دوشنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۸ / 27 January, 2020
پیراهن مردانه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / ...
دستگیری مردی که با لباس پلیس میلیونر شد
مردی که در پوشش سرگرد پلیس راهنمایی و رانندگی اقدام به اخاذی بیش از یک میلیارد ریال از شهروندان کرده بود، دستگیر شد.به گزارش مرکز اطلاع‏رسانی پلیس آگاهی، در تاریخ 24 شهریورماه امسال ماموران دژبان ناجا در یکی از خیابان‏های جنوب تهران متوجه فردی که لباس کارکنان پلیس راهور را با درجه سرگردی بر تن کرده بود، شده و رفتار این فرد را تحت نظر قرار داده و متوجه شدند که این فرد در حال جریمه کردن خودروی شهروندان است اما جریمه را نقدا دریافت می‌کند. در همین راستا نیز به این فرد نزدیک شده و مدارک شناسایی‌اش را درخواست کردند. با نزدیک شدن ماموران به این فرد، مشاهده شد که لباس او با لباس فرم کارکنان پلیس راهور نیز تفاوت داشته و یک پیراهن مردانه سفید است. پس از تقاضای مدارک نیز این فرد اعلام کرد که مدارکش را …
شگردهای ساده تشخیص کیفیت لباس‌
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / فیلم
شگردهای ساده تشخیص کیفیت لباس‌
خرید لباس باکیفیت به این معنا نیست که حتماً باید گران‌ترین لباس‌ها را بخرید، درواقع می‌توانید با کمی صرف وقت و تجربه، به‌راحتی کیفیت لباس‌ها را در هنگام خرید تشخیص دهید.در این ویدیو شگردهایی آموزش داده می‌شوند که به‌راحتی به کمک آن‌ها می‌توانید کیفیت لباس‌های مردانه را در لحظه تشخیص دهید، از پیراهن گرفته تا کت‌وشلوار و کفش. در انتها به روش تشخیص کیفیت کیف و چمدان هم پرداخته می‌شود.
تفاوت‌های تاکسیدو و کت‌وشلوار رسمی
تابناک / ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / فیلم
تفاوت‌های تاکسیدو و کت‌وشلوار رسمی
تاکسیدو درواقع نوعی کت‌وشلوار مردانه است، اما هر کت‌وشلواری تاکسیدو نیست. یکی از تفاوت‌های اصلی تاکسیدو پوشش لبه یقه‌های آن است، که کاملاً با جنس خود کت متفاوت است و معمولاً از پارچه‌های براق مثل ماهوت استفاده می‌شود. تاکسیدو در مهمانی‌های خیلی رسمی به همراه پیراهن فراک و در مواردی جلیقه یا شال کمر استفاده می‌شود. اما تفاوت‌های تاکسیدو فقط به نوع یقه آن ختم نمی‌شود، و جزئیات زیادی وجود دارند که آن را از یک کت‌وشلوار رسمی کاملاً متمایز می‌کنند. در این ویدیو به مقایسه جز به جز کت‌وشلوار رسمی و تاکسیدو پرداخته می‌شود.
تولید چادر مشکی خنک‌کننده و ضد آب با فناوری نانو/عرضه پیراهن مردانه آنتی‌باکتریال
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / علمی و آموزشی
تولید چادر مشکی خنک‌کننده و ضد آب با فناوری نانو/عرضه پیراهن مردانه آنتی‌باکتریال
محققان یکی از شرکت‌های فناور با استفاده از نانو فناوری چادرهای مشکی ضدآب و خنک کننده تولید کردند ضمن آنکه پیراهن‌های مردانه آنتی‌باکتریال که مانع از انتشار بوی عرق می‌شود نیز به بازار عرضه شده است.
  چادر مشکی  نانو ذرات  پیراهن مردانه