سه شنبه, ۸ مهر, ۱۳۹۹ / 29 September, 2020


در گذشته اکثر افراد ترجیح می دادند تا خرید خود را به صورت حضوری انجام دهند. این تفکر به دلیل عدم وجود اعتماد به درگاه های اینترنتی و علاقه دریافت لحظه ای خرید بود. اما با گذشت زمان و افزایش ترافیک ها در شهرهای بزرگ و همچنین بیشتر شدن شناخت افراد نسبت به خرید اینترنتی، علاقه مندان این سبک خرید رفته رفته افزایش یافتند. خرید اینترنتی این امکان را دارد تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و در دنیای پر رفت و آمد و پر مشغله امروز زمان بیشتری را به خود اختصاص دهیم.
در این میان، دسته ای از کالاها هستند که همچنان امکان خرید اینترنتی آن ها بسیار پایین است و در مقابل کالاهایی هستند که بهتر است آن ها را به صورت اینترنتی خرید. به طور مثال، خرید اینترنتی کالایی مانند لباس همچنان طرفداران خاص خود را داشته و بیشتر افراد تمایل به خرید حضوری آن را دارند اما کالاهایی مانند لوازم آرایشی و بهداشتی نه تنها طرفداران بیشتری دارد که توصیه می شود تا به صورت اینترنتی خریداری شوند. پس اگر قصد خرید لوازم آرایشی دارید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا کمی در مورد برتریهای خرید اینترنتی آن توضیح دهیم.

در خرید اینترنتی، اطلاعات کامل تری از محصول خواهیم داشت
یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید لوازم آرایشی و بهداشتی باید به آن توجه کرد، اطلاعات محصول و ترکیبات سازنده آن است. در این دسته از کالاها، تیپ پوستی، حساسیت های احتمالی، ترکیبات موثر و ... بسیار اهمیت دارند و هر فرد در هنگام خرید باید از آن ها آگاهی داشته باشد. در خرید حضوری این آگاهی بسیار کم تر است و در مواردی امکان اشتباه نیز وجود دارد اما در بسترهای اینترنتی تا حد مطلوبی این مسئله برطرف شده است.
یکی از مهم ترین وظایف یک فروشگاه اینترنتی معتبر، جمع آوری اطلاعات کامل و دقیق در مورد محصول به کمک متخصصان مربوطه می باشد تا کاربر بتواند با مطالعه آن ها بهترین انتخاب را داشته باشد. به عنوان مثال فرض کنید می خواهید یک مرطوب کننده بخرید، پیش از خرید باید بدانید این مرطوب کننده مخصوص کدام تیپ پوستی ساخته شده است، چه ترکیباتی دارد و آیا برای شما باعث بروز حساسیت خواهد شد یا خیر. اما در خرید حضوری، در بسیاری از موارد فروشنده اطلاعات کاملی از محصول ندارند.

در خرید اینترنتی، امکان مقایسه کالاهای مشابه وجود دارد
در خرید حضوری، شما بازه انتخاب کوچک تری در اختیار دارید و می توانید از محصولاتی انتخاب کنید که فروشگاه مورد نظرتان موجود دارد. مگر اینکه بخواهید زمان بی نهایتی را صرف خرید کرده و به تمامی فروشگاه های مشغول در آن حوزه به خصوص مراجعه کرده و محصولات را مقایسه کنید. در خرید اینترنتی، برای مقایسه دو محصول مشابه از دو برند مختلف تنها نیاز دارید تا از یک صفحه به صفحه دیگر بروید، مشخصات دو محصول را مطالعه و گزینه برتر مناسب خود را انتخاب کنید.
در خرید اینترنتی شما با برندهای متفاوتی از یک محصول مشخص روبه رو هستید که در توضیحات آن ها مشخصات هریک مشخص شده است. به عنوان مثال اگر قصد خرید نوار بهداشتی را داشته باشید، در خرید اینترنتی می توانید به سادگی تمامی نمونه های مشابه را مقایسه کنید. در مورد این محصول به خصوص، اطلاعات زیادی بر روی بسته بندی نوشته نشده و برتری محصولات را تنها می تواند از روی بسته بندی ها و اعتبار برندشان حدس زد. اما در خرید اینترنتی می توانید به طور کامل در مورد تفاوت های هریک از محصولات اطلاعات کسب نمایید. به این منظور، پیشنهاد می کنیم برای خرید نوار بهداشتی میس و مستر را امتحان کنید، چرا که در این فروشگاه اینترنتی می توانید تنوع بالای انواع نوار بهداشتی را مشاهده و با هم مقایسه نمایید.


خرید اینترنتی، دوست دار محیط زیست است
در خرید حضوری باید هزینه رفت و آمد خود را بپردازیم و یا بنزین بزنیم، باید در ترافیک بمانیم تا به فروشگاه برسیم. باید زمانی را صرف پیدا کردن جای پارک کنیم و یا اگر خوش شانس نبودیم، هزینه ای را برای پارکینگ طبقاتی در نظر بگیریم. پس انجام خرید و قرار گیری در صف های طولانی انتظار برای پرداخت، باید تمامی مراحل را دوباره تا محل زندگی خود انجام دهیم. این فرآیند در هر مرحله می تواند یک آسیب جدی به محیط زیست و کره زمین باشد. از سوخت بنزین و افزایش آلودگی هوا بگیرید تا افزایش تردد و بالا رفتن گرما. همه این ها به کنار، در خرید حضوری، این شما هستید که وقت، گران ترین سرمایه تان، را صرف کنید تا به آن چه می خواهید بخرید دست پیدا کنید. در خرید اینترنتی لوازم آرایشی می توانید همه این مراحل را دور بزنید.
فرض کنید می خواهید یک ژیلت مرغوب بخرید، از سر کار برگشته اید دوش گرفته و در حالی که یک لیوان چای تازه دم و برشی از کیک محبوبتان را در مقابلتان دارید به کمک گوشیتان وارد سایت می شوید. به طور مثال میس و مستر. اندکی از کیک را در دهانتان می گذارید و در حالی که از طمع آن لذت می برید در بخش بهداشت شخصی با انواع و اقسام ژیلت های از برند های مختلف مواجه می شوید.
در حالی که چای خود را می نوشید یک گزینه را انتخاب میکنید، آدرس را وارد کرده و پرداخت می کنید. ممکن است در این بین با محصولات دیگری نیز مواجه شوید که آن ها را به سبد خرید خود اضافه کرده اید و یا می توانید گزینه هایی را در سبد بعدی خود قرار داده باشید تا با حقوق ماه آینده خود اقدام به خرید آن ها کنید. پس از انجام خرید ژیلت میس و مستر مابقی مراحل را به عهده گرفته و در کم ترین زمان، خرید شما را به دستتان می رساند. خرید شما به اندازه خوردن یک لیوان چای و یک برش کیک به طول انجامید و شما نه خسته شدید و نه هزینه ای بابت رفت و آمد پرداخت کردید و علاوه بر این در حفظ پاکیزگی و کاهش آلودگی و گرمای زمین نیز تاثیر بسیاری گذاشته اید.

با خرید اینترنتی یک کار آفرین نا محسوس باشید
در خرید اینترنتی، شما یک کار آفرین نا محسوس هستید، چطور؟ الان توضیح می دهم. در هنگام خرید اینترنتی شما یک پشتیبان فروش دارید که در هنگام خرید می تواند شما را راهنمایی کند. پس از انجام خرید شما، لیست خریداری شده به انبار رفته و تعدادی دست اندر کار هستند تا آن را جمع آوری و بسته بندی کنند. پس از بسته بندی باز تعدادی هستند تا آن را حمل کرده و به دست شما برسانند و شما با خرید اینترنتی خود در کاریابی و افزایش درآمد تمامی این افراد تاثیرگذار هستید. ببینید، با یک خرید اینترنتی شما به یک قهرمان در زندگی خود، کره زمین و افراد زیادی تبدیل خواهید شد. ممکن است این سوال را داشته باشید که از کجا بخریم که بابت کیفیت اطمینان داشته باشیم؟

میس و مستر، فروشگاه معتبر لوازم آرایشی و بهداشتی
میس و مستر، یک فروشگاه اینترنتی است که به صورت تخصصی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند. این فروشگاه، تنوع بالایی در این حوزه کالایی داشته و اطلاعات کاملی در زمینه تمامی محصولات ارائه می دهد. خرید شما از میس و مستر در سریع ترین زمان ممکن و با سلامت فیزیکی تحویل داده می شود. تمامی کالاهای این فروشگاه ضمانت اصل بودن دارند و داری تائیدیه وزارت بهداشت هستند.