چهارشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۸ / 29 January, 2020
بانک ملی ایران
«ملی شو» راهی به آینده روشن
مهر / ۲۹ ساعت قبل / اقتصادی
«ملی شو» راهی به آینده روشن
بانک ملی ایران چندی پیش تصمیم گرفت که هر سال خدمات تازه و دستاوردهای فناورانه و نوآورانه خود را در یک رویداد منحصر به فرد به مخاطبانش ارائه کند.
  بانک ملی  خلاقیت  بانک ملی ایران
روزنامه شهروند / ۴۰ ساعت قبل / ...
آگهی ثبتی
آگهی تغییرات شرکت نفتا پالاگر البرز شرکت سهامی خاص به شماره ثبت 525145 و شناسه ملی 14007523039 به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 18/10/1398 تصمیمات ذیل اتخاذ شد : اعضا هیات مدیره به قرار ذیل برای مدت دو سال انتخاب گردیدند ـ آقای حبیب الله ناروئی کد ملی 3590158621 رئیس هیات مدیره ـ آقای اسماعیل روحی کد ملی 0603198279 نایب رئیس هیات مدیره ـ آقای علی خلیلی کد ملی 0601422015 عضو هیات مدیره ـ آقای مهدی روحی کد ملی 0603209440 مدیر عامل (خارج از اعضای هیئت مدیره )کلیه اسناد و اوراق بهادار و تعهد اور و اوراق عادی و اداری شرکت از قبیل چک سفته بروات قراردادها و عقود اسلامی با امضا هر کدام از اقایان مهدی روحی و یا حبیب الله ناروئی همراه با مهر شرکت معتبر می باشد محمد زنگی کدملی 0079967507 …
رویداد 24 / ۴۵ ساعت قبل / اقتصادی
با ملی شو ۳ / همراه بام جدید، خدمتی نوین به مشتریان بانک ملی ایران
اپلیکیشن همراه بام جدید بانک ملی ایران مطابق با استاندار‌های روز دنیا در حوزه طراحی و با تکیه بر طراحی کاربر محور و بهره جستن از نظرات کاربران پیاده سازی و در «ملی شو ۳» رونمایی شد.
  اخبار بانک ملی  بانک ملی
با ملی شو۳/نشان پرداخت، نشان تحول ملی
الف / ۲ روز قبل / اقتصادی
با ملی شو۳/نشان پرداخت، نشان تحول ملی
«نشان پرداخت» به عنوان آخرین دستاورد فناورانه بانک ملی ایران در «ملی شو ۳» رونمایی شد.
  بانک ملی ایران  نشان پرداخت
تقدیر وزیر اقتصاد از اقدامات بانک ملی ایران در حوزه بانکداری دیجیتال/ «ملی شو۳» برگزار شد
الف / ۲ روز قبل / اقتصادی
تقدیر وزیر اقتصاد از اقدامات بانک ملی ایران در حوزه بانکداری دیجیتال/ «ملی شو۳» برگزار شد
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تقدیر از بانک ملی ایران در ارایه دستاوردهای فناورانه خود به نظام بانکی کشور در رویداد «ملی شو۳» گفت: ملی شو باید به معنای واقعی ملی شدن و وسیله ای برای افتخار به پرچم مقدس کشور و درخشش ایران در جهان باشد تا نه تنها به تاریخ و جغرافیا بلکه به اقتصادمان نیز افتخار کنیم.
  بانک ملی  ملی شو ۲
روزنامه ابتکار / ۳ روز قبل / ...
آموزش و سرگرمی همزمان با «هُپ» بانک ملی ایران
رویداد «ملی شو 3» میزبان یکی از جذاب‏ترین اپلیکیشن‏های بانکی بود که که در حوزه کودکان و نوجوانان تهیه شده است. به گزارش روابط‏‏عمومی بانک ملی ایران، «هُپ» اپلیکیشن کانون جوانه‏های بانک است که در بستر محیطی شاد و سرگرم کننده قصد دارد در کنار تفریح و سرگرمی، امکان افزایش سواد اقتصادی برای مخاطبانش را فراهم کند.واژه «هُپ» مخفف «هوش پول‏ساز» است؛ این عبارت در لاتین به معنای «امید و آرزو» است و از سوی دیگر کلمه‏ای آشنا از یک بازی نوستالوژیک و قدیمی است. «مدرسه اقتصادی» یکی از بخش‏های این اپلیکیشن است که اطلاعات بانکی و اقتصادی را در قالب ویدئوهای جذاب و دیدنی به کودکان و نوجوانان آموزش می‏دهد.  «مدرسه هوش مصنوعی» با در اختیار گذاشتن ویدئوهای آموزشی در خصوص ساخت ربات، خلاقیت نوجوانان را در زمینه‏های …
عزم جدی بانک ملی ایران در حمایت همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان
ایلنا / ۳ روز قبل / اقتصادی
عزم جدی بانک ملی ایران در حمایت همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان
محمود شایان عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران در دیدار با معاون برنامه‌ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی، از عزم جدی بانک ملی ایران در جهت حمایت همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان، خبر داد.
  بانک ملی ایران
برندگان چهارمین دوره قرعه‌کشی جوایز دارندگان کارتخوان‌های بانک ملی ایران مشخص شدند
ایلنا / ۳ روز قبل / اقتصادی
برندگان چهارمین دوره قرعه‌کشی جوایز دارندگان کارتخوان‌های بانک ملی ایران مشخص شدند
چهارمین دوره قرعه‌کشی ماهانه جوایز دارندگان کارتخوان‌های بانک ملی ایران (پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد) برگزار و برندگان خوش شانس آن معرفی شدند.
  بانک ملی ایران  پرداخت الکترونیک
رونمایی از نشان پرداخت و حذف پایانه های فروشگاهی
خبرآنلاین / ۴ روز قبل / فناوری
رونمایی از نشان پرداخت و حذف پایانه های فروشگاهی
مهدی شهیدی قائم مقام مدیر عامل شرکت آسان پرداخت پرشین در نشست خبری که باحضور اهالی رسانه روز چهارشنبه دوم بهمن در محل سالن حافظ ادارات مرکزی بانک ملی ایران برگزار شد، در خصوص روش عملکرد اپلیکیشن نشان پرداخت گفت: نشان پرداخت به حذف کاغذ بازی از فعالیت های روزمره ما منجر خواهد شد و نشان پرداخت نخستین بانک دیجیتال ایران خواهد شد.
صعود دلار به کانال ۱۳هزار تومان
الف / ۴ روز قبل / اقتصادی
صعود دلار به کانال ۱۳هزار تومان
دلار در صرافی بانک ملی ایران امروز ۱۳,۱۰۰ (سیزده هزار و صد تومان) قیمت خورد که نسبت به گذشته گران شد.
  بازار ارز  قیمت دلار  قیمت دلار در صرافی‌ها
34‌درصد خانه‌های ایران اسکلت ندارند
روزنامه شهروند / ۴ روز قبل / ...
34‌درصد خانه‌های ایران اسکلت ندارند
[شهروند]   چیزی حدود 43‌درصد خانه‌های ایران بدون اسکلت هستند و این مسأله آسیب‌پذیری آنها را در مقابل زلزله به شدت بالا برده است. علی بیت‌اللهی، رئیس دفتر ریسک و زلزله مرکز تحقیقات راه و شهرسازی دراین‌باره گفته است 27‌درصد جمعیت کشور در 9‌درصد مساحت زلزله‌خیز زندگی می‌کنند و 10‌میلیون واحد مسکونی کشور فاقد اسکلت هستند. این گفته بیت‌اللهی در شرایطی است که در ایران حدود 23‌میلیون واحد مسکونی ساخته شده و زلزله هربار خسارات سنگینی به اقتصاد ملی تحمیل کرده است. در همین زمینه معاونت هماهنگی و امور اقتصادی استانداری کرمانشاه خسارت زلزله این استان را 11‌هزار‌میلیارد تومان اعلام کرده و بانک مرکزی ناچار شده است که برای خانه‌های …
روزنامه ابتکار / ۴ روز قبل / ...
فضای کسب و کار در گرداب قوانین مزاحم
۲۴ اقتصاددان طی روز‌های گذشته به رئیس‏جمهوری کشورمان نامه نوشتند و ۱۰ راهکار برای نجات اقتصاد بدون کمک خارجی ارائه کردند. در بند اول این 10 راهکار آمده است که صدور مجوز‌های کسب‌وکار را سهل و انحصار دسترسی به شغل را حذف کنید. اما به راستی چرا در ایران فضای کسب و کار مناسب نیست؟به گزارش اقتصاد۲۴، یکی از معضلات فضای کسب و کار در کشور صدور مجوزهاست، مجوز‌هایی که عموماً برای کسب آنها باید از هفت خوان بوروکراسی گذشت و در شرایطی، عده‌ای با توسل به رانت از آن بهره‌مند می‌شوند.در رتبه‌بندی «سهولت کسب‌ و کار ۲۰۱۹» ایران با کسب نمره ۹۸/ ۵۶ در رده ۱۲۸ از ۱۹۰ کشور قرار گرفته است؛ وضعیتی که از لحاظ نمره بهبود و از لحاظ رتبه نسبت به گزارش ۲۰۱۸ تنزل یافته است. در این بررسی نمره ایران نسبت به نسخه ۲۰۱۸، بهبود …
مقابله با تحریم و سلطه دلار از طریق رمز ارزها
ایرنا / ۵ روز قبل / اقتصادی
مقابله با تحریم و سلطه دلار از طریق رمز ارزها
تهران- ایرنا- رمز ارزها که رییس‌جمهوری به کشورهای اسلامی پیشنهاد استفاده از آنها را داده و مدیرعامل بانک ملی نیز از آماده بودن بسترهای راه‌اندازی آنها در کشور خبر می‌دهد، از کارامدترین ابزارها برای مقابله با تحریم‌ها و کاهش سلطه دلار در مبادلات بین‌المللی به شمار می‌روند.
  رمز ارز  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران  بانک ملی ایران  مزرعه بیت کوین
میزان تراکنش‌های بانکی غیرحضوری به ۸۷ درصد افزایش یافت
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / اقتصادی
میزان تراکنش‌های بانکی غیرحضوری به ۸۷ درصد افزایش یافت
تهران - ایرنا - معاون فناوری بانک ملی ایران با اشاره به توسعه بانکداری دیجیتال، گفت: پایان دی ماه میزان تراکنش‌های بانکی غیر حضوری  به ٨٧ درصد رسید در حالی که در ابتدای دهه ۹۰ حدود ۵۵ درصد بود.
  تسهیلات بانکی  عبدالناصر همتی  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران  تراکنش
خدمات ارزی بانک ملی ایران، تمام قد در اختیار فعالان اقتصادی
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / اقتصادی
خدمات ارزی بانک ملی ایران، تمام قد در اختیار فعالان اقتصادی
معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران تاکید کرد که امکانات این بانک برای ارائه خدمات بین المللی در همه شعب ارزی فراهم است.
  ایران  خدمت رسانی  روابط عمومی  بانک  فعالان اقتصادی
پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی بانک ملی ایران به افراد تحت پوشش سازمان‌های حمایتی
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / اقتصادی
پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی بانک ملی ایران به افراد تحت پوشش سازمان‌های حمایتی
بانک ملی ایران در 9 ماهه ابتدای امسال، بیش از 20 هزار فقره تسهیلات اشتغال زایی به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و بیش از 2 هزار فقره تسهیلات به صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
حمایت از صادرات محصولات کشاورزی در برنامه‏های اگزیم‏بانک ایران
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در همایش توسعه کشاورزی تجاری گفت‏: یکی از حوزه های مهم در بخش صادرات غیرنفتی کشور در شرایط کاهش درآمدهای نفتی، تولید و صادرات محصولات کشاورزی است که بانک توسعه صادرات تمرکز را بر تامین مالی این حوزه دارای مزیت افزایش داده است.علی صالح‏‏آبادی که در همایش توسعه کشاورزی تجاری سخن می‏گفت، افزود: این بانک در سال 97، تامین مالی بالغ بر ۸۰۰۰ میلیارد ریالی در حوزه کشاورزی داشته که این تسهیلات تا پایان آذر‏ماه سال جاری، ۹۰۰۰ میلیارد ریال افزایش داشته و مانده تسهیلات ما نیز در این بخش ۱۵ هزار میلیارد ریال است.وی به مزیت محصولات کشاورزی در جذب بازار کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه‏های محوری ما در بخش کشاورزی به‏ویژه برای محصولات دارای ظرفیت‏های صادراتی، تداوم …
بانک ملی ایران فردا تازه ترین دستاوردهایش را «نشان» می دهد!
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / اقتصادی
بانک ملی ایران فردا تازه ترین دستاوردهایش را «نشان» می دهد!
فردا جدیدترین محصولات بانکداری نوین بانک ملی ایران در معرض دید مخاطبان، مشتریان و علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
  بانک ملی  بانک ملی ایران  بانکداری الکترونیکی
«ملی‌شو ۳» را آنلاین ببینید
الف / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / اقتصادی
«ملی‌شو ۳» را آنلاین ببینید
تنها دو روز دیگر، مشتریان، مخاطبان و علاقه مندان به فناوری می توانند یکی از بزرگترین رویدادهای حوزه بانکداری الکترونیک را تحت عنوان «ملی شو ۳» شاهد باشند.
  بانک ملی ایران
هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با حمایت بانک صادرات ایران برگزار شد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / اقتصادی
هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با حمایت بانک صادرات ایران برگزار شد
هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با رویکرد «ارزش‌آفرینی کسب و کارهای تعاملی و پلتفرمی» با حمایت بانک صادرات ایران در تالار وزارت کشور برگزار شد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / ...
بانک سامان بیست‏و‏دومین شرکت برتر ایران شد
 بانک سامان بر اساس آخرین رتبه‌بندی صورت‏گرفته توسط سازمان مدیریت صنعتی به‌عنوان بیست‏و‏دومین شرکت برتر ایران انتخاب شد.به گزارش سامان رسانه، سازمان مدیریت صنعتی رتبه‌بندی سال 98 شرکت‌های برتر ایران را برای بیست‏و‏دومین سال متوالی اعلام کرد که بر این اساس، بانک سامان بر اساس اطلاعات مالی سال 1397، به‌عنوان بیست‏و‏دومین شرکت برتر ایران انتخاب شد. گفتنی است این رتبه‌بندی بر اساس میزان فروش و درآمد شرکت‌ها صورت می‌پذیرید و رتبه 22 در حالی توسط بانک سامان کسب‌شده که این بانک توانسته میزان درآمد خود در سال 1397 را به 125231 میلیارد ریال برساند. میزان درآمد بانک سامان در سال 1396، بیش از 123207 میلیارد ریال بوده است.لازم به ذکر است که در این رتبه‌بندی بیش از 500 شرکت مختلف بررسی و طبقه‌بندی شده است …
برای توسعه فعالیت اقتصادی‌تان، روی بانک ملی حساب کنید
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / اقتصادی
برای توسعه فعالیت اقتصادی‌تان، روی بانک ملی حساب کنید
بانک ملی ایران آمادگی دارد تا تسهیلات لازم برای توسعه فعالیت های تولیدی، بازرگانی و خدماتی اشخاص حقیقی یا حقوقی را در قالب عقد مشارکت مدنی فراهم کند.
  کشاورزی  بانک ملی  بانک ملی ایران
مدیرعامل بانک ملی ایران: برنامه استراتژیک باید در همه اجزای بانک جریان یابد
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / اقتصادی
مدیرعامل بانک ملی ایران: برنامه استراتژیک باید در همه اجزای بانک جریان یابد
مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان این که برای تدوین استراتژی بانک بسیار تلاش شده است، گفت: محتوای استراتژی بانک در اختیار وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونین ایشان نیز گذاشته شده است.
