکا / هراس جهانی از ویروس کرونا
میلیون ها آمریکایی هشدارهای بهداشتی را نادیده می گیرند
تهران – ایرنا – میلیون ها شهروند آمریکایی با نادیده گرفتن هشدارهای بهداشتی همگانی و مسافرتی در آستانه تعطیلات روز شکرگزاری، به تشدید اوجگیری موارد ابتلا به ویروس کرونا کمک می کنند.
قیمت انواع خودرو در بازار امروز 4 آذر 99
۱۰ ساعت قبل / بازار خودرو / قیمت خودرو / قیمت خودرو امروز
قیمت انواع خودرو در بازار امروز 4 آذر 99
با آغاز تعطیلات دو هفته‌ای کرونا از روز شنبه، اختلاف قیمت در بازار خورو  همزمان با کاهش بیشتر قیمت‌ها به حداقل رسید و امروز بازار خودرو نوسانات کمتری را تجربه می‌کند. نوشته قیمت انواع خودرو در بازار امروز 4 آذر 99 اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پلیس: خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند؛ دو هفته تحمل کنید!
۱۲ ساعت قبل / پلیس - نیروی انتظامی / کروناویروس / کرونا در ایران
پلیس: خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند؛ دو هفته تحمل کنید!
رئیس پلیس تهران وضعیت تردد خودروهای غیربومی که سالها در تهران ساکن هستند و تردد دارند را در تعطیلات دو هفته ای پایتخت تشریح کرد.
از لزوم تعطیلی پنج‌شنبه‌ها تا مغفول ماندن جاذبه‌های کویر یزد
۱۴ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / تعطیلی پنجشنبه‌ها / کویر / اقامتگاه‌های بوم‌گردی / یزد
از لزوم تعطیلی پنج‌شنبه‌ها تا مغفول ماندن جاذبه‌های کویر یزد
رئیس جامعه بومگردی‌های استان یزد ضمن گلایه از بی‌توجهی مسئولان در مورد حمایت از بومگردی‌ها به عنوان یکی از زیرساختهای گردشگری و آسیب دیده از کرونا در استان، بر ساماندهی تعطیلات به ویژه لزوم تعطیلی پنج‌شنبه‌ها برای رونق‌ مجدد گردشگری و برنامه ریزی هدفمند برای جذب گردشگران با توجه به جاذبه‌های متنوع این استان کویری در دوران پساکرونا تاکید کرد.
برنامه کاخ سفید برای برپایی میهمانی در اوج شیوع گسترده کرونا
۱۵ ساعت قبل
برنامه کاخ سفید برای برپایی میهمانی در اوج شیوع گسترده کرونا
کاخ سفید قصد دارد علی رغم شیوع گسترده ویروس کرونا و هشدارهای مقام‌ها و کارشناسان بهداشتی، میهمانی‌هایی را در فضای سرپوشیده در تعطیلات هفته‌های آینده برگزار کند.
بازگشت نقاهتگاه‌ها به چرخه درمان کرونا | بهبودیافتگان کرونا نباید در خانه نگهداری شوند | تعطیلات دوهفته‌ای چقدر در کاهش آمار مرگ موثر است؟
۱۵ ساعت قبل / کروناویروس / ستاد ملی مقابله با کرونا / کرونا در ایران
بازگشت نقاهتگاه‌ها به چرخه درمان کرونا | بهبودیافتگان کرونا نباید در خانه نگهداری شوند | تعطیلات دوهفته‌ای چقدر در کاهش آمار مرگ موثر است؟
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در موج سوم کرونا سعی بر این است که مراکز قرنطینه‌ در محله‌ها دایر شوند تا مردم؛ یعنی مبتلایان و بیشتر بهبودیافتگان کرونا بتوانند در نزدیکی منطقه سکونت خود نگهداری شوند تا هم دور از خانه‌های خود نباشند و هم احتمال سرایت آلودگی آنها به دیگر اعضای خانواده کاهش یابد.
ویدیوی تلاش برای توقف حرف های وزیر اطلاعات در تلویزیون / ویدیویی از لحظه انفجار بمب در نماز جمعه تهران به امامت رهبر انقلاب / ویدیوی حرف های ناشنیده افشین یداللهی درباره هویتش / ویدیوهایی از تحرکات پادشاه آینده عربستان / ویدیوهایی از آخرین انفجارهای عظیم داعش
۱۶ ساعت قبل
ویدیوی تلاش برای توقف حرف های وزیر اطلاعات در تلویزیون / ویدیویی از لحظه انفجار بمب در نماز جمعه تهران به امامت رهبر انقلاب / ویدیوی حرف های ناشنیده افشین یداللهی درباره هویتش / ویدیوهایی از تحرکات پادشاه …
از دیگر ویدیوهای این بسته خبری است. «به اضافه تابناک»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک»‌ منتشر می شود
ویدیوی شیوه عجیب پاسخگویی وزیر راه در فرودگاه / ویدیوی تکنیک جالب گران فروشی طلافروشان / ویدیوی حرف های مهناز افشار درباره شباهتش به یک خواننده، همسرش و حواشی سیاسی اش/ ویدیوی آواز «ای ایران» در موزه لوور / تندروها در اروپا شکست خوردند
۱۷ ساعت قبل
ویدیوی شیوه عجیب پاسخگویی وزیر راه در فرودگاه / ویدیوی تکنیک جالب گران فروشی طلافروشان / ویدیوی حرف های مهناز افشار درباره شباهتش به یک خواننده، همسرش و حواشی سیاسی اش/ ویدیوی آواز «ای ایران» در موزه لوور …
«به اضافه تابناک»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک»‌ منتشر می شود. این آخرین قسمت از این برنامه در سال 1395 است.
