یکشنبه, ۳۱ تیر, ۱۴۰۳ / 21 July, 2024
مجله ویستا

پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶


● متولدین فروردین (بره):
امروز عطارد به برج اسد می رود. این قسمت از چارت شما به مسائل مربوط به خلاقیت، فرزندان و لحظات خوب مربوط می شود. شاید هم تغییراتی دراین موارد ایجاد شود.
● …

متولدین فروردین (بره):

امروز عطارد به برج اسد می رود. این قسمت از چارت شما به مسائل مربوط به خلاقیت، فرزندان و لحظات خوب مربوط می شود. شاید هم تغییراتی دراین موارد ایجاد شود.

متولدین اردیبهشت (گاو):

عطارد به برج اسد می رود . این قسمت از چارت شما به خانه و خانواده مربوط می شود. به نظر می رسد تعداد مهمان هایی که به دیدن شما می آیند تمام نشدنی نیست . از معاشرت و غیبت با آنها لذت می برید و به همه خوش می گذرد.

متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز عطارد به برج اسد می رود، بنابراین اگر دوست مردادی دارید می توانید با آنها مشورت كنید یا لحظات خوبی را با آنها بگذرانید امروز تغییرات كوچكی صورت می گیرد و صحبت هایی هم می شود. اگردوستان را به خانه دعوت كرده اید آنها از شما سپاسگزار می باشند.

متولدین تیر (خرچنگ):

عطارد به برج اسد می رود.برجی که به پول های شما مربوط می شود.بنابراین می توانید از سلول های خاکستری مغزتان استفاده کنید تا مشکلات مالی را برطرف کنید.روش های برای افزایش درآمد می آموزید.

متولدین مرداد (شیر):

خبر خوش این است كه امروز عطارد، سیاره پول شما، وارد علامت خودتان یعنی شیر می شود. این امر، به شما كمك می كند كه پول را به سمت خود هدایت كنید و هم چنین این فرصتی عالیست كه آنها را در كارهایی مفیدتر به كار بیاندازید. هم چنین شما بیش از همیشه، پر حرف شده اید و زمان هایی است كه باید دهانتان را كیپ كنیدتا از گفتن چیزهایی كه گفتنشان خیلی مناسب نیست، جلوگیری كنید. این كار ساده ای نیست، ولی در هر حال از بروز برخی اشتباهات لفظی جلوگیری می كند.

متولدین شهریور (سنبله):

امروز عطارد به برج اسد می رود.کمی آرام و ساکت هستید.کمتر دوست دارید در مورد افکارتان برای دیگران صحبت کنید.در هر صورت اگر به کسی اعتماد کامل دارید می توانید رازهایتان را برایش بیان کنید.شاید هم بخواهید آن ها را در دفترچه خاطرات خود بنویسید و در جای امنی نگهدارید.

متولدین مهر (ترازو):

شروع به بازی کنید و درخواهید یافت در جاهای بالا دارای دوستانی هستید.شاید آنقدر خوش شانس باشید که شخصی از طرف شما انجام کارها را بر عهده بگیرد و درحالیکه خود شما هنوز از این موضوع خبر ندارید.گر چه در این زمان خیلی از مسائل پشت پرده است که با این حال شما از خیلی از آنها مطلع هستید.

متولدین آبان (عقرب):

امروز عطارد با سرعت زیادی وارد برج اسد می شود.هر شخصی که سعی کند با شما رقابت کند نهایتاً با هم هماهمنگ می شوید.در سه هفته آینده می توانید به دیگران نشان دهید که تا چه اندازه خلاق هستید.به قدرت هایتان توجه کنید و اگر با مانعی روبرو شدید به جای اینکه ناامید شوید از آن ها به عنوان پلی برای موفقیت استفاده کنید.

متولدین آذر (کمان):

اگر شما واقعاً به علامت ماه تان وفادارید هیچوقت احتمال ندارد كه شما زیادی طلب مالكیت بكنید. پس امكان دارد كه تعجب كنید كه چرا اینقدر احساس وابستگی به عزیزان خود می كنید و احساسشان را برایشان بیان می كنید. قطعاً عریان ساختن محبت تان در این زمان روابط تان را تقویت می كند و احساس امنیت عاطفی بیشتری به شما می دهد.

متولدین دی (بز):

عطارد امروز به برج اسد می رود. می توانید، البته اگر بخواهید، در زمینه بیمه نامه یا رهن منزل سود بهتری داشته باشید. بسیار تیز و باهوش هستید و هیچ كس نمی تواند سرتان كلاه بگذارد.

متولدین بهمن (ظرف آب):

سیارات امروز توجه شما را به تامین مالی و احساسی معطوف می کنند و این فرصت را به شما می دهند که در رابطه با اهمیت آنها برای خودتان ارزش گذاری کنید . امروز روز فوق العاده ای است که با دوستان تان باشید زیرا شما ذاتاً می دانید که چه طور آسایش و آرامش را برایشان فراهم کنید و به آنها فرصت می دهید تا درباره احساسات شان صحبت کنند . همچنین زمان مناسبی است برای معاشرت کردن با شخصی که مایلید او را بیشتر بشناسید .

متولدین اسفند (ماهی):

عطارد امروز به داخل برج اسد نقل مکان می کند و ممکن است الهام بخش شما در گرفتن یک طرح تازه مهیج شود و چرا نه ؟ بعد از همه جذابیت و ماه حوت مانند نان و پنیر به هم می آیند . شما می توانید سعی کنید بعضی از امور اداری تان را که نادیده گرفته بودید تمام کنید.