پنجشنبه, ۲۸ تیر, ۱۴۰۳ / 18 July, 2024
مجله ویستا

چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۵


چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۵

● متولدین فروردین (بره):
شاید رابطه ای در مسائل كاری پیدا كنید كه هم جالب و هم مفید است.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
نزدیکان شما بیشتر از همیشه نسبت به شما احساساتی هستند وتصمیم دارند …

متولدین فروردین (بره):

شاید رابطه ای در مسائل كاری پیدا كنید كه هم جالب و هم مفید است.

متولدین اردیبهشت (گاو):

نزدیکان شما بیشتر از همیشه نسبت به شما احساساتی هستند وتصمیم دارند تغییراتی ایجاد کنند به خاطر خدا به حرفهای آنها گوش کنید می بینید که منطقی صحبت می کنند.

متولدین خرداد (دوقلوها):

ستارگان قوه تخیل و درك شما را بالا می برند و می توانید بفهمید كه قدم بعدی یك نفر چه می تواند باشد به راحتی می توانید از احساس یكی از همكاران نسبت به خودتان باخبر شوید البته می توانید به راحتی از او سوال كنید اما شما هیچ وقت این كار را نمی كنید زیرا از نظر شما این كار بیش از حد روراستی است و از این كار لذت نمی برید.

متولدین تیر (خرچنگ):

امروز همه چی به انتخاب خودتان بستگی دارد اما دوست دارید کارها مرتب و منظم انجام شوند تنها نگرانی این است که در آینده چطور از این فرصت بدست آمده استفاده کنید.

متولدین مرداد (شیر):

یك بار دیگر حس می كنید كه دود از گوش های شما بیرون می آید و همانند یك شیرخشمگین دمتان را تكان می دهید تا حساب كسی را برسید ستارگان می گویند كه شما معتقدید مدت طولانی در رابطه با او صبوری به خرج داده اید و اكنون زمان آن است كه او را سر جای خودشان بنشانید احتمالاً اتفاقاتی كه در گذشته رخ داده را به یاد آورده و می ترسید كه این اتفاقات دوباره به وقوع بپیوندند با دقت آن را بررسی كنید و نگذارید تاریخ مجدداُ تكرار شود.

متولدین شهریور (سنبله):

نگرانی های دیروز فضای امروز را خراب کرده است شاید بخواهید از دیگران دوری کنید بهتر است در موردش صحبت کنید و مشکلات را برطرف کنید.

متولدین مهر (ترازو):

امروزیکی دیگر از آن روزهایی است که می خواهید کارهای مربوط به دو روز را در یک روز انجام دهید به جای این که بتوانید زمان کندتر پیش برود یا اینکه سرعت انجام کارهایتان را دو برابر کنید خود را دچار وضیعتی سخت می کنید که صبر و طاقت تان را خیلی زود از دست می دهید این چه فایده ای برای شما خواهد داشت؟هیچ فایده پس آرام باشید در هر زمان یک کار را انجام بدهید و بخاطر خدا دست از گیج کردن و آزار خود بردارید.

متولدین آبان (عقرب):

ممکن است امروز هر اتفاقی بیفتد بنابراین منتظر اتفاقات غیرمنتظره باشید.از افرادی که مدت هاست بی اطلاع هستید خبر می گیرید شاید هم خبری به شما بدهند که خوشحال شوید نسبتاً عقلانی و منطقی هستید اما سعی کنید لحظاتی را هم با همسرتان باشید.

متولدین آذر (کمان):

امروز یك چیز سحرآمیز در هواست پس آماده یك دوران پرهیجان باشید اگر مجرد هستید با ملاقات كسی كه نمی توانید دیگر از او دور شوید این موقعیت خود را عوض می كنید آنهائیكه با كسی رابطه ای دارند باید كاری كاملاً‌ متفاوت با هم انجام دهند از همه چیز گذشته تنوع چاشنی زندگی است.

متولدین دی (بز):

حاضر شدن در لحظات آخر شما را كمی نگران می كند دیگران به شما كمك می كنند اما گاهی اوقات فكر می كنید تنها كسی هستید كه می توانید كارها را درست انجام دهید ممكن است بخواهید عالی ترین باشید، اما ماورای انسان نیستید و همسرتان و فرزندانتان از این كه كارهایشان را خودشان انجام دهند خیلی خوشحال می شوند.

متولدین بهمن (ظرف آب):

ستارگان امروز شما را در حال و هوا بخشندگی و آقامنشی قرار می دهند و به دیگران کمک می کنید و این کار باعث می شود احساس خوبی داشته باشید به دوستی کمک می کنید یا به خوبی او را راهنمایی می کنید همچنین اگر با کسی مشکل دارید زمان آن رسیده است که مشکلات را حل کنید و دشمنی ها را کنار بگذارید اگر امشب سرگرمی دارید همه چیز به خوبی پیش می رود.

متولدین اسفند (ماهی):

در این موقع سال همه قدری برافروخته و تحریک می شوند و شما به طریقی در می یابید که آمیختن با مردم کار بسیار طاقت فرسایی است شما می توانید امروز خیلی باز باشید و پذیرا برای نوسانات منفی بنابراین در نظر داشته باشید که هر گونه رفتار بی ادبانه یا پرخاشگرانه امروز به قلبتان را پیدا می کند.