80 درصد اصناف کرمانشاه تعطیلات کرونایی را رعایت می‌کنند
۱۷ ساعت قبل / همه_باهم_علیه_کرونا / استاندار کرمانشاه / کرمانشاه / اصناف / محدودیت‌های کرونایی / استانی-اجتماعی
80 درصد اصناف کرمانشاه تعطیلات کرونایی را رعایت می‌کنند
استاندار کرمانشاه با اشاره به اجرای محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر، گفت: بیش از ۸۰ درصد صنوف مشمول تعطیلی، در این طرح مشارکت مطلوبی دارند.
تعادل در بازار سکه / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 4 آذر 99
۱۷ ساعت قبل / بازار سکه / بازار طلا / قیمت سکه / قیمت طلا / قیمت طلا امروز
تعادل در بازار سکه / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 4 آذر 99
روز گذشته سکه به قیمت ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید تا قیمت در بازار مسکوکات گرانبها در سومین روز از تعطیلات کرونایی نوسان چندانی نداشته باشد. اما آخرین قیمت طلا تا پ یش از امروز چقدر بود؟ نوشته تعادل در بازار سکه / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 4 آذر 99 اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۸ ساعت قبل
محدودیت‌های کرونایی در صورت همکاری نکردن مردم تمدید می‌شود
 استاندار کرمانشاه تأکید کرد: امیدواریم که مردم در این ۱۵ روز اجرای طرح جدید محدودیت‌های کرونایی با وجود برخی مشکلات اقتصادی، همراهی بیشتری داشته باشند، زیرا در غیر این‌صورت برای حفظ سلامت عموم مجبوریم تعطیلات را تمدید کنیم.
۲۳ ساعت قبل
پیدا و پنهان گالری‌های پایتخت در تعطیلات کرونایی
همزمان با اجرای طرح تعطیلی شهرها با وضعیت قرمز از اول آذرماه، برخی از گالری‌ها نیز به تصمیم شخصی خودشان تصمیم به تعطیلی گرفته‌اند و برخی هم منتظر تذکر نهایی هستند و تعدادی هم با هماهنگی قبلی همچنان امکان بازدید حضوری دارند. تماس خبرنگار ایسنا با برخی از گالری‌های تهران نشان می‌دهد که رویه مشخصی برای برگزاری نمایشگاه‌های هنری وجود ندارد. برخی از گالری‌ها بنا به تصمیم شخصی در هفته آینده تعطیل شده‌ و برخی کلیه فعالیت‌شان را فقط محدود به دنیای مجازی کرده‌اند و بعضی هم با بیان جملاتی همچون «هنوز وزارت ارشاد به ما اعلام تعطیلی نکرده است»، «هنوز مشخص نیست»، «فعلا منتظریم»، و «تعطیل هستیم اما برای بازدید تماس بگیرید»، …
۲۵ ساعت قبل
به جای گلف بازی شکست را بپذیر!
فرماندار جمهوری‌خواه مریلند در انتقادی تند از رئیس‌جمهور آمریکا اظهار داشت، ساکن کنونی کاخ سفید باید دست از گلف بازی کردن بردارد و شکست در انتخابات ریاست جمهوری سه نوامبر در برابر جو بایدن را بپذیرد. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه واشنگتن پست، «لری هوگان»، فرماندار مریلند با لحنی تند و انتقادی به یکی از توییت‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که در آن هوگان را مقصر خرید کیت‌های معیوب تست کرونا از کره جنوبی دانست، پاسخ داد و وی را به بی‌کفایتی در مدیریت پاندمی کرونا متهم کرد. هوگان خطاب به ترامپ گفت: اگر کار خود را به درستی انجام داده بودید، فرمانداران ایالت‌های آمریکا مجبور نمی‌شدند در بحبوحه پاندمی کرونا خودشان وارد عمل شوند و کیت‌های تست کرونا تهیه کنند درست مثل کاری که ما با موفقیت در …
۲۵ ساعت قبل
کسانی که جنایت بزرگ عقیم‌سازی زنان را رقم زدند، جلوی طب سنتی ایستادگی کردند
محمدتقی نقدعلی، نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره تعطیلات افزود: «کسانی که ۲۰‌ سال در عرصه و مسند مدیریت بهداشتی این کشور تکیه زده‌اند و کسانی که جنایت بزرگ عقیم‌سازی زنان و نسل‌کشی ما را رقم زدند، جلوی طب سنتی ایستادگی کردند، خوشبختانه مجلس محترم با طرح جمعیت و تعالی خانواده جلوی این جنایت را می‌گیرد.» او افزود: «ملت عزیز ایران به شما می‌گویم بعد از چندین ‌سال که مقام معظم رهبری دستور دادند جلوی قصه کنترل جمعیت گرفته شود، دو ماه پیش وزیر بهداشت دستور داده است قضیه عقیم‌سازی برداشته شود. »
جلوگیری از سفر ۴۷ مسافر با قطار و هواپیما
۲۸ ساعت قبل
جلوگیری از سفر ۴۷ مسافر با قطار و هواپیما
ذوالفقاری، رئیس کمیته امنیتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: در تعطیلات اخیر از سفر ۴۷ مسافر قطار و هواپیما که تست شان مثبت بود، جلوگیری شد.