ارزیابی عملکرد ۹ ماهه سال جاری و راهکارهای بهبود عملکرد بانک ملی ایران
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / اقتصادی
ارزیابی عملکرد ۹ ماهه سال جاری و راهکارهای بهبود عملکرد بانک ملی ایران
اعضای هیات مدیره و معاونان مدیرعامل بانک ملی ایران در همایش یک روزه، در حضور مدیر عامل بانک عملکرد واحدهای بانک را بررسی و راهکارهایی را برای بهبود هر چه بیشتر عملکردها ارائه کردند.
بانک ملی ایران، یاریگر همیشگی حادثه دیدگان
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اقتصادی
بانک ملی ایران، یاریگر همیشگی حادثه دیدگان
کمک به حادثه‌دیدگان ناشی از بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله، سنت حسنه دیرینه بانک ملی ایران است.
  بانک مرکزی  سیل  بانک ملی ایران
آغاز شمارش معکوس برای ملی شو ۳
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اقتصادی
آغاز شمارش معکوس برای ملی شو ۳
تــا رونمــایی از جدیــدترین و بــه روز تــرین خــدمات و محصولات بانکی با هدف تحول در نظام بانکداری، در جشنواره بزرگ " ملی شو " فقط چند روز دیگر باقی است .
  بانک ملی  بانک ملی ایران  رونمایی
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / ...
فاصله بین جنگ و صلح یک گلوله است
«فاصله بین جنگ و صلح فقط یک گلوله است»؛ این جمله شاید مهم‌ترین بخش از سخنان روز پنجشنبه رییس‌جمهوری باشد که تاکید کرد به عنوان مسوول شورای‌عالی امنیت ملی، روزانه از امنیت و برخورد نظامی جلوگیری می‌کند. اظهاراتی که نشان داد همپای نیروهای خارجی طالب‌جنگ، جریان داخل کشور نیز از درگیری ابا ندارند. حسن روحانی روز پنجشنبه در پنجاه و نهمین نشست مجمع عمومی بانک مرکزی و در جمع مدیران بانکی کشور با اشاره به روزهای سخت و مصیبت‌ها و مشکلات بسیار زیاد طی دو هفته گذشته، گفت: «مردم با حضور خود و دادن دلگرمی، همدردی و همنوایی از این غم‌ها و مشکلات کاستند... دشمنان شرایطی ایجاد کردند که بدون تاب‌آوری و مقاومت یک ملت یکپارچه عبور از آن امکان‌پذیر نبود …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اقتصادی
دسترسی به حساب‌های فاقد کد شهاب غیرممکن می‌شود
دسترسی به حساب‌های فاقد کد شهاب، به زودی غیرممکن می‌شود به گزارش روابط عمومی بانک ملی حسب اعلام بانک مرکزی به زودی دسترسی به حساب‌های فاقد کد شهاب غیر ممکن خواهد شد. استعلام کد شهاب حساب‌های بانک ملی ایران در پیام‌رسان «بله» امکان‌پذیر است.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ / ...
به سر‏منزل مقصود برسان!
با سامانه «بام» و اپلیکیشن «بله» بانک ملی ایران، این امکان برای خیرین فراهم است تا بتوانند محل هزینه‏کرد کمک های خود را تعیین کنند. به گزارش روابط‏عمومی بانک ملی ایران، عمل به رسالت‏های اجتماعی از دیرباز مورد توجه مدیران بانک ملی بوده و از این رو مشارکت در امور عام‏المنفعه، همواره یکی از اصلی‏ترین رویکردهای این بانک محسوب می‏شود.بر همین اساس این بانک علاوه بر عمل به مسئولیت‏های اجتماعی خود، به دنبال راهکاری برای برقراری ارتباطی امن و مطمئن با نیازمندان و همچنین سهولت خیرین بود تا کمک‏های صورت گرفته از سوی خیرین نیز به صورت هدایت شده و در مسیر درست و بجا صرف شوند.اکنون این امکان با سامانه بام فراهم است تا خیرین محل هزینه‏کرد مبالغ پرداختی خود را تعیین کنند. در این روش، کاربر «بام» با استفاده از …
ظرفیت‌ها و کارکردهای طرح «طراوت» بانک صادرات ایران در جمع فعالان صنعت فولاد کشور تشریح شد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / اقتصادی
ظرفیت‌ها و کارکردهای طرح «طراوت» بانک صادرات ایران در جمع فعالان صنعت فولاد کشور تشریح شد
عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران در پنل تخصصی دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، ظرفیت‌های طرح اعتباری ویژه تولید «طراوت» را تشریح کرد.
  ایران  صنعت فولاد  فولاد  هیئت مدیره  دومین جشنواره
پرداخت 829 هزار میلیارد ریال تسهیلات عقود اسلامی در بانک ملی ایران
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اقتصادی
پرداخت 829 هزار میلیارد ریال تسهیلات عقود اسلامی در بانک ملی ایران
بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه بیش از 829 هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب عقود اسلامی پرداخت کرده است.
  ایران  بانک ملی ایران  تسهیلات قرض الحسنه
در نظرسنجی خدمات بانک ملی ایران شرکت کنید و جایزه بگیرید
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اقتصادی
در نظرسنجی خدمات بانک ملی ایران شرکت کنید و جایزه بگیرید
بانک ملی ایران در تازه‌ترین اقدام خود برای بررسی میزان رضایت مشتریان از خدماتش نظرسنجی ماهیانه در فضای مجازی طراحی کرده است.
  بانک ملی ایران
ثبت بیشترین مبلغ تراکنش های خودپردازهای نظام بانکی از طریق بانک ملی ایران
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اقتصادی
ثبت بیشترین مبلغ تراکنش های خودپردازهای نظام بانکی از طریق بانک ملی ایران
بیشترین مبلغ تراکنش های خودپردازها در نظام بانکی از طریق بانک ملی ایران انجام شده است.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
ارکان برنامه راهبردی و مدل کسب‏و‏کار اگزیم بانک دیجیتال
عضو هیئت مدیره بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک استراتژی های متناسب با اهداف اگزیم بانک دیجیتال را در قالب برنامه توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد نوآوری باز و با همکاری شرکت‏های دانش‏بنیان را در دست اجرا دارد.ابوذر سروش در نشست مشترک بانک توسعه صادرات ایران با معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‏های دولتی وزارت اقتصاد و دیگر مسئولان این وزارتخانه، ارکان برنامه راهبردی و مدل کسب و کار اگزیم بانک دیجیتال را ارائه داد.به گفته سروش، بانک دیجیتال بانکی است که با درک عصر دیجیتال با ایجاد تحول در نگرش، فرهنگ، مدل کسب‏و‏کار، فرآیندها و محیط کار خود با محوریت فناوری‏های تحول‏آفرین و از طریق ایجاد تجربه‏ای جذاب برای مشتریان و کارکنانش به عملکرد مورد‏نظر خود دست می‏یابد.به گفته عضو هیئت مدیره بانک توسعه …
رونق بخشی مشاغل در دستور کار بانک ملی ایران
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
رونق بخشی مشاغل در دستور کار بانک ملی ایران
بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 29 هزار فقره تسهیلات خرید دین به کسب و کارها پرداخت کرده است.
  آیین نامه  ایران  دین  شورای پول و اعتبار  نقدینگی
تعداد کاربران سامانه رمز دوم یکبار مصرف بانک ملی ایران در مرز سه میلیون
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
تعداد کاربران سامانه رمز دوم یکبار مصرف بانک ملی ایران در مرز سه میلیون
تعداد کاربران اپلیکیشن ارائه رمز یکبار مصرف بانک ملی ایران در مرز سه میلیون نفر قرار گرفته است.
  ایران  بانک مرکزی  روابط عمومی  فرهنگ سازی  گوشی های هوشمند
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
دلار در صرافی بانک ملی ایران امروز ۱۲،۹۵۰ (دوازده و نهصد و پنجاه هزار تومان) قیمت خورد که نسبت به گذشته تغییری نداشت.
  قیمت ارز  قیمت دلار  دلار
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
مراسم یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
مراسم یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان با مخابرات مناطق سراسر کشور توسط مخابرات منطقه گلستان برگزار شد.این مراسم که با مشارکت حوزه icاستان همچون اداره کل فناوری اطلاعات وارتباطات ، پست ، پست بانک ، شرکت ارتباطات زیرساخت و بسیج ادارات برگزار شد،گلعلی شیخی رئیس سازمان اطلاعات سپاه نینوا استان با اشاره به عظمت شهادت وارج نهادن به مقام شهید گفت: از زندگی شهداء باید درس بگیریم ومیبایست الگوسازی شده وبه عنوان نماد برای نوجوانان و جوانان معرفی شوند.رئیس سازمان اطلاعات سپاه نینوا گلستان با تاکید بر اینکه پاسخ و انتقام سریع خواسته مردم بوده و به لطف الهی در کوتاهترین زمان با حمله به پایگاههای نظامی آمریکا درعراق رخ داد واین اتفاق زمانی به وقوع پیوست که آمریکا تجهیز پایگاههای نظامی خود را تکمیل …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
بازار اجاره‌بها گزینه اجباری برای دهک‌های پایین
در حالی که متولی بخش مسکن سرگرم ثبت‌نام طرح ملی مسکن است و برنامه‌ کوتاه‌مدتی برای مهار بازار اجاره وجود ندارد، مستاجران به دنبال دریافت وام جهت تامین ودیعه مسکن اجاره‌ای هستند.به گزارش مهر، بازار اجاره مسکن در روزهای اخیر که بازار خرید و فروش مسکن در رکود به سر می‌برد، سیر صعودی در پیش گرفته و با توجه به اینکه متولی آن نیز مشخص نیست، امکان کنترل آن وجود ندارد. نتیجه اینکه به دلیل گرانی مسکن و ناتوانی دهک‌های یک تا هفت در خرید مسکن، این دهک‌ها بالاجبار باید به بازار اجاره‌بها هدایت شوند که این اتفاق سبب شده تا بر خلاف بازار خرید و فروش مسکن که دست بالا با خریدار است نه مالک، تعیین‌کننده اجاره‌بها، موجر باشد نه مستاجر.گزارش بانک مرکزی از وضعیت بازار اجاره‌بهای مسکن در آذرماه نیز اگرچه از افزایش …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اقتصادی
تاکید بانک ملی ایران بر نیازسنجی مشتریان در تدوین برنامه‌ها
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم توجه به جاری‌سازی استراتژی گفت: مجموعه مدیران، عزم و اراده خود را بر اجرای استراتژی بانک متمرکز کرده‌اند. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، عباس شفیعی در نخستین جلسه کمیته مضمون استراتژیک «مشتری‌محوری» بانک پس از تبیین ارکان کمیته‌ها، وظایف ناظر، مالک و اعضای کمیته‌های مضامین استراتژیک را تشریح و بر لزوم پیگیری موارد مطرح شده تاکید کرد. مدیر امور طرح و برنامه بانک ملی ایران نیز در این جلسه با اشاره به لزوم توسعه محصولات و خدمات بانک مبتنی بر نیازهای مشتریان اظهار کرد: اگر این نیاز در تولید محصول و فروش آن مدنظر باشد، با استقبال مشتریان مواجه خواهد شد. هادی سالار خیلی با اشاره به اینکه در دنیای رقابتی امروز، سازمان‌های مشتری‌محور به دنبال بیشینه …
پایانه‌های شعب (Pin pad) بانک ملی ایران در اوج
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ...
