چهارشنبه, ۳ مرداد, ۱۴۰۳ / 24 July, 2024
مجله ویستا

دروصف یک نشریه روابط عمومی


دروصف یک نشریه روابط عمومی
مجله تحقیقات روابط عمومی دو ماهنامه ای است که در خصوص موضوعات ارتباطاتی وروابط عمومی مطالبی را به چاپ می رساند.قدم در راه رسالت های ارتباطات وروابط عمومی امری مطلوب است ودانستن اطلاعات در این حوزه برای دست اندر کاران وکارشناسان ارتباطات وروابط عمومی نیز واجب است .
اما معلوم نیست چرا وقتی می خواهی مطالب این نشریه را بخوانی با اشتباهاتی فراوان در این نشریه روبه رو می شوی حداقل آن مقاله ای است که از اینجانب در مجله منتشر شده است با نام پادکست را بیشتر بشناسیم ،اولا اسم بنده را اشتباه نوشتن یعنی به جای سهیلا ذکایی،سهیلا زمانی نوشته شده که حق نویسندگی این مقاله را از من می گیرد.
دوم غلط های فراوان املائی که به وفور دراین نشریه به چشم می خورد سوم درج نشدن قسمت های آخر این مقاله. بابا نا سلامتی مجله روابط عمومی ها،عجیب که با دست اندر کاران جسوری که دارن ومثلا نویسندگی کتاب های مختلفی را به یدک می کشن وهمایش ها وسمپوزیوم ها در خصوص روابط عمومی برگزار می کنن بگذریم ازآن جایزه های رویائی ونامرئی که دست محققان ونویسندگان میدن!
سرتونو درد نیارم من خواستم با نوشتن این مقاله( پادکست) این تکنولوژی نوین را در روابط عمومی مطرح کنم ولی بعد ازمعرفی و شناسوندن این تکنولوژی وقتی نوبت به پادکست در روابط عمومی ونتیجه گیری مقاله میشه من اثری از اونها در مقالم نمی بینم آخه انصافه که این قدر بی تفاوت از کنار این قضیه رد بشن و بگن این مشکلات پیش میاد !
آخه نباید سعی بشه که این مشکلات کمتر شه نه اینکه هر دفعه به شکلی تکراربشه! می پرسم شما تکنولوژی نوینی به نام پادکست رو شنیدید تکرار می کنم پادکست ( پادکست) لاتین اون(podcast ) ولی در سراسر مقاله پارکست نوشته شده واقعا که جای تاسف داره که به لاتین این کلمه ای که من نوشتم هم لاقل توجه نکردن که این اشتباه اینقدر فاحش وسوال برانگیز نباشه. کم کم داشتم فکر می کردم نکنه پارکست یک تکنولوژی نوینی که اومده ومن از آن بی خبرم! از همه دردناک تر این که قبل از چاپ من پیگیر مقالم بودم ولی اتفاقی که اصلا نباید می افتاد با سهل انگاری آن مجموعه افتاد .

http://zoka.blogfa.com/۸۶۰۴.aspx
منبع : مطالب ارسال شده