سه شنبه, ۲۶ تیر, ۱۴۰۳ / 16 July, 2024
مجله ویستا

زندگی شخصی


زندگی شخصی
لانس آرمسترانگ در ژوئن ۱۹۹۷ با كریستین ریچارد آشنا شد و پس از این آشنایی در سال ۱۹۹۸ با او ازدواج كرد. كه ۳ فرزند حاصل این ازدواج بود. لوك در اكتبر ۱۹۹۹ و ایزابل و گریس دوقلوهای او در نوامبر ۲۰۰۱ به دنیا آمدند. همسرش از زندگی با لانس راضی نبود و حاضر نبود همسرش بیشتر وقتش را در مسابقات یا بنیادهای خیریه سپری كند و این گونه بود كه لانس از كریستین جدا شد.
لانس در سال ۲۰۰۳ با شرلی كرا آهنگساز معروف آمریكایی نامزد كرد. شرلی می گوید: پس از یك سال آشنایی با لانس از زندگی با او لذت می بردم. وقتی لانس خود را برای شركت در ششمین دوره مسابقات فرانسه آماده می كرد متوجه شدم كه رشته ورزشی كه او به آن علاقه دارد خیلی جذاب تر و پرنشاط تر از كاری است كه من انجام می دهم. لانس و شرلی در سال ۲۰۰۶ جشن عروسی خود را برگزار كردند.
●خداحافظی آرمسترانگ با حضور دوباره
آرمسترانگ در هفتمین قهرمانی پی در پی اش در مسابقات تور فرانسه، مسیر رویایی این مسابقات را سپری كرد و در كنار فرزندانش بر روی سكوی قهرمانی خداحافظی اش از مسابقات را اعلام كرد. او قبل از شروع تور ۲۰۰۵ نیز اعلام كرده بود كه دیگر حاضر به شركت در مسابقات نیست و تور ۲۰۰۵ آخرین تور فرانسه او خواهد بود. اما پس از آن شایعاتی به گوش رسید كه او قصد دارد قهرمانی اش را در این مسابقات به عدد ۸ برساند. این شایعات زمانی بیشتر اوج گرفت كه اتهام او به استفاده از مواد مخدر و نیروزا بالا گرفته بود.
شاید خداحافظی آرمسترانگ برگزار كنندگان مسابقات تور فرانسه را نیز خوشحال كند چرا كه دیگر شاهد یك قهرمان تكراری نخواهند بود. اما این خداحافظی فرصت خوبی برای رقبای او همچون «یان اولریش» خواهد بود كه همواره در تعقیب آرمسترانگ بوده تا بتواند مقام اول را از آن خود كند.
منبع : روزنامه همشهری