شنبه, ۲۶ خرداد, ۱۴۰۳ / 15 June, 2024
مجله ویستا

تغییر تصاویر وب کمی توسط نرم افزار


تغییر تصاویر وب کمی توسط نرم افزار
امروزه افراد بسیاری که در اینترنت از نرم افزارهای گفت وگوی اینترنتی استفاده می کنند برای ارسال تصاویر از دوربین های اینترنتی نیز بهره می برند و از این ابزار برای برقراری یک ارتباط تصویری استفاده می کنند. شاید شما نیز تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که از چه راهی می توان برای طرف مقابل در گفت وگو تصاویر جعلی را ارسال کرد. همچنین ممکن است شما قصد داشته باشید تا با استفاده از webcam برای طرف مقابل در گفت وگو تصاویری از محیط کار خود در سیستم عامل کامپیوتر را ارسال کنید که بیشتر کاربران برای انجام این امر با عکس گرفتن از صفحه نمایش و ارسال آن به طرف مقابل این نیاز را رفع می کنند که این روش از سرعت کم و سختی بیشتری برخوردار است.
در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن قادر خواهید بود تا نیازهای مختلف این چنینی در ارتباطات تصویری را برطرف کنید.
WebcamMax نام نرم افزاری است که به کمک آن قادر خواهید بود با استفاده از ابزارهای مختلف موجود در این برنامه نیازهای مختلف یاد شده در بالا را رفع کرده و از دیگر ویژگی های موجود در نرم افزار نیز استفاده کنید. در این نرم افزار کاربران قادرند تصاویری غیر از تصویر اصلی دوربین برای طرف مقابل ارسال کنند که این تصویر می تواند یک عکس یا یک فیلم باشد.همچنین کاربران می توانند برای طرف مقابل در تصویر ارسالی نقاشی نیز رسم کنند.
گفتنی است این نرم افزار محصولی از شرکت CoolwareMax Inc است.
از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره داشت:
- سازگاری با نرم افزارهای مختلف گفت وگو همانند AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo Messenger و ...
- توانایی نمایش فایل های تصویری و فیلم، عکس، محیط صفحه نمایش، نوشته ها و ... در تصاویر ارسالی برای کاربر مقابل
- توانایی قرار دادن افکت های مختلف روی تصاویر همانند افکت های آیینه ای، آتشین، موزاییکی، آبی و ...
- قابلیت ضبط تصاویر دریافتی از دوربین دیگر کاربران
- قابلیت به اشتراگ گذاری دوربین در ۱۶ برنامه و ده ها ویژگی دیگر.
به هرحال اگر شما جزء آن دسته از کاربرانی به حساب می آیید که علاقه وافری به برنامه های جانبی کامپیوتری دارید حتماً به شما توصیه می کنیم سری به سایت www.p۳۰world.com بزنید تا علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نرم افزار قوی WebcamMax بتوانید به راحتی این نرم افزار را به طور رایگان دانلود کنید.
منبع : روزنامه سرمایه