پنجشنبه, ۲۴ خرداد, ۱۴۰۳ / 13 June, 2024
مجله ویستا

۴ فروردین


 ۴ فروردین
● متولدین فروردین (بره):
خبرهای خوبی از طرف خانواده می رسد که حاکی از سعادت و سلامتی آنهاست مشکلی از مدتها پیش ذهن تو را به خود مشغول کرده بود که باید در فرصت مناسب به آن پرداخت تا حل شود.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
باید کمی صبر کرد تا این گرد و خاک از بین برود در یک فضای روشن و شفاف باید تصمیم گیری کرد و از شتابزدگی پرهیز نمود آهسته آهسته رقیبان مشت خود را یکی پس از دیگری باز خواهند کرد.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
از آنحا که تصمیم گرفته ای به هر قیمتی شده در اینکار موفق گردی پس جای درنگ نیست باید از تمام انرژی و توان خود استفاده کرد و ضمنا از خداوند منان خواست که پیروزی تو را تضمین کند.
● متولدین تیر (خرچنگ):
اختلافی پیش آمده است که باید هر چه زودتر به آن پایان داد زیرا اگر این برنامه ادامه داشته باشد رفاقت و دوستی ها از هم پاشیده می شود و کینه و دشمنی ها به همه آسیب خواهد رساند.
● متولدین مرداد (شیر):
کمکی می رسد که موجب می شود تا دوباره در زندگی تو توازن برقرار شود نوسان های اقتصادی زندگی هر کسی را تحت تاثیر قرار می دهد و تا حد امکان باید از آنها دوری کرد.
● متولدین شهریور (سنبله):
سعی می کنی خود را به هر دری بزنی تا به یک هدف کوچک برسی شاید این راه حل درستی نباشد و بجای آن بهتر بود که بر سر یک کار می ماندی و آنقدر استقامت به خرج می دادی تا پیروز می شدی.
● متولدین مهر (ترازو):
خبرهای ناگواری می رسد که باید تحمل شنیدن آنها را داشت همیشه باید زحمات زیادی متحمل شد تا پیشرفتی حاصل شود.
● متولدین آبان (عقرب):
یک نگرانی روحی و روانی تو را دچار اضطراب می کند و تنها باید با مطالعه و عبادت روح خود را بازسازی و ترسیم کنی و به خدا توکل کنی.
● متولدین آذر (کمان):
بعضی ها شخصیت خود را به دارایی هایشان می دانند بنابراین حتما باید بخرند یا داشته باشند تا در مجموع احساس غرور و سربلندی کنند اما بعضی به این گونه مسائل بی اهمیت هستند و شخصیت را دز ارزشهای انسانی می دانند.
● متولدین دی (بز):
یک سفر عالی خواهد بود با کمک یکی از دوستان می توان از این زندگی و کارهای کسل کننده و خستگی آور دور شد پس از این سفر با یک روحیه تازه زندگی را ادامه خواهی داد.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
حالت روحی تو بشدت آسیب پذیر شده و همین مساله تو را دچار نگرانی می کند دوباره باید آن شخصیت قوی و نیرومند گذشته را در خود تقویت کنی.
● متولدین اسفند (ماهی):
همچنان شرایط برای تو مساعد خواهد بود می توانی هر روز منتظر موفقیتهای جدیدتری باشی که گوئی تمامی ندارد فقط باید طوری عمل کرد که از مسیر درست منحرف نشوی.
منبع : ایران مانیا