سه شنبه, ۲ مرداد, ۱۴۰۳ / 23 July, 2024
مجله ویستا

۲۰ دی


 ۲۰ دی
● متولدین فروردین (بره):
هر چقدر بتوانید انعطاف پذیر باشید، رابطه بهتری را با دیگران برقرار می كنید. راه برایتان آزاد است، هر راهی را كه بخواهید می توانید در پیش بگیرید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
اگر دوست دارید به سفر بروید لازم نیست حتماً‌ تنها بروید یا شخصی را ترک کنید . اما تمایل دارید در حال حاضر تغییری ایجاد کنید. به نظر می رسد می خواهید کار متفاوتی انجام دهید. در هر صورت چه این حس گذار باشد یا نباشد مسائل جالبی برایتان پیش می آید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
سعی كنید كمی آرام باشید و آرامش خود را حفظ كنید. تغییرات خاصی كه سیر آرام كارهای روزمره شما را عوض می كند، آزادی خاصی می یابید. حركات سیارات بر مسائلی كه برایتان مهم هستند تاكید دارند.
● متولدین تیر (خرچنگ):
در ایجاد رابطه با دیگران مهارت زیادی دارید.با همسرتان صحبت طولانی می کنید و او را تشویق به درد دل می کنید.شخصی به شما اعتماد می کند و رازی را برای تان بیان می کند سعی کنید امانت دار خوبی باشید.
● متولدین مرداد (شیر):
كسانی در زندگی شما درگیر احساسات شده اند و این امر، مسائل را كمی زنده تر و با روح تر می سازد. احساسات آنها تشدید شده است، بنابراین ممكن است مسئله ای ساده را، به یك بحران كوچك تبدیل كرده و تنها این گونه می توانند هیجاناتشان را خاموش كنند. با شخصی احساس رقابت می كنید وبه نظر می آید كه وی می خواهد از شما امتیاز بگیرد و شما به عنوان یك شیر مغرور، با چنین رفتارهایی كنار نمی آیید.
● متولدین شهریور (سنبله):
تمایل دارید به دارایی هایتان وسعت دهید.پشت گوش نیاندازید اول سعی کنید وسایلی که نمی خواهید به خیریه دهید.
● متولدین مهر (ترازو):
صرف نظر از این که شما زن هستید یا مرد،امروز باید توجهی خاص نسبت به زنی در زندگی تان داشته باشید.او احساس می کند دیگران به او توجهی ندارند و از این که دوباره مدتی مورد توجه قرار می گیرد خوشحال خواهد شد.آیا از این که نمی دانید چه باید بکنید ،متعجب هستید؟ببینید چه برنامه ای روی پرده سینما ها و یا در تئاتر شهرتان است،از این که اوقات تان را در خارج خانه بگذرانید لذت خواهید برد.سرزدن به فروشگاه ها نیز بد نیست ولی مراقب پولی که هنوز دریافت نکرده اید باشید.
● متولدین آبان (عقرب):
سعی کنید کاری را که دوست دارید انجام دهید،اما قبل از این که چک بکشید از موجودی حساب تان مطمئن شوید.در هر صورت از قبل به شما هشدار داده شد.
● متولدین آذر (کمان):
آیا كسی حس شوخ طبعی عجیب و غریب و بیمزه ای دارد یا آیا واقعاً كسی است كه فكر می كند شما حرفی كه می زند را باور دارید؟ شما صاف و بدون درنگ و بی رودربایستی به آنها می گوئید كه تا نه داستان را خوانده اید و نخواهید گذاشت مضحكه دست آنها بشوید. شاید مجبور شوید كه قواعد دوستی را برایشان تكرار كنید و خاطرنشان كنید كه تنها دوستی ارزش نگاهداشتن را دارد، آنست كه براساس اعتماد طرفین بنا شده.
● متولدین دی (بز):
منصفانه نیست ولی علامت برج شما معروف به جدیت و سخت گیری زیاد است. با این حال سیاره ها شما را به فراموش كردن مسئولیت ها و پرداختن به خوشی ها و لذت های حسی و فیزیكی تشویق می كنند. همسرتان ممكن است كه سورپریز خوبی برای شما داشته باشد. شاید بتوانید برای سال نو با خود پیمان ببندید كه احساسات شدیدتان را پنهان نكنید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
اگر در حال حاضر مجرد هستید تا حد امکان از خانه بیرون بروید زیرا کسی را ملاقات می کنید که قلبتان را می رباید. اگر شخصی در زندگی تان هست انتظار چند مشاجره کوچک را داشته باشید اما این جرقه ها به سادگی کمک می کند که آتش اشتیاق بینتان شعله ورتر شود.
● متولدین اسفند (ماهی):
امروز شما یک کار عادی و سخت خواهید داشت . در واقع امکان دارد بعضی از آنها بخواهند ندیده بگیرند . این خوب است همه ما گاهگاهی یک استراحت نیاز داریم . ممکن است احساس کنید که می توانید انرژی خود را جمع کرده تا بیرون رفته و معاشرت کنید چیزی که برعکس شماست.
منبع : مطالب ارسال شده