پنجشنبه, ۴ مرداد, ۱۴۰۳ / 25 July, 2024
مجله ویستا

درمان خانگی برای از بین بردن درد مفاصل


کارشناسان همواره راهکارهایی برای تقویت مفاصل و سالم نگه داشتن استخوان مورد بحث قرار می دهند. ما در این بخش به شما راهکاری برای از بین بردن هر گونه مشکلات در ارتباط با استخوان توصیه می کنیم اگر از درد مفاصل، کمر، ساق پا، یا درد گردن رنج می برید، این دستور ایده آل است.
طرز تهیه:
۵ گرم ژلاتین معادل ۲ قاشق چای خوری در یک چهارم فنجان آب سرد بریزید. خوب هم بزنید و یک شب آن را در یخچال نگه دارید و صبح می توانید عسل و کمی آب هم بیافزایید صبح با معده خالی آن را بنوشید.
ژلاتین برای اشخاصی که از درد، پشت، پا، ستون فقرات و درد گردن رنج می برد، در عرض یک هفته این درمان به طور قابل توجهی وضعیت آنها را بهتر خواهد کرد. درمان باید به مدت یک ماه به طول انجامد. در این روش بطور طبیعی مفاصل "روغنکاری” می شود.
 
چرا ژلاتین برای مفاصل خوب است؟
ژلاتین یک محصول با منشاء جانوری است. که از بافت همبند گاو به دست آمده. این بر عروق کوچک تاثیر مثبت می گذارد. پرولین و هیدروسیپرولین، اسیدهای آمینه قوی، هستند در درمان مفاصل ضعیف لازمست.
ژلاتین درمان خوبی برای این بیماریهاست:
تقویت مفاصل و قلب
افزایش سوخت و ساز بدن
بهبود توانایی ذهنی
بهبود رنگ پوست
تقویت تاندونها و رباطها
جلوگیری از پوکی استخوان و آرتروز
بهبود پوست و ساختار مو (سعی کنید از ژلاتین شامپوی خانگی برای انواع مو درست کنید)
درمان دیسپلازی
ظرف مدت ۷ روز درد از بین می رود . در یک ماه درد بطور کامل ناپدید میشود در صورت استفاده مجدد یک سال و نیم بعد استفاده کنید.
نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد.