دوشنبه, ۲۰ مرداد, ۱۳۹۹ / 10 August, 2020
نرخ دلار
۶ ساعت قبل
تصرف 24 هزار ملک توسط نهادها و سازمان‌ها
گروه اقتصادی|  اظهارات پرویز فتاح، رییس بنیاد مستضعفان درباره املاک این بنیاد که در اختیار اشخاص و نهادهای مختلف قرار گرفته، یک بار دیگر فعالیت‌های اقتصادی این بنیاد 40 ساله و نه چندان شفاف را زیر ذره‌بین برده است. بنیاد مستضعفان که تقریبا یک ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور بنیانگذار جمهوری اسلامی برای مصادره تمام اموال منقول و غیرمنقول سلسله پهلوی و شاخه‌ها و مربوطین به این سلسله به نفع مستمندان و کارگران و کارمندان ضعیف تشکیل شد؛ تا امروز که بیش از 4 دهه از فعالیت آن می‌گذرد همواره با انتقادهایی نسبت به عملکرد مالی و شفافیت در پاسخگویی نسبت به اموال و املاک خود روبه‌رو بوده است. در مقابل این انتقادها، تنها در سال 1396 ‌در سی و نهمین سالگرد تاسیس این …
۶ ساعت قبل
سمت و سوی آینده دلار
همان‌گونه که انتظار می‌رفت، سخنان رییس‌جمهور درباره «گشایش اقتصادی» در هفته جاری، ‌اثر روانی خود را بر بازار ارز گذاشت و قیمت‌ها در بازار غیررسمی ریزشی شد. نرخ دلار که تا همین اواسط هفته پیش به کانال 23هزار تومانی چسبیده بود؛ روز گذشته و تا ساعات پایانی فعالیت بازارتا سطح 21هزار و 500 تومان نیز ریزش کرد. فعالان بازار می‌گویند، سقوط کانال به کانال دلار تحت تاثیر اثرات روانی ایجاد شده در کانال‌های اطلاع‌رسانی نرخ ارز پیرامون گشایش اقتصادی بود که رییس‌جمهور برای هفته جاری وعده داده است. هرچند این صحبت‌های رییس‌جمهور با واکنش منفی محافل کارشناسی روبه‌رو شده و حتی بازار ارز نیز آن  را د ابتدا چندان جدی نگرفت. اما صحبت‌های …
۶ ساعت قبل
ماجراهای یک گشایش اقتصادی!
تا اگر قیمت نفت پایین‌تر از آن «کف قیمت» رفت، خریدار ضرر نکند. اگر این سناریو پذیرفته شود طبعا شرکت نفت خواهد گفت باید «سقف قیمت» هم تعیین شود تا بالاتر از آن به عنوان سود دولت در نظر گرفته شود به خاطر ریسکی که پذیرفته است. برخی دیگر از کارشناسان معتقدند، تضمینی برای تعیین حداقل و حداکثر قیمت نفت نباید در نظر گرفته شود و خریداران باید در یک بازار آزاد با پذیرش ریسک‌های معامله، خرید و فروش کنند. در این صورت معلوم نیست مردم چقدر از خرید پته‌های نفتی استقبال کنند با توجه به اینکه تحلیل بازار نفت بسیار تخصصی است. گروه سومی هم هستند که اعتقاد دارند، بهتر است پته‌های نفتی با 5 درصد کمتر از فوب خلیج فارس عرضه شود(مثل قیمت تحویل نفت به پالایشگاه‌های داخلی) …
۷ ساعت قبل
شکایت کاربران از خواب ماندن مفید
دنیای اقتصاد: صحبت‌های رئیس دولت و دیگر مسوولان درباره اینکه قرار است گشایشی در اقتصاد صورت بگیرد، جزو پیش‌بینی‌ها و گمانه‌زنی‌های این روزهای کاربران شبکه اجتماعی توییتر است. عده‌ای که تعدادشان کم است معتقدند قرار است مذاکراتی صورت بگیرد، عده‌ای دیگر می‌گویند بحث هرچه هست درباره FATF است و قرار است کانال مالی بین ایران و کشورهای اروپایی بازگشایی شود. اما گروه دیگری که تعدادشان زیاد است منکر این دو فرضیه می‌شوند و می‌گویند دولت قصد انتشار 50 هزار میلیارد تومان اوراق ارزی با پشتوانه نفت را دارد تا در تاریخ سررسید با نرخ نفت و دلار روز تسویه کند. این گمانه‌زنی‌ها چند روزی است که پای ثابت کاربران شبکه‌های اجتماعی است که در حوزه اقتصاد فعالیت دارند.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۵/۱۹
۱۲ ساعت قبل / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا / افزایش قیمت / گرانی / تورم
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۵/۱۹
با بازگشایی بازارهای مالی در اولین روز کاری هفته بازار طلا و سکه همسو شده و بازار طلا تحت تاثیر کاهش نرخ دلار کاهش قیمت را تجربه کرده است.