تکلیف جریمه پیاده‌های بدون ماسک‌ هم معلوم شد
۲۹ ساعت قبل
تکلیف جریمه پیاده‌های بدون ماسک‌ هم معلوم شد
به گفته رئیس پلیس پایتخت، تنها صنوف دسته اول طی دو هفته اعلام شده برای تعطیلات سراسری در تهران مجاز به فعالیت بوده و فعالیت دیگر واحدها غیرقانونی است.
مسافرت هوایی بیش از 1 میلیون آمریکایی طی یک روز با وجود هشدارهای کرونایی
۳۳ ساعت قبل / ویروس کرونا
مسافرت هوایی بیش از 1 میلیون آمریکایی طی یک روز با وجود هشدارهای کرونایی
علی رغم هشدارهای مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در ارتباط با افزایش آمار ابتلا به کرونا و عدم مسافرت در تعطیلات روز شکرگذاری، بیش از 1 میلیون آمریکایی در یک روز سفرهای هوایی انجام دادند.
پلمپ 80 هزار مغازه متخلف در تعطیلات کرونا/ ممانعت از سفر47 مسافر با قطار و هواپیما
۳۳ ساعت قبل / هواپیما / قطار / پلمپ / مسافر
پلمپ 80 هزار مغازه متخلف در تعطیلات کرونا/ ممانعت از سفر47 مسافر با قطار و هواپیما
رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا از پلمپ حدود 80 هزار مغازه متخلف در تعطیلات اخیر و ممانعت از سفر47 مسافر با قطار و هواپیما خبر داد.
بحران معیشت مشاغل و صنوف قشر کارگر در تعطیلات کرونا/ احیای حمایت‌های قانونیِ فراموش شده
۳۵ ساعت قبل / بحران معیشت مشاغل / تعطیلات کرونا / حقوق شهروندی / حقوق کارگران / حقوق مردم / کارگران روزمزد / کرامت انسانی / معیشت کارگران / معیشت مردم ایران
بحران معیشت مشاغل و صنوف قشر کارگر در تعطیلات کرونا/ احیای حمایت‌های قانونیِ فراموش شده
شفقنا- به‌نظر میرسد در ازای تعطیلات کرونایی، برنامه خاصی برای تضمین درآمد و معیشت مشاغل و صنوف قشر کارگر درنظر گرفته نشده است. کارگران روزمزد، پاره‌وقت، میدانی و ساختمانی بیشتر درآمد خود را به صورت روزانه به خانه می‌برند. ایلنا...
شناسایی بدون ماسک‌ها برای جریمه
۳۵ ساعت قبل / پایتخت / تعطیلات / ماسک / ماموران پلیس / مترو
شناسایی بدون ماسک‌ها برای جریمه
رییس پلیس پایتخت از شناسایی تصویر افراد فاقد ماسک و جریمه آنان خبر داد.
ارائه خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری در مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی
۳۵ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / مشاوره / مرکز مشاوره خانواده
ارائه خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری در مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی
مدیر مرکز مشاوره جهاددانشگاهی قم از ارایه خدمات مشاوره این مرکز در ایام تعطیلات کرونایی خبرداد.
چینی‌ها «گرفتار زمان» را پسندیدند
۳۶ ساعت قبل / چین / تعطیلات / سینمای جهان
چینی‌ها «گرفتار زمان» را پسندیدند
فارس نوشت: فیلم «گرفتار زمان» با فروش ۵۱ میلیون دلاری در تعطیلات آخر هفته گیشه چین را بالا کشید.
دست خالی پلتفرم‌های نمایش فیلم در تعطیلات/ نمایش خانگی بدسرپرست است
۳۶ ساعت قبل / شبکه نمایش خانگی / + فیلم / سینما
دست خالی پلتفرم‌های نمایش فیلم در تعطیلات/ نمایش خانگی بدسرپرست است
رئیس انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین می‌گوید که مشخص نبودن تکلیف تولیدات داخلی در شبکه نمایش خانگی علت اصلی فقر محتوای ایرانی در این حوزه است.
راز شکرگزاری و بوقلمون خوری در آمریکا؟
۳۸ ساعت قبل / روز شکرگزاری / بوقلمون / آمریکا / نوامبر / تعطیلات
راز شکرگزاری و بوقلمون خوری در آمریکا؟
طی بعضی مراسم شکرگزاری، افراد روی تکه‌ای کاغذ می‌نویسند که برای چه شکرگزارند و بعد این کاغذ‌ها را بلند برای همه می‌خوانند. در مدارس، کودکان با رنگ‌آمیزی تصاویر زائران و بوقلمون‌ها و کشتی «می‌فلاور»، که حامل مهاجران به سرزمین جدید بود، درباره این تعطیلی می‌آموزند.
