شنبه, ۸ آذر, ۱۳۹۹ / 28 November, 2020
سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
ستاره‌های جوان در رادیو زیارت درخشان‌ترند
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / مشهد / رادیو / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
ستاره‌های جوان در رادیو زیارت درخشان‌ترند
تهران- ایرنا- برنامه «ستاره‌ها» با هدف کمک به افزایش اطلاعات دینی و رسیدن به مدل جوان مومن انقلابی از رادیو زیارت پخش می‌شود.
سیاست‌های دوست‌دار خانواده در حوزه حمل‌و نقل تبیین ‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / حوادث رانندگی / معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده / وزارت راه و شهرسازی / خودرو / معصومه ابتکار / تصادفات جاده ای / سبک زندگی / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
سیاست‌های دوست‌دار خانواده در حوزه حمل‌و نقل تبیین ‌شود
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: توجه دادن به بحث خانواده و سیاست‌های خانواده در حوزه حمل و نقل اهمیت دارد و انتظار می‌رود وزارت راه و شهرسازی در این زمینه توجه کافی داشته باشد.
کارگروه «ازدواج و خانواده» در سازمان تبلیغات تشکیل شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / سند ارتقا وضعیت زنان و خانواده / سازمان تبلیغات اسلامی / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
کارگروه «ازدواج و خانواده» در سازمان تبلیغات تشکیل شد
تهران- ایرنا- رئیس ستاد طواف سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تأسیس کارگروه «ازدواج و خانواده» در این سازمان از راهبردی‌ترین اقدامات در راستای تحقق خانواده جامعه محور است.
بازنمایی مصرف در سینمای ایران؛ عمیق با ابعاد مختلف
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری / پژوهشگر / سینما / مصرف فرهنگی / پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی / اکران فیلم / سبک زندگی / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی / استاد دانشگاه
بازنمایی مصرف در سینمای ایران؛ عمیق با ابعاد مختلف
تهران- ایرنا- تشریح ظرفیت‌های سینمای ایران برای بازنمایی انواع مصرف فرهنگی و اقتصادی، بررسی اهمیت و جایگاه سینما در معرفی گونه‌های مختلف مصرف در سطح کشور و ارائه راهکار در راستای بازنمایی بهینه شیوه‌های مصرف فرهنگی و اقتصادی مواردی است که با حضور استادان دانشگاه در نشست تخصصی بازنمایی مصرف در سینمای ایران، بررسی شد.
اجرای نمایش‌های ایرانی با تاکید بر پوشش اسلامی
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / مد ولباس / مد و لباس / جشنواره تئاتر آیینی و سنتی / تئاتر شهر / کارگروه ساماندهی مد و لباس / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
اجرای نمایش‌های ایرانی با تاکید بر پوشش اسلامی
تهران - ایرنا - دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از مشارکت در تولید و اجرای نمایش‌های ایرانی با تاکید بر سبک زندگی و مدل پوشش ایرانی ـ اسلامی خبر داد و گفت: براساس تفاهمنامه این کارگروه با انجمن صنفی هنرمندان تئاتر شهر تهران، این مهم بزودی در قالب همکاری‌های دو جانبه انجام می‌شود.
برگزاری برخط نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ / فضای دیجیتال / قرآن کریم / خبرآنلاین / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
برگزاری برخط نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
تهران- ایرنا- نهمین کنفرانس «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» به صورت برخط(آنلاین) در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ۲۰ تا ۲۵ خرداد ماه برگزار می‌شود.
حوزه هنری برای تولید تئاتر آپارتمانی در قرنطینه فراخوان داد
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / کرونا / نمایش / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
حوزه هنری برای تولید تئاتر آپارتمانی در قرنطینه فراخوان داد
تهران- ایرنا- مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در راستای تداوم تولید و ارائه‌ محصولات فرهنگی و هنری در عرصه هنرهای نمایشی در روزهای قرنطینه و فاصله‌گذاری اجتماعی در دوران شیوع کرونا، همایش تئاتر آپارتمانی را برگزار می‌کند.
«۳۰ منزل نورانی در ماه رمضان» برای خانواده‌ها ارائه می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / ویروس کرونا / قرآن کریم / وزارت آموزش و پرورش / اخلاق / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
«۳۰ منزل نورانی در ماه رمضان» برای خانواده‌ها ارائه می‌شود
تهران- ایرنا- نویسنده کتاب‌های درسی قرآن گفت: درسنامه تربیتی خانواده قرآنی با عنوان «۳۰ منزل نورانی برای ماه مبارک رمضان» درنظر گرفته شده تا مردم در ایام کرونایی بتوانند بیشتر از مفاهیم این کتاب آسمانی بهره‌برداری کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / ورزش همگانی / بارداری / سرمایه اجتماعی / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
نقش ورزش در نشاط اجتماعی بانوان
تهران - ایرنا - متخصص زنان و زایمان و خانواده معتقد است ورزش برای همه زنان مهم و ضروری است زیرا این امر سلامت جامعه را تضمین می‌کند به شرط آنکه استانداردهای آن رعایت شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / حقوق زنان / فعال سیاسی اصلاح طلب / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
زندگی و شخصیت حضرت فاطمه(س) به زبان روز برای جوانان تبیین شود
تهران - ایرنا - دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب ضمن تاکید بر لزوم بهره‌گیری از زبان روز در تبیین شخصیت حضرت فاطمه(س) برای نسل جوان گفت: بیان بخش‌های از زندگی این حضرت بدون در نظر گرفتن تغییرات فرهنگی، اجتماعی و به تعبیر دیگر معاصر نکردن این الگو سبب شده که این تصور به وجود آید که شاید قابلیت تبعیت و پیروی وجود نداشته باشد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۹ / جنگ / شیعه / آموزش زبان فارسی / سازمان تبلیغات اسلامی / پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی / سبک زندگی / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
بررسی راه‌های ترویج سبک زندگی اسلامی و الگوی هیات‌های مذهبی
تهران- ایرنا- «راه‌های ترویج سبک زندگی اسلامی»، «صلح و ترویج زبان فارسی»، «تاریخ مردم شناسی و فرهنگ مردم ایران در روزگار پهلوی» و «الگوی هیات‌های مذهبی در ارتقای معنویت، اخلاق و سبک زندگی اسلامی- ایرانی» از مهمترین نشست‌هایی بود که هفته گذشته در کشور برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / کردستان / شیعه / مقام معظم رهبری / سید محمد حسینی شاهرودی / امام جمعه سنندج / شهادت حضرت فاطمه زهرا / امام خمینی(ره) / اخلاق / سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی
فضیلت‌های حضرت زهرا (س) محور وحدت مسلمانان است
تهران- ایرنا- نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برخی فضلیت‌ها و ویژگی‌های فاطمه زهرا (س) گفت: تمام فضایل دختر رسول خدا (ص) مورد قبول اهل سنت و شیعه است و بر همین اساس ویژگی‌های آن حضرت می‌تواند محور وحدت برای همه مسلمانان باشد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / استانی-علمی و آموزشی / نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه ها
تقویت معنویت در جامعه؛ اولویت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان
مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان با بیان این‌که نگاه توحیدی، باعث سعادت انسان می‌شود، گفت: دروس حوزه اسلامی دانشگاهیان در راستای ترویج و تقویت سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی و تقویت معنویت دینی در جامعه است.
۱۳۹۸/۰۵/۱۷
حکایت عشق دیرین
«جانان» عنوان جدیدترین فیلم من است که روی پرده آمده است. این فیلم عاشقانه است و در آن زیبایی‌های سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی ترسیم می‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •