یکشنبه, ۳ تیر, ۱۴۰۳ / 23 June, 2024
مجله ویستا

۸ اردیبهشت


 ۸ اردیبهشت
● متولدین فروردین (بره):
مراقب باشید كارها خراب نشوند شاید برنامه هایتان به هم بخورند. امروز همه چیز مطابق میل شما پیش نمی رود.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
دست از نگرانی برای آینده بردارید و به زیبایی های اطراف نگاه کنی و توجه کنید. در حقیقت با اتفاقاتی که اکنون در حال وقوع است اعتماد به نفس و روحیه تان بسیار بالا است . اما حتی اگر مسوولیت جدی ای دارید که باید ظرف چند روز آینده آن را انجام دهید باز هم خلاقیت شما در راس کارها قرار دارد.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
اگر نارضایتی درمحل كار یا خانه وجود دارد، زیاد طول نمی كشد وباید تلاش كنید تا همه چیز درست شود تاثیرات مثبت ستارگان به شما فرصتی می دهند تا مسائلی كه شما را در عقب نگه می دارد و از پیشرفت شما جلوگیری می كند را فراموش كنید. شما خودتان می دانید چه كاری را باید انجام دهید البته قبتان می داند و تنها باید عقلتان را قانع كنید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
حال وهوای خوبی دارید و مثبت بین هستید.هر کاری را ممکن می دانید و دوست دارید در رقابت ها شرکت کنید.هر تیر ماهی هرازگاهی نیاز دارد به خودش خوش بگذراند.
● متولدین مرداد (شیر):
شما بسیار با اعتماد به نفس هستسید و بسیار لذت می برید كه در زیر انوار پرقدرت، خود را نشان دهید! به خصوص اگر پول، مسئله اصلی این مذاكره می باشد. اگر قصد دارید در مصاحبه شغلی شركت كنید، حتماً موفق خواهید شد.
● متولدین شهریور (سنبله):
بروید و آن کالا را بخرید!ماه پرمشغله ای بوده و اکنون لیاقت این را دارید که برای خودتان چیزی بخرید.اما ببینید که اگر آن را می خواستیدآن فروشگاه پس می گیرد.مراقب باشید زیرا ممکن است آنقدر که بخواهید شادی دریافت نکنید.
● متولدین مهر (ترازو):
اوضاع کمی بهتر شده و اکنون می توانید به آن چه دیروز رخ داد نخندید این بهترین راه رویارویی با این گونه واقعیت هاست.هم چنین امروز شوخ طبعی شما به صورت ناآشکار مورد تحسین واقع می شود حتی اگر شما آن افراد را نشناسید ولی مطمئن باشید برای مدت زیادی ماه در زیر ابر نمی ماند و آنها را خواهید شناخت.
● متولدین آبان (عقرب):
امروز ستارگان موقعیت مالی تان را بالا می برند و می توانید از شانس خوب تان بهره ببرید.شما قوه درک خوبی برای سرمایه گذاری مالی دارید بنابراین از این قوه استفاده کنید.با یک کارشناس مشورت کنید البته اگر به نظرات یک فرد حرفه ای نیاز دارید.
● متولدین آذر (کمان):
تمام توجه شما روی دنیای مادی باقی می ماند حین این كه به فكر تغییر شرایط زندگی خود هستید. روش مستقیم و كارسازی كه در پیش می گیرید شما را قادر می سازد كه درآمد خود را بالا ببرید و هر مانعی كه سرراهتان می آید را از بین ببرید. فعلاً شما به راحتی افراد متقلب رااز قیافه شان می شناسید. پس به خوبی می توانید از پس هر كس كه بخواهد سر شما را كلاه بگذارد برآئید.
● متولدین دی (بز):
‌می توانید در مابل هر چیزی مقاومت كنید به جز وسوسه، و امروز در دریای احساس غرق خواهید شد. اما مراقب باشید كه این احساس عاشقانه با هوس همراه نباشد وگرنه در روزهای آینده شما را در شرایط سختی قرار می دهد.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
ستارگان انرژی زیادی برایتان فراهم می کنند اما این مطلب به این معنی نیست که شما به خودتان زیاد فشار آورید. همچنین باید سعی خودتان را را بکنید که نگران چیزهایی که نمی توانید آنها را تغییر دهید یا هنوز اتفاق نیافتاده نباشید . گر چه متولد بهمن این کار برای شما آسان است .خودتان را با مطالبی که روح را شاد می کنند سرگرم کنید و از این طریق به خود کمک کنید تا نگرانی را فراموش کنید.
● متولدین اسفند (ماهی):
اگر شما با کسی نمی توانید به توافق برسید که سرمایه تان را به اشتراک بگذارید برای شما بهتر است به طور متناسبی سرجایتان بنشینید. ستارگان اکنون دارند برای شما به وضوح دیدن چیزها را مشکل می سازند و شما در آینده نزدیک راه دستیابی درست و دقیق خواهید داشت .
منبع : مطالب ارسال شده