شنبه, ۳۰ تیر, ۱۴۰۳ / 20 July, 2024
مجله ویستا

بهترین نرم افزار های سال ۲۰۰۲


بهترین نرم افزار های سال ۲۰۰۲
● بهترین سیتم عامل:
Microsoft ۲۰۰۰ Professional برای مصارف اداری و Microsoft Windows XP Home Edition برای مصارف خانگی بعنوان بهترین های سیستم عامل انتخاب شدند و توانستند جایزه سال را به خود اختصاص دهند.
● بهترین مرورگر اینترنت:
Microsoft Internet Explorer ۶ نیز بعنوان بهترین مرورگر از بین چندین مرورگر خوب و قوی Mozilla, Netscape انتخاب شد. البته این انتخاب بدلیل نمایش صفحات اینترنتی مورد آزمایش توسط تیم متخصص با کمترین مشکل بوده است.
● بهترین نرم افزارهای مجتمع:
Microsoft Office XP نیز بعنوان یک نرم افزار حتمی و لازم برای سیستمهای خانگی و اداری توانست جایزه بهترین سال ۲۰۰۲ را به خود اختصاص دهد.
● بهترین نرم افزارهای مجتمع کاربردی:
Symantec Norton SystemWorks ۲۰۰۲: این سری نرم افزارهای ۷۰ دلاری متشکل از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات، ویروس کش، عیب یابی سیستم و دیسک و ... بعنوان بهترین سال ۲۰۰۲ انتخاب شد.
● بهترین نرم افزار پشتیبانی اطلاعات:(Backup)
Stomp Backup MyPC: این برنامه ۷۵ دلاری نیز با ظاهری زیبا و کارکردی ساده و در عین حال قوی می تواند از اطلاعات شما به بهترین نحو ممکن پشتیبان بگیرد.
● بهترین نرم افزار کاربردی Stand-Alone:
PowerQuest PartitionMagic: بله شما دیگر احتیاجی به پارتیشن بندی مجدد و فرمت کردن هارد خود ندارید چرا که این نرم افزار ۷۰دلاری تمام اینکارها را بصورت کامل و ساده انجام میدهد.
● بهترین نرم افزار Firewall:
Sygate Personal Firewall Pro ۵, Zone Labs ZoneAlarm Pro ۳: این دو نرم افزار با هم توانستند عنوان بهترین نرم افزارهای امنیتی را برای سیستم های خانگی کسب کنند.
● بهترین ویروس کش:
Symantec Norton AntiVirus ۲۰۰۲ : این نرم افزار که محصول Symantec می باشد بهترین انتخاب برای سیستمهای شما در مقابل ویروسها می باشد.
● بهترین نرم افزار Email:
Pegasus Mail ۴: این نرم افزار قدرتمند با داشتن امکان Mail-filtering و همچنین ظاهری سه قسمتی شبیه Outlook توانسته بعنوان بهترین انتخاب سال ۲۰۰۲ خود را در بین کاربران جای دهد. این نرم افزار را میتوانید از سایت http://www.pamail.com دریافت کنید.

ترجمه شده از سایت http://www.pcworld.com
منبع : شبکه فن اوری اطلاعات ایران