جمعه, ۲۹ تیر, ۱۴۰۳ / 19 July, 2024
مجله ویستا

شرکت بایواستار


شرکت بایواستار
سال ۲۰۰۷ برای شرکت Biostar یک سال موفقیت آمیز دیگر می باشد زیرا سری کارت های گرافیک جدیدی را به بازار عرضه می کند که از سیستم عامل جدید Microsoft Windows Vista پشتیبانی می کند.
همچنین در کنار این، شرکت Microsoft، DirectX ۱۰ را، که به مصرف کنندگان کمک می کند تا چند قدم به هر چه واقعی تر شدن تصاویر نزدیک شوند، به بازار عرضه می کند. برای برآورده کردن نیازهای گیمرها و کسانیکه برای اولین بار از Windows Vista استفاده می کنند، این شرکت کارت های گرافیک مدل های Geforce ۸۵۰۰ GT ۲۵۶MB DDR۲، Geforce ۸۶۰۰ GT ۲۵۶MB DDR۳ و Geforce ۸۶۰۰ GTS ۲۵۶MB DDR۳ را به بازار عرضه می کند.
میزان کارکرد این کارت های گرافیک ، براساس توان منحصر به فرد GPUهای ۸۶۰۰ و ۸۵۰۰ شرکتNVIDIA می باشد و تصاویر واقعی و کارایی بالا برای بازی های تحت DirectX ۹ و DirectX ۱۰ شرکت Microsoft را در قیمت های مختلف ارائه می دهد. این کارت ها همچنین پردازنده خارق العاده نسل دوم Pure Video HD را شکل می دهند. به عبارت دیگر، ۸۵۰۰ GT ۲۵۶MB DDR۲ دارای قابلیت های چشمگیر سری Geforce ۸ می باشد که با یک قیمت باور نکردنی به بازار عرضه می شود. این کارت برای تست Windows Vista نیز مناسب می باشد زیرا قابلیت های آن را با سرعت راه اندازی می کند و باعث می شود که شما از برنامه های کاربردی تحت DirectX ۹ و DirectX ۱۰ لذت ببرید. شرکت Biostar مدل کاملی از کارت های گرافیک با تصویر واقعی سری Geforce ۸ شرکت NVIDIAرا ارائه می دهد که امروزه در قیمت ها و پیکربندی های متفاوت قابل دسترس می باشند. شما چه یک گیمر حرفه ای یا یک کاربر خانگی باشید، اگر علاقمند به تصویر بهتر یا استفاده از این سیستم عامل جدید باشید، این کارت ها متناسب با بودجه و نیازهای شما خواهند بود. اجرای جدیدترین بازی های نزدیک به واقعیت تحت DirectX ۱۰، تماشای فیلم های HD DVD یا Blu-ray با استفاده از تکنولوژی PureVideo HD، کارایی کامپیوتر شما را ارتقاء می بخشد.
تکنولوژیهای دیگری که در گرافیکهای Biostar استفاده شده به شرح زیر است :
۱) تکنولوژی GigaThread (امکان پشتیبانی از انجام هزاران عملکرد همزمان را فرآهم می کند که باعث استفاده بهینه از GPU می شود)
۲) موتور Lumenex شرکت NVIDIA که سرعت تغییر فریم ها را افزایش می دهد.
۱۶x Anti-aliasing) ۳( زمانی که دو تصویر روی هم قرار بگیرند لبه های تصویر بالایی واضح و بدون دندانه است)
HDR) ۴ (عملیات ممیز شناور ۱۲۸ بیتی با رنج دینامیکی بالا که جلوه های نوری واقعی را با قدرت پشتیبانی می کند)
۵) تکنولوژی Quantum Effect (اثرات فیزیکی مانند سایه ها را به نحو مناسبی پردازش می کند تا CPU آزاد شود .
۶) پشتیبانی و بهینه سازی OpenGL ۲.۰
۷) تکنولوژی چند تصویری NVIDIA nView

سینا پسران افشاریان
منبع : مطالب ارسال شده