دوشنبه, ۴ تیر, ۱۴۰۳ / 24 June, 2024
مجله ویستا

از مواد آرایـشی غیربهداشتی استفاده نکنید


از مواد آرایـشی غیربهداشتی استفاده نکنید

به نظرم زیبایی برای هر فردی اهمیت خاص خود را دارد چون هر کس دوست دارد زیبا به نظر برسد...
برای رسیدن به زیبایی باید به مسایل مهمی توجه کنیم؛ مسایلی مانند تغذیه، روحیه، نحوه زندگی …

به نظرم زیبایی برای هر فردی اهمیت خاص خود را دارد چون هر کس دوست دارد زیبا به نظر برسد...

برای رسیدن به زیبایی باید به مسایل مهمی توجه کنیم؛ مسایلی مانند تغذیه، روحیه، نحوه زندگی و... مثلا اگر کسی دائم در اضطراب و نگرانی باشد، هرگز نمی‌تواند آن‌طور که باید، زیبا به نظر برسد چون روحیه ناسالم روی پوست و حتی رنگ آن اثر می‌گذارد مثلا کسی که اضطراب دارد، معمولا رنگ?پریده است که همین مساله در زیبایی او اثر منفی خواهد گذاشت. کسی هم که دائم در حال غذا خوردن است در نهایت به چاقی می‌رسد که همین مساله از زیبایی‌اش می‌کاهد و ممکن است او را دچار افسردگی ‌کند.

برای رسیدن به زیبایی و دوام آن باید به نکته‌های زیاد و ریزی توجه کنیم. به‌خصوص خانم‌ها باید به زیبایی خود اهمیت بدهند زیرا خداوند زیبایی را به عنوان یک نعمت به آنها عطا کرده است. آنها باید به پوست، مو، ناخن و سلامت جسم و روان خود بیشتر توجه کنند. برخلاف اینکه بسیاری از خانم‌ها فکر می‌کنند با آرایش، زیبا می‌شوند اما به‌نظر من واقعا این‌طور نیست و برعکس پس از مدتی پوست آنها بی‌طراوت به نظر می‌رسد. از سوی دیگر آنها کم‌کم بدون آرایش هم نمی‌توانند زندگی کنند. من حتی دیده‌ام خانم‌هایی را که بسیار آرایش می‌کنند پس از مدتی صورتشان پر از لک و جوش می‌شود.

توصیه می‌کنم خانم‌ها از روش‌های طبیعی استفاده کنند و مواد غیراستاندارد آرایشی را به هیچ‌وجه به کار نبرند و باور کنند خودشان زیبا هستند و دیگران باید آنها را همان‌طور که هستند، بپذیرند.

رزیتا غفاری

بازیگر