پنجشنبه, ۲۴ خرداد, ۱۴۰۳ / 13 June, 2024
مجله ویستا

فلامینی بالاتر از رونالدینیو و هلب


فلامینی بالاتر از رونالدینیو و هلب
وب سایت خبری تحلیلی گل هر هفته در زمان نقل و انتقالات فوتبال اروپا اقدام به درج مقالاتی جالب می کند که این هفته به معرفی ۱۰ نقل و انتقال برتر فوتبال اروپا پرداخته است.جالب دیدیم برای آگاهی شما خوانندگان عزیز از ۱۰ نقل و انتقالات برتر تابستان جاری روز ۳۱ جولای این مطلب را به فارسی برگردانیم.
۱) متئو فلامینی ( آرسنال به میلان)
انتقال بهترین بازیکن فصل گذشته آرسنال به میلان شکستی برای آرسن ونگر محسوب می شود. میلانی ها توانستند فلامینی را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرند و کلی سود مالی کنند.
۲) الکساندر هلب ( آرسنال به بارسلونا)
یک انتقال بسیار هوشمندانه بارسلونا با مدیریت لاپورتا توانست به خوبی یکی از ستارگان آرسنال را جذب کند. هلب قرار است جانشین رونالدینیو در بارسا شود و بدون شک این بازیکن بلاروس می تواند جانشین مناسبی برای رونالدینیو باشد.
۳) لوکامودریچ ( دیناموزاگرب به تاتنهام)
در حالی که باشگاه های بزرگی قصد جذب جوان اول فوتبال کرواسی را داشتند او ترجیح داد به تاتنهام ملحق شود. به عقیده خوانده راموس سرمربی تیم تاتنهام مودریچ می تواند جواهر فصل جدید این تیم شود.
۴) رونالدینیو (بارسلونا به میلان)
به عقیده خیلی ها انتقال رونالدینیو به میلان یک اشتباه بود چون این بازیکن نمی تواند در فوتبال ایتالیا خوش بدرخشد. این پسر افت کرده فوتبال برزیل با تیم ملی کشورش راهی المپیک شده است و میلان را نمی تواند در شروع فصل یاری کند.
۵) سمیر نصری (مارسی به آرسنال)
یک خرید خوب برای آرسنال! نصری بهترین بازیکن جوان حال حاضر فوتبال فرانسه که خیلی ها او را زیدان دوم می دانند به جمع جوان های توپچی لندن ملحق شد تا جانشین الکساندر هلب شود.
۶) دانیل آلوز (سویا به بارسلونا)
چلسی، رئال مادرید، لیورپول و منچستریونایتد همگی به دنبال هدفی به نام دانیل آلوز بودند اما بارسلونا در یک اقدامی سریع و پس از مذاکرات سخت با مسئولان سویا توانست این برزیلی را جذب کند تا روبرتو کارلوس دوم فوتبال برزیل به جای حضور در رئال در نوکمپ آرامش پیدا کند.
۷) آمائوری ( پالرمو به یوونتوس)
مهاجم برزیلی - ایتالیایی تیم پالرمو بدون شک جزو ۳ مهاجم اول فوتبال ایتالیاست که ۴ باشگاه بزرگ فوتبال این کشور را در پی خود داشت اما در نهایت ترجیح داد به جمع گورخرهای تورین ملحق شود. او به خوبی توانایی هایش را در پالرمو به نمایش گذاشته است و حالا قصد دارد تا یووه را در راه قهرمانی در سری A کمک کند.
۸) آمانتینو مانسینی ( رم به اینتر)
خوزه مورینیو مربی جدید اینتر سال ها بود که دوست داشت تا ستاره ای با نام مانسینی را در تیمش داشته باشد و بالاخره در اینتر به آرزویش رسید.
بدون شک مانسینی پس از سال ها درخشش در رم حالا می خواهد در اینتر اول باشد.
۹) دکو ( بارسلونا به چلسی)
با ۳۰ سال سن خیلی ها او را یک خرید نامناسب برای چلسی می دانند اما اسکولاری سرمربی تیم چلسی اعتقاد دارد که با حضور این پرتغالی می تواند در لیگ قهرمانان اروپا خوش بدرخشد به شرطی که استیو و بالاک او را در خط میانی همراهی کنند.
۱۰) ازکویل گارای ( ریسینگ به رئال مادرید)
بارسلونا خیلی دوست داشت تا گارای را جذب کند اما رئالی ها از همتای خود یک قدم پیش بودند و توانستند در رقابتی سخت او را جذب کنند.
منبع : روزنامه ابرار ورزشی