قاره سبز؛ از نوسان تدابیر کرونایی تا هشدار درباره موج سوم
۴۰ ساعت قبل / ویروس کرونا / قاره اروپا / فرانسه / روسیه / اسپانیا / آلمان / هراس جهانی از ویروس کرونا
قاره سبز؛ از نوسان تدابیر کرونایی تا هشدار درباره موج سوم
تهران _ ایرنا _ شیوع بی وقفه ویروس کرونا در اروپا در آستانه تعطیلات سال جدید میلادی در حالی ادامه دارد که اگر چه برخی کشورها از کاهش محدودیت‌ها خبر می‌دهند اما برخی مقام‌های بهداشتی از شیوع شدیدتر بیماری در صورت عدم به کارگیری تدابیر سختگیرانه هشدار می‌دهند.
کارگران در تعطیلات کرونایی بی‌دفاعند/ حمایتِ خانه به خانه لازم است
۴۰ ساعت قبل
کارگران در تعطیلات کرونایی بی‌دفاعند/ حمایتِ خانه به خانه لازم است
ایلنا: به‌نظر میرسد در ازای تعطیلات کرونایی، برنامه خاصی برای تضمین درآمد و معیشت مشاغل و صنوف قشر کارگر درنظر گرفته نشده است. کارگران روزمزد، پاره‌وقت، میدانی و…
موفقیت طرح تعطیلات کرونایی در گرو مشارکت مردمی
۴۱ ساعت قبل / کرونا / دانشگاه علوم پزشکی ایران / قرنطینه / محدودیت های کرونا / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
موفقیت طرح تعطیلات کرونایی در گرو مشارکت مردمی
تهران- ایرنا- مشارکت مردمی در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در کنار برنامه‌ریزی و نظارت دقیق مسوولان در بخش‌های مختلف، همواره به عنوان پاشنه آشیل موفقیت این برنامه‌ها در مدت شیوع اپیدمی کرونا مورد تاکید بوده است. 
افت شاخص بورس
۴۲ ساعت قبل / بازار سهام / بازار بورس / بورس تهران / شاخص کل / عقبگرد / افت
افت شاخص بورس
با این حال به نظر می‌رسد با توجه به تعطیلات کرونایی دو هفته‌ای در دیگر بازار‌ها و نیمه تعطیل بودن بازار‌هایی مانند ارز وضعیت برای بازار سهام آنچنان هم بد نیست.
۲ روز قبل
هفتمین جلد «خانواده باحال» به کتابفروشی‌ها آمد
هفتمین جلد از مجموعه «خانواده باحال» نوشته نوشته ژان‌فیلیپ‌ارو وینی‌یو با ترجمه پرستو شجری توسط نشر پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش مهر، کتاب «یک نخود سبز برای شش نفر» نوشته نوشته ژان‌فیلیپ‌ارو وینی‌یو به‌ تازگی با ترجمه پرستو شجری، به‌ عنوان هفتمین کتاب مجموعه «خانواده باحال» توسط انتشارات پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شده است. کتاب‌های این‌مجموعه درباره خانواده ژان‌ها است که ۶ برادر دارد و داستان‌هایشان خاطرات دوران کودکی، اتفاقات و ماجراهای روزانه یک خانواده باحال هستند. این‌اتفاقات چیزی بین شوخی و احساس هستند. پیش از این، ۶ کتاب از این‌مجموعه با عناوین «خاگینه شیرین»، «پنیر پرنده»، «سوپ ماهی قرمز»، «تعطیلات شکلاتی»، «گیلاس روی کیک» و «یک خانواده پرتقالی» منتشر شده‌اند. در هفتمین …
دست بالای بازارساز ارزی
۲ روز قبل
دست بالای بازارساز ارزی
دومین روز آذرماه زمانی برای قدرت‌نمایی بازارساز ارزی بود. روز یکشنبه، تمایل زیادی برای خرید ارز در بازار وجود نداشت و بیشتر معامله‌گران گرایش به فروش داشتند. به گفته فعالان، بازارساز از همان ابتدای روز با قدرت ظاهر شد تا نشان دهد که در دوران تعطیلات اجازه نمی‌دهد معامله‌گران کوتاه‌مدت، قیمت‌ها را دچار تغییرات شدید مثبت کنند. روز شنبه بازار با کمک نوسان‌گیران خرد حتی تا بالای 26 هزار و 500 تومان هم در مقطعی بالا رفت، ولی بازارساز از ساعت 12 ظهر شنبه حضور فعال‌تری پیدا کرد.
پیروزی پیکان مقابل شهرخودرو؛تعطیلات علیه رحمتی
۲ روز قبل / باشگاه پدیده مشهد / باشگاه پیکان / لیگ برتر بیستم
پیروزی پیکان مقابل شهرخودرو؛تعطیلات علیه رحمتی
دیدار تیم‌های پیکان و شهر خودرو با نتیجه یک بر صفر به سود پیکانی‌ها به پایان رسید.
آخرین قیمت ها در بازار موبایل/ نوسانات قیمتی شدت گرفت
۲ روز قبل / افزایش قیمت / پرو / تعطیلات / خرید و فروش / موبایل
آخرین قیمت ها در بازار موبایل/ نوسانات قیمتی شدت گرفت
اقتصادنیوز :‌با آغاز آذر ماه در حالی که روند قیمت ها در تعداد محدودی از انواع گوشی های همراه کاهشی بوده است اکثر گوشی های موجود در بازار استارت افزایش قیمت را زده اند و با گذشت تنها ۲ دو روز از ماه جدید برخی از گوشی های همراه افزایش قیمت چند صد هزار تومانی را تجربه کرده اند.
مراقبت،حمایت و نظارت سه کارکرد طرح حافظان سلامت محلات
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / تعطیلات
مراقبت،حمایت و نظارت سه کارکرد طرح حافظان سلامت محلات
طرح «حافظان سلامت» همزمان با هفته بسیج در سراسر کشور اجرا می‌شود.
دوم آذر ماه با مهمترین اخبار کرونا در استانها
۲ روز قبل / ویروس کرونا / ماسک / فاصله گذاری اجتماعی / محدودیت های کرونا / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
دوم آذر ماه با مهمترین اخبار کرونا در استانها
استانها- ایرنا -مهمترین نقشه راه برای کنترل "کرونا "به باور بسیاری از متخصصان و کارشناسان، قطع زنجیره انتقال ویروس است که تعطیلات دو هفته ای اخیر فرصت مناسبی است که مردم با مشارکت خود ضمن کاستن از خستگی کادر درمان، دولت را در اجرای این محدودیت ها یاری کنند.
اعلام نام و مشخصات شهرهای تردد ممنوع در ایران
۲ روز قبل / تردد ممنوع / تعطیلات کرونا / کرونا در ایران / محدودیت های کرونا / ممنوعیت های کرونا
اعلام نام و مشخصات شهرهای تردد ممنوع در ایران
شفقنا- از روز گذشته برای مقابله با شیوع گسترده ویروس کرونا محدودیت‌هایی در سراسر کشور اعمال شده است. یکی از این محدودیت‌ها منع تردد میان شهرهاست. از روز گذشته برای مقابله با شیوع گسترده ویروس کرونا محدودیت‌هایی در سراسر کشور...
دریافت تست کرونا، اولویت دانشگاه کارولینا جنوبی قبل از تعطیلات
۲ روز قبل / دانشگاه‌های جهان / تست کرونا / کرونا در جهان
دریافت تست کرونا، اولویت دانشگاه کارولینا جنوبی قبل از تعطیلات
دانشگاه کارولینای جنوبی پیش از آغاز تعطیلات روز شکرگزاری از همه اعضای دانشگاهی خود تست کرونا می‌گیرد.
هاشمی: با وجود تعطیلی شاهد افزایش مسافرت قبل از شروع تعطیلی بودیم/ اماکن عمومی شهرهای شمالی هم تعطیل هستند
۲ روز قبل / آغاز تعطیلات دوم کرونا / اصناف تهران / تعطیلات کرونا / مسافرت به شمال
هاشمی: با وجود تعطیلی شاهد افزایش مسافرت قبل از شروع تعطیلی بودیم/ اماکن عمومی شهرهای شمالی هم تعطیل هستند
شفقنا- رییس شورای شهر تهران با اشاره به تعطیلی دو هفته ای تهران گفت: اجرای تعطیلی چندروزه، راه حل مساله نیست بلکه فرصتی را به مسئولان برای اندیشیدن تمهیدات لازم جهت اقدامات اصولی می دهد.  محسن هاشمی در ابتدای جلسه...
مراکز ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی تعطیل نیست
۲ روز قبل / پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ / تعطیلات / کنترل ترافیک / موتورسیکلت / رسوبی
مراکز ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی تعطیل نیست
ایلنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در تعطیلات کرونایی ادامه دارد.
90 دقیقه گفت‌وگو/  اولین روز اجرای تعطیلات فراگیر؛ مشاهدات خود را بگویید
۲ روز قبل
90 دقیقه گفت‌وگو/ اولین روز اجرای تعطیلات فراگیر؛ مشاهدات خود را بگویید
در 90 دقیقه گفت‌وگوی امروز در مورد تعطیلات فراگیر کرونایی با هم گفت‌وگو خواهیم کرد. زمان این گفت‌وگو 90 دقیقه است. از ساعت 11:00 تا 12:30، نظرات ثبت شده بعد از این ساعت منتشر نخواهد شد.
چه تله‌تئاترهایی از شبکه چهار در تعطیلات کرونایی پخش می‌شود؟
۲ روز قبل / تله تئاتر / شبکه چهار سیما / تعطیلات کرونایی
چه تله‌تئاترهایی از شبکه چهار در تعطیلات کرونایی پخش می‌شود؟
ایلنا: پیچ تند، گفتگوی شبانه، آرامش از نوعی دیگر و چرخ دنده عناوین تله تئاتر‌هایی است که در هفته جاری از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
دایر بودن تمام مراکز پزشکی قانونی استان تهران در تعطیلات دو هفته‌ای
۲ روز قبل / قوه قضائیه / بهداشت و درمان / پروتکل های بهداشتی / ویروس کرونا / پزشکی قانونی
دایر بودن تمام مراکز پزشکی قانونی استان تهران در تعطیلات دو هفته‌ای
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از دایر بودن تمام مراکز پزشکی قانونی این استان در تعطیلات دو هفته‌ای خبر داد.
سکوت کاخ سفید درباره تدابیر پیشگیرانه بهداشتی برای عید شکرگزاری
۲ روز قبل
سکوت کاخ سفید درباره تدابیر پیشگیرانه بهداشتی برای عید شکرگزاری
کاخ سفید نسبت به چگونگی رویکرد شهروندان آمریکایی در تعطیلات عید شکرگزاری با توجه به رشد فزاینده موارد ابتلا به ویروس کرونا در سراسر این کشور، سکوت اختیار کرده است.
درخواست تعطیلی رستوران ها و مناطق گردشگری در شمال کشور
۲ روز قبل / محسن هاشمی
درخواست تعطیلی رستوران ها و مناطق گردشگری در شمال کشور
ایلنا: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تعطیلات منجر به مسافرت تهرانی ها به شهرهای شمالی کشور شد، از ستاد کرونای استان های شمالی درخواست کرد تا نسبت به تعطیلی…
تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا به بیش از ۱۲ میلیون نفر رسید
۲ روز قبل
تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا به بیش از ۱۲ میلیون نفر رسید
در حالی که پیش بینی می‌شود میلیون‌ها آمریکایی بدون توجه به هشدارهای مقام‌های بهداشتی قصد سفر در تعطیلات عید شکرگزاری را دارند، آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به بیش از ۱۲ میلیون نفر رسیده است.
چرا از کنسرت‌های آنلاین خبری نیست؟
۲ روز قبل / کنسرت آنلاین
چرا از کنسرت‌های آنلاین خبری نیست؟
به گزارش ایسنا، ساکنان شهرهای قرمز از جمله پایتخت، نخستین روزها از دو هفته اعلام شده برای برگزاری طرح جدید محدودیت های کرونایی را می گذرانند و چند روزی است که برخی  دستگاه های متولی امر فرهنگ و هنر از جمله صداوسیما، پلتفرم ها، شبکه های مجازی و ... در پی همسو کردن برنامه های خود با این تعطیلات و حرکت به سمت فراهم کردن شرایطی برای راحت تر گذراندن دوران قرنطینه و همراهی با مردم هستند؛ تجربه ای که پیشتر خصوصا در موج اول شیوع کرونا در کشور شاهد بودیم.
شلوغ مانند گذشته
۲ روز قبل / آمار و ارقام / تعطیلات / درآمد / شهر تهران / مخابرات
شلوغ مانند گذشته
گلی ماندگار| یک هفته پیش وقتی رییس ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که از اول آذر ماه تهران و دیگر شهرهایی که در وضعیت قرمز قرار دارند، تعطیل می‌شوند،
۳ روز قبل
تولد دوباره در ۵۷ سالگی
تقریبا اواخر فصل پیش بود که امیر قلعه‌نویی از هدایت سپاهان کنار رفت. زردپوشان اصفهانی که قبل از تعطیلات کرونایی به خاطر حاضر نشدن در زمین مسابقه مقابل پرسپولیس سه بر صفر بازنده شدند بعد از شروع مجدد رقابت‌ها هم روند نزولی پیدا کردند و در نهایت حتی سهمیه لیگ قهرمانان را هم از دست دادند.  امیرخان هنوز هم یکی از مقصران اصلی آن شکست معرفی می‌شود. موقعی که اعلام شد قلعه‌نویی دیگر سرمربی سپاهان نیست هنوز فصل به اتمام نرسیده بود اما خیلی‌ها از تمام شدن قلعه‌نویی نوشتند. ما هم نوشتیم. نوشتیم ژنرال در سراشیبی قرار گرفته و احتمالا دیگر نباید او را در تیم‌های بزرگ ببینیم. نوشتیم کار قلعه‌نویی به عنوان یک مربی تاپ لول تمام شده. بخش اول پیش‌بینی‌ها درست …
بازتاب محدودیت‌های کرونایی در مناسبات شهری
۳ روز قبل / اتوبوس / پایتخت / تعطیلات / حمل و نقل عمومی / خودرو
بازتاب محدودیت‌های کرونایی در مناسبات شهری
نخستین روز از تعطیلات دو هفتگی کرونایی برخی از مشاغل در پایتخت با بارش شدید باران همراه شد،
۳ روز قبل / تعطیلات / دلار / رشد / سکه و طلا / ویروس
رییس اتحادیه طلا و جواهر: تا پایان تعطیلات سکه و طلا نخرید
رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به اعلام قیمت برای امکان فعالیت شهرهای با وضعیت نارنجی و زرد در ایام تعطیل، به مردم هشدار داد طی این روزها حتی الامکان از خرید طلا و سکه خودداری کنند.
