چهارشنبه, ۲۶ شهریور, ۱۳۹۹ / 16 September, 2020
بازنشتگان
انتقاد بازنشستگان از طرح همسان‌سازی حقوق/ «با کدوم حقوق همسان‌سازی کردید؟»
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / افزایش حقوق بازنشستگان / بازنشتگان / حداقل حقوق / متناسب‌سازی حقوق / همسان‌سازی حقوق
انتقاد بازنشستگان از طرح همسان‌سازی حقوق/ «با کدوم حقوق همسان‌سازی کردید؟»
مرداد ماه مبلغی برای بازنشستگان واریز و سپس اعلام شد این پرداختی، در راستای همسان‌سازی و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان بوده است. اما بازنشستگان به مبلغ پرداختی انتقادات زیادی دارند. چراکه قرار بود همسان‌سازی به نحوی انجام شود که دریافتی ماهانه هیچ بازنشسته‌ای زیر دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نباشد. اما حالا هم مبلغ دریافتی بسیاری از افراد زیر این عدد است و هم سنوات مشاغل سخت و زیان‌آور در این طرح لحاظ نشده است. نوشته انتقاد بازنشستگان از طرح همسان‌سازی حقوق/ «با کدوم حقوق همسان‌سازی کردید؟» اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ / مسکن بازنشتگان / مسکن کارگران
مشمولان مسکن کارگران در جنوب شرق تهران چه کسانی هستند؟
محمود محمودزاده درباره اقدامات وزارت راه برای ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکن کارگران و بازنشستگان، اظهار کرد:‌در تفاهم‌نامه‌ بین وزارت راه و شهرسازی با وزارتخانه‌های دیگر تامین بخشی از مسکن کارگران در وزارتخانه‌های مختلف مدنظر است. در تفاهم با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی احداث مسکن مشخصا برای کارگران و بازنشستگان این قشر بر اساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب برنامه‌ریزی شده است.
تصویر تذکر نمایندگان به وزیر رفاه برای اظهارات جنجالی یک مدیر | نمک به زخم بازنشتگان پاشید
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
تصویر تذکر نمایندگان به وزیر رفاه برای اظهارات جنجالی یک مدیر | نمک به زخم بازنشتگان پاشید
۲۱ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پی اظهارات مدیرعامل صندوق بازنشستگی در ارتباط با تفاوت سطح زندگی بازنشستگان به وزیر رفاه تذکر دادند و تاکید کردند: اظهارات نسنجیده مدیرعامل صندوق بازنشستگی "نمک پاشیدن به زخم بازنشتگان" است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷
رئیس جمهور از تقویت اینترنت ملی برای رفع نیاز مردم به خارج خبر داد
حسن روحانی به منظور تقدیم لایحه‌ی بودجه‌ی سال ۹۹ توضیحاتی را در مورد جزئیات لایحه، شبکه‌ی ملی اطلاعات و حقوق و مزایای کارکنان و بازنشتگان در سال آینده ارائه داد.
۱۳۹۷/۱۲/۰۶
آرشیو صداوسیما را فرد ثالثی از کشور خارج کرده است/ تغییر ۲۰۰ نفر از مدیران رسانه ملی با قانون منع بکارگیری بازنشتگان
ایلنا: یک عضو هیأت نظارت بر سازمان صداوسیما درباره فروش آرشیو این سازمان به یک شبکه فارسی زبان خارجی گفت: آرشیو صداوسیما در طول زمان‌های مختلف فروخته شده و بواسطه شخص ثالثی از کشور خارج شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
نمایندگان به وزیر نیرو درباره دور زدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان تذکر دادند
جمعی از نمایندگان به وزیر نیرو در رابطه با سوء استفاده از ظرفیت‌های اضطراری قانون اساسی برای دور زدن قانون منع بکارگیری بازنشتگان تذکر دادند.
 •  •  •  •  •  •  •