چهارشنبه, ۳۰ خرداد, ۱۴۰۳ / 19 June, 2024
مجله ویستا

۲۷ تیر


 ۲۷ تیر
● متولدین فروردین (بره):
مسائل کاری رو به پیشرفت هستند. اگر کمی فکر کنید می بینید که اکنون زمان مناسبی برای شجاعت بیشتر است.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
در پشت صحنه اتفاقات زیادی رخ داده است که شما از آن بی خبر هستید. این مشکلات و سختی های اخیر درس های زیادی به شما داده است . یک نفر آن عشق و محبتی را که می خواهید به شما هدیه می کند.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
امروز فرصتی دارید که یا معامله، یا مقداری پول و یا هدیه ای غیر منتظره دریافت کنید. لازم نیست برای این که تفریح کنید پول زیادی خرج کنید زیرا به دلایلی دیگران هم حاضرند که صورت حساب را پرداخت کنند. اگر مجرد هستید حتماً رابطه احساسی خوبی پیدا می کنید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
امروز تاکید زیادی بر مسائل خانه و دارایی شما وجود دارد.می توانید نتایج هر نوع تغییری را ببینید.این موضوع شما را ماجراجوتر می کند اما در مورد آن با همسرتان صحبت کنید.
● متولدین مرداد (شیر):
امروز بسیار متقاعد کننده و مشوق شده اید و برایتان بسیار ساده است که با مردم صحبت کرده و آنها را به دیدن دنیا از دید خودتان تشویق کنید. اگر منتظر لحظه مناسبی بودید که شخصی را قانع کنید تا کاری را آنطور که شما می خواهید انجام دهد، دیگر وقت تلف نکرده و امروز با او صحبت کنید. اگر امروز موفق نشدید که وی را راضی کنید که از نقطه نظر شما کارها را انجام دهد دیگر هیچ گاه موفق نخواهید شد.
● متولدین شهریور (سنبله):
بهتر است مشکلات تان را با افرادی که با آن ها زندگی می کنید برطرف کنید.آن ها را تشویق کنید تا حرف بزنند.پیشگیری بهتر از مداواست.
● متولدین مهر (ترازو):
فکر این که جایی را برای اولین بار ببینید بسیار اغوا کننده است پس فکر کنید ببینید که به کجا می توانید بروید.لازم نیست که جای خیلی دور را انتخاب کنید،همین که صحنه همیشگی را عوض کنید کافی است.دیدار از یک جای فرهنگی هم چندان بد نیست،پس راجع به دیدار از یک گالری هنری،موزه و یا هر جایی دیگر که راجع به دنیایی که در آن زندگی می کنیم به شما می آموزد،فکر کنید.
● متولدین آبان (عقرب):
این تعطیلات برای رفتن به مسافرت و آرامش و استراحت بسیار مناسب است.اگر میسر نیست،با دوستان جمع شوید و کاری انجام دهید که واقعاً از آن لذت می برید.اگر اخیراً دور و برتان خلوت بوده است.اکنون می توانید فرد مورد علاقه تان را پیدا کنید.حس کنجکاوی شما را تشویق می کند تا اطراف را خوبی بررسی کنید.
● متولدین آذر (کمان):
خندیدن یکی از خصوصیاتی است که شما را نزد دیگران عزیز میکند و خدا را شکر که امروز متوجه جنبه خنده دار یک موضوعی می شوید. فکر نکنید که همه ماهها از چنین نعمتی (خندیدن) برخوردارند پس تعجب نکنید اگر یکنفر برایتان جبهه گرفت. شما بی شک بدون عصبانی شدن از این مسئله خواهید گذشت.
● متولدین دی (بز):
باید این موضوع را بدانید که دیگران همیشه نمی توانند علی ترین باشند. بنابراین اگر شخصی بی حوصله وکسل بوده و به شما توجهی نکرد، بهتان برنخورد و ناراحت نشوید. اگر دیگران بهتان توهین کردند و شما جوابشان را ندادید، حتماً تعجب می کنند و از شما عذرخواهی خواهند کردو این مسئله روحیه شما را قوی می کند. این طور نیست؟
● متولدین بهمن (ظرف آب):
امروز روز خوب دیگری برای روابط شماست و می توانید در رویارویی با هر کسی نظرش را به خود جلب کنید. اگر لازم است تماس جمعی بگیرید یا اگر می خواهید از کسی به خاطر اتفاقات اخیر عذرخواهی کنید می توانید از این ویژگی استفاده کنید . شاید نیازی به قدری فروتنی داشته باشید که البته برای بدست آوردن یک نتیجه خوب بهای کمی است .
● متولدین اسفند (ماهی):
اگر در ماه قبل نگاهی به صورت سرمایه هایتان نداشتید اکنون بایستی کنترل کنید. سرمایه هایتان اخیراً دچار نقصان شده اند شاید به خاطر مهمانی ها باشد و شاید خرج اضافه ای در خانه داشتید . هر چه هست باید سریعاً‌ اقدام کنید.
منبع : مطالب ارسال شده