۳ روز قبل
توصیه‌های کرونایی رئیس‌جمهور به مردم
رئیس‌جمهور در جلسه‌ شنبه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به شروع طرح جامع تعطیلات و ممنوعیت‌های کرونایی از اول آذرماه، موفقیت آن را مشروط به الزاماتی 8گانه دانست. براساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حسن روحانی در تشریح این الزامات گفت: نخستین الزام آن مسئولیت‌پذیری آحاد مردم است. یعنی اصلاً این تعطیلات برای این بود که به مردم بگوییم این مسئله ویروس کرونا خیلی جدی است. پیام آن فقط این بوده که این خیلی جدی است و همه باید مراعات کنیم. به هر حال یک کسی فوت می‌کند، همه اقوام و دوستان نزدیک …
۳ روز قبل
کیوسک
نیویورک تایمز نیویورک تایمز عکس یک خود را به انتخابات آمریکا و دیدار جو بایدن، رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا و معاونش، کامالا هریس با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، اختصاص داد.  در صفحه اول این روزنامه به تصدیق جهانی انتخابات ریاست‌‌جمهوری آمریکا هم با عنوان: «تأیید جهانی انتخابات ریاست‌جمهوری» اشاره شده است. در صفحه نخست درباره وضعیت پاندمی در ایالت ویسکانسین آمده است. وال استریت ژورنال عکس صفحه نخست وال استریت ژورنال به ارتباط  کووید-19 و سفرهای مردم در آمریکا اختصاص دارد. عکس از چالش‌های سفر به مناسبت مراسم Thanksgiving و موج ویروس کرونا می‌گوید. عکس آمریکایی‌هایی را نشان می‌دهد که یک روز پس از تأکید مقامات بهداشتی برای نرفتن به …
بانکها در شرایط سخت کرونایی با مردم همراهی بیشتری داشته باشند
۳ روز قبل / استاندار کرمانشاه / همه_باهم_علیه_کرونا / بانک ها / استانی-اقتصادی
بانکها در شرایط سخت کرونایی با مردم همراهی بیشتری داشته باشند
استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به شرایط سخت کرونا از بانک ها انتظار داریم مردم را در این شرایط سخت همراهی کنند و اگر تسهیلات و یا چکی سررسید می شود در این دو هفته تعطیلات، اعلام وصول نداشته باشند.
«هانا»  به شبکه سه می‌آید
۳ روز قبل / شبکه سه سیما / تعطیلات کرونایی / سریال هانا
«هانا» به شبکه سه می‌آید
ایلنا: مجموعه خارجی «هانا» ازامشب شنبه اول آذر ماه روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد.
تعطیلی ۲ هفته‌ای مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک
۳ روز قبل / پلیس راهور / تعطیلات / تعویض پلاک / خرید و فروش / مشکلات
تعطیلی ۲ هفته‌ای مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک
اقتصادنیوز : رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی سراسر کشور در استان‌هایی که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند، از شنبه ۹۹/۰۹/۰۱ تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
تعطیلات تاثیری در بازار گوشت ندارد
۳ روز قبل / قیمت گوشت / قاچاق دام / سازمان دامپزشکی / اتحادیه گوشت گوسفندی
تعطیلات تاثیری در بازار گوشت ندارد
ملکی گفت: هر کیلو شقه گوسفندی با نرخ ۱۰۸ هزار تومان به مغازه دار و تا ۱۲۰ هزار تومان به مصرف‌کننده عرضه می‌شود.
معرفی نامزدهای جایزه جلال تا پایان هفته
۳ روز قبل / ادبیات
معرفی نامزدهای جایزه جلال تا پایان هفته
ابراهیم حسن‌بیگی، دبیر علمی جایزه جلال، از معرفی نامزدهای این دوره جایزه تا پایان هفته خبر داد و گفت: تعطیلات هفته جاری جلسات داوری را تعطیل نکرده است.
کسب و کارهای اینترنتی تعطیل نیستند
۳ روز قبل / ستاد ملی مبارزه با کرونا / ویروس کرونا / آنلاین / مشاغل اینترنتی / فروش آنلاین / حراجی / بازار کار / قرنطینه / تعطیلات / درآمد
کسب و کارهای اینترنتی تعطیل نیستند
در حالی که براساس مصوبه جدید ستاد ملی کرونا از امروز تمام کسب و کارها به جز مشاغل ضروری تعطیل هستند، اما کسب و کارهای آنلاین می توانند در مدت قرنطینه دوهفته ای کماکان به فعالیت خود ادامه دهند.
نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی در تعطیلات دو هفته‌ای کرونایی تهران
۳ روز قبل
نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی در تعطیلات دو هفته‌ای کرونایی تهران
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: آمار مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی شهر تهران از ابتدای امسال تا پایان آبان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، حدود دو درصد افزایش یافته است.
چگونگی سفر با وسایل نقلیه عمومی در تعطیلات کرونایی
۳ روز قبل
چگونگی سفر با وسایل نقلیه عمومی در تعطیلات کرونایی
ایرنا نوشت: از امروز هیچ یک از بخش‌های حمل و نقل عمومی (شرکت های مسافربری)، ریلی و هوایی تعطیل نیست، اما جابجایی مسافر در حمل و نقل عمومی مشمول تایید منفی بودن تست بیماران کرونایی است.
نحوه فعالیت بانک‌ها و صرافی‌ها از امروز
۳ روز قبل
نحوه فعالیت بانک‌ها و صرافی‌ها از امروز
در پی آغاز تعطیلات دو هفته‌ای از امروز، لازم است بدانید که بانک‌ها و صرافی‌های سراسر کشور تعطیل نمی‌شوند و همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
چگونگی دریافت خدمات شماره گذاری از تنها مرکز فعال تعویض پلاک تهران / تعطیلی تمامی ادارات تعویض پلاک مراکز استان ها و استان تهران به مدت 2 هفته / ایران خودرو و سایپا مشکلی برای شماره گذاری ندارند
۳ روز قبل
چگونگی دریافت خدمات شماره گذاری از تنها مرکز فعال تعویض پلاک تهران / تعطیلی تمامی ادارات تعویض پلاک مراکز استان ها و استان تهران به مدت 2 هفته / ایران خودرو و سایپا مشکلی برای شماره گذاری ندارند
مرکز تعویض پلاک میثم با شرایط بسیار خاص و به صورت اینترنتی در ایام تعطیلات ارائه خدمات دارد.
شرط سفر با هواپیما، قطار و اتوبوس در دو هفته تعطیلات کرونایی چیست؟
۳ روز قبل / تعطیلی کرونا / حمل و نقل عمومی
شرط سفر با هواپیما، قطار و اتوبوس در دو هفته تعطیلات کرونایی چیست؟
از امروز هیچ یک از بخش‌های حمل و نقل عمومی (شرکت‌های مسافربری)، ریلی و هوایی تعطیل نیست، اما جابجایی مسافر در حمل و نقل عمومی مشمول تایید منفی بودن تست بیماران کرونایی است.
۳ روز قبل / بازار خودرو / قیمت خودرو
"منتظر ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو باشید"
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران در رابطه با تاثیر تعطیلات بر احتمال کاهش بیشتر قیمت خودرو‌ها در بازار، اظهار کرد: زمانیکه بازار تعطیل است، فعالیت و معاملاتی هم شکل نخواهد گرفت؛ بنابراین با توجه به اینکه بازار خودرو هم از عرضه و تقاضا و همچنین نوسانات ارزی تاثیر می‌پذیرد، به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک افزایش مجدد قیمت‌ها که نخواهیم داشت، بلکه باز هم ریزش خواهد داشت و این روند ادامه‌دار خواهد بود.
فیلم‌هایی که تلویزیون برای کودکان در تعطیلات کرونایی پخش می‌کند/ از «موش سرآشپز» تا «رنگو»
۳ روز قبل
فیلم‌هایی که تلویزیون برای کودکان در تعطیلات کرونایی پخش می‌کند/ از «موش سرآشپز» تا «رنگو»
ایلنا: شبکه‌های دو و امید از امروز ۱ آذر تا چهارشنبه ۵ آذر، چندین فیلم سینمایی پخش می‌کنند.
شلوغی اتوبوس‌ ها در روز اول محدودیت‌های کرونایی
۳ روز قبل
شلوغی اتوبوس‌ ها در روز اول محدودیت‌های کرونایی
یکی از مخاطبان این عکس‌های شلوغ از اتوبوس‌های تهران را فرستاده و نوشته اتوبوس‌رانی به بهانه اینکه تعطیلات دوهفته‌ای آغاز و مراجعه مسافران کم شده، تعداد حرکت اتوبوس‌ها را کم کرده و همین باعث ازدحام جمعیت شده است. منبع: فارس
روحانی: این تعطیلات برای مقابله با موج سوم کروناست/ رئیسی: محدودیت‌ها موثر بوده‌است/ شمار روزانه تست‌های سریع کرونا به یکصد هزار تست می‌رسد
۳ روز قبل
روحانی: این تعطیلات برای مقابله با موج سوم کروناست/ رئیسی: محدودیت‌ها موثر بوده‌است/ شمار روزانه تست‌های سریع کرونا به یکصد هزار تست می‌رسد
در جلسه امروز گزارشی در زمینه ۴۳ شهر که قبلا محدودیت اجرا شده بود نیز ارائه شد. وضعیت ۴۱ شهر در روند نزولی است و دو شهر دیگر به زمان نیاز دارند. این نشان می‌دهد طرحی که در پنجم آبان شروع شده، موثر بوده است. محدودیتی از امروز شروع می‌شود، جمعیتی بالغ بر ۵۳ میلیون نفر را مشمول می‌شود.
۹ خبر خوش معاون اقتصادی رئیس جمهور درباره حمایت از کسب و کارها در تعطیلات کرونایی+ فیلم
۳ روز قبل
۹ خبر خوش معاون اقتصادی رئیس جمهور درباره حمایت از کسب و کارها در تعطیلات کرونایی+ فیلم
اقتصادنیوز :
ببینید | نقش صداوسیما در تعطیلات دوهفته‌ای کرونایی از زبان رئیس جمهور
۳ روز قبل / حسن روحانی / سازمان صدا و سیما / ستاد ملی مقابله با کرونا
ببینید | نقش صداوسیما در تعطیلات دوهفته‌ای کرونایی از زبان رئیس جمهور
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: وقتی به مردم می‌گوییم در خانه بمانید، خیلی مهم است که برنامه مفرح و شاد برایشان توسط صدا و سیما پخش شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •