پنجشنبه, ۲۳ مرداد, ۱۳۹۹ / 13 August, 2020
کامیون
جزئیات تفاهم نامه وزارت راه و بانک صادرات
۷ ساعت قبل / نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای / بانک صادرات ایران / وزارت راه و شهرسازی / تفاهمنامه
جزئیات تفاهم نامه وزارت راه و بانک صادرات
وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بانک صادرات ایران به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای تفاهم‌نامه امضا کردند. بر این اساس مقرر شد که تسهیلات بانک صادرات ایران در جهت خرید ۲۴۵۰ دستگاه انواع کامیون و تریلر با نرخ مصوب بانک مرکزی و در قبال ترهین کامیون‌های مورد خریداری و با بازپرداخت ۷۲ ماهه پرداخت شود.
فعالیت دوباره مرز زمینی اینچه‌برون از ۱۱ شهریور
۸ ساعت قبل / استانی-سیاسی / اینچه‌برون / گلستان / کروناویروس / ترکمنستان
فعالیت دوباره مرز زمینی اینچه‌برون از ۱۱ شهریور
رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه در استان گلستان گفت: دولت ترکمنستان اعلام کرد مرز زمینی اینچه‌برون که بعد از شیوع ویروس کرونا بسته شده بود، از تاریخ ۱۱ شهریورماه مجدداً بازگشایی و صادرات کالا و تردد کامیون از سر گرفته می‌شود.
صرفه‌جویی یک میلیارد لیتر سوخت با نوسازی ۵ هزار کامیون فرسوده 
۱۱ ساعت قبل / سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای / بانک صادرات / بنزین
صرفه‌جویی یک میلیارد لیتر سوخت با نوسازی ۵ هزار کامیون فرسوده 
تهران- ایرنا- رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به اینکه در فاز نخست طرح نوسازی ناوگان فرسوده بین‌شهری در بخش بار، کامیون‌های بالای ۵۰ سال در اولویت قرار دارند، گفت: اجرایی شدن این طرح، صرفه‌جویی یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون لیتر سوخت را در پی دارد.
۵ هزار کامیون فرسوده از ناوگان حمل و نقل خارج می‌شود
۱۱ ساعت قبل / بانک صادرات / محمد اسلامی / وزارت راه و شهرسازی
۵ هزار کامیون فرسوده از ناوگان حمل و نقل خارج می‌شود
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی انعقاد قرارداد سه‌جانبه برای نوسازی ناوگان حمل و نقل برون‌شهری بخش کالا را گامی بزرگ در جهت نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل دانست و گفت: در قالب این قرارداد پنج هزار دستگاه کامیون فرسوده از رده خارج و کامیون‌های نو جایگزین آنها می‌شود.
پرداخت تسهیلات نوسازی ناوگان برون‌شهری با بازپرداخت ۷۲ ماهه
۱۳ ساعت قبل / حجت اله صیدی / تسهیلات بانکی / نوسازی ناوگان / وزارت راه و شهرسازی
پرداخت تسهیلات نوسازی ناوگان برون‌شهری با بازپرداخت ۷۲ ماهه
صیدی، مدیرعامل بانک صادرات از پرداخت تسهیلات بانک صادرات ایران برای نوسازی دو هزار و ۴۵۰ کامیون و تریلر با نرخ مصوب بانک مرکزی و در قبال ترهین کامیون‌های مورد خریداری خبر داد.
نوسازی ۵ هزار کامیون برون‌شهری کلید خورد
۱۴ ساعت قبل / نوسازی ناوگان / وزارت راه و شهرسازی / حمل و نقل برون شهری / محمد اسلامی
نوسازی ۵ هزار کامیون برون‌شهری کلید خورد
قرارداد نوسازی پنج هزار دستگاه ناوگان حمل و نقل برون شهری کالا، میان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، بانک صادرات و بخش خصوصی به امضا رسید.
برخورد کامیون با پراید در محور تایباد باخرز یک کشته بر جای گذاشت
۱۶ ساعت قبل / استانی-شهرستانها / حوادث جاده ای / تصادف / تایباد / خبرهای شهرستان تایباد
برخورد کامیون با پراید در محور تایباد باخرز یک کشته بر جای گذاشت
رئیس پلیس راه تایباد گفت: بر اثر منحرف شدن یک دستگاه خودروی سواری پراید و برخورد با یک دستگاه کامیون در جاده تایباد باخرز، یک نفر کشته شد.
امضای قرارداد نوسازی 5000 کامیون فرسوده/ سرنوشت نافرجام طرح آخوندی تکرار می شود؟
۱۷ ساعت قبل
امضای قرارداد نوسازی 5000 کامیون فرسوده/ سرنوشت نافرجام طرح آخوندی تکرار می شود؟
قرارداد نوسازی 5000 کامیون فرسوده بین سازمان راهداری و بخش خصوصی امضا شد.در دوره وزیر سابق قرار بود 65 هزار کامیون نوسازی شود که در نهایت 5000 دستگاه نوسازی شد.
۱۹ ساعت قبل / خودروسازی آمیکو / کامیونت / کامیونت کاربری
آمیکو از کامیونت های ٥.٢ تنی کاربری خود رونمایی کرد
شرکت آمیکو به عنوان یکی از خودروسازان بخش تجاری کشور که از سال ١٣٦٨ فعالیت می کند، از کامیونت های ٥.٢ تنی کاربری خود با حضور نمایندگان وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، سازمان حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان، نمایندگان مجلس، کمیته امداد امام خمینی(ره) و اصحاب رسانه رونمایی کرد.
افزایش قیمت سهام با تولید کامیون حمل زباله
۳۰ ساعت قبل
افزایش قیمت سهام با تولید کامیون حمل زباله
شرکت نیکولا سازنده کامیون‌های برقی، 2هزار سفارش برای ساخت کامیون ویژه حمل زباله دریافت کرده که این موضوع سهام این استارتاپ را با افزایش قیمت روبه‌رو کرده است. به گزارش وب‌سایت تک‌کراچ پیش‌بینی می‌شود، کار ساخت این کامیون‌ها از سال2023 آغاز خواهد شد و این درحالی است که آزمایش‌های جاده‌ای آنها در سال2022 به انجام می‌رسد. «سرویس عمومی» که دومین شرکت بزرگ جمع‌آوری زباله و بازیافت در آمریکاست، این سفارش خرید را ثبت کرده است که می‌تواند حتی به 5 هزار دستگاه نیز افزایش داشته باشد. اخبار مربوط به این سفارش …
۳۰ ساعت قبل / ارز / بانک مرکزی / جاده / راهداری و حمل و نقل جاده / واردات
امکان استفاده از ارز صادراتی برای واردات کامیون دست دوم
درحالی که ۷۵ روز از رونمایی سامانه نوسازی کامیون‌های فرسوده می‌گذرد، در عمل اقدامی در این‌ زمینه صورت نگرفته و رانندگان خواستار شفاف‌سازی درخصوص دلایل این تأخیر هستند.
کارگر زنجانی قربانی بی‌احتیاطی راننده کامیون شد
۴۰ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کارگر / حادثه / زنجان / مرگ
کارگر زنجانی قربانی بی‌احتیاطی راننده کامیون شد
جانشین رئیس پلیس‌راه زنجان گفت: بی‌احتیاطی راننده کامیون هنگام بارگیری سبب مرگ کارگر زنجانی شد.
مرگ کشاورز  زنجانی بر اثر واژگونی کامیون دروگری
۴۰ ساعت قبل
مرگ کشاورز زنجانی بر اثر واژگونی کامیون دروگری
یک کشاورز زنجانی بر اثر واژگونی کامیون دروگری جان خود را از دست داد.
۲ روز قبل
توقف مهاجران غیرقانونی ایرانی در لهستان
به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، مرزبانان لهستان ۳۴ مهاجر غیرقانونی را که از خاورمیانه راهی اروپا بودند، در کامیونی یافته و بازداشت کردند. در این کامیون مهاجرانی از ایران و عراق و سوریه و همچنین شماری زن و کودک دیده شد. سخنگوی مرزبانی جنوب لهستان اعلام کرد که این افراد جمعه شب بازداشت و به ایستگاه «بیلسکو-‌بیالا» منتقل شده‌اند.
۲ روز قبل
خبر تلگرامی
‏D پس از انتشار یک گزارش اطلاعاتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با دفاع از اظهارات خود گفت، تهدیدها از جانب روسیه، چین و ایران برای مداخله در رقابت ریاست جمهوری یکسان نیست. طبق این گزارش، روسیه برای ضربه زدن به جو بایدن تلاش دارد و چین و ایران امیدوارند که ترامپ در انتخابات ببازد./ایسنا‏D محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: اعضای شورای امنیت در معرض آزمونی بزرگ برای نشان دادن استقلال رای خود و واکنش منفی در قبال فشارهای رژیم آمریکا برای تحمیل اراده‌اش علیه ایران و نقض قطعنامه ٢٢٣١ و فروپاشی برجام قرار دارند./ایلنا‏D مرزبانان لهستان ۳۴ مهاجر غیرقانونی را که از خاورمیانه راهی اروپا بودند، در کامیونی یافته و بازداشت کردند. در این کامیون مهاجرانی از ایران و عراق و سوریه …
۲ روز قبل
آغاز فعالیت کریدور ترانزیتی ایران-افغانستان-ازبکستان
مدیرکل ترانزیت گمرک گفت: کریدور ترانزیتی ایران- افغانستان- ازبکستان با عبور دو دستگاه کامیون از ایران به افغانستان و در نهایت ازبکستان به‌صورت آزمایشی فعال شد. به گزارش گمرک ایران، «مصطفی آیتی» با بیان اینکه برای اولین بار دو کامیون از مبدا گمرک شهید رجایی بندرعباس به مقصد ازبکستان از مسیر افغانستان اعزام شد، تصریح کرد: در پی موفقیت افتتاح کریدور «کتای» و اعزام کالا از گمرک شهید رجایی بندرعباس به مقصد قرقیزستان و تاجیکستان در پنجم مرداد سال جاری این بار محموله‌های ترانزیتی از این گمرک، توسط دو دستگاه کامیون با خروج از گمرک مرزی دوغارون و عبور از کشور افغانستان به مقصد ازبکستان اعزام شد.
ویدئو/ زیر گرفتن عمدی یک معترض در بلاروس توسط کامیون حامل نیروهای امنیتی
۲ روز قبل
ویدئو/ زیر گرفتن عمدی یک معترض در بلاروس توسط کامیون حامل نیروهای امنیتی
پس از اعلام اولیه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در بلاروس که در آن الکساندر لوکاشنکو به پیروزی رسید مردم این کشور دست به برگزاری تظاهرات سراسری زدند.
۲ روز قبل
زیرگرفتن یک معترض به نتایج انتخابات در بلاروس توسط خودرو پلیس (فیلم)
در پی بالا گرفتن اعتراضات در بلاروس پس از اعلام نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری در این کشور‏، کامیون حامل نیروهای امنیتی یک معترض را در مینسک زیر گرفت.
کشف ۱۰ میلیارد کالای قاچاق در خرم‌آباد
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / کالای قاچاق / کشف کالای قاچاق / قاچاق
کشف ۱۰ میلیارد کالای قاچاق در خرم‌آباد
فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در خرم‌آباد خبر داد.
۳ روز قبل
چهل دزدِ کتاب
اینجا منظور از فرهنگ عام‌ترین معنای آن است، نه آنچه مثلا فرانکفورتی‌ها نسبت به آن رویکردی انتقادی داشتند.البته تمیز دادن و جدا کردن مرزها کار ساده‌ای نیست. اما فرض می‌کنیم که از رویکرد‌های انتقادی به فرهنگ بی‌خبریم. سخنم را با مثالی آغاز می‌کنم. من هیچ آماری ندارم و تحقیق شخصی‌ای نکرده‌ام. پس فقط فرض می‌کنیم که مردم در کشورهای پیشرفته مثل کشورهای اروپایی چراغ قرمز راهنمایی رانندگی را رد نمی‌کنند. فرض کنیم آنها خیلی کمتر از ما در جاده هاشان سبقت بیجا می‌گیرند و به جای رفتن به ویلاهای کوچک و بوی‌ناگرفته‌شان در شمال کشورشان با نرخ کمتری با کل اهل بیت به زیر تریلی و کامیون می‌روند.چه نتیجه‌ای می‌توان گرفت؟آیا آنها …
بازسازی ناوگان فرسوده نیازمند پرداخت تسهیلات از سوی دولت
۳ روز قبل / احمد کریمی / کانون صنفی کامیونداران / پرداخت تسهیلات / نوسازی ناوگان
بازسازی ناوگان فرسوده نیازمند پرداخت تسهیلات از سوی دولت
کریمی، دبیر کانون صنفی کامیونداران گفت: بازسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل جاده ای نیازمند پرداخت تسهیلات و برنامه ریزی صحیح از سوی دولت است.
متهم: قبل از قتل بیهوش شدم
۳ روز قبل
متهم: قبل از قتل بیهوش شدم
آخرین آمار مبتلایان «کووید-۱۹»/ کشف ۳۰ میلیارد لوازم خانگی قاچاق در جنوب تهران/ بازداشت ۸ محتکر اقلام بهداشتی در سراسر کشور/ بخشیدن قاتل به خاطر پسر عمه/ متهم: قبل از قتل بیهوش شدم/ قتل مرموز پدر و دختر/ ماجرای تلخ «سها» در جهان نما/ ۴ کشته و مجروح بر اثر برخورد کامیون و اتوبوس/ آتش سوزی کارگاهی در شهرک صنعتی چهاردانگه/ برخورد مرگبار اتوبوس با عابران در بزرگراه بعثت
تصادف شدید اتوبوس اسکانیا و کامیون
۳ روز قبل / جاده / اتوبوس / پلیس / تصادفات رانندگی / رانندگی
تصادف شدید اتوبوس اسکانیا و کامیون
فارس نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از وقوع تصادف بین یک دستگاه اتوبوس اسکانیا و کامیون و جان باختن و مصدومیت ۴ نفر خبر داد.
خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس اسکانیا حادثه آفرید/ جان باختن و مصدومیت 4 نفر
۳ روز قبل / سرهنگ رحمانی / رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا / تصادف / جاده / راهور / اتوبوس / کا&#x
خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس اسکانیا حادثه آفرید/ جان باختن و مصدومیت 4 نفر
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از وقوع تصادف بین یک دستگاه اتوبوس اسکانیا و کامیون و جان باختن و مصدومیت ۴ نفر خبر داد.
۲ کشته و ۱۸ مصدوم در تصادف جاده کاشان به قم
۳ روز قبل
۲ کشته و ۱۸ مصدوم در تصادف جاده کاشان به قم
سخنگوی اورژانس کشور از کشته و زخمی شدن ۲۰ نفر در حادثه تصادف بین یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه کامیون در محور کاشان به قم خبر داد.
۴ روز قبل
موتورهومی مجلل با پارکینگ داخلی برای خودرو!
شیوع ویروس کرونا در دنیا سفرهای جاده‌ای را مختل کرده است اما در همین شرایط هم با داشتن یک موتورهوم کاملاً مجهز مثل کنکورد لاینر می‌توان سفر لذت‌بخشی را تجربه کرد. این موتورهوم مجلل که بر اساس کامیون مرسدس بنز آتگو ساخته شده و در دو نسخه لاینر ۹۹۰ و لاینر ۱۰۹۰ ارائه می‌شود، از تمام امکانات راحتی خانه و همین‌طور چند شگفتی برخوردار است.برجسته‌ترین ویژگی این خانه متحرک برخورداری از پارکینگی برای خودرو است که در عقب آن تعبیه شده است. مدل لاینر ۹۹۰ در پارکینگ خود می‌تواند یک اسمارت فورتو را جای دهد درحالی‌که در پارکینگ مدل بزرگ‌تر لاینر ۱۰۹۰ می‌توان خودروهایی مثل مینی کوپر یا فیات ۵۰۰ را هم جای داد. این موتورهوم همچنین به سیستم تعلیق بادی هم مجهز شده که به لطف این ویژگی می‌تواند با کاهش ارتفاع بخش …
لغو محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران-شمال و کندوان/هراز ساعت 15 امروز یک طرفه می شود
۴ روز قبل / مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها / ترافیک راه ها / ایمان محرابی نیا / هراز / کندوان / ترا&#
لغو محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران-شمال و کندوان/هراز ساعت 15 امروز یک طرفه می شود
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ممنوعیت تردد کامیون در هراز، گفت: در محور هراز تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت 15 امروز 18 مرداد تا ‌ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است
مرز میلک پس ‌از یک هفته تعطیلی به خاطر اعتصاب کامیون داران بازگشایی شد
۵ روز قبل
مرز میلک پس ‌از یک هفته تعطیلی به خاطر اعتصاب کامیون داران بازگشایی شد
سخنگوی گمرک ایران: پس‌از یک هفته تعطیلی، مرز ایران و افغانستان در میلک صبح امروز مجددا باز شد.
کمک های نفتی عراق به لبنان ارسال شد
۵ روز قبل / بیروت / نفت / عراق / انفجار مهیب بیروت
کمک های نفتی عراق به لبنان ارسال شد
بغداد - ایرنا - عراق در پی انفجار عصر سه شنبه بندرگاه بیروت، برای کمک و همبستگی با دولت و مردم لبنان، ده‌ها کامیون نفت به این کشور فرستاد.
زنده شدن راننده کامیون پس از تایید مرگ او!
۵ روز قبل
زنده شدن راننده کامیون پس از تایید مرگ او!
یک راننده کامیون در چهاردانگه استان مازندران که بر اثر برق گرفتگی دچار ایست قلبی شده بود پس از یک ساعت احیای قلبی به زندگی بازگشت. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، یک راننده کامیون در چهاردانگه بعد تخلیه بار صبح روز چهارشنبه ۱۵ مرداد در عبور روستای…
یک کاروان بزرگ نظامی آمریکا از عراق وارد سوریه شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
یک کاروان بزرگ نظامی آمریکا از عراق وارد سوریه شد
در حالی که جهان درگیر انفجار اسکله لبنان است، روز پنجشنبه یک کاروان بزرگ نیروهای آمریکایی از عراق وارد شرق سوریه شد. منابع محلی در شهر الحسکه اعلام کردند که این کاروان متشکل از ۴۷ کامیون بزرگ است که هفت خودروی زرهی حامل پرچم آمریکا آنان را همراهی می‌کردند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
ماجرای درگیری رانندگان ایرانی و افغانستانی در مرز میلک چه بود؟
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جزییات درگیری رانندگان ایرانی و افغانستانی در پایانه مرزی میلک را تشریح کرد. جواد هدایتی درباره جزییات درگیری رانندگان ایرانی و افغانستان در مرکز میلک گفت: افغانستان یکی از بازارهای اصلی صادراتی ماست و سه مرکز اصلی ما با این کشور شامل دوقارون در خراسان‌رضوی، ماهیرود در خراسان‌جنوبی و میلک در سیستان‌وبلوچستان پایانه‌های مرکزی اصلی ارتباط دو کشور هستند. او افزود: اخیرا مشکلاتی در مرکز میلک رخ داد ولی تا قبل از وقوع این اتفاق عمده خودروهایی که از مرکز میلک تردد می‌کردند به کامیون‌های افغانستانی اختصاص داشت و تا ۸۵درصد ترددها دراختیار کامیون‌های همسایه شرقی بود. مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل …
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
تخلف رانندگان و «بستن خودسرانه» پل ابریشم راه تجارت را مسدود کرد
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جزئیات درگیری رانندگان ایرانی و افغانستانی در پایانه مرزی میلک را تشریح کرد.جواد هدایتی در گفت‌وگو با مهر درباره جزئیات درگیری رانندگان ایرانی و افغانستان در مرکز میلک گفت: «افغانستان یکی از بازارهای اصلی صادراتی ماست و سه مرکز اصلی ما با این کشور شامل دوغارون در خراسان‌رضوی، ماهیرود در خراسان‌جنوبی و میلک در سیستان‌و‌بلوچستان پایانه‌های مرکزی اصلی ارتباط دوکشور هستند.»او افزود: «اخیرا مشکلاتی در مرکز میلک رخ داد ولی تا قبل از وقوع این اتفاق عمده خودروهایی که از مرکز میلک تردد می‌کردند، به کامیون‌های افغانستانی اختصاص داشت و تا ۸۵‌درصد ترددها در اختیار کامیون‌های …
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
مرگ دلخراش ۳ مرد در میان آهن پاره های پراید
رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با کامیون بنز در جاده همدان به بهار، ۶ نفر از سرنشینان پراید کشته و مجروح شدند.
ممنوعیت تردد کامیون در هراز از ساعت 12 امروز/ کندوان هم از ساعت 12 یک طرفه می شود
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / استان اردبیل / استان کردستان / مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها / ایمان محرابی‌نیا / &#x
ممنوعیت تردد کامیون در هراز از ساعت 12 امروز/ کندوان هم از ساعت 12 یک طرفه می شود
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 15 و 16 مرداد تا ‌ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع است.
مرز مشترک ایران و افغانستان بسته شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / ایران و افغانستان / تردد کامیون / مرز / مرز افغانستان
مرز مشترک ایران و افغانستان بسته شد
نماینده مردم زابل،زهک، هیرمند و نیمروز و هامون اعلام کرد: در حال حاضر تردد مرز میلک بین ایران و افغانستان مختل و متوقف شده و متاسفانه وزارت امور خارجه و وزارت کشور در این موضوع کوتاهی کردند. نوشته مرز مشترک ایران و افغانستان بسته شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
انفجار یک بمب در مسیر کامیون شرکت وابسته به ائتلاف آمریکا
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / عراق / ایالات متحده آمریکا / انفجار
انفجار یک بمب در مسیر کامیون شرکت وابسته به ائتلاف آمریکا
یک بمب در مسیر کامیون وابسته به شرکت پیمانکار ائتلاف آمریکا در جنوب عراق منفجر شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
تردد کامیون‌ها در مرز دوغارون به حالت عادی بازگشت
رئیس گمرک هرات افغانستان اعلام کرد تردد کامیون‫های حامل کالاهای صادراتی ایران از مرز دوغارون به افغانستان که به علت تعطیلی عید سعید قربان و حضور هیئتی از وزارت دارایی افغانستان به اسلام قلعه متوقف شده بود از روز سه شنبه به حالت عادی بازگشت.حمدالله همدرد روز سه شنبه در گفت‌وگوی تلفنی با ایرنا گفت که آنها تلاش کردند که حتی در روز عرفه که افغانستان تعطیل رسمی بود تلاش کنند که بازرگانان بتوانند کالاهای خود را به داخل افغانستان منتقل کنند.وی علت کندی ورود کالاها و کامیون های ترازیتی را در زمان حضور هیئت افغانستان را نگرانی از جریمه و ایجاد مشکلاتی برای آنان از سوی هیئت اعزامی ازکابل ذکر کرد.رئیس گمرک اسلام قلعه وجود مشکل و کامل نبودن زیرساخت در گمرگ را رد کرد و خاطرنشان کرد ظرفیت گمرکی اسلام قلعه …
ببینید | تصادف مرگبار و انفجار تریلر حامل مواد نفتی در شاهرود
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / انفجار / حوادث جاده ای
ببینید | تصادف مرگبار و انفجار تریلر حامل مواد نفتی در شاهرود
بر اثر برخورد یک تریلر حامل مواد نفتی با یک کامیون در محور داورزن به شاهرود تریلر حامل مواد نفتی منفجر شد.
آخرین خبر از مرز افغانستان و اعتصاب کامیون‌داران
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
آخرین خبر از مرز افغانستان و اعتصاب کامیون‌داران
آخرین وضعیت مرزهای افغانستان از این حکایت دارد که در حال حاضر با توجه به تعطیلات سه روزه عید قربان تردد تا حدودی با تاخیر و توقف کامیون ها همراه است، همچنین بعد از رایزنی‌های صورت گرفته فعالیت در مرز میلک به زودی از سر گرفته خواهد شد.
(ویدئو) کتک زدن مرد مسلمان به دلیل حمل گوشت گاو در هند!
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
(ویدئو) کتک زدن مرد مسلمان به دلیل حمل گوشت گاو در هند!
یک مرد مسلمان به دلیل حمل گوشت گاو با کامیون هدف حمله گروهی از هندوها قرار گرفت.
اجرای طرح برخورد با تخلفات کامیون‌ها در پایتخت
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اجرای طرح برخورد با تخلفات کامیون‌ها در پایتخت
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با کامیون های متخلف در سطح پایتخت خبر داد.
ترکیه پذیرش کامیون ایرانی را محدود کرد/ کاهش ۹۰ درصدی صادرات ایران به ترکیه
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / صادرات / ترکیه
ترکیه پذیرش کامیون ایرانی را محدود کرد/ کاهش ۹۰ درصدی صادرات ایران به ترکیه
سخنگوی گمرک ایران درباره علت کندی تردد کامیون‌های ایرانی از مرز بازرگان به سمت ترکیه و یا کامیون‌های ترانزیتی اظهار داشت: دلیل کندی تردد‌ها این است که ترکیه روزانه فقط حدود ۱۵۰ دستگاه کامیون را از مرز بازرگان پذیرش می‌کند و سایر مرز‌های ایران و ترکیه هم امکان تردد کامیون نیست.
کامیون‌های اروپایی در راه ایران / ثبت سفارش واردات خودروهای سنگین آزاد است
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / آزادسازی واردات خودرو / خودرو هیبریدی / کامیون / کامیون خارجی / واردات خودرو / واردات خودرو خارجی
کامیون‌های اروپایی در راه ایران / ثبت سفارش واردات خودروهای سنگین آزاد است
مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت از واردات خودروهای سنگین به کشور خبر داد و گفت: با هماهنگی وزارت صمت و وزارت راه و شهرسازی کامیون‌های اروپایی در راه ایران است. نوشته کامیون‌های اروپایی در راه ایران / ثبت سفارش واردات خودروهای سنگین آزاد است اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
بسته شدن مرز میلک به روی کامیون‌های ایرانی توسط افغانستانی‌ها
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / ایران و افغانستان
بسته شدن مرز میلک به روی کامیون‌های ایرانی توسط افغانستانی‌ها
سرپرست دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بروز اختلافات مرزی با افغانستان و بسته شدن مرز میلک به روی کامیون داران ایرانی طی روزهای گذشته توسط برخی کامیون داران افغانستانی خبر داد و گفت: این اتفاق به دلیل توقیف شدن برخی کامیون های افغانستان به دلیل حمل و جابجایی کالای قاچاق بوده است که متولیان و دستگاه دیپلماسی در حال مذاکره برای حل این مشکل هستند.
جریمه ۱۰ میلباردی قاچاقچیان تلوزین و لوازم بهداشتی در کهگیلویه و بویراحمد
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / تعزیرات حکومتی / قاچاقچیان / جریمه / کهگیلویه و بویراحمد / استانی-اقتصادی
جریمه ۱۰ میلباردی قاچاقچیان تلوزین و لوازم بهداشتی در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از مصادره کامیون ایسوزو و جریمه ۱۰ میلیاردی قاچاقچیان تلویزیون و لوازم بهداشتی خبر داد.
ببینید | آسفالت کردن خیابانی در مرکز مسکو در کمترین زمان
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / دیدنی‌های روز / مسکو
ببینید | آسفالت کردن خیابانی در مرکز مسکو در کمترین زمان
ببینید چند کامیون چگونه یک خیابان در مرکز مسکو را به سرعت آسفالت می‌کنند. منبع: توئیت پرس
پیشاهنگان «روز ایکس»
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
پیشاهنگان «روز ایکس»
این طرح به شدت وحشتناک به نظر می‌رسید. این گروه دشمنان سیاسی و کسانی را که مدافع مهاجران و پناهندگان و آوارگان بودند، جمع می‌کرد، آنها را سوار کامیون کرده و به نقطه نامعلومی می‌برد. سپس آنها را می‌کشتند. یکی از اعضا پیش‌تر 30 «کیسه جسد» خریداری کرده بود. بازپرس‌ها می‌گویند، کیسه‌های بیشتری هم در فهرست خرید قرار داشت همراه با آهک که برای تجزیه اجساد استفاده می‌شود.
انسداد مقطعی یک خط از محور هراز/ یک دستگاه کامیون بنز واژگون شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
انسداد مقطعی یک خط از محور هراز/ یک دستگاه کامیون بنز واژگون شد
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد مقطعی یک خط عبوری در محدوده آب اسک در محور هراز به دنبال واژگونی یک دستگاه کامیون بنز خبر داد.
نرخ اسباب‌کشی در تهران چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / اثاث‌ کشی / شرکت‌های باربری / هزینه حمل‌ونقل
نرخ اسباب‌کشی در تهران چقدر است؟
۹۹ درصد مستاجرها معتقدند باربری خوب و منصف کم است و حداقل یک‌بار سر آنها کلاه رفته، در این میان یکی از باربری‌های تهران می‌گوید: برای ۳ ساعت اسباب‌کشی با کامیون ۲۵۰ هزار تومان و برای هر کارگر ساعتی ۹۰ هزار تومان می‌شود. نوشته نرخ اسباب‌کشی در تهران چقدر است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آتش‌سوزی در گذرگاه مرزی زرباطیه عراق+تصاویر
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / آتش‌سوزی / عراق / گذرگاه زرباطیه - مهران
آتش‌سوزی در گذرگاه مرزی زرباطیه عراق+تصاویر
منابع آگاه از آتش‌سوزی صبح امروز چندین کامیون در گذرگاه مرزی زرباطیه عراق خبر دادند.
واژگونی  یک دستگاه کامیون بنز در هراز
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / سرهنگ رحمانی / رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا / تصادف / واژگونی / سرعت / خسارت / پ&#x
واژگونی یک دستگاه کامیون بنز در هراز
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از واژگونی یک دستگاه کامیون بنز در محدوده لاریجان در محور هراز خبر داد.
4 تن کشته در حادثه بوکان + عکس
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
4 تن کشته در حادثه بوکان + عکس
بر اثر واژگونی کامیون روی خودروی سواری در بوکان استان آذربایجان غربی ۴ تن کشته شدند.
له شدن خودرو سواری زیر کامیون در بوکان
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
له شدن خودرو سواری زیر کامیون در بوکان
بر اثر واژگونی کامیون روی خودرو سواری در بوکان استان آذربایجان غربی ۴ نفر کشته شدند.
عکس | واژگونی کامیون روی خودروی سواری در بوکان
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
عکس | واژگونی کامیون روی خودروی سواری در بوکان
بر اثر واژگونی کامیون روی خودروی سواری در بوکان استان آذربایجان غربی ۴ مفر کشته شدند.
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
جریمه میلیاردی برای سوءاستفاده‌کنندگان از کارت‌های سوخت
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از جریمه ۲۶ میلیارد ریالی سوءاستفاده‫کنندگان از ۱۲۴ کارت سوخت خبر داد.به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، مهدی ریاضی در این‌باره گفت: با دریافت اطلاعات واصله توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم و با مظنون شدن به تراکنش‌های تعدادی کارت هوشمند سوخت نفت گاز (گازوئیل) در جایگاه‌های مشخص، گروه بازرسی برای بررسی موضوع به جایگاه‌های مورد نظر اعزام و پس از بررسی مشخص شد میزان ۶۸۶ هزار لیتر سوخت نفت گاز (گازوئیل) از ۱۲۴ فقره کارت هوشمند سوخت نفت گاز به صورت سازمان یافته و هماهنگ مورد سوء‫استفاده و در اختیار دو دستگاه کامیون در مکانی از پیش تعیین شده برای اهدافی معلوم تجمیع و منتقل شده است.وی افزود: موضوع به لحاظ اهمیت در …
توقیف ۱۰۶ کامیون متخلف در گیلان
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / استانی-اجتماعی / تخلف رانندگی
توقیف ۱۰۶ کامیون متخلف در گیلان
رئیس پلیس راه گیلان از اجرای طرح برخورد با کامیون‌هایی که مبادرت به حمل بار بیش از ظرفیت مجاز (اضافه تناژ) در محورهای مواصلاتی استان می‌کنند، خبر داد و گفت: تاکنون ۱۰۶ دستگاه کامیون توقیف و ۸۷ کامیون نیز اعمال قانون شده‌اند.
خرید کامیون‌های یخچال‌دار ویژه صادرات محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / صنعت، معدن و تجارت / جنوب کرمان / صادرات محصولات کشاورزی / اخبار اقتصادی - کرمان / استانی-اقتصادی
خرید کامیون‌های یخچال‌دار ویژه صادرات محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان اظهار کرد: یکی از مشکلات صادرات محصولات جنوب استان کرمان این بوده که نمی توانستیم ماشین یخچال دار به صورت متسقیم از جنوب کرمان به کشورهای اوراسیا بفرستیم که مقرر شد وزارت صمت از ۲۰۰۰ میلیارد تومان منابع در اختیار برای خرید کامیون های یخچال دار، تعدادی کامیون به طور ویژه برای جنوب استان کرمان خریداری شود.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / نیروی انتظامی / چابهار / سیستان و بلوچستان / تن ماهی
کشف ۱۰ تن کنسرو تن ماهی قاچاق در چابهار
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۱۰ تن کنسرو تن ماهی قاچاق خبر داد.
خودروی الکتریکی ماژولار eBussy رونمایی شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
خودروی الکتریکی ماژولار eBussy رونمایی شد
شرکت الکتریک برندز از خودروی برقی ماژولار eBussy با قدرت ۲۰ اسب‌بخار و گشتاور ۱،۰۰۰ نیوتن‌متر رونمایی کرد که در انواع سبک‌های بدنه وانت، کامیون و مینی‌بوس عرضه می‌شود.
فضله‌های 4هزار متری
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
فضله‌های 4هزار متری
ایمان مهدی‌زاده ـ پژوهشگر توسعه پایدار روزهای داغ تابستان که می‌رسد دل‌سپردن به آب و رود و کوه، صفای خاصی دارد. طبیعت‌گردی و کوهنوردی از تفریحات پرطرفدار دومین فصل سال محسوب می‌شود. سال‌های اخیر به لطف تبلیغات دنیای رسانه و جذابیت تصاویر در شبکه‌های اجتماعی، مسیرهای کوهنوردی رد پای گردشگران و کوهنوردان بسیاری را بر تنشان حس کرده‌اند. گذشته‌های دورتر این مسیرهای پاکوب شده را چوپان‌ها طی می‌کردند. امروزه که چوپانان گله‌ها را سوار کامیون و نیسان آبی کرده و به ییلاق می‌فرستند یا به همین روش به قشلاق …
افتتاح کریدور ترانزیتی کتای برای اتصال ایران به آسیای میانه
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / مصطفی ایتی / مدیرکل ترانزیت گمرک / ترکمنستان / کریدور کتای
افتتاح کریدور ترانزیتی کتای برای اتصال ایران به آسیای میانه
مدیرکل ترانزیت گمرک ایران اعلام کرد: برای اولین بار دو کامیون از مبدا گمرک شهید رجایی بندرعباس به مقصد قرقیزستان از مسیر افغانستان-تاجیکستان در کریدور جایگزین کتای ارسال شد.
کریدور «کتای» جایگزینی برای دستیابی به بازارهای آسیای میانه
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
کریدور «کتای» جایگزینی برای دستیابی به بازارهای آسیای میانه
تهران- ایرنا- مدیرکل ترانزیت گمرک ایران اعلام کرد: برای نخستین بار دو کامیون از مبدا گمرک شهید رجایی (بندرعباس) در کریدور «کتای» به مقصد قرقیزستان از مسیر افغانستان- تاجیکستان عازم شد.
ارسال کالا به آسیای میانه از طریق افغانستان و تاجیکستان
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / افغانستان / تاجیکستان / قرقیزستان / کریدور / گمرک ایران
ارسال کالا به آسیای میانه از طریق افغانستان و تاجیکستان
ایلنا: مدیرکل ترانزیت گمرک ایران گفت: برای اولین بار دو کامیون از مبدا گمرک شهید رجایی به مقصد قرقیزستان از مسیر افغانستان-تاجیکستان در کریدور کتای ارسال شد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۴
رهایی «عظیم» از بند تفنگ
[امیرحسین احمدی] از آن روز که عظیم تفنگش را زمین گذاشت، سه‌سال می‌گذرد. راننده کامیون بود. روزی از خوزستان گندم بار می‌زد و به کرمانشاه می‌آورد و روز دیگر پرتقال شمال را به بندر جنوب می‌رساند. آن موقعی هم که محصولی نبود که بار کامیون کند و در جاده‌ها به تاخت براند و همدمش فرمان بنز 10 تن باشد و زیر لب نغمه‌ای را زمزمه کند، دستانش قنداق تفنگ را لمس می‌کرد. میانه همان دارستان کوه‌های شاهو جوانرود پی شکار می‌گشت. کبکی یا بزی. سنش که بالاتر رفت، شر و شور جوانی که خوابید، پختگی میانسالی که رسید، دیگر دستش به تفنگ نرفت. آن روز 57 سالش بود. «تفنگ رو فروختم. دیگه دل شکار نداشتم. هر چه نباشه، کوکیش گیان له به‌ر هه‌یه (کبک هم جان دارد).» …
خانه متحرک لوکس کنکورد مبتنی بر مرسدس بنز آتگو معرفی شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۳
خانه متحرک لوکس کنکورد مبتنی بر مرسدس بنز آتگو معرفی شد
شرکت کُنکورد از خانه متحرک جدید خود براساس کامیون مرسدس بنز آتگو رونمایی کرد که با بهره‌گیری از امکانات لوکس رفاهی و تفریحی، قیمتی حدود ۴۰۰ هزار دلار دارد
هیوندای کروس حامل کالای قاچاق به مقصد نرسید
۱۳۹۹/۰۵/۰۲ / استانی-اجتماعی / قاچاق
هیوندای کروس حامل کالای قاچاق به مقصد نرسید
رئیس پلیس راه فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون هیوندای کروس و کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از دو میلیارد کالای قاچاق خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •