جمعه, ۴ مهر, ۱۳۹۹ / 25 September, 2020
صنعت بیمه
۲۱ ساعت قبل
سقف خرید سهام توسط صنعت بیمه بلندتر شد
این تصمیم در راستای بهبود سرمایه گذاری صنعت بیمه در بازار سرمایه و ایجاد تعادل در فضای بورس اتخاذ شده و شرکت های بیمه پس از این می توانند با مجوز بیمه مرکزی در بازار سهام، حضور پررنگ تری داشته باشند.
۲۱ ساعت قبل
رییس کل بیمه مرکزی:بیمه ایران پشتوانه صنعت بیمه کشور است
رییس شورای عالی بیمه از چابک سازی، هوشمندسازی و نوگرایی در طراحی محصولات به عنوان مولفه های اصلی توسعه ای در صنعت بیمه یاد کرد و افزود: پایین آوردن ضریب خسارت و افزایش سرمایه و همچنین سطح توانگری مالی سه ماموریت اساسی هیات مدیره شرکت های بیمه ای به شمار می رود.
۲۱ ساعت قبل
بازنگری در قوانین بیمه‌ای یک ضرورت آشکار است
مسائل مهمی در صنعت بیمه به صورت حل نشده باقی مانده که در صورت توجه نمایندگان ملت برای برطرف ساختن آنها افزایش ضریب آرامش در جامعه و بالا رفتن سطح رفاه عمومی را شاهد خواهیم بود.
مروری بر پرتفوی شهریور ماه «وبیمه»
۴۴ ساعت قبل
مروری بر پرتفوی شهریور ماه «وبیمه»
ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۷۷ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال به ۳ هزار و ۴۰۳ میلیارد و ۱۹۳ میلیون ریال رسید.
لزوم اجرایی شدن بیمه هوشمند
۲ روز قبل / بیمه هوشمند / صنعت بیمه / فرهاد دژپسند
لزوم اجرایی شدن بیمه هوشمند
وزیر اقتصاد گفت: انتظار می‌رود با پیشبرد بیمه هوشمند، هر فرد با در اختیار داشتن یک کارت هوشمند، بتواند بیمه نامه متناسب با شرایط شغلی و زندگی خود را انتخاب و از مزایای آن بهره‌مند شود. نوشته لزوم اجرایی شدن بیمه هوشمند اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۲ روز قبل
صنعت بیمه از ظرفیت های کم نظیری برای تحقق جهش اقتصادی برخوردار است
رئیس کل بیمه مرکزی با تشریح آخرین عملکرد صنعت بیمه کشور بر ضرورت تجمیع آمار بیمه های مرتبط پایه و محصولات صنعت بیمه تاکید کرد و اظهار داشت: وضعیت بیمه در منطقه رضایت بخش است و با جمع آوری و تدوین بیمه نامه های صادره در کشور قطعا آمار بیمه شدگان در کشور از شرایط مطلوب تری بهره مند خواهد شد.
۳ روز قبل / امور اقتصادی و دارایی / دولت / رقابت / صنعت / کسب و کار
صدور کارت بیمه هوشمند برای همه افراد
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه ضریب نفوذ صنعت بیمه به ۳.۶ درصد رسید، گفت: باید تمامی بیمه‌ها،
۳ روز قبل
اظهارات وزیر اقتصاد در مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه مرکزی
اظهارات وزیر اقتصاد در مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه مرکزی: انتظار می رود در صنعت بیمه، پیشبرد بیمه هوشمند در اولویت باشد و به گونه ای عمل شود که هر فرد با در اختیار داشتن یک کارت هوشمند از انواع خدمات بیمه ای شرکت ها، اطلاعات کامل و دقیقی بدست آورد و بدون نیاز به ارتباط چهره به چهره، از طریق همان کارت، بتواند بیمه نامه متناسب با شرایط شغلی و زندگی خود را انتخاب و از مزایای آن بهره مند گردد/ صنعت بیمه با احساس مسئولیت در دوران همه گیری کرونا، برای حمایت از کسب و کارها با طراحی «بیمه نامه تعطیلی کسب و کار به دلیل اپیدمی و پاندمی» اقدام خوبی انجام داده است، به نحوی که کسب و کارها می توانند خود را از 500 هزار تومان تا ۱۲ میلیون تومان درآمد در روز برای حداکثر یک دوره شصت روزه، بیمه کنند/ با توجه به …
۴ روز قبل
بیمه دی میزبان شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران
شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران به میزبانی بیمه دی و با حضور محمد کریمی دبیرکل سندیکا، مدیرعامل شرکت بیمه دی و سایر مدیران عامل شرکت های صنعت بیمه دی ساختمان ستاد برگزار شد.در ابتدای این نشست محمدرضا کشاورز ضمن خوش آمدگویی به مدیران ارشد صنعت بیمه، این میزبانی را فرصت مغتنمی برای شرکت های بیمه دانست تا اعضای خانواده بزرگ صنعت بیمه فرصت بیشتری برای هم اندیشی پیدا کنند.این نشست با دستور جلسه ابلاغ شده ادامه یافت و بحث بررسی پیرامون مسائل طرح شده منجر به مصوباتی شد که پایان بخش این نشست بود.
نماد”بپاس” بازگشایی شد ؛ پر بازده ترین نماد بیمه ای بازار سرمایه با صف خرید روبرو شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
نماد”بپاس” بازگشایی شد ؛ پر بازده ترین نماد بیمه ای بازار سرمایه با صف خرید روبرو شد
بررسی قیمت سهام شرکت های بورسی و فرا بورسی صنعت بیمه نشان می دهد این شرکت ها تا پایان تیر ماه هم گام با رشد بازار سرمایه بطور میانگین ۱۹۶ درصد قیمت سهام آن ها رشد داشته است و همزمان با اصلاح قیمت در بازار سرمایه این شرکت ها هم وارد فاز اصلاح قیمت شده اند و قیمت سهام آنها بطور میانگین ۴۱ درصد کاهش داشته است .
اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/06/26
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/06/26
امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری صنعت بیمه، فرآورد‌های نسوز آذر و غلتک‌سازان سپاهان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه پارسارگاد، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و سنگ آهن گهر زمین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
انتشار اوراق بهادار بیمه‌ای اتکایی، برای اولین بار در صنعت بیمه
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / سازمان بورس و اوراق بهادار / بیمه ملت / شرکت تامین سرمایه امین
انتشار اوراق بهادار بیمه‌ای اتکایی، برای اولین بار در صنعت بیمه
با همکاری بیمه ملت و تامین سرمایه امین برای اولین بار در صنعت بیمه ایران، اوراق بهادار بیمه اتکایی به منظور انتقال ریسک‌های صنعت به بازار سرمایه منتشر می‎‌شود.  
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
برگزاری کارگاه‌های‌ اینشورتک، بیمه‌گری باز و تحول دیجیتال در تجارت‌نو
کارگاه اینشورتک و بیمه‌‫گری باز به همت مدیریت کسب وکارهای نوین بیمه تجارت‌نو در مرکز نوآوری این شرکت برگزار شد. سرپرست مدیریت کسب و کارهای نوین تجارت‌نو، هدف از برگزاری کارگاه‌ فوق را بررسی جایگاه و نقش اینشورتک در صنعت بیمه و به‫ ویژه تاثیر آن بر فعالیت‌های این مجموعه عنوان کرد.حامد شیدائیان، آشنایی با مقوله بیمه‌گری باز و نحوه اجرای آن در شرکت را از دیگر موضوعات مطرح شده در این کارگاه برشمرد.به گفته وی در ادامه برگزاری دوره های آموزشی، کارگاه تحول دیجیتال هفته جاری در مرکز نوآوری این شرکت برگزار خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
واکسن بیمه‌ای بخش اشتغال و کسب‌و‌کار ناشی از ویروس کرونا طراحی شد
رئیس‌کل بیمه مرکزی گفت: صنعت بیمه کشور با طراحی محصول جدید، ریسک‌های ناشی از توقف کسب‌و‌کارهای ناشی از اپیدمی را پوشش داده و به نوعی زیان‌های بخش اشتغال و کسب‌و‌کار را جبران می‌کند. به گزارش «ایبِنا» رئیس‌کل بیمه مرکزی در آیین رونمایی از بیمه‌نامه «توقف کسب‌و‌کار ناشی از اپیدمی و پاندمی» با بیان این مطلب گفت: ماهیت بیمه‌ها در دنیا، شناسایی ریسک‌ها و مدیریت آنهاست و از این طریق باعث ایجاد آرامش و اطمینان در سطح جامعه می‌شوند.
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
صنعت بیمه 2800 میلیارد تومان برای‌مقابله با کرونا پرداخت کرد
صنعت بیمه در جهت کمک به مقابله با شیوع بیماری کرونا تاکنون 2800 میلیارد تومان به مراکز درمانی پرداخت کرده است. طبق گزارش وزارت اقتصاد از عملکرد صنعت بیمه، بالغ بر 197 میلیارد تومان توسط شرکت‌های بیمه به خسارت دیدگان حادثه سیل اوایل فروردین ماه سال 98 و اواخر سال 97 بابت تعداد 105هزارو435خسارت اعلام شده پرداخت شد. شاخص‌های توسعه صنعت بیمه در مورد حق بیمه تولیدی این صنعت نشان می‌دهد سال 98 بیش از 59 هزار میلیارد تومان عملکرد دریافتی شرکت‌های بیمه است. نرخ رشد صنعت بیمه در این زمینه نیز از 32 درصد سال 97 به 30 درصد در سال 98 تنزل پیدا کرده است. همچنین ضریب نفوذ بیمه در این شاخص تقسیم بر تولید ناخالص داخلی کشور به قیمت جاری به 5/ 2 درصد در سال گذشته رسید که تفاوت معناداری نسبت به سال قبل خود ندارد. …
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی کشور، قرارداد بزرگ بیمه‫ای خود را منعقد کردند
بیمه آسیا، کارکنان سازمان امور مالیاتی را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه های درمان و سایر پوشش‫های  بیمه اموال و اشخاص قرار داد. با حضور مسعود بادین نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه­ آسیا، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل و تنی چند از مدیران این شرکت، قرارداد بیمه تکمیل درمان کارکنان سازمان مالیاتی کشور به امضا رسید.در این مراسم که با حضور جنتی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مالیاتی کشور و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد، آقای جنتی ضمن اعلام رضایت کامل پرسنل این سازمان از خدمات بیمه آسیا در سال های گذشته، از شروع همکاری‫های مجدد ابراز خرسندی کرد.در این مراسم، مدیرعامل بیمه­ آسیا نیز با تاکید بر اینکه بیمه­ آسیا به عنوان شرکتی توانمند و فنی در صنعت بیمه شناخته می­‫شود، اظهار امیدواری کرد، …
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
عـــدد خــبــــر
70٪ ریسک‌ها در ایران پوشش بیمه‌ای ندارند ایسنا به نقل از یک اقتصاددان نوشت: «۷۰‌درصد ریسک‌ها در ایران پوشش بیمه‌ای ندارند.» بهزاد خسروی اظهار کرد: «یکی از حلقه‌های مهم توسعه‌یافتگی هر کشوری صنعت بیمه‌های بازرگانی است که با ایجاد اطمینان خاطر و امنیت و آرامش،   بستر سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی و بنگاهداری و انواع کسب‌وکارها را فراهم می‌کند.» او ادامه داد: «صنعت بیمه بازرگانی در هر کشوری با ارایه انواع خدمات بیمه‌ای در حوزه‌های مختلف برای آحاد جامعه نوعی تضمین ایجاد می‌کند که در زمان حادثه مانع از ایجاد زیان‌های مادی و معنوی خواهد شد.» خسروی افزود: «در کشور …
سرمایه‌های مردم را در جشنواره‌های بی‌خاصیت چگونه حرام می‌کنند؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / شهر تهران / صنعت بیمه / جشنواره فیلم
سرمایه‌های مردم را در جشنواره‌های بی‌خاصیت چگونه حرام می‌کنند؟
هر روز بودجه‌های فرهنگی بیشتری صرف برگزاری جشنواره‌های بی‌ثمر فیلم با عناوین مختلف می‌شود.
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / مجوزهای سینمایی جشنواره ها
صدور مجوز برگزاری سه جشنواره سینمایی
دفتر جشنواره ها و همکاری های بین الملل سازمان سینمایی مجوز برگزاری برای اولین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه "صنعت بیمه"،اولین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه"سابات"و اولین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه "سلفی20"را صادرکرد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
رئیس کل بیمه مرکزی:باید در بسته بندی محصولات بیمه‌ای متناسب با محیط زیست طرح نو ایجاد کنیم
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، پیروی از استانداردهای تخصصی را درراستای کاهش ریسک های بیمه‌ای و کاهش تلفات ارزیابی کرد و افزود: صنعت بیمه این قابلیت را دارد که پیش از وقوع حوادث، ریسک های موجود را با کمک بیمه گذاران مهار و برطرف کند.
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
نقش صنعت بیمه در دوران کرونا
ویروس کرونا فارغ از آسیب‌های جسمانی با تبعات فردی و اجتماعی گوناگونی همراه بوده که تهدید امنیت روانی مردم و اخلال در نظام اقتصادی جامعه از مصادیق بارز آن است. کرونا نقطه عطفی است که بی‌شک تحولات عظیمی را در تمامی صنایع به ارمغان خواهد آورد. صنعت بیمه نیز به عنوان مدعی صیانت از امنیت اجتماعی و اقتصاد کشور اگر نتواند در تامین و جبران آسیب‌های اقتصادی، متناسب با این تحول جهانی ناخوشایند، پیش بیاید قطعا اعتبار و کارآمدی سابق خود را از دست خواهد داد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ / امور اقتصادی و دارایی / جمهوری اسلامی ایران / سرمایه / صنعت / معدن
حق بیمه سرانه 7/1میلیون ریال شد
حق بیمه تولیدی صنعت بیمه و حق بیمه سرانه تا پایان مرداد ماه سال ۱۳۹۹ به ترتیب مبلغ 590.9 هزار میلیارد ریال و 7.1 میلیون ریال و ضریب نفوذ بیمه نیز 2.5 درصد بوده است.
رشد عملکرد بیمه ملت در مقایسه با صنعت بیمه در بهار ۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۰۵ / اخبار بانک ملت / بانک ملت
رشد عملکرد بیمه ملت در مقایسه با صنعت بیمه در بهار ۹۹
مقایسه عملکرد شرکت بیمه ملت در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹ نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ در رشته‌های بدنه، کارت اعتباری، زندگی و عمر غیراندوخته‌دار به ترتیب ۲۴.۸%، ۱۰۰.۷%، ۳۷.۰% و ۲۰.۹% رشد را نشان می‌دهد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
دقت در انتخاب ریسک، صنعت بیمه را به سوددهی بیشتر می‌رساند
 نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، رسالت شورای معاونان فنی سندیکای بیمه‌گران ایران را، رفع نگرانی‌ها و دغدغه‌ها دانست و از آنان خواست در انتخاب ریسک دقت و وسواس بیشتری به خرج دهند.ابراهیم کاردگر در نشست هم‌اندیشی شورای معاونان فنی شرکت‫های بیمه که در محل سالن اجتماعات ساختمان سعدی این شرکت برگزار شد، با ذکر تاریخچه تاسیس سندیکای بیمه‌گران و اهداف آن گفت: ساماندهی بازار صنعت بیمه کشور از مهم‫ترین اهداف تشکیل سندیکا بوده که خوشبختانه با آمدن دکتر کریمی امیدواریم مشکلات برطرف شده و روند ساماندهی و سوددهی صنعت بیمه بیشتر شود. وی با اشاره به اینکه بستر بازار با دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های موجود مغایرت دارد، افزود: شرکت‌های بیمه فعال در عرصه بیمه‌گری، عمدتا بازرگانی هستند، لذا باید برای بقا …
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
صنعت بیمه با کد یکتا کاهش فساد را دنبال می کند
رئیس‌کل بیمه‌مرکزی ضمن رونمایی از سامانه‌های یکپارچه نظارت و بیمه حمل‌ونقل و آتش‌سوزی گفت: عملیاتی شدن صدور کد یکتا علاوه بر تسهیل امر بیمه‌گری، به کاهش فساد اقتصادی نیز منتهی خواهد شد. به گزارش «ایرنا» به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بیمه‌مرکزی، غلامرضا سلیمانی در مراسم رونمایی از سامانه‌های یکپارچه نظارت و بیمه حمل‌ونقل و آتش‌سوزی گفت: صنعت بیمه با پیشگامی در زمینه دولت الکترونیک یکی از حلقه‌های مقابله با ورود و توزیع کالای قاچاق است. رئیس‌کل بیمه‌مرکزی ضمن یادآوری صدور کد یکتا در سامانه «سنهاب» برای بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی و حمل‌ونقل، افزود: عملیاتی شدن صدور کد یکتا علاوه بر تسهیل امر بیمه‌گری، به کاهش فساد اقتصادی نیز منتهی خواهد شد و پس از این هیچ محموله‌ای که استعلام دستگاه‌های …
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
مستندنگاری صنعت بیمه از عوامل توسعه است
رییس کل بیمه مرکزی با قدردانی از تلاش های صورت گرفته برای تاسیس نخستین استودیوی خبر بیمه مرکزی از همکاران خود خواست تا با تقویت تعاملات رسانه ای و ارتباط تنگاتنگ با مدیران صنعت بیمه در ارتقای سطح توسعه آن مشارکت کنند.