پایانه‌های شعب (Pin pad) بانک ملی ایران در اوج
پایانه شعب (PIN PAD) بانک ملی ایران دستگاه‌های کوچکی هستند که کار‌های بزرگی را انجام می‌دهند.
  بانک ملی  اخبار بانک ملی
انتقاد از کلنگی تلقی کردن ساختمان 20 سال ساخت/ورود نخاله ها به طبیعت با نوسازی مسکن
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اقتصادی
انتقاد از کلنگی تلقی کردن ساختمان 20 سال ساخت/ورود نخاله ها به طبیعت با نوسازی مسکن
مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه در ایران عرف است که پس از ۲۰ سال ساختمان را کلنگی تلقی کرده و آن را نوسازی می‌کنند گفت: با این اقدام هم سرمایه‌های ملی به هدر می‌رود و هم حجم انبوهی نخاله ساختمانی وارد طبیعت می‌شود.
حضور پرشور در تشییع پیکر پاک سردار دل ها
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اقتصادی
حضور پرشور در تشییع پیکر پاک سردار دل ها
مدیران و کارکنان بانک ملی ایران همپای مردم شهیدپرور و قدرشناس کشور در تشییع پرابهت پیکر پاک شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش حضور یافتند.
  بانک ملی  بانک ملی ایران  قاسم سلیمانی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
پیام تسلیت مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی
مدیر‏‏عامل بانک تجارت در پیامی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی را به مقام معظم رهبری، خانواده این شهید والامقام، همرزمان و همه ملت بزرگ و شهید‏پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت گفته است.به گزارش روابط‏عمومی بانک تجارت، در متن پیام آمده است:منَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًادر میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند، بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. چه نیک گفته‏اند که شهادت هنر مردان خداست. سردار رشید اسلام و ایران، حاج‏قاسم سلیمانی، پس از یک عمر مجاهدت در راه دفاع از اسلام , انقلاب و میهن به آنچه …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
فشار اقتصادی دشمن را خنثی خواهیم کرد
رئیس کل بانک مرکزی گفت: کاری که ما اقتصادی‌ها می‌توانیم انجام دهیم فارغ از آنچه مسئولان سیاسی تصمیم می‌گیرند، مقابله با فشار اقتصادی آمریکاست و این‌که بتوانیم اقتصاد مقاومتی را تقویت کنیم و آثار منفی تحریم را بر اقشار مختلف و اقتصاد کاهش دهیم و تمام توان‌مان را خواهیم گذاشت که در راه سردار سپهبد سلیمانی که همان مقاومت است، قدم برداریم و استقلال اقتصادی کشور را تقویت و فشار اقتصادی دشمن را خنثی کنیم.به گزارش ایلنا، عبدالناصر همتی درمورد شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: همانگونه که حضور ایشان برای کشور نعمت بود، شهادت‌شان هم برای کشور نعمت شده است؛ از این لحاظ که حماسه ملی را در سراسر کشور موجب شدند. پیکر این شهید بزرگوار در شهرهای مختلف کشور تشییع شد و حتی شهرهایی هم که تشییع نشد، ملت بزرگ ایران …
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اقتصادی
کارت هایتان را به راحتی در اپلیکیشن 60 اضافه کنید
مشتریان بانک ملی ایران می توانند به راحتی کارت های بانکی خود را در سامانه رمز یکبار مصرف حذف یا اضافه کنند.
اعطای تسهیلات به‌منظور نوسازی ناوگان حمل‌ونقل فرآورده
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اقتصادی
اعطای تسهیلات به‌منظور نوسازی ناوگان حمل‌ونقل فرآورده
تهران- ایرنا- شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به‌منظور نوسازی ناوگان حمل‌ونقل فرآورده، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای را با بانک تجارت و شرکت صنعتی ماموت امضا کرد.
  بانک تجارت  بنزین  رضا دولت آبادی  شرکت ملی پخش فراورده های نفتی  گازوئیل
هموارسازی محیط کسب و کار با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
هموارسازی محیط کسب و کار با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران
تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران فرصتی ارزشمند برای اشخاص حقیقی و حقوقی است تا سرمایه مورد نیاز خود را جهت توسعه و رونق کسب و کار و تجارت شان تامین کنند.
