شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
نظافت منزل
روزنامه ابتکار / ۲ روز قبل / ...
شهین، هزار چهره داشت
یک زن در تهران با پوشش نظافتچی خانه طعمه‌ها را شناسایی می‌کرد و سر فرصت دست به سرقت می‌زد.رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق منزلی با مشخصات مختلف خبر داد و گفت: این زن سارق به نام شهین در پوشش نظافتچی از منزل مال‏باخته یک میلیارد ریال طلا سرقت کرده بود.سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: بیست و دوم تیرماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 147گلبرگ شکایتی را مبنی بر سرقت منزلش طرح و پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم قرار گرفت. وی تصریح کرد: شاکی به پایگاه چهارم دعوت و در تحقیقات پلیسی اظهار کرد، سارق یا سارقان بلافاصله بعد از خروج مادرم از منزلش بدون هیچ‏گونه تخریبی با استفاده از کلید وارد منزل شده‌اند و اموالی از قبیل طلاجات، ارز، لپ‌تاپ …
نامه نیوز / ۲ روز قبل / اجتماعی
نوشین سارق بود نه نظافتچی
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق منزلی با مشخصات مختلف خبر داد و گفت: این زن سارق در پوشش نظافت چی از منزل مال باخته یک میلیارد ریال طلا سرقت کرده بود.
سرقت میلیاردی طلا توسط زن نظافت‌چی
خبرآنلاین / ۲ روز قبل / اجتماعی
سرقت میلیاردی طلا توسط زن نظافت‌چی
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک زن با پوشش نظافت چی که از منزل مال باخته یک میلیارد ریال طلا سرقت کرده بود ،خبر داد.
  سرقت
زن هزار چهره در دام کارآگاهان پایگاه چهارم 
مهر / ۲ روز قبل / اجتماعی
زن هزار چهره در دام کارآگاهان پایگاه چهارم 
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری سارق منزلی با مشخصات مختلف خبر داد و گفت: این زن سارق در پوشش نظافت چی از منزل مال باخته یک میلیارد ریال طلا سرقت کرده بود. 
  پلیس  سرقت  کشف سرقت
معرفی سرویس نظافت منزل پالسین
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اقتصادی
معرفی سرویس نظافت منزل پالسین
نظافت منزل؛ با خدمت از ما راحت‌تره!
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ...
نظافت منزل؛ با خدمت از ما راحت‌تره!
نظافت منزل کاری نیست که هر روز و هر هفته حوصله آن را داشته باشیم. خانه داری و نظافت به این معنی نیست که حتما وقت زیادی برای آن صرف کنیم. بازار آنلاین خدمت از ما، به شما کمک می‌کند تا در مواقعی که به نظافتچی منزل و متخصص انواع خدمات محبوب نظافتی نیاز دارید، بهترین تصمیم را بگیرید. قبل از انجام هر کاری مانند نظافت منزل، از متخصصین به رایگان قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.
درخواست نظافت منزل، تشخیص ترکیدگی لوله و ... در اپلیکیشن خدمت از ما
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اقتصادی
درخواست نظافت منزل، تشخیص ترکیدگی لوله و ... در اپلیکیشن خدمت از ما
خدمت از ما، بازار آنلاین خدمات، فعالیت خود را با ارائه خدماتی مانند نظافت منزل،نظافت منزل تهران و تشخیص ترکیدگی لوله آغاز کرد. خدمت از ما، یک اپلیکیشن نظافت منزلنیست؛ بلکه یک بازار خدمات است که نظافت منزل تنها یکی از 180 خدمتی است که متخصصین در آن مشغول به ارائه خدمات تخصصی خود در زمینه‌های ساختمان، تاسیسات، زیبایی و ... هستند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.
شرکت‌های انجام خدمات در منزل را با پی جو بشناسید
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / ...
شرکت‌های انجام خدمات در منزل را با پی جو بشناسید
سایت پی‌جو در پیدا کردن بهترین شرکت خدمات در منزل شیراز به شما کمک خواهد کرد. اگر به دنبال شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات سمپاشی شیراز هستید، اگر به دنبال شرکت خدمات نظافت منزل شیراز هستید، اگر به دنبال شرکت قالیشویی شیراز هستید، به‌واسطه‌ی سایت پی جو می‌توانید بهترین شرکت‌ها را بیابید.
  خدمات نظافت منزل شیراز  سمپاشی شیراز  قالیشویی شیراز  سایت پی جو
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / ...
تاسیس شرکت برای سرقت
مردی که با همراهی همسرش و با هدف سرقت از شهروندان اقدام به تاسیس شرکت صوری خدمات نظافتی منزل کرده بود، دستگیر شد.چند روز پیش زن و مرد جوانی با حضور در کلانتری شهرزیبا اعلام کردند که برای نظافت منزل‌شان با یک شرکت خدماتی تماس گرفته‌ و این شرکت یک نظافتچی زن حدود ۳۵ ساله را به خانه‌شان فرستاده است، اما مدتی بعد اقدام به مسموم و بیهوش کردن صاحبخانه با آبمیوه مسموم کرده و اموال گران‌بهای موجود در خانه به ارزش بیش از ۷۰ میلیون تومان را به سرقت برده است. زن صاحبخانه نیز حدود ۴۸ ساعت بیهوش بوده و پس از آن برای شکایت به کلانتری مراجعه کرده است.با توجه به اظهارات زن و مرد جوان تیمی از ماموران عملیات کلانتری رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و برای دستگیری این زن وارد عمل شدند که در جریان تحقیقات …
خدمات آنلاین پالسین سریع و مطمئن
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / اقتصادی
خدمات آنلاین پالسین سریع و مطمئن
ایلنا: برای رفع نیازهای آنی خود در منزل چه راهکاری دارید؟ آیا خودتان تعمیر یخچال فریزر، تعمیر شیر دستشویی، سیم کشی ساختمان و یا نظافت راه پله را به عهده می گیرید و یا روش دیگری را دنبال می‌کنید؟ در این مطلب قصد داریم تا شیوه ی دیگری را به شما معرفی کنیم.