یکشنبه, ۹ آذر, ۱۳۹۹ / 29 November, 2020
پنیر ایرانی
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
شاید راه‌حل
به دوره‌های مختلف تاریخ که نگاه کنیم - اصلا چرا جای دور برویم و به تاریخ نگاه کنیم، همین دور و بر خودمان، دور و نزدیک ملت‌های زیادی هستند که گرفتار مشکلات جانفرسا و عمیقی شده‌اند. ظرف بیست سال گذشته، مردم عراق و ونزوئلا و کوبا و بسیاری از سرزمین‌های دیگر گرفتار حکمرانی بد و قحطی و تحریم‌های ناجوانمردانه امریکا و اعوان و انصارش و بدبختی‌های رنگارنگ شده‌اند. بعض از ملت‌های عالم مثل اینکه گلیم بخت‌شان را با رشته تیره روزی بافته باشند، یکی پس از دیگری بلا بر سرشان می‌بارد.  اینها را عرض نمی‌کنم که بگویم قدردان اوضاع خودمان باشیم و حالا هر چه شده تحمل کنیم، نه. اصلا قصدم چنین نتیجه‌گیری بی‌ربط و بی‌مزه و یخ و به دور از انصافی …
پنیر گران نشده است / کمبود پنیر نداریم / برای خرید پنیر به کارخانه مراجعه کنید
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / پنیر / پنیر ایرانی / قیمت پنیر / واردات پنیر
پنیر گران نشده است / کمبود پنیر نداریم / برای خرید پنیر به کارخانه مراجعه کنید
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی می‌گوید: قیمت پنیر هیچ تغییری نکرده و عرضه پنیر نیز کاهش نیافته است. ما مطلقا کمبود پنیر نداریم. نوشته پنیر گران نشده است / کمبود پنیر نداریم / برای خرید پنیر به کارخانه مراجعه کنید اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
قیمت موز ۲۱ درصد افزایش یافت
توسعه ایرانی -  بر اساس آمار مرکز امار ایران در ماه مرداد اقلام «تخم مرغ ماشینی» (١١,٠ درصد)، «سیب درختی زرد» (١٠.١ درصد) و «گوجه فرنگی» (٥.١ درصد) نسبت به ماه گذشته، کاهش قیمت داشته‌اند. بر اساس نتایج به دست آمده در مرداد ماه ١٣٩٩، اقلام «پرتقال محصول داخل» (٤٣,٧ درصد)، «موز» (٢١.٠ درصد) و «پنیر ایرانی پاستوریزه» (١٢.٦درصد) نسبت به ماه قبل افزایش قیمت داشته‌­اند. در این ماه اقلام «تخم مرغ ماشینی» ( ١١.٠ درصد)، «سیب درختی زرد» (١٠.١ درصد) و «گوجه فرنگی» (٥.١ درصد) نسبت به ماه گذشته، کاهش قیمت داشته اند.
روستای لیقوان؛ مهد مشهورترین پنیر ایرانی
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
روستای لیقوان؛ مهد مشهورترین پنیر ایرانی
روستای ییلاقی لیقوان یکی از مشهورترین جاهای دیدنی تبریز و بزرگ‌ترین روستای تاریخی آذربایجان شرقی است که به پایتخت پنیر ایران شهرت دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
فیلم | ترامپ در کاخ سفید پنیر ایرانی می‌خورد؟
روایت رضا باکری دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی از صادرات محصولات لبنی ایران به آمریکا و دیگر کشورها را ببینید.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
پافشاری دامداران بر افزایش قیمت شیر
افزایش مکرر قیمت شیر با وجود تذکر وزیر کشور اظهارات دبیر انجمن صنایع لبنی ایران دیروز درحالی مطرح شد که کمتر از ٢٤ ساعت قبل از آن، عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور تاکید کرده بود روند افزایش قیمت در حوزه لبنیات حتما باید مدیریت شود: «در جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور مقرر شد سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی طی جلساتی قیمت تمام‌شده محصولات را با احتساب سود مناسب تعیین کنند تا با شرایط کنونی هم مصرف‌کنندگان و هم تولیدکنندگان مورد توجه باشند.» افزایش قیمت لبنیات درحالی صورت می‌گیرد که بازار کشور در یک سال اخیر بارها افزایش قیمت را شاهد بوده است. تیرماه ١٣٩٨ مرکز آمار ایران اعلام کرد قیمت انواع محصولات لبنی به‌طور متوسط نسبت به سال گذشته با …
 •  •  •  •