جمعه, ۲۲ تیر, ۱۴۰۳ / 12 July, 2024
مجله ویستا

۱۰ آبان


 ۱۰ آبان
● متولد فروردین (بره):
این ماه با خوبی پایان می یابد. اگر دوستی دارید که از خارج آمده است خبرهای خوبی از او به شما می رسد. سعی کنید زیاده روی نکنید هر اندازه که توانایی دارید کار انجام دهید و موفق می شوید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
در مورد برنامه های هنری همه چیز را به خوبی بررسی کنید زیرا ممکن است مشکل غیر قابل انتظاری پیش آید . شما از آن دسته افراد منطقه البروج هستید که به شدت به شرایط عادت می کنید و ایجاد تغییر برایتان بسیار مشکل است.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
درمورد تفریح و روابط احساسی امشب از این موارد زیاد برخوردار می شوید اگر متاهل هستید، امشب را به شب خاصی تبدیل کنید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
اکنون احساس بهتری پیدا میکنید و می توانید ناراحتی تان را فراموش کنید. ارزش ندارد حتی یک لحظه دیگر هم خودتان را نگران درگیری های کاری کنید. بالاخره تمام میشوند، بنابراین از همنشینی با همسرتان لذت ببرید.
● متولدین مرداد (شیر):
امروز این طور به نظر می رسد که شما به دو سوی متفاوت کشیده می شوید ممکن است بنا به دلایلی وفاداری و صداقت خود را تقسیم کنید و مطمئن نباشید که از چه کسی باید حمایت کنید. بهتر است سعی کنید و راه حلی پیدا کنید. در غیر این صورت بدون شک شما مرتکب اشتباهی خواهید شد.
● متولدین شهریور (سنبله):
یک نفر فکرمی کند مطابق میل شما رفتار می کند نمی توانید با آنها مخالفت نکنید.تحمل آنها برایتان مشکل است زیرا در کارهای شما دخالت می کنند و اجازه نمی دهند راحت باشید.سعی نکنید ناراحتی از زفتار آن ها را در سکوت تحمل کنید و خودتان را آزار دهید.
● متولدین مهر (ترازو):
امروز نهایت سعی خود را بکنید تا اموال خود را در جای مناسب شان بگذارید چرا که هر کدام از آنها را گم کنید باید ساعت های زیادی را صرف دوباره یافتن آنها کنید.یادآوری می کنم،اگر کمی به عقب برگردید مرور کنید،مکان همه آن چیزهایی که گم کرده بودید،به ذهن تان خطور می کند.به جای این که همانجا آنها را می یابید،آنها را رها کنید چرا جدی فکر نمی کنید و تصمیم نمی گیرید که آنها را درست نگه داشته و یا اگر نمی خواهید همه آنها را یک جا دور بیاندازید و یا به کسانی بدهید که لازم دارند.
● متولدین آبان (عقرب):
امروز روابط اجتماعی شما افزایش پیدا می کند.دوست دارید با گروهی دوستان تفریح کنید و یا اگر عاشق هستید در خانه محیطی عاشقانه ایجاد می کنید و با همسرتان شام می خورید و در همه کارها موفق هستید.
● متولدین آذر (کمان):
امروز نیاز دارید با آدم های هم ارتعاش خود وقت بگذرانید. پس محض رضای خدا سعی نکنید همه روز را سعی کنید که دیگران را راضی نگهدارید چون آنوقت دیوانه می شوید. شما حق دارید انتخاب کنید که با کسی رفت و آمد می کنید و امروز می توانید از این حق خود استفاده کنید.
● متولدین دی (بز):
هالوین مبارک! امشب حتماً در بازی گول می خورید. بنابراین اگر هیجان را دوست ندارید، باید پنجره ها را ببندید و در را روی هیچ کس باز نکنید! اما کنجکاوی این اجازه را به شما نمی دهد.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
امروز فرصت مناسبی دارید تا ببیینید آیا موضوعی جلوی پیشرفت شما را گرفته و یا چیزی وجود دارد که اجازه نمی دهد از انرژی کامل خود استفاده کنید؟ اگر شکی درباره توانایی موفقیت خود دارید می توانید این ترس را بررسی کنید و ببینید از کجا نشات گرفته است.زمانی که این کار را انجام دادید می توانید گذشته ها را پشت سر بگذارید.
● متولدین اسفند (ماهی):
شما در خانه سرتان شلوغ است.یا بدون کمک شریک زندگی تان شما تجمل و کیفیت خوب را می ستایید.و اگر نتوانید بهترین را بخرید می توانید چیزی درست کنید که بی همتا و شخصی نشان دهد. دیگران قابلیت هنرنمایی شما را تحسین می کنند. و اغلب از شما راجع به ایده هایشان سوال می کنند.
منبع : مطالب ارسال شده