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
از دو سامانه نظارتی بیمه مرکزی رونمایی شد
دکتر سلیمانی از سال ۹۹ به عنوان سال تکمیل فرایند هوشمندسازی صنعت بیمه و الکترونیکی شدن محصولات این صنعت یاد کرد و افزود: بعد از اجباری شدن دریافت کد یکتا برای سه رشته بیمه شخص ثالث، آتش سوزی و حمل و نقل برای اجباری شدن کد یکتا برای تمامی رشته های بیمه ای اقدام خواهد شد.
میزان خسارت پرداخت شده در صنعت بیمه زنجان بالغ بر سه هزار و ۲۲۳ میلیارد ریال است
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
میزان خسارت پرداخت شده در صنعت بیمه زنجان بالغ بر سه هزار و ۲۲۳ میلیارد ریال است
زنجان- رئیس سندیکای بیمه‌گران زنجان گفت: میزان خسارت پرداخت شده  در صنعت بیمه استان زنجان در سال گذشته بالغ بر سه هزار و ۲۲۳ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه گذشته ۸.۸ درصد رشد دارد.
صنعت بیمه به کمک مقابله با قاچاق کالا آمد
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
صنعت بیمه به کمک مقابله با قاچاق کالا آمد
سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی با آغاز به کار سامانه یکپارچه نظارت بر بیمه‌های حمل و نقل و آتش سوزی صنعت بیمه به کمک مقابله با قاچاق کالا آمد.
افزایش ضریب نفوذ بیمه، مهم‌ترین هدف
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / شرکت بیمه کوثر خراسان شمالی / بیمه / سرمایه گذاری
افزایش ضریب نفوذ بیمه، مهم‌ترین هدف
پیوند هنر و صنعت بیمه می‌تواند آحاد جامعه را با ظرفیت‌های این صنعت و مزایای پوشش‌های بیمه‌ای بیش از پیش آشنا کند.
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
ارایه پوشش‌های نوین بیمه کوثر برای رزمندگان جبهه تولید کشور
کارکنان شرکت بیمه کوثر با افزایش دارایی، سرمایه‌گذاری متنوع و انعقاد قرارداد با سازمان‌های بزرگ توانستند با 27درصد افزایش فروش، در عرصه حمایت از فعالان اقتصادی نقش موثری را ایفا کنند.با تبعیت از پیام مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای که سال جدید را سال جهش تولید نام نهادند، تمامی عزم، اراده و همت خود را به کار خواهیم گرفت تا با ارائه پوشش‌های بیمه‌ای مناسب برای رزمندگان جبهه تولید کشور، سال جدید را سالی سرشار از موفقیت در عرصه‌های مختلف و به‌ویژه سنگر تولید رقم بزنیم. مجید مشعلچی فیروزآبادی تاکید کرد: مدیرعامل بیمه کوثر افزود: حال بر آنیم تا با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارآمد و باتجربه، استفاده از تمام منابع و امکانات موجود، ارتقای ساختار اداری و مدیریتی و گسترش آگاهی، به‌گونه‌ای …
ابلاغ تعرفه‌های جدید دندانپزشکی سال ۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / سندیکای بیمه‌گران ایران / تعرفه دندان پزشکی / صنعت بیمه / سیدمحمد کریمی
ابلاغ تعرفه‌های جدید دندانپزشکی سال ۹۹
سندیکای بیمه‌گران ایران در راستای اجرای وظایف قانونی خود تعرفه‌های دندانپزشکی سال ۹۹ را با هماهنگی شرکت‌های بیمه تنظیم و ابلاغ کرد.
شمار بیمه شدگان صندوق اجتماعی کشاورزی مازندران به ۱۰۵ هزار نفر رسید
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / محمد ابراهیمی / صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان مازندران / صنعت بیمه
شمار بیمه شدگان صندوق اجتماعی کشاورزی مازندران به ۱۰۵ هزار نفر رسید
ساری- ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران شمار بیمه شدگان تحت پوشش این صندوق را ۱۰۵ هزار نفر ذکر کرد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
افزایش سرمایه‌ سال 99 بیمه کوثر
افزایش سرمایه 84 درصدی بیمه کوثر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها در مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت بیمه کوثر به تصویب رسید.مجمع به‌صورت برخط و باحضور امیر هوشنگ جنگی، رئیس مجمع؛ یاسر علیدادی و حسن جعفری، ناظران مجمع؛ مصطفی مقصودی، منشی مجمع؛ مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت و بازرس قانونی شرکت و نمایندگان سازمان بورس و اوراق‌بهادار و بیمه مرکزی و نیز جمعی از سهام‌داران برگزار شد.مدیرعامل شرکت بیمه کوثر از تحقق سود هزارو300میلیارد تومانی در بخش سرمایه‌گذاری خبر داد و تصریح‌کرد: امید است تا پایان سال در این بخش شاهد هزار و 600 میلیارد تومان سود سرمایه‌گذاری‌ها باشیم و ارزش پرتفوی بورسی شرکت به بیش از 10 هزارمیلیارد تومان برسد.مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه در آینده نزدیک …
۱۳۹۹/۰۵/۲۸
فرمول کاهش حق بیمه با کمک بهره‌وری
رئیس‌کل بیمه‌مرکزی گفت: صنعت بیمه با همکاری بهره‌وری می‌تواند استانداردهای لازم برای مشاغل و حرف مختلف را طراحی کند تا در نهایت از میزان بروز حوادث و افزایش حق بیمه بکاهد.
۸۰ درصد عشایر استان ایلام تحت پوشش بیمه هستند
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / عشایر ایلام / علی سلیمی / صنعت بیمه
۸۰ درصد عشایر استان ایلام تحت پوشش بیمه هستند
ایلام- مدیرکل امور عشایری ایلام گفت: ۸۰ درصد از جمعیت ۶۰ هزار نفری عشایر استان ایلام تحت پوشش بیمه هستند.
دریافت حق بیمه کمتر با رعایت استانداردهای لازم
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / غلامرضا سلیمانی / بیمه مرکزی / صنعت بیمه
دریافت حق بیمه کمتر با رعایت استانداردهای لازم
سلیمانی، رییس کل بیمه مرکزی گفت: اگر مجموعه‌های بزرگ اقتصادی قبل از اقدام به بیمه کردن، استانداردهای لازم را رعایت کنند می‌توانند با نرخ و حق بیمه کمتری مجموعه خود را بیمه کنند.
آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک شرکت‌های بیمه اعلام شد
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / بیمه مرکزی / صنعت بیمه / شرکت های بیمه
آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک شرکت‌های بیمه اعلام شد
بیمه مرکزی آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک و قبولی اتکایی شرکت‌های بیمه را بر مبنای اطلاعات آخرین صورت‌های مالی مصوب تا روز بیست و یکم مردادماه اعلام کرد.
۱۵ هزار بیمه شده مازندرانی متقاضی مشاغل سخت و زیان آور شدند
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / کامران اصغری / تعاون مازندران / صنعت بیمه
۱۵ هزار بیمه شده مازندرانی متقاضی مشاغل سخت و زیان آور شدند
ساری- اصغری، مدیرکل تعاون مازندران گفت: ۱۵ هزار بیمه شده سال گذشته در استان متقاضی مشاغل سخت و زیان آور شدند.
۱۳۹۹/۰۵/۲۴
آغاز جشنواره ملی صنعت بیمه
جشنواره ملی فیلم، عکس و پوستر صنعت بیمه با همکاری بیمه مرکزی و بیمه کوثر با رونمایی از پوستر این جشنواره آغاز به‌کار کرد.مراسم رونمایی از پوستر این جشنواره با حضور رئیس‌کل بیمه مرکزی، دبیر سندیکای بیمه‌گران، جمعی از هنرمندان، معاونان بیمه مرکزی و بیمه کوثر برگزار شد. رئیس‌کل بیمه مرکزی در این مراسم با بیان اینکه رسالت مشترک هنر و صنعت بیمه، کاهش دغدغه‌های مردم است، گفت: بهره‌گیری از زبان هنر در بیان مفاهیم هنری می‌تواند آحاد جامعه را با ظرفیت‌های صنعت بیمه بیش از پیش آشنا کند و همانگونه که رسالت هنر کاهش دغدغه‌های مردم است، صنعت بیمه نیز این قابلیت را دارد که میزان نگرانی‌های جامعه را به‌شکل محسوسی کاهش دهد. غلامرضا سلیمانی با قدردانی از ابتکار شرکت بیمه کوثر برای برپایی این جشنواره و حضور اعضای …
رئیس‌کل بیمه مرکزی: از تمامی ابزارهای نظارتی در مسیر رشد صنعت بیمه استفاده می کنیم/ نمره قبولی را از مردم و رسانه ها می خواهم
۱۳۹۹/۰۵/۲۰
رئیس‌کل بیمه مرکزی: از تمامی ابزارهای نظارتی در مسیر رشد صنعت بیمه استفاده می کنیم/ نمره قبولی را از مردم و رسانه ها می خواهم
رییس کل بیمه مرکزی، ایجاد جذابیت در بسته های پیشنهادی شرکت های بیمه را از عوامل جذب حداکثری بیمه گذاران ارزیابی کرد و گفت: اگر شرکت های بیمه ای با استفاده از اندیشه های خلاق و نیروهای مبتکر خود بسته های بیمه ای متناسب با نیاز روز مردم را طراحی و در بستر دیجیتال عرضه کنند، تحول بزرگی در حوزه افزایش ضریب نفوذ بیمه رخ خواهد داد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۰
رییس کل بیمه مرکزی:صندوق تامین خسارت های بدنی به عنوان نهادی قوی با مدیریت علمی در کنار ارکان صنعت بیمه ایفای نقش می کند
صندوق تامین خسارت های بدنی در حوزه فرهنگ سازی و ایجاد بستر پوشش بیمه‌ای برای موتورسیکلت‌ها، ماشین‌آلات کشاورزی و سایر وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه نیز در چندین مرحله بسیار موثر عمل کرده است به گونه ای که باعث ایجاد پوشش بیمه‌ای برای ۲.۶۰۰ موتور سیکلت، ۱۳۰.۰۰۰ ماشین آلات کشاورزی و ۱.۷۰۰ خودروی کارگاهی شده است.
سرانه ۷۱۰ هزار تومانی بیمه در ایران
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / غلامرضا سلیمانی / بیمه مرکزی / صنعت بیمه
سرانه ۷۱۰ هزار تومانی بیمه در ایران
سلیمانی، رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه سرانه حق بیمه در ایران ۷۱۰ هزار تومان است، گفت: این رقم برای میانگین کشورهای پیشرفته ۸۱۸ دلار است و ما فاصله زیادی با این رقم داریم.
اصلاح نرخ‌های کارمزد خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / هیات دولت / صندوق ضمانت صادرات ایران / صنعت بیمه
اصلاح نرخ‌های کارمزد خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران
هیات وزیران با توجه به لزوم حمایت حداکثری از صادرات خدمات فنی مهندسی کشور با اصلاح نرخ‌های کارمزد (حق بیمه) خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران موافقت کرد.
آذربایجان غربی رتبه نخست ضریب نفوذ بیمه واحدهای مسکونی در کشور
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / استانداری آذربایجان غربی / محمد مهدی شهریاری / صنعت بیمه
آذربایجان غربی رتبه نخست ضریب نفوذ بیمه واحدهای مسکونی در کشور
ارومیه- استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی بر اساس ارزیابی انجام گرفته دارای بیشترین ضریب نفوذ بیمه واحدهای مسکونی شهری و روستایی در کشور است.
نقش صندوق تامین خسارات بدنی در افزایش اعتماد به صنعت بیمه
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / بیمه مرکزی / غلامرضا سلیمانی / صندوق تامین خسارت های بدنی
نقش صندوق تامین خسارات بدنی در افزایش اعتماد به صنعت بیمه
رییس کل بیمه مرکزی گفت: صندوق تامین خسارت‌های بدنی به عنوان نهادی قوی با مدیریت علمی در کنار ارکان صنعت بیمه ایفای نقش می کند.
بررسی دلایل صعود خیره کننده شاخص بورس در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / شاخص بورس / ماهنامه «دنیای سرمایه‌گذاری»
بررسی دلایل صعود خیره کننده شاخص بورس در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”
تازه‌ترین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" با هدف تحلیل بازار سرمایه، بانکداری نوین و صنعت بیمه به همراه تفسیر آخرین رویدادهای اقتصادی در ۶ فصل و به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی به چاپ رسید. نوشته بررسی دلایل صعود خیره کننده شاخص بورس در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری” اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
بالندگی بیمه آسیا در بازار بیمه و بازار سرمایه
مدیرعامل بیمه آسیا در گزارشی از عملکرد موفقیت آمیز بیمه آسیا در سال 1398، از تداوم روند رو به رشد بزرگ‫ترین بیمه خصوصی کشور در بازار بیمه و بازار سرمایه در سال 1398 خبر داد.مسعود بادین، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به شرایط خاص بازار بیمه کشور درپی رخداد حوادث طبیعی وشیوع ویروس کرونا، عملکرد بیمه شمدیرعامل بیمه آسیا  با تصریح اتخاد راهبردهای علمی و فنی درسال 1398، گفت: حق بیمه تولیدی در سال 1398، بالغ بر 60 هزار و 200 میلیارد ریال بوده که نسبت به سال 1397 معادل 36 درصد رشد را نشان می دهد. همچنین افزون در این سال افزون بر 33 هزار میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت شده است که در مقایسه با سال قبل، 6/12 درصد افزایش داشته است. در این سال به طور متوسط، روزانه 90 میلیارد …
۶۰ هزار بیمه شده اجباری در زنجان وجود دارد
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / مسعود علیاری / صنعت بیمه / بیمه تامین اجتماعی / تامین اجتماعی زنجان
۶۰ هزار بیمه شده اجباری در زنجان وجود دارد
زنجان- علیاری، مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان از وجود ۶۰ هزار بیمه شده غیر اجباری در استان زنجان خبر داد و گفت: بیمه اجباری شامل مشاغل آزاد، اختیاری، رانندگان درون و برون شهری، کارگران و قالیبافان است.
رشد ۲ برابری فروش بیمه های درمانی در چهار ماه نخست ۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / علیرضا یزدان دوست / بیمه درمانی / صنعت بیمه / ویروس کرونا
رشد ۲ برابری فروش بیمه های درمانی در چهار ماه نخست ۹۹
یزدان دوست، مدیر عامل بیمه آسماری با بیان اینکه نرخ رشد بیمه های درمانی در ۴ماهه نخست امسال ۲ برابر شده، اظهار داشت: البته این موضوع به دلیل تورم نیست بلکه مشتریان جدیدی برای خرید بیمه مراجعه کرده اند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
باید به سمت فرهنگسازی بیمه نامه های آینده ساز حرکت کنیم
رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به آمار بالای پرونده های دارای مقصر و متواری در صنعت بیمه گفت: در سال ۱۳۹۸ صندوق تامین خسارت های بدنی به ۲۲ هزار و ۹۳۷ پرونده دارای مقصر و متواری رسیدگی و خسارت پرداخت کرده است.
سهم ۴۶.۳ درصدی بیمه‌های زندگی از حق بیمه تولیدی جهان
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / موسسه سوئیس‌ری / صنعت بیمه / بیمه مرکزی
سهم ۴۶.۳ درصدی بیمه‌های زندگی از حق بیمه تولیدی جهان
آخرین برآورد موسسه سوئیس ری نشان می‌دهد سهم بیمه‌های زندگی از ۶هزار و ۲۹۳میلیارد دلار حق بیمه تولید شده در جهان در سال گذشته میلادی برابر با ۴۶.۳ درصد بوده و این رشته بیشترین سهم را به خود اختصاص داد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
پرداخت یک فقره خسارت 28میلیارد ریالی از سوی بیمه سینا
مدیرعامل و نایب‌ رئیس هیئت مدیره بیمه سینا طی مراسمی در شرکت هتل‌های بین‌المللی پارسیان، چک خسارت 28 میلیارد ریالی هتل پارسیان رامسر را به سیدعلی میرامینی تحویل داد.درپی اعلام خسارت ناشی از یک فقره آتش‌سوزی از سوی هتل پارسیان رامسر، کارشناسان بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا بلافاصله در محل حادثه حاضر شده و به بررسی میزان خسارت‌های وارده پرداختند.با توجه به اولویت بیمه سینا مبنی بر لزوم پرداخت به‌موقع خسارت‌ها در راستای افزایش رضایت‎‌مندی مشتریان، مدیرعامل بیمه سینا شخصاً در این مراسم حضور یافت و چک 28 میلیارد ریالی مربوط به خسارت این هتل را به سیدعلی میرامینی مدیرعامل هتل‌های بین‌المللی پارسیان تقدیم کرد.رضا جعفری در این مراسم با اشاره به کارکردهای بیمه در بخش‌های مختلف تصریح کرد: صنعت بیمه علاوه …
تدوین و اصلاح قوانین صنعت بیمه با راه‌اندازی کارگروه تحول در مجلس
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / بیمه / مجلس شورای اسلامی / رشد اقتصادی / تحول
تدوین و اصلاح قوانین صنعت بیمه با راه‌اندازی کارگروه تحول در مجلس
رئیس کل بیمه مرکزی و هیات عامل نهاد سیاست گذار صنعت بیمه در نخستین هفته های کاری با رئیس مجلس یازدهم دیدار و گفت وگو کردند.
پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد تومان خسارت صنعت بیمه در سال ۹۸
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / محمدباقر قالیباف / غلامرضا سلیمانی / بیمه مرکزی / صنعت بیمه
پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد تومان خسارت صنعت بیمه در سال ۹۸
سلیمانی، رییس کل بیمه مرکزی در دیدار با رییس مجلس شورای اسلامی از پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد تومان خسارت در سال۹۸ خبر داد و از این موضوع به عنوان یکی از دستاوردهای صنعت بیمه یاد کرد.
برای تمام ریسک‌های بزرگ، پوشش‌های بیمه‌ای داریم
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
برای تمام ریسک‌های بزرگ، پوشش‌های بیمه‌ای داریم
رئیس کل بیمه مرکزی و هیات عامل نهاد سیاست گذار صنعت بیمه در نخستین هفته های کاری با رئیس مجلس یازدهم دیدار و گفت وگو کردند.
همکاری مجلس با صنعت بیمه با رویکرد توسعه مردمی و اجتماعی
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / وزارت صنعت معدن و تجارت / وزارت صنعت معدن و تجارت / مجلس شورای اسلامی / بیمه / مجلس / بابک نگاه&
همکاری مجلس با صنعت بیمه با رویکرد توسعه مردمی و اجتماعی
رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی از نشست تخصصی رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس و اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی ایران خبر داد.
مجلس برای رشد صنعت بیمه آمادگی دارد
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / بابک نگاهداری / مجلس یازدهم / قالیباف / بیمه
مجلس برای رشد صنعت بیمه آمادگی دارد
رئیس حوزه ریاست مجلس گفت: طبق گفته رئیس مجلس، مجلس برای ایجاد زمینه قانونی برای رشد صنعت بیمه و به تبع آن بهره‌مندی بیشتر مردم آمادگی دارد.
اعلام آمادگی مجلس برای ایجاد زمینه قانونی برای رشد صنعت بیمه
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
اعلام آمادگی مجلس برای ایجاد زمینه قانونی برای رشد صنعت بیمه
رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی از نشست تخصصی رئیس مجلس شورای اسلامی…
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
جذابیت بیمه‌های عمر به شرط فوت، نه به شرط زندگی
یک تحلیلگر صنعت بیمه با اشاره به اینکه هدف بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در اصل سرمایه‌گذاری است، می‌گوید: همه می‌دانیم که در ایران برای سرمایه گذاری هیچ راهی مطمئن‌تر و پر بازده‌تر از ورود به بازار‌های سکه و طلا، زمین و مستغلات، خودرو و بورس نیست پس در نتیجه استقبالی از این نوع خدمات بیمه نمی‌شود.این روز‌ها اخباری از جنس قیمت روز سکه و طلا، نام‫نویسی محصولات ایران خودرو و سایپا، گران شدن ارز، بهای انواع گوشی، تغییرات سود بانکی، خرید و فروش املاک یا جابه‌جایی شاخص سهام هر قدر هم که مهم و خواندنی باشند باز هم دلیل نمی‌شود که از کنار اخبار مربوط به بیمه‌های عمر و زندگی شرکت‌های بیمه بازرگانی بی‌تفاوت عبور کنیم.به گزارش اقتصاد۲۴، گسترش نفوذ بیمه‌های زندگی یکی از اهداف تعیین شده در قانون برنامه ششم توسعه …
بیمه‌ها موظف به پرداخت هزینه درمان کرونا هستند
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / بیمه مرکزی / ویروس کرونا / صنعت بیمه
بیمه‌ها موظف به پرداخت هزینه درمان کرونا هستند
خسروجردی، مدیرکل نظارت فنی بر بیمه‌های غیر زندگی بیمه مرکزی گفت: شرکت‌های بیمه‌ای موظف هستند بر اساس تعهدات خود هزینه‌های درمان بیماری کرونا را پرداخت کنند.
فعال صنعت بیمه پاسخ کنایه های وزیر نفت به بیمه گران را داد
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ / سندیکای بیمه‌گران / بیمه مرکزی / بیژن نامدار زنگنه
فعال صنعت بیمه پاسخ کنایه های وزیر نفت به بیمه گران را داد
دبیر کارگروه تخصصی مهندسی و انرژی سندیکای بیمه گران ایران در واکنش به سخنان اخیر بیژن زنگنه وزtیر نفت، بیمه گران را فداکاران دوران تحریم دانست.
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
ریسک‌های بزرگ بیمه‌نامه‌های بزرگ می‌خواهند
واحد «مدیریت ریسک و بیمه» سال‌هاست که بر پیشانی تمامی صنایع پرریسک دنیا به چشم می‌خورد که کشور ما هم از این امر مستثنا نیست. با وجود استقرار این واحد تخصصی، باز هم حواشی بسیاری هنگام وقوع حوادث و فرآیند پرداخت خسارت، اتفاق می‌افتد که مواردی نظیر ارزیابی نادرست، کم‌بیمه‌گی، بی‌توجهی به تناسب نرخ و شرایط و همچنین آگاهی اندک از مفاد بیمه‌نامه از دلایل اصلی آن است. کارشناسان بر این باورند که بهره‌گیری از تکنیک‌های نوین مدیریت ریسک و محاسبه پتانسیل احتمالی خسارت باید زیربنای محاسبه نرخ و شرایط قرار بگیرد، حال آنکه در بسیاری از موارد متاسفانه -شاید به دلیل کم‌آگاهی- با موضوع مهمی مثل بیمه، مانند مواد اولیه مصرفی رفتار می‌شود و در این …
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
"دوربرگردون" و صنعت تشنه رسانه
حضور موثر صنعت بیمه در بخش های مختلف این برنامه و ارائه نظرات راهگشا، پیشنهادهای کاربردی و ایده های نوین از مهمترین ابزارهای برنامه سازی است و باید به گونه ای رفتار شود که این فرصت تاریخی نه تنها به سادگی از کف نرود بلکه با حرکت به سمت تکامل ادامه یابد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
مدیرعامل بیمه آسیا: امسال نیز عملکرد خوبی خواهیم داشت
مدیران بیمه آسیا در دیدار با مدیرعامل، برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی و عملکرد درخشان بیمه آسیا در سال 1398 و شصت و یکمین سال تاسیس شرکت را به ایشان تبریک گفتند. به گزارش روابط عمومی بیمه ­آسیا، در پی برگزاری موفقیت ­آمیز مجمع عمومی بیمه ­آسیا و تصویب صورت­ های مالی و عملکرد درخشان شرکت در سال گذشته و همچنین به مناسبت سالگرد 61 سالگی بیمه ­آسیا، جمعی از معاونین مدیرعامل و مدیران ستادی به منظور رعایت فاصله اجتماعی، به نمایندگی از مدیران، مشاوران و نمایندگان مدیرعامل، با مسعود بادین، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ­آسیا دیدار کردند.این گزارش می ­افزاید، در این دیدار از تلاش مجدانه مدیرعامل بیمه آسیا در حفظ و ارتقاء جایگاه شرکت در صنعت بیمه کشور و همچنین به جهت بهبود حقوق و مزایای پرسنل …
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
 حج و زیارت در ایستگاه ملت
سازمان حج و زیارت و بیمه ملت تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. دلفراز به ظرفیت‌های بیمه ملت برای توسعه همکاری با سازمان حج و زیارت اشاره کرد و گفت: حضور در کنار سازمان حج و زیارت، برای بیمه ملت نعمت و افتخار است و به این همکاری همچون یک اقدام معنوی نگاه می‌کنیم.دلفراز ضمن ابراز خرسندی از پیوستن سازمان حج و زیارت به جمع بیمه گذارن بیمه ملت گفتند خداوند راشاکریم که فرصتی در اختیار بیمه ملت قرار گرفت تا بتوانیم خدمتگزار زائرین خانه خدا و کربلای معلی و پرسنل خدوم سازمان حج و زیارت باشیممدیرعامل بیمه ملت، این شرکت را دارای توانگری مالی در سطح یک صنعت بیمه ذکر کرد و گفت: بیمه ملت با تاکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن …
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه دی برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه دی (سهامی عام) با حضور ۶۸/۹۰ درصد از سهامداران، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، نمایندگان بیمه مرکزی ج.ا.ایران، حسابرس و بازرس قانونی و سازمان بورس و اوراق بهادر روز سه شنبه ۳۱ ام تیرماه ۱۳۹۹ برگزار و صورت های مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ شرکت تصویب شد.در این جلسه، پس از استقرار هیئت رئیسه و بعد از توضیحات مستدل به بندهای گزارش حسابرسی، صورت های مالی سال ۱۳۹۸ بیمه دی با اکثریت آرا حاضرین مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه دی مورد تصویب قرار گرفت.     شرکت بیمه دی در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۸ با رشد سودآوری همراه بوده و عملکرد مالی این شرکت در سال گذشته منجر به تحقق سود خالص ۴/۴۷۴ میلیارد ریالی (معادل ۱۷۹۰ ریال به ازای هر سهم) شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته …
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / ابتلا به بیماری / خاورمیانه / صنعت / مالیات / مردان
اخبار
عمده تقلب صورت گرفته در صنعت بیمه از سوی مردان با متوسط سن ۴۴ است که ۸۶ درصد آنها بیکار هستند. به گزارش ایسنا، تقلب در صنعت بیمه یکی از عوامل در افزایش هزینه‌های بیمه‌گران به شمار می‌رود
شگردهای تقلب در بیمه/۸۶ درصد متقلبان بیکارند
۱۳۹۹/۰۵/۰۴
شگردهای تقلب در بیمه/۸۶ درصد متقلبان بیکارند
این در حالی است که بررسی موضوع تقلب در صنعت بیمه در پژوهشکده بیمه ایران از این حکایت دارد که ارائه‌ اطلاعات نادرست و عدم واقعیت‌ها و اطلاعات صحیح توسط بیمه‌گذار برای بیمه‌گر یکی از شایع‌ترین تقلب‌ها در صنعت بیمه به شمار می‌رود که به مواردی همچون طراحی مرگ‌های جعلی، گواهی فوت جعلی و یا مرگ‌های عمدی برای بیمه‌گذار در بیمه زندگی می‌توان اشاره کرد.
تامین امنیت غذایی با اجرای طرح بیمه فراگیر گندم
۱۳۹۹/۰۵/۰۴
تامین امنیت غذایی با اجرای طرح بیمه فراگیر گندم
تهران- ایرنا- یک کارشناس صنعت بیمه با بیان اینکه بیمه فراگیر گندم تحولی بزرگ در تامین امنیت غذایی کشور است، گفت: با گسترش پوشش بیمه، کشاورزان در مقابل عوامل قهری مانند خشکسالی بیمه می‌شوند.
صنعت بیمه چگونه رشد اقتصادی را پیش می‌راند؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
صنعت بیمه چگونه رشد اقتصادی را پیش می‌راند؟
مجتبی کاتب
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •