دوشنبه, ۱ مرداد, ۱۴۰۳ / 22 July, 2024
مجله ویستا

۱۴ اسفند


 ۱۴ اسفند
● متولدین فروردین (بره):
دوست دارید برای دیگران برنامه ریزی كنید اما این را بدانید كه دیگران این كار شما را دوست ندارند. سعی كنید تمایلات و خواسته های آن ها را درك كنید. روی ایده های خلاق خودتان كار كنید پیش از آن كه كسی را عصبانی كنید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
در حال حاضر شک و تردیدی که بر اساس نگرانی است و شک و تردیدی که اساس واقعی است از همدیگر قابل تشخیص نیستند. فرقی ندارد که چقدر مسائل واقعی به نظر برسند اکنون زمان خوبی نیست که کارها را به زور انجام دهید. حتی با وجود اعتماد به نفسی که دارید نمی توانید خودتان را در موقعیتی قرار دهید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
بهتر است كمی در مورد انجام كارها با دیگران مشورت كنید. شاید دیگران اطلاعاتی داشته باشند كه بتوانید از آنها به نفع خودتان استفاده كنید. مهم است كه سعی كنید آزادانه رفتار كنید و احساس گناه هم نكنید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
زهره به برج ثور می رسد.این قسمت از چارت شما به سفرهای طولانی و ماجراجویی مربوط می شود. بنابراین می توانید پولتان را برای تعطیلات خرج کنید.شاید عاشق فردی خارجی شوید.
● متولدین مرداد (شیر):
ونوس سیاره عشق و خلاقیت، امشب وارد علامت گاو می شود، به این معنی كه فعالیت های شغلی و برنامه ریزی های طولانی مدت شما در طی چند هفته آینده، ثمر خواهد داد و نتیجه مفیدی خواهید گرفت. از امروز تا اوایل آپریل، ممكن است با شخصی بسیار با قدرت و نفوذ ملاقات كنید. كه حتی ممكن است از نظر شغلی درهایی را به روی شما بگشاید.
● متولدین شهریور (سنبله):
بهتر است کمی از ولخرجی تان کم کنید.بهتر است خرج های روزانه را به خاطر بسپارید.به این فکر کرده اید که می توانید قسمتی از راه خانه به محل کار یا بالعکس را پیاده بروید؟این کار پول هایتان را جمع می کند و اندام شما را نیز متناسب نگه می دارد.
● متولدین مهر (ترازو):
روابط مثبت شما تحت تاثیر حرکت ونوس به خانه سرطان قرار خواهند گرفت.و در طی چند هفته آینده،شما از نزدیک شدن به برخی از افراد لذت خواهید برد، به خصوص اگر بتوانید احساسات تان را به آنها نشان دهید.هم چنین از ساختن جوی شاد برای کسانی که در زندگی تان به آنها تکیه دارید، بسیار خوشحال خواهید شد به خصوص در حال حاضر به همکاری آنها نیاز داشته باشید.
● متولدین آبان (عقرب):
دیگران از حالت ناامیدی شما ناراحت می شوند اما حقیقت این است که در حال حاضر موضوعی را جدی گرفته اید.برقرار کردن تعادل بین احساس و منطق این احساس ناامیدی را از بین خواهد برد.سعی کنید این موضوع را به خاطر بسپارید،مخصوصاً زمانی که تصمیم می گیرید.
● متولدین آذر (کمان):
امروز ونوس به خانه اردیبهشت می رود كه خانه كار و سلامتی شماست. اگر منتظر چراغ سبز برای رسیدگی به خود بوده اید الان درست همانوقت است. پس خود را به یك ماساژ یا آرایش صورت مهمان كنید تا احساس قشنگتری بخود بدهید. اگر مدتی بوده سعی می كردید عادت بدی را كنار بگذارید دیگر بهانه ای ندارید و با تمام وجود می دانید كه زمان تغییر فرا رسیده. روابط با همكاران و روسا بسیار خوب خواهد بود و شما می توانید منتظر حمایت و همكاری زیادی از طرفشان باشید بخصوص اگر با كسی دارید كاری انجام می دهید و یا عضوی از یك تیم هستید.
● متولدین دی (بز):
اگر مطمئن هستید كه تمامی مشكلات و نگرانی ها برطرف شده احساس راحتی كنیدو شراكت جدید را جشن بگیرید. هم اكنون این شانس برای شما فراهم است تا بتوانید مسائل مالی را كنترل كنید. روی هم رفته این می تواند شروع یك شراكت جدید و ابتكاری باشد.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
ونوس به اردیبهشت با عنصر خاک می رود و مربوط به قسمت خانه و خانواده چارت شما می شود. در هفته های آینده دوستان و وابستگان شما به طرف تغییر و تحولی مثبت و شاد می روند . بهترین زمان برای تغییر منزل یا تغییر دکوراسیون آن می باشد. هر نوع بحران خانوادگی تحت چنین تاثیر مثبتی حل خواهد شد .
● متولدین اسفند (ماهی):
احساسات می تواند در حد اعلای جاری بودن باشند. به خصوص در تماس های روزمره با دیگران سرکار یا منزل حساسیت شما بدین معناست که شما تمایل دارید چیزها را به دل بگیرید. سقوط یک توده گریان است و موقع ایستادن برای خودتان می توانید بهترین خط دفاع باشد.
منبع : مطالب ارسال شده