  بانک ملی  اخبار بانک ملی  تسهیلات مضاربه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
سومین کمپین زیست‌محیطی بانک مسکن در راه است
مدیرعامل بانک مسکن از تشکیل سومین کمپین زیست‌محیطی این بانک در سال پیش ‌رو خبر داد و گفت: این اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی بانک دنبال می‌شود.ابوالقاسم رحیمی انارکی با اشاره به اقداماتی که بانک مسکن در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود انجام داده است، گفت: در این راستا سال گذشته کمپین آب و در سال جاری کمپین خاک را برگزار کرده‌ایم و برای سال آینده، برگزاری کمپین هوا را برنامه‌ر‌یزی کرده‌ایم تا به نحوی بتوانیم در آگاه‌سازی جامعه نسبت به وضعیت کشور در این حوزه و مسائل اقلیمی از قبیل گرم‌تر شدن زمین و تبعات آن نقش داشته باشیم.وی با اشاره به این‌که صنعت ساختمان یکی از صنایعی است که سهم بالایی در مصرف سوخت‌های فسیلی دارد، گفت: با وجود هزینه‌های سنگینی که برای ساخت‌وساز انجام می‌شود، در ایران عرف این …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
نظر یک کارشناس در‌مورد مداخله بانک مرکزی در امور ارزی
نخستین مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: بانک‌ مرکزی در اغلب کشورهای دنیا بازار ارز را به شیوه‌ای که موثر تشخیص می‌دهد، کنترل می‌کند تا در راستای تنظیم نرخ پول ملی و ارزهای ورودی به آن کشور تناسب واقعی را ایجاد کند و مانع از ریزش نرخ پول ملی آن کشور شود.به گزارش ایسنا، علی رحمانی افزود: بنابراین مداخله بانک‌های مرکزی جهان در امور ارزی، امری تعجب‌برانگیز نیست و حتی در زمره وظایف ذاتی بانک‌های مرکزی به ‌عنوان نهاد ناظر بر بازار پولی و مالی است. بانک مرکزی ایران نیز در راستای حفظ ارزش پولی ملی و البته شرکت‌های ارزی، باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا ارزش ریال و این شرکت‌ها در سراشیبی سقوط قرار نگیرد. ارزش پول ملی توسط بانک‌های مرکزی در تمام نقاط دنیا مراقبت می‌شود و این مورد تنها مختص …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / ...
چقدر است؟
رصد معاملات روز گذشته اوراق تسهیلات مسکن در بازار فرابورس ایران در نمادهای «تسه» و «تملی» نشان می‌دهد در تمامی نمادهای مجاز برای معامله، تعداد ۲۵ نماد توسط خریداران و فروشندگان داد و ستد شد.با توجه به مشکلات حاکم در خرید مسکن و کمبود بودجه در این زمینه، استفاده از اوراق تسهیلات مسکن که توسط بانک مسکن و بانک ملی منتشر می‌شود بهترین روش به منظور کسب نقدینگی برای خرید مسکن است. اوراق مسکن از دسته برگه‌های بهاداری است که به متقاضیان مسکن این امکان را می‌دهد تا بدون سرمایه‌گذاری های طولانی مدت به سرعت و در زمان کوتاهی قادر به استفاده از تسهیلات مسکن باشند. هر برگ از این اوراق معادل ۵۰۰ هزار تومان از تسهیلات است که به میزان تسهیلات مورد نظر باید اوراق تهیه شود.نماد معاملاتی این اوراق شامل نام ماه و …
برگزاری مراسم اهدای جوایز قرعه کشی حساب‌های پس انداز بانک ملی
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / ...
برگزاری مراسم اهدای جوایز قرعه کشی حساب‌های پس انداز بانک ملی
مراسم اهدای جوایز چهلمین مرحله قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران با حضور منتخبی از برندگان این مرحله از قرعه کشی و نیز تعدادی از اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک ملی ایران برگزار شد.
  بانک ملی ایران  اخبار بانک ملی
برگزاری سومین قرعه‌کشی جوایز میلیونی پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ...
برگزاری سومین قرعه‌کشی جوایز میلیونی پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد
سومین دوره قرعه‌کشی جوایز دارندگان کارتخوان‌های بانک ملی ایران برگزار شد.
  پرداخت الکترونیک سداد  قرعه‌کشی  جوایز میلیونی
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اقتصادی
هدایت 45 میلیون تراکنش اینترنتی مشتریان بانک ملی ایران به سوی رمز دوم یکبار مصرف
در هر ماه بین 40 تا 45 میلیون تراکنش اینترنتی توسط حدود 10 میلیون کارت نزد مشتریان بانک ملی ایران صورت می گیرد که از این پس مشتریان باید جهت انجام آن از رمز دوم یکبار مصرف استفاده کنند.
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اقتصادی
«ملی» فکر کنیم و «ملی» کار کنیم
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که منابع این بانک متعلق به مردم و کشور است، گفت: همه ما باید در جریان اداره کردن اموری که در دستمان است، «ملی» فکر کنیم و «ملی» کار کنیم.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ...
رمز دوم یکبار‏مصرف فقط ویژه کارت‏های برداشت است
به کارگیری رمز دوم یکبار‏مصرف تنها برای خریدهای اینترنتی با کارت‏های برداشت بانکی الزامی است.به گزارش روابط‏عمومی بانک ملی ایران، همزمان با اجرایی شدن دستور بانک مرکزی مبنی بر الزام استفاده از رمز دوم یکبار‏‏مصرف در خریدهای اینترنتی، رمزهای دوم ایستا طی یک دوره زمانی مشخص غیرفعال می‏‏شوند.با این حال تا‏کنون همه دستورالعمل‏ها مبنی بر غیرفعال شدن رمز دوم ایستا، بر کارت‏های برداشت متمرکز بوده است. بر این اساس، انجام تراکنش اینترنتی با سایر کارت‏های بانکی از جمله کارت‏های هدیه، همچنان با رمز دوم ایستا امکان‏پذیر خواهد بود.بانک ملی ایران از طریق اپلیکیشن 60 و نیز کد دستوری #60*737* رمز دوم یکبار‏مصرف را در اختیار مشتریان قرار می‏دهد.
مدیرعامل بانک ملی ایران: «ملی» فکر کنیم و «ملی» کار کنیم
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اقتصادی
مدیرعامل بانک ملی ایران: «ملی» فکر کنیم و «ملی» کار کنیم
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که منابع این بانک متعلق به مردم و کشور است، گفت: همه ما باید در جریان اداره کردن اموری که در دستمان است، «ملی» فکر کنیم و «ملی» کار کنیم.
مدیرعامل بانک دی تغییر کرد
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اقتصادی
مدیرعامل بانک دی تغییر کرد
برات کریمی که پیش از این عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بود؛ مدیرعامل جدید بانک دی شد.
عملکرد سدیدی به عنوان مدیری متخصص و پرتلاش، مثبت بود
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اقتصادی
عملکرد سدیدی به عنوان مدیری متخصص و پرتلاش، مثبت بود
صبح امروز هشتم دی ماه ۹۸ مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید گروه توسعه ملی در حالی برگزار شد که در این مراسم، برخی از اعضای هیأت مدیره و مدیران بانک ملی ایران، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد گروه توسعه ملی و مدیران هلدینگ های تابعه این گروه حضور داشتند. روز گذشته با مصوبه هیأت مدیره گروه توسعه ملی، ناصر شاهباز عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران به عنوان سرپرست گروه توسعه ملی منصوب و جانشین سیدمهدی سدیدی شد.
  ایران  دی ماه  مراسم تودیع و معارفه  اعضای هیأت مدیره  توسعه ملی
تحول بانک ملی ایران در حوزه بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال
عصرایران / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اقتصادی
تحول بانک ملی ایران در حوزه بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال
حسین زاده به تحول بانک ملی ایران در حوزه بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال اشاره و خاطرنشان کرد: محصولات نوین این بانک توانسته به نحو بسیار مطلوبی در میان مشتریان رخنه کند، به طوری که مشتریان بزرگ و کوچک بانک ملی ایران امروز با این خدمات نه تنها حساب های بانکی بلکه وجوه خود را نیز مدیریت می کنند.
سرپرست گروه توسعه ملی: مشکلات را باید با هم‌دلی و تلاش حل کرد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اقتصادی
سرپرست گروه توسعه ملی: مشکلات را باید با هم‌دلی و تلاش حل کرد
تهران - ایرنا - سرپرست جدید گروه توسعه ملی، وضعیت اقتصادی کشور را تحت تأثیر تحریم‌های بی‌سابقه توصیف کرد و گفت: در این شرایط، باید با هم‌دلی و تلاش بیشتر مشکلات را حل کرد.
  گروه توسعه ملی  بانک ملی ایران  سرمایه گذاری
کمبود سَفته مشکلاتی برای سیل‌زدگان گلستان ایجاد کرد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ورزشی
کمبود سَفته مشکلاتی برای سیل‌زدگان گلستان ایجاد کرد
گرگان - ایرنا - شماری از اهالی استان گلستان بویژه سیل‌زدگان در تماس با خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گرگان اظهار داشتند؛ کمبود عرضه سَفته در بانک‌های عامل استان طی روزهای اخیر مشکلاتی برای آنها بویژه در موضوع بده بستان‌های تجاری و دریافت تسهیلات ایجاد کرده است.
  گلستان  سفته  بانک ملی ایران  سیل
اتاق ایران | دریافت پیشنهادات لیزینگ‌ها در بخش نظارت
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اقتصادی
اتاق ایران | دریافت پیشنهادات لیزینگ‌ها در بخش نظارت
شفقنا اقتصادی - دبیرکل انجمن ملی لیزینگ از نامه‌نگاری بانک مرکزی با این انجمن برای دریافت پیشنهادات و ابعاد همکاری‌های خود در برنامه‌های نظارتی بانک مرکزی بر موسسات پولی و اعتباری غیر بانکی خبر داد. به گزارش شفقنا اقتصادی به نقل از اتاق ایران هادی م…
رشد و شکوفایی اقتصادی با نقش محوری بانک ها در حرکت چرخ تولید
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / اقتصادی
رشد و شکوفایی اقتصادی با نقش محوری بانک ها در حرکت چرخ تولید
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر خنثی سازی تحریم ها با تلاش در سنگر اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت: امروز باید تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم که این امر با تلاش مضاعف در سنگر اقتصادی کشور حاصل می شود.