یکشنبه, ۹ آذر, ۱۳۹۹ / 29 November, 2020
هتل‌ها
مسافران کرونایی در آژانس و هتل قابل شناسایی نیستند
۹ ساعت قبل / گردشگری / سفر ممنوع / مسافران کرونایی / همه_باهم_علیه_کرونا / مسئولیت اجتماعی در برابر کرونا / وزارت بهداشت
مسافران کرونایی در آژانس و هتل قابل شناسایی نیستند
با گذشت بیش از یک هفته از ممنوعیت سفر بیماران کرونایی، آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها همچنان به سامانه وزارت بهداشت دسترسی ندارند و نمی‌توانند وضعیت مسافران مبتلا به کرونا را استعلام کنند.
۲۳ ساعت قبل
خبرهای کوتاه/ هتل‌های دولتی نقاهتگاه بیماران کرونایی می‌شود
دبیر جامعه هتلداران ایران با بیان اینکه فهرستی از هتل‌ها برای تبدیل به نقاهتگاه بیماران کرونایی تهیه شده است، گفت: در قرارداد بین هتلدار و وزارت بهداشت هر هتل باید بیشتر از 3ماه به‌عنوان نقاهتگاه فعالیت کند. کامیار اسکندریون، عضو هیأت رئیسه جامعه هتلداران ایران به مهر افزود: استفاده از هتل‌های بخش خصوصی برای تبدیل آنها به نقاهتگاه بیماران کرونایی در اولویت دوم است و باید اول از هتل‌ها و مراکز اقامتی دولتی برای این منظور استفاده شود. او افزود: ظرفیت اقامتگاه‌های دولتی بالا و بیشتر از بخش خصوصی است …
فهرست هتل‌ها به قرارگاه پشتیبانی شهید سلیمانی اعلام شد
۳۵ ساعت قبل / قاسم سلیمانی / شهید / قاسم سلیمانی / اورژانس کشور / آموزش
فهرست هتل‌ها به قرارگاه پشتیبانی شهید سلیمانی اعلام شد
رئیس سازمان اورژانس کشور، گفت: فهرستی از هتل ها از طرف جامعه هتلداران ایران به قرارگاه پشتیبانی شهید قاسم سلیمانی اعلام شد.
اعلام جزئیات اقامت بیماران کرونایی در هتل‌ها/هتل بیمارستان نداریم
۳۵ ساعت قبل / هتل داری / ویروس کرونا / کامیار اسکندریون
اعلام جزئیات اقامت بیماران کرونایی در هتل‌ها/هتل بیمارستان نداریم
دبیر جامعه هتلداران ایران با بیان اینکه فهرستی از هتل‌ها برای تبدیل به نقاهتگاه تهیه شده گفت: در قرارداد بین هتلدار و وزارت بهداشت هر هتل باید بیشتر از سه ماه به عنوان نقاهتگاه فعالیت کند.
رئیس جامعه هتل‌داران: هتل‌های بیماران کرونایی اعلام شد
۳۶ ساعت قبل / ویروس کرونا در ایران / ویروس کرونا
رئیس جامعه هتل‌داران: هتل‌های بیماران کرونایی اعلام شد
رئیس جامعه هتل‌داران کشور با اعلام اسامی هتل‌های آماده پذیرش بیماران کرونایی در هر استان به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: در هر استان یک واحد، کیش و قشم نیز هتل‌هایی را در اختیار بیماران کرونایی قرار می‌دهند.
۴۷ ساعت قبل
از هتل‌های ۵ ستاره تا مهمانسراهای ۵۰ ساله
پس از اعلام آمادگی ۵۰ هتل جهانگردی و هتل‌های بنیاد مستضعفان، فهرست هتل‌های یک، دو و سه ستاره بخش خصوصی نیز برای تبدیل به نقاهتگاه بیماران کرونا به وزارت بهداشت، داده شد.پس از تکرار پیشنهاد استفاده از هتل‌ها به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونا در آبان‌ماه و تعیین شروط جامعه هتلداران ایران، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اعلام آمادگی وزارت بهداشت برای پرداخت اجاره بهای این واحدهای اقامتی خبر داد و از هتل‌داران خواست که فهرست هتل‌های درجه یک، دو و سه را که علاقه‌مندند در اختیارش قرار دهند تا اسامی آن‌ها را به وزارت بهداشت اعلام کند و دانشگاه‌های علوم پزشکی هر شهر نیز برای بستن قرارداد با هتل‌ها اقدام کنند.به گزارش ایسنا، مدیرکل حوزه ریاست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نشستی …
تهیه فهرستی از هتل‌ها و مهمانسراها برای قرنطینه بیماران کرونا
۲ روز قبل / کرونا / ویروس کرونا / گردشگری / سازمان اورژانس کشور
تهیه فهرستی از هتل‌ها و مهمانسراها برای قرنطینه بیماران کرونا
تهران- ایرنا- رئیس سازمان اورژانس کشور که مسئولیت قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا (طرح شهید قاسم سلیمانی) را به عهده دارد، از تهیه فهرستی از هتل‌ها و مهمانسراها برای قرنطینه بیماران کرونا خبر داد.
ممنوعیت سفر مبتلایان کرونا و میزبانی هتل‌ها به عنوان نقاهتگاه
۲ روز قبل / گردشگری / علی ‌اصغر مونسان / محمدحسن طالبیان / میراث فرهنگی / ولی تیموری / جهانگردی
ممنوعیت سفر مبتلایان کرونا و میزبانی هتل‌ها به عنوان نقاهتگاه
تهران- ایرنا- آخرین اخبار حوزه گردشگری حاکی است مقرر شده برخی از هتل‌ها به عنوان نقاهتگاه در اختیار بیماران کرونایی قرار بگیرد؛ همچنین برای جلوگیری از تردد بیماران مبتلا به کرونا از حضور آنها در هواپیما و قطار و اتوبوس جلوگیری شود.
ورود نهادها برای در اختیار قراردادن هتل‌ها به طرح جداسازی بیماران
۲ روز قبل / ویروس کرونا / گردشگری
ورود نهادها برای در اختیار قراردادن هتل‌ها به طرح جداسازی بیماران
مهر نوشت: بعد از۱۰ ماه همه گیری کرونا،جداسازی بیماران برای گذراندن دوران نقاهت انجام می شود؛ طرحی که در آن استفاده از اماکن اقامتی بنیاد مستضعفان،صندوق بازنشستگی،قوه قضاییه و وزارت ورزش در اولویت است.
زن نمکی مومیایی‌شده در موزه/ بازهم تخریب بنای تاریخی در تهران
۳ روز قبل / میراث فرهنگی / گردشگری / صنایع دستی
زن نمکی مومیایی‌شده در موزه/ بازهم تخریب بنای تاریخی در تهران
مرمت ساعت قدیمی شهر، آمادگی برای ورود هتل‌ها به مدیریت کرونا، جسد مومیایی زن نمکی در موزه و تخریب بنای تاریخی زند نوابی در تهران ازجمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.
۳ روز قبل
هتل‌های بنیاد مستضعفان برای حمایت از مدافعان سلامت به‌خط می‌شوند
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به اوج گیری دوباره کرونا در موج سوم، بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا، امکانات در اختیار خود را برای اسکان و تامین غذای گرم مدافعان سلامت تا پایان مبارزه با کرونا، به کار گیرد.به گزارش برنا؛ سید پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام این خبر گفت: بنیاد مستضعفان از ابتدای شیوع کرونا در کشور به واسطه امکانات در اختیارش، خدماتی را برای تامین محل اسکان پزشکان، پرستاران و کادر درمان بیمارستان‌های درگیر مبارزه با کرونا، ارائه داد و علاوه بر امکان اسکان شبانه روزی، طبخ و توزیع غذای گرم کادر درمان را نیز برای برخی از بیمارستان‌های درگیر، فراهم کرد.رئیس بنیاد مستضعفان افزود: در حال حاضر نیز با توجه به درگیری کشور با موج سوم شیوع ویروس …
فضای مجازی/اندر مشکلات محدودیت تردد کرونایی
۳ روز قبل
فضای مجازی/اندر مشکلات محدودیت تردد کرونایی
با شروع منع رفت‌وآمد در شهرها و همچنین ممنوعیت تردد پلاک‌های غیربومی، برخی از شهروندان که مشکلات خاص یا  بیماری در یکی از شهرستان‌ها داشته‌اند، به‌دلیل نبود جای اقامت و امکانات رفاهی با مشکلاتی مواجه شده‌اند. اسدالله افلاکی، روزنامه‌نگار که از قضا با یکی از موانع در شهر یزد مواجه شده است در صفحه اینستاگرامش نوشته: «چهارم آذر99 در بیمارستان سیدالشهدای یزد، سیزده روز است که گرفتار بیمارستانم و پیگیر امور درمان یکی از بستگانم که به کرونا مبتلا شده؛ جالب است مسئولان محترم از یک‌سو، تمام هتل‌ها و اقامتگاه‌ها …
تشکر وزیر بهداشت از آمادگی تبدیل هتل‌ها به نقاهتگاه‌ کرونا
۴ روز قبل / بهداشت درمان و آموزش / گردشگری و صنایع دستی / وزارت بهداشت / وزارتخانه / وزیر بهداشت
تشکر وزیر بهداشت از آمادگی تبدیل هتل‌ها به نقاهتگاه‌ کرونا
اقتصاد نیوز : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از همکاری این وزارتخانه برای در اختیار قرار دادن هتل‌ها و مراکز اقامتی برای ایجاد نقاهتگاه بیماران کرونایی تشکر کرد.
امکان اسکان مدافعان سلامت در هتل‌های بنیاد مستضعفان
۴ روز قبل / سلامت / بنیاد مستضعفان / پرویز فتاح / پرستاران / رئیس بنیاد مستضعفان / هتل های بنیاد
امکان اسکان مدافعان سلامت در هتل‌های بنیاد مستضعفان
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به اوج گیری دوباره کرونا در موج سوم، بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا، امکانات دراختیار خود را نظیر هتل‌ها برای اسکان و تامین غذای گرم مدافعان سلامت تا پایان مبارزه با کرونا، به کار گیرد.
آشنایی با انواع درب اتوماتیک صنعتی و نکات مهم تعمیرات آن
۴ روز قبل
آشنایی با انواع درب اتوماتیک صنعتی و نکات مهم تعمیرات آن
ایلنا: در سال‌های اخیر میزان استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به طور چشمگیری افزایش داشته است زیرا در گذشته تنها مکان‌های لوکس مانند هتل‌های گران قیمت از این گونه درب‌ها استفاده می‌کردند اما رفته رفته با آشکار شدن هدف اصلی آن یعنی فراهم کردن دسترسی همگانی در انواع مختلف ساختمان‌ها به کار برده شد و علاوه بر آن مدل‌های صنعتی درب اتوماتیک برای استفاده در مکان‌های صنعتی نیز طراحی و تولید گردید، از این رو برای آشنایی بیشتر با این نوع درب‌ها مطالب زیر را مطالعه نمایید.
معرفی بهترین مکان های دیدنی اصفهان در توریستگاه
۵ روز قبل
معرفی بهترین مکان های دیدنی اصفهان در توریستگاه
توریستگاه یک سایت و اپلیکیشن راهنمای سفر می باشد که در برنامه‌ ریزی سفری به‌ یادماندنی به مسافران کمک می‌ کند؛ تنها کافی است که در توریستگاه به صفحه‌ شهر مورد نظر خود وارد شوید و تمامی اطلاعات لازم مانند آب ‌و هوا، نقشه‌ شهر، مراکز دیدنی شهر، مراکز خرید، سرگرمی‌ها و فعالیت‌ها، بهترین رستوران‌های شهر، هتل‌ها و حتی توصیه ‌های مهم برای سفر به آن شهر و فاصله آن تا شهرهای مختلف را مشاهده و بررسی کنید.
بهترین هتل‌های ساری با قیمت مناسب
۵ روز قبل / گیسوم / رزرو هتل ساری علی بابا
بهترین هتل‌های ساری با قیمت مناسب
ایلنا: ساری بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر مازندران بوده که با موقعیت جغرافیایی بسیار عالی در منطقه‌ای سرسبز و خوش‌ آب‌وهوا واقع شده‌است. این شهر با قدمت ۵۰۰۰ ساله، علاوه‌بر طبیعت منحصربه‌فرد، اماکن تاریخی و مراکز تفریحی و تجاری بسیاری دارد و سالانه خیل گردشگران را به‌سوی خود جذب می‌کند.
۵ روز قبل
تغییر اتوبوسی مشاغل
فاطمه عباسی- خبرنگار خسارت کرونا به مشاغل مختلف، هر روز ابعاد تازه‌تری به‌ خود می‌گیرد و تقریباً هیچ شغلی را نمی‌توان یافت که از آسیب این ویروس در امان باشد. پیش از این نیز به‌دلیل تورم بالا و مشکلات اقتصادی در کشور، بسیاری از صنایع مانند صنعت گردشگری و مشاغل مرتبط با آن مانند آژانس‌های مسافربری، هتل‌ها و مهمان‌پذیرها، رستوران‌ها، حمل‌ونقل و... با ضررهای زیادی روبه‌رو بودند و حالا با ظهور کرونا، نه‌تنها دخل و خرج آنها جور درنمی‌آید، بلکه بسیاری به فکر تغییر شغل افتاده‌اند تا شاید بتوانند در اوضاع …
راه‌اندازی نقاهتگاه و محل قرنطینه بیماران کرونایی در چهارمحال و بختیاری
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / استانی-اجتماعی / منطقه چهارمحال و بختیاری / کروناویروس / محدودیت‌های کرونایی
راه‌اندازی نقاهتگاه و محل قرنطینه بیماران کرونایی در چهارمحال و بختیاری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی چهارمحال و بختیاری از راه‌اندازی نقاهتگاه و محل‌های قرنطینه بیماران کرونایی در استان خبر داد و گفت: از ظرفیت خوابگاه‌ها، مهانسراها و هتل‌ها برای راه‌اندازی این مکان‌ها استفاده شود.
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
استعفا دهید؟
بسیاری از افراد شرایط کاری مناسبی ندارند و به دنبال استعفا هستند. آنها می‌خواهند به سراغ شغل بهتری بروند، اما آیا بدون درنظر گرفتن مسائل مختلف باید از کار خود استعفا دهند؟شمار بالایی از مردم شغل‌هایی دارند که واقعا نمی‌خواهند با آن‌ها زندگی خود را سپری کنند، اما مجبور به ادامه آن‌ها می‌شوند. در همین راستا بخشی از آن‌ها به فکر استعفا هستند. استعفا از یک شغل بدون اینکه کار دیگری را مدنظر داشته باشید، یک استراتژی خطرناک است، اما برخی مواقع باید چنین کاری را انجام دهید.اگرچه با استعفا شاید بتوانید به کار بهتری دست پیدا کنید، اما موفقیت بیشتر نصیب افرادی می‌شود که از قبل برنامه‌ریزی کرده‌اند و استراتژی دارند. بسیاری از مردم زمانی که در یک شغل مشغول به فعالیت هستند، به دنبال موقعیت جدیدی می‌گردند. …
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
خبرهای کوتاه/ درخواست معاونت گردشگری برای دسترسی به اطلاعات بیماران کرونایی
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی به‌دنبال اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر جلوگیری از سفر افراد مبتلا به کرونا از وزارت بهداشت خواست، دسترسی به داده‌های بیماران مبتلا به کرونا را برای همه تاسیسات گردشگری برقرار کند. چون به اعتقاد او، درحال حاضر امکان تشخیص افراد مبتلا به ویروس کرونا در مراکز گردشگری به‌ویژه هتل‌ها وجود ندارد. ولی تیموری به ایسنا گفت: در نامه‌ای به وزارت بهداشت پیشنهاد کردم دسترسی لازم به داده‌های مربوط به بیماران مبتلا به کووید-۱۹ را برای وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی …
دسترسی به اطلاعات کرونایی‌ها را برقرار کنید
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / گردشگری / سفر ممنوع / همه_باهم_علیه_کرونا / کروناویروس
دسترسی به اطلاعات کرونایی‌ها را برقرار کنید
به دنبال ممنوعیت جابه‌جایی مسافران مبتلا به کرونا، معاون گردشگری از وزارت بهداشت درخواست کرد دسترسی به داده‌های این بیماران را برای همه تاسیسات گردشگری برقرار کند. درحال حاضر امکان تشخیص افراد مبتلا به ویروس کرونا در مراکز گردشگری به‌ویژه هتل‌ها وجود ندارد.
تبدیل هتل به نقاهتگاه مبتلایان کرونا؛ طرحی با اگر و اماها
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / گردشگری / ویروس کرونا / کووید-19 / هتل / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / سعید نمکی / بیمه بیکاری
تبدیل هتل به نقاهتگاه مبتلایان کرونا؛ طرحی با اگر و اماها
تهران- ایراناپلاس- طرح تبدیل هتل به نقاهتگاه مبتلایان به کرونا، می‌تواند از بار فشاری که بر بیمارستان وارد می‌شود، بکاهد و به هتل‌ها جانی تازه بدهد، البته به شرطی که هماهنگی‌های لازم میان سازمان‌ها و وزاتخانه‌ها انجام شود و طرح دارای حامی مالی قوی باشد.
هتل‌های یزد تعطیل نیستند
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
هتل‌های یزد تعطیل نیستند
یزد- طباطبایی، رئیس جامعه هتلداران یزد از فعالیت هتل‌ها براساس مصوبه ستاد کرونا با رعایت پروتکل‌های ویژه و نظارت بر این پروتکل‌ها خبر داد.
ویدئو / در خانه به دور دنیا سفر کنید
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / جاذبه‌های طبیعی / واقعیت مجازی / گردشگران / کووید-19 / کروناویروس / فناوری
ویدئو / در خانه به دور دنیا سفر کنید
سفر به مناطق گردشگری و دیدن جاذبه‌های طبیعی کشورهای مختلف همیشه در فهرست علایق بسیاری از مردم جهان قرار دارد، اما تحقق آن در سال ۲۰۲۰، به دلیل همه‌گیری کرونا با مانعی بزرگ روبه‌رو شده است. مکان‌های دیدنی سراسر جهان که روزی جمعیت انبوهی از گردشگران در آن‌ها دیده می‌شد، خالی شده‌اند و هتل‌ها نیز به شکل غیرفعال درآمده‌اند.
آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها در طرح جدید محدودیت های کرونایی تعطیل می شوند؟
۱۳۹۹/۰۸/۳۰ / هتل / آژانس‌های مسافرتی / کرونا / محدودیت‌های کرونا
آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها در طرح جدید محدودیت های کرونایی تعطیل می شوند؟
اقتصادنیوز : همزمان با اجرای طرح محدودیت‌های جدید کرونا به مدت دو هفته و تعطیلی برخی مشاغل، آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها اعلام کرده‌اند با ظرفیت کمتر به ارائه خدمات می‌پردازند و تعطیل نخواهند بود.
آغاز ثبت‌نام وام کرونا ویژه گردشگری | از سفره‌خانه‌های سنتی تا هتل‌ها می‌توانند وام بگیرند | جزئیات مبلغ تسهیلات و مدت بازپرداخت
۱۳۹۹/۰۸/۲۹ / وزارت میراث فرهنگی و گردشگری / سفر - گردشگری / وام
آغاز ثبت‌نام وام کرونا ویژه گردشگری | از سفره‌خانه‌های سنتی تا هتل‌ها می‌توانند وام بگیرند | جزئیات مبلغ تسهیلات و مدت بازپرداخت
معاون گردشگری از آغاز ثبت‌نام دریافت تسهیلات جدید کرونا ویژه گردشگری از امروز پنجشنبه (۲۹ آبان‌ماه) خبر داد.
شناسایی مسافران کرونایی، چگونه و چطور؟!
۱۳۹۹/۰۸/۲۹
شناسایی مسافران کرونایی، چگونه و چطور؟!
مسئولان آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها می‌گویند هنوز به بانک اطلاعات بیماران کرونایی دسترسی ندارند. این درحالی است که طبق اعلام وزارت بهداشت، افراد مبتلا به کرونا تا ۱۴ روز اجازه سفر ندارند و طرح محدودیت‌های جاده‌ای از امروز آغاز شده و تا تطعیلی دوهفته‌ای کشور نیز کمتر از سه روز باقی مانده است.
اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و بازهم سفر به سواحل شمالی/ خانه دومی‌ها راهی مازندران هستند/ پلمپ بیش از ۲۰۰ خانه مسافر غیرمجاز
۱۳۹۹/۰۸/۲۹ / مازندران / شمال / جاده هراز / سفر به مازندران / سفر به شمال / هتل‌های مازندران / محدودیت‌های جدید کرونایی / هجوم مسافران به سواحل شمالی / اقامت در مازندران / تعطیلی کرونایی
اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و بازهم سفر به سواحل شمالی/ خانه دومی‌ها راهی مازندران هستند/ پلمپ بیش از ۲۰۰ خانه مسافر غیرمجاز
ایلنا: درحالی که قرار است از اول آذرماه با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و تعطیلی بخش‌های مختلف در شهرهای قرمز و بعضا نارنجی باشیم، احتمالا جاده‌های شمالی کشور مملو…
قرارداد علوم پزشکی با هتل‌ها برای پذیرش بیماران کرونا | اقامت مبتلایان کرونا در هتل‌ها رایگان است؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / سفر - هتل و هتلداری / کرونا در ایران
قرارداد علوم پزشکی با هتل‌ها برای پذیرش بیماران کرونا | اقامت مبتلایان کرونا در هتل‌ها رایگان است؟
رئیس جامعه هتلداران کشور درباره اختصاص برخی از هتل‌ها و مراکز اقامتی به کادر درمان بیمارستان‌ها و بیماران مبتلا به کرونا برای گذراندن دوره نقاهت خود توضیح داد.
قراداد دانشگاه های علوم پزشکی با هتل ها/ نقاهتگاه های جدید چگونه اند؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / کرونا / کرونا / جمشید حمزه‌زاده / رئیس جامعه هتلداران کشور
قراداد دانشگاه های علوم پزشکی با هتل ها/ نقاهتگاه های جدید چگونه اند؟
رئیس جامعه هتلداران کشور توضیحاتی درباره اختصاص برخی از هتل‌ها و مراکز اقامتی برای کادر درمان بیمارستان‌ها و یا بیماران مبتلا به کرونا ارائه داد.
۱۳۹۹/۰۸/۲۸
اما و اگرهای تعطیلی بوستان‌ها
معاون ستاد مبارزه با کرونای شهر تهران با اشاره به پیشنهاد رئیس سازمان گردشگری مبنی بر تبدیل هتل‌ها به نقاهتگاه گفت: این پیشنهاد بسیار خوبی است. قاعدتا ارائه این خدمات رایگان یا با هزینه کم است.
محدودیت‌های تهران سراسری است یا منطقه‌ای؟ | قرنطینه‌شدن افراد ناقل و بیماران کرونا در هتل‌ها چقدر جدی است؟ 
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / کرونا در ایران / تهران
محدودیت‌های تهران سراسری است یا منطقه‌ای؟ | قرنطینه‌شدن افراد ناقل و بیماران کرونا در هتل‌ها چقدر جدی است؟ 
معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: طرح جدید محدویت‌های کرونایی برای کل تهران اجرا می شود. نه اینکه به صورت منطقه‌ای متفاوت باشد.
بیماران کرونایی فقیر در هتل‌ها قرنطینه می‌شوند؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۷
بیماران کرونایی فقیر در هتل‌ها قرنطینه می‌شوند؟
شاید یکی از مشکلات وزارت بهداشت در کنترل بیماری کرونا، نبود امکانات لازم برای شناسایی و قرنطینه افرادی است که تست آنها مثبت بوده اما بنا به دلایل مختلفی، از ماندن در منزل خودداری کرده اند.
هتل سیار، فناوری جدید در صنعت مهمان‌نوازی
۱۳۹۹/۰۸/۲۶ / استانی - گردشگری / سرویس زیارت و گردشگری / _هتل
هتل سیار، فناوری جدید در صنعت مهمان‌نوازی
در پساکرونا عبارات بدون لمس، به حداقل رساندن تماس یا رعایت فاصله فیزیکی به‌تدریج به‌عنوان استاندارد جدید در گردشگری و سفر تبدیل خواهد شد؛ بنابراین، هتل‌ها در مدل‌های ابتکاری اتاق‌های سیار و عدم تماس را معیار قرار می‌دهند تا تمام مخاطرات ارتباط بین فردی برای مهمانان را به حداقل برسانند.
حضور گردشگران در سواحل جنوب، فضاهای باز و آلاچیق‌ها آزاد است/ وام‌های ۱۲ درصدی دردی از تاسیسات گردشگری دوا نکرد
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
حضور گردشگران در سواحل جنوب، فضاهای باز و آلاچیق‌ها آزاد است/ وام‌های ۱۲ درصدی دردی از تاسیسات گردشگری دوا نکرد
ایلنا: درحالیکه این روزها حرف و حدیث‌ها درخصوص تعطیلی‌های گسترده و افزایش محدودیت‌های فراگیر بیشتر شده اما مسئولان از ادامه فعالیت مراکز اقامتی و هتل‌ها در استان‌های…
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
اعلام آمادگی برای اجاره هتل‌ها
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از آمادگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای اجاره هتل‌های درجه یک، دو و سه به‌عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی و استقرار کادر پزشکی خبر داد.به‌گزارش مهر، شورای معاونان و مدیران وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور علی‌اصغر مونسان، معاونان و مدیران ستادی، مدیران کل استانی به‌صورت ویدئوکنفرانس در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران برگزار شد. وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در ابتدای نشست با اشاره به شیوع کرونا در کشور درخصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنین پیگیری جدی در پایش و بازرسی از اماکن گردشگری و اقامتی در اجرای این دستورالعمل‌ها تاکید کرد. او به محدودیت‌های جدید وضع‌شده در هفته جاری از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اشاره کرد و افزود: …
تست‌های ۲۰ دقیقه‌ای کرونا؛بزودی / قرنطینه مبتلایان در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / بیماری کرونا / کرونا / محدودیت های کرونایی
تست‌های ۲۰ دقیقه‌ای کرونا؛بزودی / قرنطینه مبتلایان در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها
وزیر بهداشت درباره ضرورت اعمال محدودیت‌های جدید جهت مقابله با کرونا گفت: اجرای محدودیت‌ها از اول آذر ماه، گرچه دیر است اما مغتنم است که این وضعیت اورژانسی را هرچه زودتر دریابیم. اگر قرار است محدودیت‌ها درست اجراشود اما با تاخیر، ما ترجیح می‌دهیم تا اینکه با عجله و شکسته و نیم‌بند اجرا شود. نوشته تست‌های ۲۰ دقیقه‌ای کرونا؛بزودی / قرنطینه مبتلایان در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
ببینید | هفته آینده هتل‌ها پر خواهند شد!
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
ببینید | هفته آینده هتل‌ها پر خواهند شد!
«سعید نمکی» وزیر بهداشت گفت: در دوره قرنطینه هفته آینده، از هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و اقامتگاه‌ها برای نگهداری افراد مبتلا به کرونا در دوران قرنطینه بهره می‌گیریم.
از اقامتگاه‌ها برای نگهداری افراد مبتلا به کرونا کمک می‌گیریم
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / هتل / ویروس کرونا / شیوع کرونا / سعید نمکی / وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی / بیماری کرونا / قربانیان کرونا
از اقامتگاه‌ها برای نگهداری افراد مبتلا به کرونا کمک می‌گیریم
در این فیلم توضیحات وزیر بهداشت در مورد کمک گرفتن از هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و اقامتگاه‌ها برای نگهداری افراد مبتلا به کرونا در دوران قرنطینه را مشاهده می‌کنید.
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
بهترین هتل های ارمنستان ازنظر مسافران
چرخ‌زدن در سایت‌های مختلف و جمع‎آوری اطلاعات برای هتل‌ها راه خوبی برای آسان‌تر شدن انتخاب است. رزرو هتل ایروان از علی بابا هم رزرو هتل را راحت‌تر کرده و هم اطلاعات خوبی از قیمت و امکانات به شما می‌دهد. با ما در این مطلب همراه باشید تا با بهترین هتل‌های ارمنستان آشنا شوید.
آخرین شرایط محمد صلاح پس از ابتلا به کرونا
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / محمد صلاح / ویروس کرونا / تیم ملی مصر
آخرین شرایط محمد صلاح پس از ابتلا به کرونا
ستاره مصری تیم فوتبال لیورپول پس از ابتلا به ویروس کرونا در یکی از هتل‌های شهر قاهره قرنطینه شد.
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
پیامک هتل، سرنخی برای دستگیری سارق شد
سارق سابقه دار که با تعارف نوشیدنی مسموم مسافری را بیهوش و اموالش را سرقت کرده بود با پول های سرقتی به یکی از هتل‌های تهران رفته بود، اما پیامک هتل کافی بود تا او به طرز عجیبی به دام بیفتد. به گزارش همشهری، چند روز قبل مردی به دادسرای ناحیه 34تهران رفت و گفت سارقی با بیهوش کردن او اموالش را سرقت کرده است. او گفت: من اهل یکی از شهرهای جنوب کشور هستم. چند روز قبل به تهران آمده بودم و بعد از انجام کارم در ترمینال جنوب سوار اتوبوس شدم تا به شهرم برگردم. روی صندلی کناری‌ام مرد جوانی نشسته بود که سر صحبت …
اندازه ترکیه و گرجستان نیستیم؟!
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / گردشگری و کرونا / جامعه هتل داران
اندازه ترکیه و گرجستان نیستیم؟!
دبیرجامعه حرفه‌ای هتلداران ایران با انتقاد از نوع حمایت‌های دولت برای جبران خسارت گردشگری و هتل‌ها از ویروس کرونا و قصور بانک‌ها و سازمان تامین اجتماعی از اجرای مصوبات ستاد کرونا، گفت: یعنی ما اندازه ترکیه و گرجستان هم نیستیم که از کارمندان و سرمایه‌گذاران یک صنعت حمایت کنیم؟!
وضعیت فروشگاه‌ها و هتل‌ها در نیویورک در زمان انتخابات و پس از آن +ویدئو
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
وضعیت فروشگاه‌ها و هتل‌ها در نیویورک در زمان انتخابات و پس از آن +ویدئو
وضعیت فروشگاه‌ها و هتل‌ها در نیویورک از ترس خرابکاری و غارت!