بازار ارز ایران به سخنان رییس کل بانک ‌مرکزی کشور واکنش نشان داد
۱۴ ساعت قبل
بازار ارز ایران به سخنان رییس کل بانک ‌مرکزی کشور واکنش نشان داد
اظهارات همتی مبنی بر غیرواقعی بودن نرخ فعلی دلار باعث روند کاهشی قیمت ارز در ایران شد.
سقوط قیمت دلار در بازار آزاد
۱۵ ساعت قبل / آخرین قیمت ارز / بازار ارز / قیمت دلار
سقوط قیمت دلار در بازار آزاد
بازار امروز (یک‌شنبه) ارز شاهد کاهش ۲ هزار تومانی بهای دلار و یورو در بازار آزاد بود به طوری که نرخ فروش دلار در بازار غیر رسمی به رقم ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان عقب‌نشینی کرد.
سکه یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان ارزان شد | افت ۲ هزار تومانی نرخ دلار | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در ۱۹ مردادماه
۱۶ ساعت قبل
سکه یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان ارزان شد | افت ۲ هزار تومانی نرخ دلار | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در ۱۹ مردادماه
قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید امروز یک‌شنبه ۱۹ مردادماه ۹۹ با نرخ ۱۰ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به آخرین قیمت روز پنجشنبه یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان ارزان شد. نرخ دلار هم در بازار آزاد با قیمت ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش رسید.
قیمت دلار و یورو تغییر کرد / دومین نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۵/۱۹
۱۸ ساعت قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
قیمت دلار و یورو تغییر کرد / دومین نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۵/۱۹
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز یکشنبه برای دومین دفعه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ابتدای روز ۱۰۰ تومان دیگر کاهش یافت و بهای دلار به رقم ۲۲ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. نوشته قیمت دلار و یورو تغییر کرد / دومین نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۵/۱۹ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پشت گوش انداختن وعده ساماندهی بازار، قیمت ارز را صعودی می کند
۱۹ ساعت قبل / قیمت ارز / مهدی طغیانی / بانک مرکزی ایران
پشت گوش انداختن وعده ساماندهی بازار، قیمت ارز را صعودی می کند
رئیس کل بانک مرکزی در حالی وعده کاهش نرخ ارز را در روزهای آینده می دهد و قیمت فعلی دلار در بازار را غیر واقعی عنوان می کند که کارشناسان و نمایندگان مجلس نیز معتقدند نرخ واقعی دلار زیر ۲۰ هزار تومان است.
قیمت دلار و یورو در بازار امروز یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۹/ دلار در این صرافی‌ها ارزان شد
۱۹ ساعت قبل
قیمت دلار و یورو در بازار امروز یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۹/ دلار در این صرافی‌ها ارزان شد
نرخ دلار در اولین روز کاری هفته با کاهش در صرافی‌های بانکی و مجاز مواجه شده است. این در حالی است که هفته قبل، شاهد افزایش شاخص ارزی در این صرافی‌ها بودیم و به نظر می‌رسد بازارساز به دنبال کاهش نرخ دلار در بازار است.
قیمت گوشی موبایل سامسونگ در بازار امروز شنبه 19 مرداد 99
۱۹ ساعت قبل / قیمت گوشی موبایل سامسونگ / قیمت گوشی موبایل / قیمت گوشی
قیمت گوشی موبایل سامسونگ در بازار امروز شنبه 19 مرداد 99
قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ؛ نوسان قیمت دلار باعث شده تا قیمت گوشی‌های موبایل به شکل مداوم تغییر کند و تفاوت قیمت در بازار موبایل نیز سبب شده تا مشتریان به شکل روزانه قیمت گوشی را دنبال کنند تا شاید بتوانند با نرخ پایین تری گوشی موبایل مورد نیازشان را تهیه کنند. ما در این مطلب قیمت گوشی امروز، قیمت موبایل امروز، قیمت گوشی سامسونگ sumsung را براساس پایه قیمتی بازار تهیه کرده ایم. با این حال روزانه می‌توانید قیمت روز انواع گوشی موبایل سامسونگ را از فرادید دریافت کنید.
قیمت رسمی ارز/ کاهش نرخ یورو و پوند
۲۰ ساعت قبل / بازار ارز / قیمت ارز / قیمت رسمی ارز
قیمت رسمی ارز/ کاهش نرخ یورو و پوند
به گزارش الف، براساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز (یکشنبه نوزدهم مرداد ماه ۹۹) بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس نسبت به روز پنج شنبه با کاهش ۳۲۷ ریالی به قیمت ۵۴ هزار و ۸۲۷ ریال و هر یورو نیز نسبت به روز پنج شنبه با افت ۳۶۹ ریالی به قیمت ۴۹ هزار و ۵۰۰ ریال اعلام شد.
کاهش نرخ رسمی یورو و پوند/ قیمت دلار ثابت ماند
۲۱ ساعت قبل / قیمت دلار / قیمت یورو / بانک مرکزی ایران
کاهش نرخ رسمی یورو و پوند/ قیمت دلار ثابت ماند
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۰ ارز افزایش، ۲۹ واحد پولی کاهش و ۸ ارز دیگر نیز ثابت بود.
گرانی خودرو به گردن دلار افتاد/ مدرس خیابانی: شرایط امروز بازار خودرو ناشی از افزایش نرخ ارز است
۲۸ ساعت قبل
گرانی خودرو به گردن دلار افتاد/ مدرس خیابانی: شرایط امروز بازار خودرو ناشی از افزایش نرخ ارز است
سرپرست وزارت صنعت در اظهاراتی جدید در مورد دلایل افزایش قیمت خودرو در بازار گفته است: شرایطی که امروز در بازار خودرو مشاهده می شود، ناشی از افزایش نرخ ارز است و همه خودروهای داخلی و خارجی از این قضیه متاثر شده اند.
۲۹ ساعت قبل
نهادهای امنیتی هم برای نرخ ارز کمک کنند
رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نرخ واقعی ارز بسیار پایین‌تر از قیمت فعلی در بازار است و در روزهای آینده نرخ ارز کاهش می‌یابد از راه‌اندازی سامانه تلفنی بانک مرکزی برای پاسخگویی به درخواست‌های تسهیلات خرد خبر داد. عبدالناصر همتی در گفت‌وگوی زنده با برنامه «بدون تعارف» با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار داشت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این فشار حداکثری را کنترل کنیم و فشار کمتری به مردم بیاید. وی درباره مدیریت بازار ارز گفت: سال 97 التهابات وحشتناکی در بازار ارز ایجاد شد که آن را مدیریت کردیم و شرایط خوبی را تا آبان 98 داشتیم و ثبات خوبی را شاهد بودیم که در نتیجه آن تورم نزولی شد. اکنون نیز تیم بانک مرکزی همان تیم است و قادریم ثبات را به بازار بازگردانیم. …
۲۹ ساعت قبل
3 چالش بزرگ سد راه فروش اوراق ارزی نفتی
ندا جعفری- مشکلات مالی، کمبود شدید درآمدهای حاصل از فروش نفت، عدم تحقق فروش یک میلیون بشکه نفت در روز و شیوع کرونا و محقق نشدن درآمدهای حاصل از مالیات ایده انتشار اوراق ارزی نفتی در هفته جاری از سوی دولت را قوت بخشیده است.چند روز پیش نیز رییس‌جمهور از گشایشی اقتصادی خبر داد و گفت هفته آینده از آن رونمایی خواهد شد. در همان روز مشاوران رییس‌جمهور نظیر حسام‌الدین آشنا با زیرکی توییت کردند که مردم صبر کنند و بعد از رونمایی از این گشایش اقتصادی تصمیم‌های اقتصادی خود را بگیرند. به نظر می‌رسد گشایش اقتصادی دولت فروش اوراق ارزی با پایه نفت یا همان پیش ‌روش نفت است. به عبارت دیگر دولت نفت دو سال آتی را به مردم می‌فروشد و در تاریخ سررسید با نرخ دلار روز و قیمت نفت روز …
دلار فردا می‌ریزد؟
۳۰ ساعت قبل / قیمت دلار / بازار ارز / قیمت روز دلار / نرخ دلار
دلار فردا می‌ریزد؟
بازار روز یک شنبه با هر قیمتی آغاز به کار کند، هیجانات زیادی را در معاملات پشت خطی پشت سر گذاشته است؛ هیجاناتی که می‌توانست اساسا با انتشار صحیح اخبار و مدیریت آن شکل نگیرد. ریزش‌های پردامنه ثبات بازار را برهم می‌زند و اگر افتی قرار است صورت بگیرد، بهتر است که تحت مدیریت بازارساز و به آرامی انجام شود. ثبات درازمدت مهم‌تر از کاهش‌های موقت است.
۳۱ ساعت قبل
امکان توزیع الکترونیکی کالای اساسی برای همه وجود ندارد
رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌گوید که در حال حاضر سازوکار الکترونیکی کردن توزیع کالا در سطح گسترده وجود ندارد و با توجه به منابع فقط تعداد خاصی را در بر خواهد گرفت.به گزارش ایسنا، چندی پیش یک فوریت طرح تامین کالاهای اساسی از سوی مجلس به تصویب رسید که طی آن پیشنهاداتی در رابطه با توزیع کالاهای اساسی در قالب کالابرگ و یا کارت الکترونیکی مطرح بود. برخی نمایندگان تاکید داشتند که با وجود وفور کالاهای اساسی برخی اقشار در تامین آن با سختی‌های مواجه‌اند. اما اینکه موضع دولت در رابطه با طرح تامین کالاهای اساسی و توزیع کالا با کالابرگ و یا کارت الکترونیک چیست و درصورت توافق تامین منابع آن چگونه صورت خواهد گرفت، موضوعی است که در گفت‫وگو با محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه مورد پرسش قرار گرفت …
۳۱ ساعت قبل / ارز / تجارت / دلار / دولت / قوه قضاییه
کاهش قیمت ارز و سکه
روز شنبه 18 مرداد 99 به دنبال انتشار اخباری مبنی بر احتمال گشایش در فضای کسب وکار و تجارت خارجی از سوی دولت، نرخ دلار در بازار آزاد به 22450 تومان کاهش یافت و نرخ فروش سکه برای معامله در روز یکشنبه به 10 میلیون و 470 هزار تومان کاهش یافته است.
افزایش ۲۲۰۰ تومانی نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت
۴۱ ساعت قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
افزایش ۲۲۰۰ تومانی نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت
قیمت ارز صرافی ملی در سومین هفته ماه مرداد با روندی افزایشی داشت به طوریکه قیمت دلار نسبت به هفته گذشته ۲ هزار و ۲۰۰ تومان افزایش یافت و به رقم ۲۳ هزار تومان رسید. نوشته افزایش ۲۲۰۰ تومانی نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نرخ ارز صرافی ملی امروز شنبه ۱۸ مرداد
۴۴ ساعت قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
نرخ ارز صرافی ملی امروز شنبه ۱۸ مرداد
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز شنبه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۲۳ هزار تومان ثابت ماند. نوشته نرخ ارز صرافی ملی امروز شنبه ۱۸ مرداد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
رونمایی از چهره جدید دلار در بازار ارز
۴۴ ساعت قبل / ارز / بازار طلا و ارز / ارز تک نرخی / بانک مرکزی / صادرات نفت / صادرات غیرنفتی / کاهش صادرات / ویروس کرونا / حسن روحانی / عبدالناصر همتی
رونمایی از چهره جدید دلار در بازار ارز
برخی از فعالان اقتصادی معتقدند که «روند نزولی نرخ دلار آغاز شده و بانک مرکزی این ظرفیت را دارد که با اجرای سیاست درست قیمت دلار را کاهش دهد.»
جدیدترین خبر از تبدیل ریال به تومان/ ۲.۵ میلیارد دلار ارز برگشت
۲ روز قبل / بانک مرکزی / تغییر واحد پول / همتی رئیس کل بانک مرکزی
جدیدترین خبر از تبدیل ریال به تومان/ ۲.۵ میلیارد دلار ارز برگشت
به گزارش ایسنا، عبدالناصر همتی در یک برنامه تلویزیونی اظهار کرد: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فشار حداکثری بر مردم را کم کنیم و از آنجا که التهابات بازار ارز را در سال ۹۷ مدیریت کردیم، امسال هم می‌توانیم همان اقدامات را انجام بدهیم‌. قیمت ارز این اعداد نیست و ما تلاش می‌کنیم تا متعادل شود و در آینده نزدیک به مردم قول می‌دهیم تا نتایج اقدامات ما در متعادل سازی نرخ ارز را ببینند.
همتی: همین امروز و فردا قیمت ارز را پایین می‌آوریم
۲ روز قبل
همتی: همین امروز و فردا قیمت ارز را پایین می‌آوریم
رئیس بانک مرکزی ایران، ارزش دلار ۲۴ هزار تومانی را غیر واقعی خواند و بیان داشت: دولت به دنبال افزایش نرخ دلار برای پوشش کسری بودجه نیست.
گرانی دلار کار دولت نیست / نرخ واقعی ارز بسیار پایین‌تر است / دلار انشاالله ارزان می‌شود
۲ روز قبل / ارز / بازار ارز / دلار / رئیس کل بانک مرکزی / عبدالناصر همتی
گرانی دلار کار دولت نیست / نرخ واقعی ارز بسیار پایین‌تر است / دلار انشاالله ارزان می‌شود
رئیس کل بانک مرکزی گفت: نرخ واقعی ارز رقمی بسیار پایین‌تر از قیمت فعلی آن در بازار است.اگر بتوانیم نرخ ارز را پایین بیاوریم که در روزهای آینده انشاالله این اتفاق خواهد افتاد، نشان خواهیم داد که دولت هدف افزایش درآمد از طریق گرانی دلار ندارد. نوشته گرانی دلار کار دولت نیست / نرخ واقعی ارز بسیار پایین‌تر است / دلار انشاالله ارزان می‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
دلار جهانی همچنان در سراشیبی
۳ روز قبل / ارزش دلار / ارزهای جهانی / شاخص دلار
دلار جهانی همچنان در سراشیبی
شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد، در معاملات امروز با ۰.۶۷ درصد کاهش نسبت به روز قبل و در سطح ۹۲.۷۶۷ واحد بسته شد. نوشته دلار جهانی همچنان در سراشیبی اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
جدول/ ادامه اوج‌گیری قیمت سکه و ارز
۳ روز قبل / تهران / قیمت ارز و سکه / مبارزه با کرونا / قیمت سکه / قیمت سکه و ارز / سکه / دلار / نرخ دلار
جدول/ ادامه اوج‌گیری قیمت سکه و ارز
امروز در بازار تهران بهای سکه با ۱۲۵ هزار تومان افزایش به ۱۱ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان رسید و بهای دلار با ۶۰ تومان افزایش ۲۳ هزار و ۲۵۰ تومان داد و ستد شد.
قیمت دلار پس از انتخابات آمریکا چه خواهد شد؟
۳ روز قبل / افزایش نرخ ارز / التهابات بازار ارز / بازار ارز / پیش بینی قیمت ارز / قیمت ارز
قیمت دلار پس از انتخابات آمریکا چه خواهد شد؟
به گفته رئیس اسبق پژوهشکده پولی و بانکی با توجه به نرخ تورم و سقوط ارزش ریال، روند نرخ ارز صعودی خواهد بود. اتفاقات اخیر هم بر آن دامن زده و حالا فقط اتفاق بزرگی مثل کاهش تحریم‌ها در پی انتخابات آمریکا می‌تواند بر کاهش نرخ اثر بگذارد. نوشته قیمت دلار پس از انتخابات آمریکا چه خواهد شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت دلار به ۲۳ هزار تومان رسید
۳ روز قبل / قیمت یورو / دلار / نرخ دلار
قیمت دلار به ۲۳ هزار تومان رسید
قیمت هر دلار (اسکناس آمریکا) امروز پنج شنبه ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی ۲۳ هزار تومان است.
دلار هفته را صعودی تمام کرد
۳ روز قبل / قیمت دلار / یورو / نرخ خرید دلار بانکی
دلار هفته را صعودی تمام کرد
در جریان معاملات امروز بازار ارز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو باز…
جدیدترین نرخ سکه و دلار در ۱۶ مرداد ۹۹  | دلار گران شد ؛ سکه ارزان
۳ روز قبل
جدیدترین نرخ سکه و دلار در ۱۶ مرداد ۹۹ | دلار گران شد ؛ سکه ارزان
صرافی ملی ایران، امروز ۱۶ مرداد ماه قیمت هر اسکناس دلار را ۲۳ هزار تومان اعلام کرد.
۳ روز قبل
قیمت های باورنکردنی در بازار خودرو/ معاون وزیر صنعت: واردات خودروهای دست دوم زیبنده کشور نیست/ جدیدترین خبر از کارت اعتباری سهام عدالت
این پیمانه تیتر‌هایی همچون افت ۸ درصدی تقاضای جهانی نفت در سال ۲۰۲۰، رونق بازار املاک ترکیه به خاطر خریداران ایرانی، نرخ تورم ترکیه چند درصد است؟، واردات هرگونه کالا‌های لوکس و غیرضرور ممنوع است، موفقیت خودروسازان ژاپنی در چین، مقام مسئول: قیمت گوشت گوسفندی منطقی است و مدیریت سکه از راه دلار را در بر دارد.
مرزشکنی غیرمنتظره در بازار ارز
۴ روز قبل
مرزشکنی غیرمنتظره در بازار ارز
با عبور طلای جهانی از مرز ۲ هزار دلار، جهش قیمت سکه در بازار داخلی آغاز شد. قیمت سکه جدا از بهای طلا، از نرخ دلار نیز اثر می‌پذیرد. با توجه به این مساله، تنها راهی که در شرایطی کنونی بازارساز می‌تواند از آن برای مدیریت قیمت سکه بهره ببرد، پایین آوردن قیمت دلار است.
فروش موبایل اقساطی امکان‌پذیر است؟
۴ روز قبل / افزایش قیمت موبایل / بازار موبایل / پیش بینی قیمت موبایل / قیمت موبایل
فروش موبایل اقساطی امکان‌پذیر است؟
رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی، تصویری می‌گوید: قیمت موبایل براساس قیمت دلار و با نرخ روز محاسبه می‌شود و گاهی لحظه‌ای افزایش یا کاهش می‌یابد، بنابراین فروش اقساطی موبایل امکان‌پذیر نیست. نوشته فروش موبایل اقساطی امکان‌پذیر است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
دلار و یورو را چند بخریم؟  
۴ روز قبل / قیمت دلار / یورو / نرخ خرید دلار بانکی
دلار و یورو را چند بخریم؟  
در جریان معاملات امروز بازار ارز،  نرخ خرید و فروش دلار و یورو ۵۰۰ و ۳۰۰ تومان افزایش یافته است.  
جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز/ قیمت ۲۷ ارز افزایش یافت
۴ روز قبل / بانک مرکزی ایران / قیمت دلار / قیمت یورو
جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز/ قیمت ۲۷ ارز افزایش یافت
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۷ ارز نسبت به روز قبل افزایش، ۹ واحد پولی کاهش و دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت بود.
ادامه روند افزایشی نرخ دلار و یورو | آخرین قیمت ارزها در ۱۵ مرداد ۹۹
۴ روز قبل
ادامه روند افزایشی نرخ دلار و یورو | آخرین قیمت ارزها در ۱۵ مرداد ۹۹
قیمت هر دلار آمریکا امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۹ در صرافی‌های بانک‌ها ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه شد که در مقایسه با روز گذشته ۳۰۰ تومان گران شد.
دلار ۳۰۰ تومان گران شد/ نرخ یورو؛ ۲۶۳۰۰ تومان
۴ روز قبل
دلار ۳۰۰ تومان گران شد/ نرخ یورو؛ ۲۶۳۰۰ تومان
ایلنا: صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، پانزدهم مردادماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش…
۵ روز قبل / ارز / خرید و فروش / دلار / سرمایه گذاری / یورو
اختلاف خرید و فروش ارز در صرافی‌ها به 2 هزار تومان رسید
روز سه شنبه 14 مرداد 99، نرخ دلار در بازار آزاد کاهش یافت و به 23290 تومان رسید. یورو نیز 27200 و درهم 6450 تومان معامله شد.
۱۴۰ شرکت جدید آماده ورود به بورس می‌شوند/ افزایش نرخ خرید و فروش دلار در صرافی های مجاز/ طلای سیاه در برابر نگرانی‌های کرونایی کم آورد/ جاه‌طلبی رنو در هند/ عواملی که به نفع بازار طلا خواهند بود؟
۵ روز قبل
۱۴۰ شرکت جدید آماده ورود به بورس می‌شوند/ افزایش نرخ خرید و فروش دلار در صرافی های مجاز/ طلای سیاه در برابر نگرانی‌های کرونایی کم آورد/ جاه‌طلبی رنو در هند/ عواملی که به نفع بازار طلا خواهند بود؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون فراز و فرود شاخص کل بورس، رشد بورس‌های آسیایی در سایه بهبود فعالیت‌های تولیدی، تغییرات نرخ تورم مصرف‌کننده در تیرماه، دلایل افزایش قیمت گوشت گوسفندی و قیمت سکه طرح جدید ۱۴ مرداد ۹۹ را در بر دارد.
تورم بلای جان پول ملی شده است
۵ روز قبل / ارزش پول ملی / کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی / علی اکبر کریمی
تورم بلای جان پول ملی شده است
کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا افزایش نرخ تورم هم در قیمت دلار و هم در سایر پارامترهای اقتصادی اثر گذار است و نهایتا با روند کاهش ارزش پول ملی تداوم پیدا می کند.
قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی
۵ روز قبل / قیمت دلار / یورو / نرخ خرید دلار بانکی
قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی
در جریان معاملات امروز بازار ارز، نرخ فروش دلار و یورو باز هم افزایش…
خواب بازار تریکو در اصفهان/ اجناس خرازی وارداتی است
۵ روز قبل / استانی-اقتصادی / خرازی / بازار / کروناویروس
خواب بازار تریکو در اصفهان/ اجناس خرازی وارداتی است
نایب رئیس اتحادیه خرازی و تریکو اصفهان با اشاره به خواب بازار تریکو در اصفهان، گفت: واردکنندگان ناچار به واردات اجناس خزاری با نرخ دلار آزاد هستند و در حال حاضر دکمه نسبت به دو سال گذشته تا ۲۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است.
۲۰ میلیارد ارز بازنگشته دست دولتی‌هاست!
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / دادگستری / دستگاه قضائی / مقام معظم رهبری / آل اسحاق / آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی / قوه قضائیه / اتاق بازرگانی / بانک مرکزی / دستگاه قضا / قانون تجارت
۲۰ میلیارد ارز بازنگشته دست دولتی‌هاست!
چندی پیش به دنبال جهش نرخ ارز تا مرز ۲۶ هزار تومان، مقامات دولتی عنوان داشتند که ۲۷ میلیارد دلار از تعهدات ارزی فعالان بخش خصوصی در سال‌های ۹۷ و ۹۸ اجرایی نشده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / ارز / چین / خرید و فروش / دلار / یورو
افزایش 400 تومانی قیمت ارز در صرافی ها
روز دوشنبه نرخ خرید و فروش دلار و یورو ۴۰۰ تومان افزایش یافت و صرافی‌های بانکی هر دلار امریکا را به قیمت ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۱ هزار و ۹۰۰ تومان نیز می‌فروشند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
فدراسیون هزینه نجومی انتقال پول ویلموتس را تکذیب کرد
مدیران فدراسیون تاکید دارند که هزینه ترانسفر پول سرمربی سابق بلژیکی صفر ریال بوده است و دلیل آن هم تفاوت نرخ درهم با دلار عنوان می‌شود.
افزایش بهای خرید و فروش دلار
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / دلار / نرخ ارز / یورو / سامانه نیما / سامانه سنا
افزایش بهای خرید و فروش دلار
تهران- ایرنا- صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه) بهای خرید و فروش دلار و یورو را افزایش دادند، بر این اساس هر دلار به بهای ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان و هر یورو به نرخ ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش رسید.
آخرین قیمت‌ها از بازار ارز
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / آخرین قیمت ارز / بازار ارز / قیمت ارز
آخرین قیمت‌ها از بازار ارز
به گزارش ایسنا، امروز (دوشنبه) صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۱ هزار و ۹۰۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار نسبت به دیروز ۴۰۰ تومان افزایش یافته است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
حرکت بازار خودرو در مسیر متفاوت
قیمت خودرو در حالی روندی افزایشی را طی می‌کند که انتظار می‌رفت تحت تاثیر نبود مشتری، اجرای طرح‌های متعدد فروش برای مشتریان واقعی و همچنین ثبات نسبی در بازار ارز وضعیت در این بازار دگرگون شود.به گزارش خبرآنلاین، بازار خودرو این‌ روزها سازی متفاوت از سایر بازارها را کوک کرده است‫. قیمت خودرو در حالی افزایش می‌یابد که قیمت دلار روندی کاهشی را در روزهای اخیر تجربه کرده و نوسانات اخیر نیز در محدوده کمتری نسبت به قبل رخ می‌دهد‫. در عین حال بهای طلا و سکه نیز روندی کاهشی را تجربه می‌کند و در عین حال سایر بازارها نیز در حال تاثیرپذیری از ارز در حال تغییر مسیر هستند اما فعالان این بازار معتقدند مهم‌ترین دلیل افزایش قیمت نبود توازن میان عرضه و تقاضا از یک سو و بالا رفتن نرخ تورم و قدرت یافتن چشم‌انداز …
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
بازارها برای بانک‌ها
کشاکش‌های نرخ سود بانکی در ایران سال‌هاست ادامه دارد. به جز سال‌های 95 تا 97، تقریبا در هیچ دو سالی نرخ سود بانکی در ایران مانند هم نبوده و مصوبات برای تغییر نرخ سود در یک سال گاهی بیش از 3بار ابلاغ شده است. در شرایطی که با تورم بیش از 40درصد، دلار بیش از 20هزارتومان و تحریم‌های همه‌جانبه دست‌و‌پنجه نرم‌می‌کنیم،‌ نرخ سود بانکی این روزها بعد از یک رفت‌و‌برگشت به 18درصد رسیده است. در روزهای پایانی اردیبهشت‌ماه، شورای‌عالی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری تصمیم گرفت، سپرده بانکی بلندمدت را از اول اردیبهشت۹۹ …
پیشنهاد سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیارد دلاری روس‌ها به چین/ قیمت دلار در صرافی‌های مجاز/ شاخص بورس به ابرکانال جدید وارد شد/ خریداران سکه برای پرداخت مالیات آماده شوند!
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
پیشنهاد سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیارد دلاری روس‌ها به چین/ قیمت دلار در صرافی‌های مجاز/ شاخص بورس به ابرکانال جدید وارد شد/ خریداران سکه برای پرداخت مالیات آماده شوند!
این پیمانه تیتر‌هایی همچون کاهش قیمت دلار چه تاثیری بر بورس دارد؟، عقب‌نشینی نرخ سکه به مرز کانال ۱۰ میلیونی، پیش بینی قیمت جهانی طلا در روز‌های آتی، توافق سئول و تهران بر سر ایجاد کارگروه تجارت بشردوستانه، افزایش تولید نفت روسیه به ۹.۳۷ میلیون بشکه در روز و پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ را در بر دارد.
دلایل اقتصادی افسارگسیختگی قیمت دلار چیست؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
دلایل اقتصادی افسارگسیختگی قیمت دلار چیست؟
وحید شقاقی شهری عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی و کارشناس مسائل اقتصادی به تابناک اقتصادی گفت: مشکلات مربوط به نرخ ارز بخشی مربوط به مسائل داخلی است و بخشی نیز مربوط به مسائل خارجی می‌باشد. با این حال ریشه اصلی مشکلات ارزی کشور به دلایل اقتصادی باز می‌گردد و چهار عامل اقتصادی بر نرخ ارز تاثیرگذار بوده اند.
کاهش نرخ ارز در بازار غیر رسمی و صرافی‌های بانکی
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
کاهش نرخ ارز در بازار غیر رسمی و صرافی‌های بانکی
تهران- ایرنا- صرافی‌های بانکی امروز (یکشنبه) ارزش دلار و یورو را اندکی افزایش دادند، اما بازار غیر رسمی شاهد کاهش نرخ این دو ارز بود و بر این اساس هر دلار به بهای ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان و هر یورو به نرخ ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش رسید.
سکه و دلار کاهشی شدند | جدیدترین نرخ طلا، سکه و ارز در ۱۲ مرداد ماه
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
سکه و دلار کاهشی شدند | جدیدترین نرخ طلا، سکه و ارز در ۱۲ مرداد ماه
قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید امروز یک‌شنبه ۱۲ مردادماه ۹۹ با نرخ ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به نرخ روز گذشته ۴۰۰ هزار تومان ارزان شد. نرخ دلار هم در بازار آزاد با قیمت ۲۳ هزار تومان به فروش رسید.
کاهش ۴۲۵ هزار تومانی قیمت تمام سکه جدید/ دلار ۲۲۸۲۰ تومان شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / تحلیل بازار طلا / محمد کشتی آرای / تمام سکه بهار آزادی
کاهش ۴۲۵ هزار تومانی قیمت تمام سکه جدید/ دلار ۲۲۸۲۰ تومان شد
کشتی آرای؛ نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: هر چند نرخ اونس در بازار جهانی ثابت باقی مانده است اما کاهش قیمت دلار در بازار داخلی منجر به کاهش قیمت انواع سکه و طلا شد.
آیا بورس وابسته به نرخ دلار است؟؛ بررسی تاثیر کاهش و افزایش دلار در بازار سرمایه
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / بازار سرمایه / افزایش نرخ دلار / نرخ دلار / رشد بورس
آیا بورس وابسته به نرخ دلار است؟؛ بررسی تاثیر کاهش و افزایش دلار در بازار سرمایه
بازار سرمایه به صورت میانگین تحت تاثیر دلار است مثلا زمانی که قیمت دلار ۲۰درصد رشد کند تاثیر آن در بازار سرمایه حدود ۱۰تا ۱۵ درصد است چرا که در کنار عوامل رشد عوامل بازدارنده وجود دارد.
پیش‌بینی آینده قیمت طلا و سکه / سکه بخریم یا نه؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
پیش‌بینی آینده قیمت طلا و سکه / سکه بخریم یا نه؟
قیمت جهانی طلا که در پایان هفته گذشته تا هزار و ۹۵۶ دلار عقب نشسته بود، از ابتدای همین هفته دوباره به سمت دو هزار دلار یورش برد. این موضوع می‌توانست برای بازار سکه در ایران خبری بدی به‌حساب می‌آید، چون قیمت طلا آن هم از نوع سکه بهار آزادی در ایران به‌شدت درباره قیمت جهانی طلا و نرخ دلار حساس است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •