یکشنبه, ۲۴ تیر, ۱۴۰۳ / 14 July, 2024
مجله ویستا

Swatch حامی والیبال ساحلی


Swatch حامی والیبال ساحلی
SWATCH-FIVB شرکت سوئیسی تولید کننده ساعت، Swatch امسال نیز قرارداد خود با فدراسیون جهانی والیبال را برای چهار سال دیگر تمدید کرد. این شرکت سالهاست حامی مسابقات والیبال ساحلی بین المللی می باشد و قرار است علاوه بر تورهای بازی های والیبال ساحلی در سراسر دنیا، حمایت از بازهای قهرمانی جهان SWATCH-FIVB سال ۲۰۰۵ که در برلین انجام می شود را نیز بعهده بگیرد. تمدید قرار داد سوآچ با FIVB می تواند به طرفین این فرصت را بدهد تا علاوه بر رسیدن به اهداف خود، حمایت بیشتری از ورزش والیبال ساحلی در جهان انجام شود. سوآچ قصد دارد طی چهار سال آینده سطح همکاری خود با FIVB را بالاتر برده تا وجهه بین المللی بهتری بدست آورد، بخصوص که بازی های المپیک ۲۰۰۸ در پکن پیش روی هر دو شریک قرار دارد.
سوآچ توانسته است که با بکارگیری تکنولوژی ساخت ساعت سوئیس و سایر تکنولوژی های روز دنیا به ابزارهایی برای هرچه بهتر برگزار کردن مسابقات والیبال دسترسی پیدا کند. نمونه بارز آن رضایت میلیون ها نفر کارشناس و بازدید کننده از مسابقات والیبال ساحلی در المپیک ۲۰۰۴ آتن بود. در حال حاضر سوآچ یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه های پشرفته زمان سنجی و رادارهای اندازه گیری سرعت توپ به هنگام آبشار یا سرو زدن در والیبال می باشد. اما نکته بسیار مهم در حال حاضر دست یابی سوآچ به تکنولوژی جدید ساعت های کرنومتر پوستی بسیار نازک می باشد که مخصوص FIVB طراحی کرده است. SWATCH-FIVB آقای جورج جورجیو (George Georgiou) مدیر بازاریابی سوآچ می گوید : "ما بسیار خوشحال هستیم که دوباره به ساحل های شنی مملو از علاقمندان به والیبال بر میگردیم. حمایت چهار سال آتی ما از تورهای والیبال SWATCH-FIVB نشان دهنده تعهد سوآچ به همکاری با FIVB برای گسترش این ورزش می باشد." همچنین آقای دکتر ربن آکوستا (Rubén Acosta) رئیس فدراسیون بین المللی والیبال معتقد است که : "ما نیز بسیار خوشحال هستیم که قرارداد همکاری با سوآچ را تمدید و امضا کردیم. والیبال ساحلی یک ورزش جادویی از ترکیب چند ورزش و تفریح است که به جرات می تواند گفت از لذت بخش ترین ورزشها در دنیا می باشد. علاقمندی و همکاری سوآچ با ما برای گسترش این ورزش در سراسر جهان بسیار لازم و ضروری می باشد و ما از همکاری با این شرکت بسیار خوشنود هستیم."
لازم به ذکر است که تقویم سال ۲۰۰۵ فدراسیون بین المللی والیبال، ۳۲ توقف برای برگزاری این بازی ها در سراسر جهان مشخص شده است و شهرهایی چون پاریس، آتن، دوبی، زاگرب، مونترئال و ... از آن جمله می باشند.
منبع : مجله اینترنتی ورزش