جمعه, ۱ تیر, ۱۴۰۳ / 21 June, 2024
مجله ویستا

۱۸ شهریور


 ۱۸ شهریور
● متولدین فروردین ماه (بره):
دیگران از صحبت در مورد احساسشان طفره می روند، اما مجبورشان نکنید. اگر بحثی پیش آید نمی توانند ساکت بمانند و آن موقع می گویند که در ذهنشان چه می گذرد.
● متولدین اردیبهشت ماه (گاو):
در چند روز آینده دوستان تمایل زیادی برای کمک به شما دارند . به مهمانی های زیادی دعوت می شوید و دیگران رفتاری گرم و صمیمی با شما دارند. روحیه و اعتماد به نفس شما بالا می رود و متوجه می شوید که چه قدر با ارزش هستید.
● متولدین خردادماه (دو قلوها):
تا زمانی که برای یک نفر قانون تعیین نکنید، متوجه نمی شود که باید حرف های شما را جدی بگیرد. اگر لازم است، عاقلانه تر است تا حرف هایتان را با عمل خود، حمایت کنید تا دیگران منظورتان را بهتر بفهمید و کارها را جدی بگیرید.
● متولدین تیر ماه (خرچنگ):
خیلی جالب است که شخصی را که فکر می کردید به خوبی می شناسید رفتاری عجیب داشته باشد.اگر یکی از اعضای خانواده باشد کمی نگران کننده است.پیش از این که همه چیز را خراب کند سعی کنید ابتدا به نرمی رفتار کنید،این روش بهتر است.
● متولدین مرداد ماه (شیر):
گرچه کسی نمی تواند شما را از اجتماعی بودنتان جدا کند، زمان هایی وجود دارند که باید از این روش خود، کناره گیری کنید. امروز یکی از آن روزهاست و شما زمان هایی از داشتن خلوت برای خود بسیار لذت خواهید برد. حتی اگر تمام آن چه که انجام می دهید زل زدن به جایی باشد، دوباره احساس شادابی کرده و مجدداً آماده ورود به اجتماع می شوید.
● متولدین شهریور ماه (سنبله):
امروز باید با دوستان و آشنایان باشید.اگر برنامه ای بار تعطیلات آخر هفته تدارک ندیده اید حتماً این کار را بکنید.اگر وقت آزاد دارید به یکی از سرگرمی های مورد علاقه تان بپردازید.
● متولدین مهر ماه (ترازو):
شما در بهترین حالت روحی قراردارید البته اگر اجازه دهید که اوضاع به روش خودش پیش برود و در زمان مناسب خود اتفاق بیافتد . گر چه اگر از شما توقع کمک داشته باشند ، شما با خوشحالی با بقیه همکاری می کنید ولی ترجیح میدهید که حداقل برای مدتی شما را به حال خود رهاکنند . همچنین ممکن است بخواهید بر روی پروژه های کار کنید که هنوز آماده ارائه نیستند و هنوز به تفکر جدی تری نیازمندید.
● متولدین آبان ماه (عقرب):
امروز بسیار مرتب و منظم هستید و به خوبی می توانید به اهدافتان فکر کنید.سعی کنید به کارهایی که در زمینه شغلی به شما چیزی یاد می دهند تکیه کنید.می توانید موفقیت های زیادی به دست آورید.
● متولدین آذر ماه (کمان):
ممکن است امروز محکوم به این که بیش از حد توان خود دارید سعی می کنید شوید. اگر خوشبینی شما را وادار کرده که بکارهایی دست بزنید که معمولاً نمی زنید پس بهتر است که نگاهی خوب به حقیقت بیاندازید و قبول کنید که گاهی اوقات قول هایی می دهید که قادر به اجرایشان نیستید. ولی بهرحال بهتر است دیگران نفهمند که شما ذاتاً به نیمه پر لیوان نگاه می کنید و این هیچگاه در شما تغییر نخواهد کرد.
● متولدین دی ماه (بز):
صداهای زیاد در سرتان وجود دارد که واقعاً‌ لازم است کمی استراحت کنید و به آن ها فکر کنید. شاید این صداها به خاطر این باشد که در یک زمان تمایل دارید دو مسیر را بروید. به خاطر داشته باشید که ماورای بشریت نیستید، گرچه این طور فکر می کنید.
● متولدین بهمن ماه (ظرف آب):
اگر بتوانید افردای تشویق به بیان احساسات شان کنید احساسات آنها شما را شگفت زده می کند . چیزی که می گویند دور از انتظار نیست اما آخرین چیزی است که انتظار دارید . اما شما نیز آنها را متعجب و شوکه می کنید بنابراین اگر دیگران هم همین کار را کردند نباید تعجب کنید .
● متولدین اسفند ماه (ماهی):
شما به آسانی می توانید پی ببرید در مصرف غذا و نوشابه زیاده روی کرده اید . خوب شما اخیراً زندگی را خیلی خودکامه هدایت کرده اید و این حقیقتاً مناسب شما نبود. زیرا بسیار خوداری می کردید. دیر یا زود مجبور بودید که رها کنید و فقط ببینید که چه اتفاقی افتاده است .
منبع : مطالب ارسال شده