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
سایت‌های مشهور هتلداری داده‌های میلیون‌ها مهمان را افشا کردند
صنعت هتلداری با یک چالش امنیتی جدی مواجه شده و شرکت نرم‌افزاری طراح پلت‌فرم رزرو بسیاری از هتل‌های مشهور جهان موجب افشای داده‌های خصوصی میلیون‌ها نفر شده است.شرکت نرم‌افزاری پرستیژ که این پلت‌فرم را طراحی کرده و با سایت‌های رزرو هتل مشهوری مانند Hotels.com، Booking.com و Expedia همکاری دارد، داده‌های میلیون‌ها مهمان هتل‌های مختلف را بدون تمهیدات امنیتی خاصی روی خدمات کلود شرکت آمازون ذخیره کرده است.لاگ فایل‌های این اطلاعات رزرو خصوصی بالغ بر ۱۰ میلیون مورد است و تاریخچه برخی از آنها به سال ۲۰۱۳ می‌رسد. از جمله اطلاعاتی که به علت این بی‌دقتی در معرض افشا قرار گرفته‌اند می‌توان به اسامی، جزئیات اطلاعات کارت‌های اعتباری، شناسه‌های کاربری و جزئیات فرآیند رزرو اشاره کرد.هنوز مشخص نیست این اطلاعات …
حراج «اتاق» در هتل‌های بزرگ
۱۳۹۹/۰۸/۲۰
حراج «اتاق» در هتل‌های بزرگ
با توجه به ادامه‌دار بودن ویروس کرونا در جهان و موج ابتلا به آن در کشور طی ماه‌های اخیر، هتلداران در شهرهای توریستی و پرسفر برای جلوگیری از زیان بیشتر ناشی از رکود سفر شرایط و تخفیف‌های قابل توجهی را برای توریست‌ها در نظر گرفته‌اند. در واقع شیوع ویروس کرونا در جهان نه تنها سلامت افراد در جوامع مختلف را دستخوش چالش کرد بلکه به بخش‌های مختلف اقتصادی آسیب‌های جبران‌ناپذیری وارد کرد. ویروس کووید-19 بیشترین آسیب اقتصادی را به بازار گردشگری وارد کرد از همین رو فعالان این بازار نسبت به سایر بخش‌های اقتصادی آسیب‌های مالی بیشتری را تجربه کرده‌اند. هتل‌ها یکی از بخش‌های این بازار هستند که برای راه‌اندازی آنها نیاز به سرمایه‌گذاری با مبالغ بالا است. این نوع از اقامتگاه‌ها سال‌ها است که در کشور فعالیت می‌کنند …
همراهی مسئولان با کرونا در جهت تعطیلی هتل‌های یزد
۱۳۹۹/۰۸/۱۹ / استانی-فرهنگی و هنری / جامعه هتلداران ایران / یزد / کروناویروس
همراهی مسئولان با کرونا در جهت تعطیلی هتل‌های یزد
رئیس جامعه هتلداران استان یزد از تعطیلی هتل‌های این استان با همکاری مشترک کرونا و مسئولان محلی گلایه کرد و بی‌توجهی به مصوبات ستاد کرونا را عامل این وضعیت دانست.
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
عدم پذیرش مهمان کرونایی در هتل
هتل‫ها مهمانی که به تازگی در بیمارستان بستری بوده و یا کرونا داشته را نمی پذیرند با این وجود رئیس جامعه هتلداران گفته اگر وزارت بهداشت بخواهد هتل‫ها آماده پذیرش مهمان برای دوران نقاهت هستند!با گسترش روز افزون ویروس کرونا، افراد در گیر با این ویروس به مکانی برای گذراندن دوران نقاهت و یا دوران قرنطینه نیاز دارند. اکنون که بسیاری از بیمارستان‫ها افراد را پس از پایان دوران حاد بیماری مرخص می‌کنند، مردم به خانه‌های خود برای گذراندن دوران نقاهت می‌روند آن هم آپارتمان‌هایی که بسیار کوچک هستند و امکان وجود دو سرویس جداگانه برای اعضای سالم خانواده با اعضای درگیر با بیماری وجود ندارد. این امکان یعنی جداسازی افراد سالم از بیمار در یک خانواده در بسیاری از خانه‌های ایرانی نیز وجود ندارد. به همین دلیل است …
پایان یک آدم اشتباهی!
۱۳۹۹/۰۸/۱۸
پایان یک آدم اشتباهی!
4 سال تمام فکر کرد که هنوز رییس هتل‌ها، شرکت‌ها و ساختمان‌های‌اش است. او به مدیریت جهانی به مثابه مدیریت یک شرکت نگاه می‌کرد.
قیمت های نجومی هتل در ایام کرونا
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / اینفوبازار / اینفوگرافیک / هتل / صنعت هتل داری / مشکلات هتلداران
قیمت های نجومی هتل در ایام کرونا
نبود مسافر داخلی و توریست خارجی برای اقامت در هتل‌ها به‌خصوص در استان‌های پرسفر، باعث تشکیل موج فروش هتل ازسوی هتل‌داران شده است. هتل‌داران به‌موجب جذب مشتری برای فروش هتل‌ها دو امتیاز را درنظر گرفته‌اند؛ نخست به فروشنده این اطمینان را می‌دهند که رکود موقتی است و بعد از مهار کرونا فعالیت هتل مجددا پررونق خواهد شد و دیگر این ‌که صاحبان هتل پس از فروش حداقل تا ۳ سال هتل را از خریدار اجاره می‌کنند و خودشان مستاجر ملک شوند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •