سه شنبه, ۶ اسفند, ۱۳۹۸ / 25 February, 2020
علیرضا قنادان
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / ...
افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های پایانه‌ای و فرودگاهی
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های مستقر در ایستگاه‌های ویژه خبر داد. به گزارش همشهری، علیرضا قنادان در مورد سرانجام سهمیه بنزین تاکسی‌های پلاک «ت» مستقر در ایستگاه‌های ویژه همچون ترمینال، پایانه‌های مسافربری، راه‌آهن و فرودگاه که بخشی از سرویس‌دهی آنها، بیرون شهر است و به‌نوعی فعالیت آنها برون‌شهری محسوب می‌شود، اظهار کرد: در مورد سهمیه سوخت این تاکسی‌ها تصمیماتی اخذ شده که هم‌اکنون موضوعات اجرایی آن در حال انجام است. وی با بیان اینکه هم‌اکنون تاکسی‌های دوگانه‌سوز …
بخشش عوارض ۲درصدی برای تاکسی‌های اینترنتی
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / فیلم
بخشش عوارض ۲درصدی برای تاکسی‌های اینترنتی
علیرضا قنادان مدیرعامل شرکت تاکسیرانی تهران: بر اساس ابلاغیه وزارت کشور شهرداری باید ۲ درصد کرایه هر سفر را دریافت و خرج کاهش آلودگی هوا و توسعه حمل و نقل عمومی کند.
  شهرداری تهران  وزارت کشور  علیرضا قنادان
تصاویر / رونمایی از ناوگان نوسازی شده تاکسیرانی
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / عکس
تصاویر / رونمایی از ناوگان نوسازی شده تاکسیرانی
مراسم رونمایی از ناوگان نوسازی شده تاکسیرانی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی دیروز با حضور محسن پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران و علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران و جمعی از مدیران شرکت خصوصی برگزار شد.
افزایش خودسرانه نرخ تاکسی ها ممنوع/ در حال بررسی هستیم
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / اجتماعی
افزایش خودسرانه نرخ تاکسی ها ممنوع/ در حال بررسی هستیم
مدیرعامل شرکت تاکسیرانی با اشاره به اینکه هیچ کسی حق افزایش خودسرانه نرخ تاکسی ها را ندارد گفت: در حال بررسی های کارشناسی موضوع هستیم.
  علیرضا قنادان  تاکسیرانی  سهمیه بندی بنزین
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / ...
تاکسی‌ها تا اعلام رسمی کرایه‌ها را تغییر ندهند
قنادان گفت: بهای تمام‌شده حمل و نقل را برای تعیین نرخ تاکسی‌ها محاسبه خواهیم کرد اما تا قبل از آن تاکسیرانان موظف هستند نرخ‌های اعلامی سازمان را رعایت کنند.به گزارش مهر، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران در پاسخ به سوالی درباره احتمال افزایش قیمت کرایه تاکسی به دلیل افزایش قیمت بنزین گفت: تا قبل از این‌که اعلام رسمی و تعیین نرخ و تصویب نرخ اتفاق نیفتد ما تغییر نرخ نخواهیم داشت و تاکسیرانان موظف هستند نرخ‌های اعلامی سازمان را رعایت کنند. قنادان توضیح داد: اساسا اعلام نرخ تابع قیمت تمام‌شده است یعنی بر اساس قیمت تمام‌شده حمل و نقل است که ما تصمیم می‌گیریم نرخ چقدر باشد. اما در نرخ کرایه‌ای که در سال ۹۸ مصوب شد صراحتا، هم در متن مصوبه و هم در تاییدیه فرمانداری آمده …
سازمان تاکسیرانی: تهران ۱۲ برابر نیویورک مسافرکش‌ دارد/ وجود ۸۰ هزار تاکسی در پایتخت!
الف / ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / اجتماعی
سازمان تاکسیرانی: تهران ۱۲ برابر نیویورک مسافرکش‌ دارد/ وجود ۸۰ هزار تاکسی در پایتخت!
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: وقتی در یک نشست بین‌المللی گفتم تهران ۸۰ هزار تاکسی دارد همه متعجب شدند، علاوه‌ بر این شاید بتوان گفت به همین تعداد مسافربر شخصی داریم. این در حالی است که نیویورک ۱۲ و ۸۰۰ تاکسی دارد.
  تاکسی‌های تهرانی  سازمان تاکسیرانی  علیرضا قنادان
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ / اقتصادی
آغاز اصلاح خطوط تاکسی در تهران
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از آغاز اصلاحات در جانمایی خطوط تاکسی پایتخت خبرداد. به گزارش «ایسنا» علیرضا قنادان درخصوص آخرین وضعیت اصلاح و جانمایی ایستگاه‌ها و خطوط تاکسی با بیان اینکه سال گذشته مطالعات کاملی را درباره همه خطوط تاکسیرانی انجام دادیم و مسائل، مشکلات و ملاحظات خطوط احصا شد، اظهارکرد: این مطالعه جامع در مورد ظرفیت خطوط بود که ایده‌های اصلاحی نیز از طرف مشاور ارائه شد.
شفقنا / ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ / ...
راه‌اندازی تاکسی کتاب در پایتخت
شفقنا- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از راه‌اندازی تاکسی کتاب در پایتخت خبر داد. به گزارش ایلنا، علیرضا قنادان در آئین رونمایی رسمی از طرح چراغ راه (تاکسی کتاب) تاکسی را یک نهاد اثرگذار فرهنگی در شهر دانست و گفت: این طرح با هدف افزایش فرهنگ کتاب خوانی و شروع یک حرکت فرهنگی در تاکسی‌ها آغاز شد و با تعبیه کتاب‌های داستانی […]