یکشنبه, ۳ تیر, ۱۴۰۳ / 23 June, 2024
مجله ویستا

۱۰ خرداد


 ۱۰ خرداد
● متولدین فروردین (بره):
بیشتر امروز را در محل كار فردی مفید و فعال هستید. ذاتاً فرد تنبلی نیستید و جداً دوست دارید به دیگران كمك كنید. در زندگی خصوصی فردی مثبت اندیش هستید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
عشق در فضا جریان دارد. در چند روز اخیر زندگی احساسی تان در شرایط عادی قرار داشته است و تقریباً از شرایط لذت برده اید . نمی توانید چیزهایی را که به شما تعلق دارد نادیده بگیرید. حتی اگر هم بخواهید نمی توانید این کار را بکنید باید همه چیز را بپذیرید و خودتان را به جریان زندگی بسپارید و به آن اعتماد کنید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
امروز یك عالمه انرژی دارید كه كنترل آن راحت نیست اما سلامتی تان خوب است و خسته نمی شوید. بعداً اتفاقی می افتد كه بر زندگی تان اثر می گذارد و باعث می شود تا امروز به یادماندنی شود. شاید جذب جذابیت یك نفر شوید، شاید هم فرصتی به دست آورید كه كاری را با لذت انجام دهید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
امروز می توانید کاری کنید که همه از دیدگاه شما اطراف را ببینند،بنابراین اگر می خواهید همسرتان را قانع کنید تا ایده ای را بپذیرد اکنون بهترین موقع برای این کار است.اما زیاد اصرار نکنید.
● متولدین مرداد (شیر):
امروز كسانی را ملاقات می كنید كه خودشان را خیلی قبول دارند! در ابتدا شما آنها را به علت اعتماد به نقستان تحسین می كنید ولی بعد از مدتی دیدگاه cocky آنها شما را عصبانی می سازد. هر اشاره ای به فخر فروختن به نقش آنها نیز شما را شاكی می كند. خصوصاً اگر آنها دارایی ها و حساب های بانكی خود را به نمایش بگذارند. ولی به خودتان اجازه ندهید كه غرق بازی آنها شوید.
● متولدین شهریور (سنبله):
شخصی خوبی شما را می خواهد و از این موضوع با خبرید.اما از نحوه رفتار او که می خواهد نشان دهد از شما بهتر می داند چه چیز برای تان بهتر است عصبی می شوید.به حرف های آن گوش دهید و سپس بگویید می خواهید در موردش فکرکنید.زمانی که این عصبانیت برطرف شود بهتر می توانید به حرف های آن فکر کنید.
● متولدین مهر (ترازو):
صرف نظر از این که چه اتفاقی در زندگی تان در حال رخ دادن است،شما توانایی این را دارید که به نکات مهم و اساسی توجه کنید.با اعتماد به نفس احساس می کنید که همه چیز بسیار عالی پیش خواهد رفت.هیچ شکی نیست که داشتن یک نگرش مثبت به مسائل،افراد و موقعیت های مثبت را جذب کرده و به شما کمک می کند تا با هر مشکلی که در حال حاضر دارید روبرو شوید.
● متولدین آبان (عقرب):
امروز استعداد های تان افزایش پیدا می کنند و می توانند بدون خجالتی توانایی های تان را به دیگران نشان دهید.برای رقابت نیز آماده هستید.
● متولدین آذر (کمان):
سازش با یك شخص آسان تر از آنچه فكر می كنید خواهد بود .گرچه هر دو در عقیده خود پایدارید ولی مانعی بین تان ایجاد نمی كند. با یكدیگر به صحبت ادامه دهید چون ممكن است بیش از آنچه با هم اختلاف نظر دارید وجه مشترك بین خود پیدا كنید.
● متولدین دی (بز):
اگر اشتباهات باعث شوند كه كار شما اضافه شود واقعاً‌ عصبانی می شوید، این طور نیست؟ اما واقعاً‌ ارزش دارد كه خودتان را آن قدر ناراحت كنید؟ در هر صورت شما همیشه بدترین دید را به خود دارید، این را بدانید كه گرچه همیشه به دنبال بهترین بودن هستید اما همیشه نمی توانید آن را به دست آورید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
امروزشخصی سعی می کند نسبتاً با تهدیداتش شما را تحت نفوذ خود در آورد و او این کار را زیرکانه انجام می دهد اما برای شما کاملاً واضح است . متاسفانه یار و شریکتان از موقعیت های مالی برای ضربه زدن به شما استفاده می کند . روابط صمیمی و عشقی ممکن است با مشاجره ای از هم گسیخته شود . روی هم رفته امروز روز سختی است بنابراین سعی کنید هر چقدر می توانید نیروی منفی را کم کنید.
● متولدین اسفند (ماهی):
امروز به نظر می رسد که خنده های شما در سرکارتان پیشرو است. حقیقتاً به عنوان یک همکار خوب صحبت جدی را شروع نکنید . اگر شما کاری را اداره کرده اید پس خودتان آنرا کنترل کنید.
منبع : مطالب ارسال شده