دوشنبه, ۷ مهر, ۱۳۹۹ / 28 September, 2020
فائو
۲۹ ساعت قبل
بایدن: رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که به علم اعتقاد داشته باشد / اگر من انتخاب شوم، دقایقی پس از رقابت، دکتر فائوچی را فراخواهم خواند و از وی می‌خواهم درباره کرونا اقدام کند
«جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در پیامی در توئیتر ترامپ را رئیس جمهوری توصیف کرد که به علم اعتقادی ندارد. وی در این پیام توئیتری نوشت: «در این لحظه ما با بدترین بحران بهداشت عمومی در طول دوران عمر و تهدید وجودی درباره تغییرات آب و هوایی مواجه هستیم. ما نیازمند رئیس جمهوری هستیم که به علم اعتقاد داشته باشد.»
۳۴ ساعت قبل / توزیع واکسن کرونا در آمریکا / واکسن کرونا
زمان احتمالیِ توزیع واکسن کرونا در آمریکا
به گزارش ایسنا، دکتر آنتونی فائوچی کارشناس ارشد بیماریهای عفونی در ایالات متحده گفت: واکسیناسیون بیماری کووید-۱۹ از ماه نوامبر یا دسامبر آغاز می شود.
۲ روز قبل
افزایش دو برابری تجارت کالاهای کشاورزی
«سازمان غذا و کشاورزی ملل‌متحد (فائو)» تازه‌ترین گزارش وضعیت بازارهای کالاهای کشاورزی جهان خود را برای سال 2020 منتشر کرد. براساس این گزارش، تجارت محصولات کشاورزی-غذایی جهان از سال 1995 با بیش از دو برابر شدن، به حدود 5/ 1 هزار میلیارد (تریلیون) دلار در 2018 رسید. در این افزایش، صادرات اقتصادهای نوظهور و درحال‌توسعه روندی صعودی و سهمی بیش از یک‌سومی از مجموع تجارت جهانی داشته است. به اعتقاد کارشناسان این سازمان، تجارت جهانی و بازارهای کارآمد از آنجا که در قلب فرآیندهای توسعه قرار دارند، منجر به ایجاد رشد اقتصادی، توسعه پایدار و تقویت انعطاف‌پذیری در برای شوک‌های اقتصادها می‌شوند.
ببینید | نکته مهم دکتر فائوچی درباره مهار همزمان آنفلوآنزا و کرونا
۲ روز قبل / آنفلوانزا / ویروس کرونا
ببینید | نکته مهم دکتر فائوچی درباره مهار همزمان آنفلوآنزا و کرونا
دکتر فائوچی عفونت شناس سرشناس آمریکایی درباره آمار شگفت انگیز مهار آنفلوآنزا در نیم کره شمالی با استفاده از پروتکل‌های بهداشتی سخن گفته است.
۷۰ درصد از کل مواد غذایی توسط ساکنان شهری مصرف می شود
۲ روز قبل
۷۰ درصد از کل مواد غذایی توسط ساکنان شهری مصرف می شود
سازمان فائو طرح ابتکاری شهرهای سبز را برای کمک به تغییر سیستم های غذایی، پایان گرسنگی و بهبود تغذیه آغاز کرد.
۴ روز قبل
برگزاری کنفرانس منطقه‌ای فائو در خاورنزدیک
منطقه خاورنزدیک و شمال‌آفریقا در مسیر از بین بردن گرسنگی و سوءتغذیه قرار ندارد، گرسنگی در منطقه روبه‌ فزونی است، از سوی دیگر میزان اضافه‌وزن و چاقی در بین بزرگسالان و کودکان در منطقه در حال افزایش است، همه‌گیری بیماری ویروس کرونا هم بر امنیت غذایی و هم بر معیشت‌ها تاثیراتی منفی گذاشته است، اینها از جمله مهم‌ترین چالش‌هایی است که در جریان کنفرانس منطقه‌ای فائو در خاور‌نزدیک مورد تاکید قرار گرفت. در این کنفرانس دو روزه که به‌صورت مجازی و به میزبانی کشور عمان برگزار شد، ۳۰ دولت عضو فائو در منطقه خاور‌نزدیک، از جمله ایران، به‌همراه نمایندگان سازمان‌های شریک، جامعه مدنی، بخش خصوصی و مراکز دانشگاهی گرد‌هم آمدند تا راه‌حل‌های سیاستی نوآورانه را به‌منظور تغییر و تحول در نظام‌های غذایی و همچنین محقق …
همه‌گیری کرونا باعث افزایش گرسنگی مردم خاور نزدیک شد
۴ روز قبل / وزارت جهاد کشاورزی / کاظم خاوازی / فائو
همه‌گیری کرونا باعث افزایش گرسنگی مردم خاور نزدیک شد
تهران - ایرنا - سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) اعلام کرد: همه‌گیری ویروس کرونا هم بر امنیت غذایی و هم بر معیشت‌ مردم جهان از جمله منطقه خاورنزدیک و شمال افریقا تأثیراتی منفی گذاشته است، به طوری که گرسنگی در منطقه رو به فزونی است.
فائوچی: پاییز دوره خطرناکی برای گسترش ویروس کرونا است
۵ روز قبل
فائوچی: پاییز دوره خطرناکی برای گسترش ویروس کرونا است
کارشناس ارشد و برجسته بیماری های عفونی آمریکا نسبت به ورود این کشور به یک دوره خطرناک برای افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در فصل پاییز هشدار داده است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / افشاگری علیه ترامپ / ترامپ و چین
افشاگری تازه از تصمیم ترامپ در قبال چین
به گزارش فارس به نوشته وبگاه «هیل»،  مجری برنامه تلویزیونی «امروز» در شبکه «ان‌بی‌سی» به نقل از کتاب جدید وودوارد گفته که ممنوع کردن سفرها از چین به آمریکا در بحبوحه شیوع ویروس کرونا به پیشنهاد متخصصان بهداشتی دولت ترامپ، از جمله «آنتونی فائوچی»، مدیر مؤسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا انجام شده است.
همکاری ایران و فائو در اجرای طرح ارتقای تاب‌آوری کشاورزی
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
همکاری ایران و فائو در اجرای طرح ارتقای تاب‌آوری کشاورزی
سرافرازی، سرپرست مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی از همکاری ایران و فائو در اجرای طرح ارتقای تاب‌آوری کشاورزی خبر داد.
همکاری سازمان جنگل‌ها با فائو برای مقابله با توفان‌های ماسه‌ای و گرد و خاک در ایران
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
همکاری سازمان جنگل‌ها با فائو برای مقابله با توفان‌های ماسه‌ای و گرد و خاک در ایران
سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور به نمایندگی از طرف جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با توفان‌های ماسه‌ای و گرد و غبار با سازمان خواربار و کشاورزی (فائو) سند همکاری امضاء کرد.
اجرای«طرح ارتقای تاب‌آوری کشاورزی در برابر توفان‌های ماسه و غبار»
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / علیمراد سرافرازی / وزارت جهاد کشاورزی / فائو
اجرای«طرح ارتقای تاب‌آوری کشاورزی در برابر توفان‌های ماسه و غبار»
یک مقام مسئول در وزارت جهاد از همکاری ایران با فائو در اجرای «طرح ارتقای تاب‌آوری بخش کشاورزی در برابر توفان‌های ماسه و گرد و غبار» خبر داد.
سازمان جنگل ها با فائو سند همکاری امضا کرد
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / سازمان جنگل‌ها / فائو / امضای سند همکاری / طوفان گرد و خاک
سازمان جنگل ها با فائو سند همکاری امضا کرد
سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به نمایندگی از طرف جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با توفان های ماسه ای و گردوغبار با سازمان خواربار و کشاورزی (فائو) سند همکاری امضا کرد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
آب پاکی فائوچی بر رویای انتخاباتی ترامپ
«آنتونی فائوچی» مدیر موسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی امریکا گفت، امریکا نباید انتظار داشته باشد که تا قبل از سال ۲۰۲۱ به زندگی عادی بازگردد و حتی شاید تا پایان این سال هم چنین اتفاقی رخ ندهد.به گزارش خبرگزاری فارس، فائوچی که یکی از اعضای کلیدی کارگروه کاخ سفید در زمینه مقابله با کرونا است، در مصاحبه با شبکه «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» در بیان چرایی این مساله گفت، ممکن است واکسن تا پایان امسال (۲۰۲۰) آماده شود، اما تا زمانی که اغلب جمعیت کشور واکسینه نشوند که این مساله تا اواسط یا اواخر ۲۰۲۱ طول خواهد کشید، نمی‌توان فعالیت‌ها در فضای سرپوشیده را با امنیت از سر گرفت. از فائوچی همچنین درباره اظهارات روز پنجشنبه‌اش در دانشکده پزشکی هاروارد سوال …
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
مخالفت فائوچی با ترامپ بر سر وضعیت کرونا در آمریکا
دکتر آنتونی فائوچی، متخصص بیماری‌های عفونی ارشد دولت آمریکا گفت با این ارزیابی دونالد ترامپ که آمریکا دوره سخت همه‌گیری کرونا را پشت سر گذارده، مخالف است و آمار مربوط به کرونا در این کشور را نگران‌کننده توصیف کرد.به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، فائوچی، رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی گفت، آمریکا در حال آغاز فصل آنفلوآنزا با شروع پایه حدود ۴۰ هزار مورد جدید کووید ۱۹ در روز است و متوسط مرگ و میر ناشی از این بیماری نیز روزانه به هزار مورد می‌رسد.ترامپ، که اعتراف کرده شدت ویروس را از زمان پدیدار شدن آن در اوایل سال انتخابات ریاست جمهوری دست کم گرفته بود، روز پنج‌شنبه گفت که معتقد است آمریکا این بحران را پشت سر گذاشته است.فائوچی در شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی گفت: بایستی با این موضوع مخالفت کنم، …
ایران با چه سیاستی به جنگ آتش‌سوزی جنگل‌ها برود؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
ایران با چه سیاستی به جنگ آتش‌سوزی جنگل‌ها برود؟
متخصص آتش‌سوزی جنگل‌های سازمان خواربار و کشاورزی یا فائو، گفت: اقدامات فائو در زمینه آتش‌سوزی در عرصه‌های طبیعی شامل آموزه‌ها و تجارب به‌دست آمده در زمینه کاهش خطرات آتش‌سوزی‌ها در این عرصه‌ها و همچنین ارائه پاسخ‌های فوری به مخاطرات جاری و پشتیبانی از تلاش‌ها برای سازگاری و کاهش تغییرات اقلیمی در بلند مدت است. تحلیل کارآمد و مؤثر از شرایط، نکته‌ای کلیدی برای یکپارچه‌کردن موفق سه مسئله اکولوژی، جامعه و فناوری‌های مدیریت آتش است، امری که پایه و اساس مدیریت یکپارچه آتش‌سوزی است.
کرونا| فائوچی: زندگی در آمریکا تا اواسط یا پایان سال 2021 عادی نخواهد شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / آمریکا / بحران کرونا / واکسن کرونا / آنتونی فائوچی / مدیر مؤسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی آ&#x
کرونا| فائوچی: زندگی در آمریکا تا اواسط یا پایان سال 2021 عادی نخواهد شد
مدیر مؤسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا گفت برای عادی شدن زندگی در این کشور باید اغلب مردم واکسینه شوند که این اتفاق تا اواسط و حتی شاید تا پایان سال 2021 زمان ببرد.
رئیس مرکز کنترل بیماری‌های عفونی آمریکا ادعای ترامپ را رد کرد: بازگشت به شرایط قبل از کرونا پس از سال ۲۰۲۱ محقق می‌شود / تا آخر سال ۲۰۲۰ واکسن کرونا را خواهیم داشت، اما واکسینه کردن مردم تا اواسط ۲۰۲۱ عملی نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
رئیس مرکز کنترل بیماری‌های عفونی آمریکا ادعای ترامپ را رد کرد: بازگشت به شرایط قبل از کرونا پس از سال ۲۰۲۱ محقق می‌شود / تا آخر سال ۲۰۲۰ واکسن کرونا را خواهیم داشت، اما واکسینه کردن مردم تا اواسط ۲۰۲۱ …
دکتر آنتونی فائوچی بلندپایه‌ترین کارشناس بیماری‌های عفونی آمریکا روز جمعه برخلاف ادعاهای ترامپ گفت: بازگشت کشور به حالت عادی قبل از کرونا پس از ۲۰۲۱ محقق خواهد شد.
اعلام زمان بازگشت به شرایط پیش‌از کرونا توسط رئیس مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری‌های عفونی آمریکا
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / انتخابات / انتخابات ریاست جمهوری / تئاتر / مصاحبه / ویروس
اعلام زمان بازگشت به شرایط پیش‌از کرونا توسط رئیس مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری‌های عفونی آمریکا
اقتصادنیوز: آنتونی فائوچی بلندپایه‌ترین کارشناس بیماری‌های عفونی آمریکا روز جمعه برخلاف ادعاهای ترامپ گفت: بازگشت کشور به حالت عادی قبل از کرونا پس از ۲۰۲۱ محقق خواهد شد.
فائوچی: بازگشت به شرایط قبل از کرونا پس از سال ۲۰۲۱ محقق می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / ویروس کرونا / دولت ترامپ / ایالات متحده آمریکا / هراس جهانی از ویروس کرونا
فائوچی: بازگشت به شرایط قبل از کرونا پس از سال ۲۰۲۱ محقق می‌شود
تهران- ایرنا- دکتر آنتونی فائوچی بلندپایه‌ترین کارشناس بیماری‌های عفونی آمریکا روز جمعه برخلاف ادعاهای ترامپ گفت: بازگشت کشور به حالت عادی قبل از کرونا پس از ۲۰۲۱ محقق خواهد شد.
توییت انصاف | واکنش‌ها به سانسور دختران از جلد کتاب درسی
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
توییت انصاف | واکنش‌ها به سانسور دختران از جلد کتاب درسی
واکنش‌های توییتری به حذف تصویر دختران از جلد کتاب درسی دبستان [لینک] و [لینک] را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید: امیر ناظمی: لطفا یکی بیاد بگه دروغه باشه ما شاد استفاده می‌کنیم، ولی این کار رو با نکنید! فائوست: اصلاح طلبان می‌تونن با وعده برگردوندن اون دو تا دختر…
وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا به دکتر فائوچی "دیکته" می‌کرد
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / کروناویروس / کرونا در جهان / آمریکا
وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا به دکتر فائوچی "دیکته" می‌کرد
پایگاه پولتیکو با استناد به پیام های الکترونیک افشا شده گزارش داد، یکی از مقام های وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا تلاش می کرد تا اجازه ندهد دکتر آنتونی فائوچی روی خطراتی که کرونا برای کودکان به همراه دارد، تاکید کند.
ترامپ شانس بزرگ پیروزی در انتخابات را از دست داد
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / ترامپ / واکسن کرونا
ترامپ شانس بزرگ پیروزی در انتخابات را از دست داد
اقتصاد نیوز : دکتر آنتونی فائوچی بلندپایه ترین کارشناس بیماری های عفونی آمریکا روز چهارشنبه ساخته شدن واکسن ویروس کرونا را تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر (۱۳ آبان ماه) ناممکن دانست؛ خبری که می تواند برای دونالد ترامپ ناامید کننده باشد چرا که او منتظر بود از این موضوع برای تبلیغات انتخاباتی اش بهره ببرد.
خبر بد برای ترامپ؛ دستیابی به واکسن کرونا، شاید وقتی دیگر
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / ستاد انتخاباتی ترامپ / انتخابات ۲۰۲۰ / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا / آغاز سال تحصیلی در کشورهای جهان در سایه کرونا / واکسن کرونا، از نظریه تا عمل / هراس جهانی از ویروس کرونا
خبر بد برای ترامپ؛ دستیابی به واکسن کرونا، شاید وقتی دیگر
تهران – ایرنا – دکتر آنتونی فائوچی بلندپایه ترین کارشناس بیماری های عفونی آمریکا روز چهارشنبه ساخته شدن واکسن ویروس کرونا را تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر (۱۳ آبان ماه) ناممکن دانست؛ خبری که می تواند برای دونالد ترامپ ناامید کننده باشد چرا که او منتظر بود از این موضوع برای تبلیغات انتخاباتی اش بهره ببرد.
فائوچی آب پاکی را روی دست‌های ترامپ ریخت
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / انتخابات 2020 آمریکا
فائوچی آب پاکی را روی دست‌های ترامپ ریخت
اقتصادنیوز: «آنتونی فائوچی» مدیر مؤسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا ادعاهای اخیر «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا را مبنی بر آماده شدن واکسن کرونا تا انتخابات ریاست‌جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ۹۹) رد کرد.
فائوچی: واکسن کرونا تا انتخابات‌ آمریکا آماده نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
فائوچی: واکسن کرونا تا انتخابات‌ آمریکا آماده نمی‌شود
برخلاف ادعاهای رئیس‌جمهور آمریکا، مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا تأکید کرد که واکسن کرونا تا انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا آماده نخواهد شد.
تاثیر کرونا بر زنجیره تامین مواد غذایی
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / ویروس کرونا / سوء تغذیه / صنعت غذایی / نرخ بیکاری / فائو
تاثیر کرونا بر زنجیره تامین مواد غذایی
تهران -ایرنا تشدید شیوع ویروس مرگبار کرونا که هر روز به شمار قربانیان آن افزوده می‌شود، سبب بروز اختلال در زنجیره تامین مواد غذایی در جهان شده و آمارها نشان می دهد کاهش شمار نیروی کار در بخش کشاورزی بدنبال داشته است.
بازارهای جهانی غذا هنوز آماده نیست
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
بازارهای جهانی غذا هنوز آماده نیست
سازمان فائو معتقد است بازارهای جهانی غذا به دلیل عدم اطمینان ناشی از COVID-۱۹ هنوز آماده نیست و به این ترتیب یک بحران بهداشت جهانی می تواند تبدیل به یک بحران غذایی جهانی شود.
فائو: هجوم دوباره ملخ ها ناامنی غذایی در جهان را تشدید می‌کند
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
فائو: هجوم دوباره ملخ ها ناامنی غذایی در جهان را تشدید می‌کند
سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) اعلام کرد خسارتی که ملخ ها به محصولات کشاورزی وارد کرده‌اند، ناامنی غذایی موجود در جهان را در جوامعی که تحت تاثیر سیل، خشکسالی و همه‌گیری ویروس کرونا بوده اند، شدیدتر می کند.
فائو: قیمت جهانی مواد غذایی در ۶ ماه گذشته به بالاترین حد خود رسید
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
فائو: قیمت جهانی مواد غذایی در ۶ ماه گذشته به بالاترین حد خود رسید
سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو)  در روز پنجشنبه اعلام کرد که قیمت جهانی مواد غذایی در ماه آگوست به بالاترین سطح شش ماهه خود رسید و  برای سومین ماه متوالی روند صعودی را طی کرد.
انگور ملایر؛ تکیه بر بام باغداری جهان
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / وزارت جهاد کشاورزی / محمدعلی طهماسبی / توسعه ایران / همدان / جهش تولید / ملایر / اراضی کشاورزی / فائو
انگور ملایر؛ تکیه بر بام باغداری جهان
همدان- ایرنا- انگور دومین محصول مهم کشاورزی ایران به‌شمار می‌رود که امروز در سایه سیاست‌های تدبیرگونه دولت نقش مهمی را در توسعه اقتصادی و بهبود معیشت کشاورزان و باغداران ایفا می‌کند؛ نقشی اثرگذار که شهر جهانی انگور در استان همدان به این جایگاه رنگ حقیقت بخشید و با حمایت دولت بر بام باغداری جهان تکیه زد.
طرح "ایمنی جمعی" برای آمریکا بی‌فایده است
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / ایالات متحده آمریکا / ویروس کرونا
طرح "ایمنی جمعی" برای آمریکا بی‌فایده است
ایسنا نوشت: دکتر آنتونی فائوچی، متخصص بیماری‌های عفونی، طرح کاخ سفید را در مورد "ایمنی جمعی" به عنوان ابزاری برای کنترل بیماری همه‌گیر کرونا در ایالات متحده رد کرد.
ایران در کنار بزرگان کشاورزی آسیا نشست
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / پاکستان / افغانستان / بانکوک / کاظم خاوازی / امارات‌ متحده ‌عربی / فائو / قاهره
ایران در کنار بزرگان کشاورزی آسیا نشست
تهران- ایرنا- نماینده دائم ایران در فائو با اشاره به انتقال عضویت ایران از دفتر قاهره به دفتر بانکوک از ابتدای سال جاری میلادی گفت: با اینکار، فصل تازه مناسبات بین‌المللی کشاورزی ایران آغاز شد و ایران به جمع بزرگان آسیا در زمینه کشاورزی پیوست.
منطقه آسیا و اقیانوسیه نیازمند اقدام فوری در کاهش گرسنگی
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / وزارت جهاد کشاورزی / کاظم خاوازی / فائو
منطقه آسیا و اقیانوسیه نیازمند اقدام فوری در کاهش گرسنگی
تهران - ایرنا - تهران – سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) اعلام کرد: منطقه آسیا و اقیانوسیه، از ایران و افغانستان در غرب، تا مناطق پر جمعیت جنوب و جنوب شرق آسیا و جزایر پاسیفیک نیازمند یافتن راهکارها و رویکردهای جدید برای مقابله با بیماری ویروس کرونا، رشد سوءتغذیه و تأثیرات تغییرات اقلیمی است. 
«مرغ ایرانی» |«مصرف مرغ» نسبت به زمان پدربزرگ‌ها "۵ برابر" شده است + آمارهای فائو
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
«مرغ ایرانی» |«مصرف مرغ» نسبت به زمان پدربزرگ‌ها "۵ برابر" شده است + آمارهای فائو
سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد، در گزارشی با نام «نگاهی به تولید مرغ و محصولات جانبی» مطالب جالبی دربارۀ افزایش مصرف مرغ در جوامع مختلف ارائه می‌کند.
کمک فائو به کشورها برای مدیریت آثار سوء شیوع کرونا بر کسب و کارهای کشاورزی
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
کمک فائو به کشورها برای مدیریت آثار سوء شیوع کرونا بر کسب و کارهای کشاورزی
کیانی راد، رئیس موسسه پژوهش‌های برنامه‌ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی از اعلام آمادگی فائو برای کمک به کشورهای عضو به منظور مدیریت آثار سوء شیوع بیماری کرونا (کووید_۱۹) بر کسب و کارهای کشاورزی خبر داد.
آغاز به کار سی و پنجمین کنفرانس کشورهای عضو فائو در منطقه آسیا و پاسیفیک
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ / اقیانوسیه / روابط عمومی / کشاورزی / وزارت جهاد کشاورزی / روز سوم
آغاز به کار سی و پنجمین کنفرانس کشورهای عضو فائو در منطقه آسیا و پاسیفیک
ایلنا: سی و پنجمین کنفرانس کشورهای عضو فائو در منطقه آسیا و پاسیفیک آغاز به کار کرد.
ترامپ: دکتر فائوچی را به ارث برده‌ام!
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ / چین / دولت آمریکا / رئیس جمهور آمریکا / کاخ سفید / ویروس
ترامپ: دکتر فائوچی را به ارث برده‌ام!
اقتصاد نیوز : دونالد ترامپ در اظهاراتی ارزش حضور دکتر آنتونی فائوچی در کمیته ویژه مقابله با کرونای کاخ سفید را زیر سوال برده و عنوان کرد، او این کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی دولت آمریکا را "به ارث برده است".
غذا به مثابه سلاح
۱۳۹۹/۰۶/۰۹ / کوبا / اتحاد جماهیر شوروی / سازمان برنامه و بودجه / برلین / امنیت غذایی / چین / عراق / دولت / محمدباقر نوبخت / فائو
غذا به مثابه سلاح
تهران- ایرناپلاس- غذا فارغ از ابعاد سلامتی، اجتماعی و اقتصادی‌اش همواره از دیرباز به عنوان یک سلاح مؤثر در نبردهای سیاسی و نظامی مورد استفاده قرار گرفته است.
روند شاخص قیمت مواد غذایی فائو
۱۳۹۹/۰۶/۰۸ / اینفوبازار / اینفوگرافیک / فائو / قیمت مواد غذایی / مواد غذایی / ویروس کرونا
روند شاخص قیمت مواد غذایی فائو
بر اساس آمارهای فائو در آوریل ۲۰۲۰ شاخص بهای مواد غذایی به روند کاهشی خود که از ماه فوریه شروع شده ادامه داده است. در ژانویه ۲۰۲۰ شاخص بهای مواد غذایی به‌طور متوسط سطح ۱۸۳ واحد را ثبت کرده بود که طی ماه‌های پس از آن به دلیل شیوع کووید-۱۹ با کاهش قابل توجهی همراه شده و در نهایت در آوریل ۲۰۲۰ به ۵/ ۱۶۵ رسیده است.
بازگشت ملخ‌های صحرایی به سوی هرمزگان در پاییز امسال
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / وزارت جهاد کشاورزی / هرمزگان / ملخ صحرایی
بازگشت ملخ‌های صحرایی به سوی هرمزگان در پاییز امسال
بندرعباس-ایرنا-معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی هرمزگان گفت: طبق گزارش‌های سازمان فائو(سازمان خوارباروکشاورزی ملل متحد)، ملخ‌های صحرایی در پاییز امسال به سوی این استان باز می‌گردند.
امسال ملخ‌ها زودتر به ایران حمله می‌کنند
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / هفته دولت / اقتصاد مقاومتی / شهرستان تنگستان / شهرستان دشتستان / استان بوشهر / ملخ / ملخ صحرایی / حمله ملخ‌ها / کشاورزی / احیای نخیلات
امسال ملخ‌ها زودتر به ایران حمله می‌کنند
رئیس جهاد کشاورزی بوشهر عنوان کرد: در جریان مبارزه با ملخ صحرایی، خوشبختانه کمترین آسیب به مزارع، باغات، و مراتع استان وارد شد اما در اواخر سال ۹۸ و همزمانی حمله دسته جات ملخ با شیوع بیماری کووید ۱۹، کار ما سخت تر شد. پیش بینی فائو این است که امسال ملخ ها زودتر از سال گذشته به کشور ما حمله خواهند کرد.
توضیحات متخصص جنگل‌های فائو درباره سوختن زاگرس/ چه باید کرد؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / آتش سوزی / جنگل
توضیحات متخصص جنگل‌های فائو درباره سوختن زاگرس/ چه باید کرد؟
«به طور کلی عامل ۹۰ درصد آتش‌سوزی جنگل‌ها مردم هستند؛ این مسئله از طریق ترکیب علل مختلفی همچون استفاده از شیوه‌های و اقدامات نامناسب،  دسترسی محدود به رویکردهای  جایگزین برای درست کردن آتش، حوادث ناگهانی، درک ضعیف از خطرات آتش، استفاده از ماشین‌آلات، سهل‌انگاری و بی‌دقتی رخ می‌دهد. علل طبیعی آتش‌سوزی‌ جنگل‌ها هم تنها به برخورد صاعقه که باعث شعله‌ور شدن آتش می‌شود، مربوط است.»
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
حمایت فائو از ایران برای تقویت نظام‌های ملی پایش
فائو ضمن حمایت از ایجاد یک نظام کشوری پایش خشکسالی در ایران، به تقویت توان نهادهای ایرانی در زمینه تشخیص دقیق‌تر دوره‌های تنش آبی و پیش‌بینی عملکرد محصولات در حوضه آبریز دریاچه ارومیه کمک می‌کند. سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد با برگزاری یک کارگاه سه ‌روزه برای کارشناسان ایرانی، دانش عملیاتی و مهارت‌های مورد نیاز برای ایجاد سامانه کشوری شاخص تنش کشاورزی را در اختیار متخصصان ایرانی قرار داد.
نظام‌های ملی پایش و هشدار خشکسالی ایران تقویت می شود
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / وزارت جهاد کشاورزی / کاظم خاوازی / فائو
نظام‌های ملی پایش و هشدار خشکسالی ایران تقویت می شود
تهران - ایرنا - سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد ضمن حمایت از ایجاد یک نظام کشوری پایش خشکسالی در ایران، به تقویت توان نهادها در زمینه تشخیص دقیق‌تر دوره‌های تنش آبی و پیش‌بینی عملکرد محصولات در حوضه آبریز دریاچه ارومیه کمک می‌کند.
هجوم ۲۰ برابری ملخ‌های صحرایی از مهرماه
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / سازمان حفظ نباتات / هجوم ملخ‌ها به ایران
هجوم ۲۰ برابری ملخ‌های صحرایی از مهرماه
به گزارش فارس، امروز کیخسرو چنگلوایی، رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در نشست خبری اعلام کرد: ملخ‌های صحرایی دوباره مهر ماه به ایران برمی‌گردد والبته این بار حجم گسترده‌ای خواهند داشت به طوری که بر اساس پیش بینی‌هایی که انجام شده و فائو هم تأیید کرده احتمالا ۲۰ برابر حجم امسال و پارسال خواهد بود.
ببینید | هیچ واکسن کرونایی 100 درصد موثر نیست
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / ویروس کرونا / ایالات متحده آمریکا / واکسن
ببینید | هیچ واکسن کرونایی 100 درصد موثر نیست
صحبت‌های دکتر فائوچی مدیر مرکز آلرژی و بیماری‌های عفونی مؤسسه‌ی ملی سلامت آمریکا در مورد واکسن را ببینید. منبع: کانال جامعه خبری تحلیلی الف
گرمایش زمین، تهدیدی جدی برای امنیت غذایی دنیا
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / اقتصاد جهانی / گرمایش زمین / کشاورزی / فائو
گرمایش زمین، تهدیدی جدی برای امنیت غذایی دنیا
تغییرات جوی و گرمایش زمین از مهمترین خطراتی است که دنیا را تهدید می کند. این بحران می تواند تولید محصولات کشاورزی را کم کند و کیفیت مواد غذایی را نیز تقلیل دهد. در نتیجه سلامت انسانها و بقای آن روی کره زمین تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
ظروف و مخازن خالی کشاورزی برای محیط زیست چه خطراتی دارد؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۴ / سازمان فائو / علف کشها / تجهیزات تمیزکننده مخزن کشاورزی
ظروف و مخازن خالی کشاورزی برای محیط زیست چه خطراتی دارد؟
بازار تجهیزات تمیزکننده مخازن و کانتینرهای کشاورزی از جمله موارد رو به رشدی است که به دلیل خطرات ناشی از باقی مانده مواد شیمیایی در مخازن و ظروف کشاورزی بسیار مورد توجه جهانیان قرار گرفته است و انتظار می رود طی 10 سال آتی نیز شاهد پیشرفتهای بیشتری در این زمینه باشیم.
۱۳۹۹/۰۵/۲۳
فائو برای کنترل ملخ تجهیزات به ایران داد
سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد شمار بیشتری از سم‌پاش‌ها را به همراه مقدار قابل توجهی از سموم آفت‌کش با فرمولاسیون غلظت بسیار کم، با ارزشی بیش از ۱۰۰ هزار دلار (۲۲ میلیارد ریال) در اختیار سازمان حفظ نباتات قرار داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر نمایندگی فائو در ایران، سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) دو محموله دیگر از تجهیزات و اقلام کنترل و مبارزه با ملخ صحرایی را در اختیار ایران قرار داد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۲
فائو تجهیزات مقابله با ملخ صحرایی را در اختیار ایران قرار داد
سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) برای مبارزه با ملخ‌های صحرایی، تجهیزاتی را به ارزش بیش از ۱۰۰هزار دلار  (۲۲ میلیارد ریال) در اختیار سازمان حفظ نباتات کشور قرار داد. به گزارش دیروز، سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در ایران، هدف از این کمک‌ها، تقویت ظرفیت فنی کشور در زمینه ممانعت از ایجاد خسارت توسط این آفت مهاجر و کاهش آسیب‌های حاصل از آن است.   براساس بیانیه مطبوعاتی دفتر نمایندگی فائو در ایران، این سازمان در چارچوب برنامه همکاری‌های فنی اضطراری که از سوی فائو تأمین مالی شده و از طریق همکاری نزدیک با سازمان حفظ نباتات وزارت جهاد کشاورزی ایران هم‌اکنون در دست اجراست، ۵۷ دستگاه سمپاش با کاربرد فرمولاسیون غلظت بسیار کم (شامل ۵۰ سمپاش دستی و …
واکنش‌های جهانی به واکسن روسیِ کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / واکسن روسی / واکسن کرونا
واکنش‌های جهانی به واکسن روسیِ کرونا
«آنتونی فائوچی» کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی در آمریکا در واکنش به ساخت و تایید اولین واکسن کرونا در روسیه گفت: در مورد واکسن کروناویروس که اثربخشی و ایمن بودن آن در روسیه مورد تایید قرار گرفته است، تردید وجود دارد.
بایدن: به محضی که پیروز شوم فرصت را برای کنترل کرونا از دست نخواهم داد
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
بایدن: به محضی که پیروز شوم فرصت را برای کنترل کرونا از دست نخواهم داد
«جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا قول داد به محض پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، هیچ زمانی را برای تحت کنترل قرار دادن ویروس کرونا از دست نخواهد داد.» بایدن اضافه کرد: «من از دکتر فائوچی (مدیر موسسه بیماری‌های عفونی و آلرژی) خواهم خواست تا به وظیفه خود ادامه دهد و کارشناسان و سران ارشد هر دو حزب را کنار هم گرد خواهم آورد تا مسیر پیش رو را ترسیم کنیم. ما با هم این را انجام خواهیم داد.»
جهانپور:علاوه بر ماسک از شیلد صورت استفاده کنید
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
جهانپور:علاوه بر ماسک از شیلد صورت استفاده کنید
جهانپور در صفحه توییتری خود از توصیه فائوچی برای استفاده از گاگل یا شیلد صورت علاوه بر ماسک خبر داد.
فائوچی میزان اثرگذاری واکسن کرونا را زیر سوال برد
۱۳۹۹/۰۵/۲۰
فائوچی میزان اثرگذاری واکسن کرونا را زیر سوال برد
ایرنا نوشت: آنتونی فائوچی رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا ضمن ابراز خوش‌بینی در مورد تولید واکسن کرونا در اواخر سال ۲۰۲۰ یا اوایل سال ۲۰۲۱، میزان اثرگذاری این واکسن را تقریبا زیر سوال برد و اعلام کرد که میزان تاثیرگذاری واکسن احتمالا ۷۰ تا ۷۵ درصد خواهد بود.
معلوم نیست واکسن "کرونا" چه قدر موثر باشد
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / فائوچی / کرونا در جهان / واکسن کرونا
معلوم نیست واکسن "کرونا" چه قدر موثر باشد
مدیر انستیتو ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا گفت: ما نمی‌دانیم که کارایی واکسن "کووید-۱۹" می‌تواند تا چه اندازه باشد. نمی‌دانیم که ۵۰ یا ۶۰ درصد خواهد بود. دوست دارم که این کارایی ۷۵ درصد به بالا باشد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
کرونا X علم
  ابهام در مدت اثربخشی واکسن کرونا آنتونی فائوچی، مشاور کاخ سفید در پاندمی کرونا می‌گوید شانس دانشمندان برای ایجاد یک واکسن بسیار مؤثر که بتواند محافظت 98درصدی یا بیشتر تضمین شده در برابر ویروس کرونا ایجاد کند اندک است. به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، فائوچی که مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی نیز هست، می‌گوید: دانشمندان امیدوارند واکسن کرونا حداقل 75درصد مؤثر باشد اما اثربخشی 50 تا 60درصدی نیز قابل‌قبول است. اما از آنجایی که شانس اثربخشی 98درصدی واکسن زیاد نیست، هرگز نباید رویکرد بهداشت عمومی و …
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
ژوئیه؛ ماه افزایش قیمت‌ جهانی مواد غذایی
ماه ژوئیه، ماه افزایش قیمت‌های جهانی مواد غذایی بود. در این ماه قیمت روغن‌های نباتی و محصولات لبنی موجب افزایش شاخص قیمت‌های فائو شد اما در عین حال قیمت گوشت و برنج کاهش یافت.
فائوچی: واکسن کرونا کارایی پایینی دارد
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / سلامت / ویروس کرونا / واکسن کرونا / ماسک / آمریکا
فائوچی: واکسن کرونا کارایی پایینی دارد
مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا هشدار داد واکسن کرونا کارایی پایینی دارد و برای کنترل بیماری باید بهداشت عمومی در جامعه رعایت شود.
چالش کمبود منابع غذایی در لبنان در راه است
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / غلات / انفجار بندر بیروت / سازمان فائو / بندر بزرگ لبنان
چالش کمبود منابع غذایی در لبنان در راه است
انفجار بندر بیروت، موجب تخریب اصلی ترین سیلوی غلات کشور لبنان شد. به این ترتیب این کشور در حال حاضر با بحران غذایی روبرو است چرا که دیگر سیلوی غلات ندارد و علاوه بر آن منابع غذایی معدودی نیز در دسترس دارد.
فائوچی تهدید به مرگ شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۷
فائوچی تهدید به مرگ شد
عضو ارشد کارگروه مقابله با کرونا در کاخ سفید اعلام کرد به علت سخنانش درباره شیوع این ویروس، خود و خانواده‌اش تهدید به مرگ شده‌اند.
ویدئو | فائوچی تهدید به مرگ شد | آمار دروغ نمی‌گوید؛ آمریکا بدترین وضع کرونا در جهان را دارد
۱۳۹۹/۰۵/۱۷
ویدئو | فائوچی تهدید به مرگ شد | آمار دروغ نمی‌گوید؛ آمریکا بدترین وضع کرونا در جهان را دارد
مدیر انستیتو ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌ها در آمریکا، تهدید به مرگ شد.
فائوچی: به خاطر کرونا، خانواده‌ام مورد تهدید و آزار قرار گرفته‌اند
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / کرونا در جهان / آمریکا / فائوچی
فائوچی: به خاطر کرونا، خانواده‌ام مورد تهدید و آزار قرار گرفته‌اند
مدیر انستیتو ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا اعلام کرد که وی و خانواده‌اش تهدید به مرگ شده‌اند چرا که مردم صحبت‌هایی را که وی درباره کووید ۱۹ می‌کند، دوست ندارند.
وقوع آتش‌سوزی در یک بازار در امارات/ کناره‌گیری بازرس کل وزارت خارجه آمریکا/ افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در جهان
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / کرونا / فیسبوک / بیروت / دونالد / جو بایدن / دونالد ترامپ / مایک پمپئو / برایان هوک / آنتونی فائوچی
وقوع آتش‌سوزی در یک بازار در امارات/ کناره‌گیری بازرس کل وزارت خارجه آمریکا/ افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در جهان
ایلنا: وقوع آتش‌سوزی در یک بازار در امارات، کناره‌گیری بازرس کل وزارت خارجه آمریکا و افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در جهان از جمله مهم‌ترین اخبار جهان در ۱۲ ساعت…
"اشتباه!"؛ ارزیابی ترامپ از تحلیل دکتر فائوچی
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / دونالد ترامپ / آمریکا / فائوچی / کروناویروس / کرونا در جهان
"اشتباه!"؛ ارزیابی ترامپ از تحلیل دکتر فائوچی
رئیس جمهور آمریکا علنا با تحلیل دکتر آنتونی فائوچی درباره چرایی وقوع جهش در ابتلا و تلفات کروناویروس در این کشور مخالفت و ادعا کرد که این کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی ظرفیت آزمایش گیری کشورش را به حساب نیاورده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / دونالد ترامپ / فائوچی / کرونا
ترامپ: نظر فائوچی درباره علت رشد کرونا اشتباه است
دونالد ترامپ در انتقادی بی‌سابقه از دکتر آنتونی فائوچی، مدیر انستیتو ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا، علیه اظهارات او در رابطه با اینکه شمار بالای مبتلایان به کرونا در آمریکا از واکنش محافظه‌کارانه‌ و ملایم در برابر این ویروس به لحاظ تعطیلی‌های اقتصادی و دستورات ماندن در خانه نشات می‌گیرد، صحبت کرد.
جنگ کرونا در کاخ سفید بالا گرفت | ترامپ: فائوچی اشتباه می‌کند
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
جنگ کرونا در کاخ سفید بالا گرفت | ترامپ: فائوچی اشتباه می‌کند
رئیس جمهوری آمریکا در حمله‌ای بی‌سابقه به عضو ارشد ستاد مهار کرونا در کاخ سفید مدعی شد تحلیل‌های دکتر آنتونی فائوچی درباره دلیل فراگیری بیشتر ویروس کرونا و افزایش بیماران و قربانیان کووید-۱۹ در ایالات متحده اشتباه است.
واکنش ترامپ به اظهارت مدیر مؤسسه ملی بیماری‌های عفونی آمریکا
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / دونالد ترامپ / ویروس کرونا / ایالات متحده آمریکا / دکتر آنتونی فائوچی
واکنش ترامپ به اظهارت مدیر مؤسسه ملی بیماری‌های عفونی آمریکا
رئیس جمهور آمریکا به اظهارات مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا درباره علل شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور واکنش نشان داد.
تقاضای مرغ در دنیا رشد خواهد کرد+ جدول
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / اقتصاد جهانی / کشاورزی / گوشت مرغ / فائو
تقاضای مرغ در دنیا رشد خواهد کرد+ جدول
با وجود تمامی بحران های اقتصادی موجود، انتظار می رود طی یک دهه آینده مصرف گوشت پرندگان در دنیا رشد کند. فائو پیش بینی می کند طی یک دهه آینده مصرف گوشت پرندگان در جهان با رشد ۱۲ درصدی همراه باشد.
فائوچی از اعلام محدودیت کرونایی برای جنبش ضدنژادپرستی در آمریکا سر باز زد
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / ویروس کرونا / ایالات متحده آمریکا / اعتراضات در آمریکا / خشم مردم آمریکا و تهدیدات ترامپ
فائوچی از اعلام محدودیت کرونایی برای جنبش ضدنژادپرستی در آمریکا سر باز زد
تهران- ایرنا- دکتر آنتونی فائوچی عضو کارگروه مبارزه با کرونای کاخ سفید با مقاومت در برابر تلاش نماینده جمهوری خواه، حاضر نشد به خواسته تیم ترامپ مبنی بر ضرورت اعلام محدودیت بهداشتی علیه جبنش اعتراض علیه نژادپرستی، تن دهد.
کارشناسان سازمان ملل: میلیون‌ها نفر در یمن در آستانه خطر قحطی قرار دارند
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / ویروس کرونا / یمن / عربستان سعودی / فائو
کارشناسان سازمان ملل: میلیون‌ها نفر در یمن در آستانه خطر قحطی قرار دارند
تهران - ایرنا - کارشناسان سازمان ملل هشدار دادند که همزمان با همه‌گیری بیماری «کووید-۱۹ »، سال ۲۰۲۰ بدترین سال از نظر قحطی در یمن خواهد بود و میلیون‌ها نفر در این کشور فقیر و جنگ‌زده در آستانه گرسنگی قرار دارند.
فائوچی از دسترسی آمریکایی‌ها به واکسن کرونا در ۲۰۲۱ سخن گفت
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / کرونا در جهان / کروناویروس / دونالد ترامپ / فائوچی
فائوچی از دسترسی آمریکایی‌ها به واکسن کرونا در ۲۰۲۱ سخن گفت
دکتر آنتونی فائوچی، مدیر انستیتو ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا در جمع قانونگذاران با ابراز اطمینان از اینکه واکسن ویروس کرونا در اوایل سال آتی میلادی آماده باشد، گفت ۲۵۰ هزار آمریکایی اکنون داوطلب شرکت در آزمایش‌های بالینی هستند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •